Aktualności

« lista wydarzeń
Zwycięstwo Brodnickich Zakładów Żelatyny!.

W dniach 18-19 lutego, w Bydgoszczy, odbyła się jedenasta edycja Mistrzostw Polski Branży Spożywczej w halowej piłce nożnej. Zawody spotkały się z ogromnym zainteresowaniem i zgromadziły na starcie aż 20 zespołów, reprezentujących swoje firmy. Po dwudniowej rywalizacji tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Brodnickich Zakładów Żelatyny, która w finale pokonała zespół Kerry Oleśnica. Trzecie miejsca ex-equo zajęły drużyny Rolnik Mikołów i Animex Ełk. Dwudniowe zawody stały na dobrym, piłkarskim poziomie a uczestniczące zespoły stworzyły świetną sportową atmosferę. Zdobywcy Mistrzostwa Polski, drużynie Brodnickich Zakładów Żelatyny serdecznie gratulujemy a wszystkie zespoły zapraszamy do udziału w kolejnych turniejach piłki nożnej, organizowanych przez naszą firmę.