18-19 czerwca 2005 Zielona Góra - I Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej w piłce nożnej

« powrót

 

 I Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej

Zielona Góra 2005

 
 
W dniach 18-19.06.2005r. w Zielonej Górze odbyły się Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej piłce nożnej sześcioosobowej.
Turniej rozgrywano na dwóch boiskach ze sztuczną nawierzchnią, które należą do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Do walki o tytuł przystąpiły trzydzieści dwie firmy z terenu całego kraju, które aby wyłonić mistrza musiały rozegrać aż 93 mecze. Drużyny startujące w turnieju postarały się o ogromne emocje, a mecze fazy finałowej wielokrotnie kończyły się po dogrywkach lub rzutami karnymi. Po dwóch dniach wspaniałej rywalizacji wyłoniono mistrza, a została nim drużyna Kuźni Jawor, która w finale pokonała Sitech Polkowice.
W meczu o trzecie miejsce Astromal Wilkowice wygrał z TMP Fondalmec Żory. Doskonała sportowa atmosfera, oraz bardzo duże zainteresowanie turniejem dają pewność, że następne edycje będą równie udane.
 
 
Wyniki:
 
Grupa I

Wyniki
Delphi Krosno
1 : 0
DSE Draexlmaier Jelenia Góra
Gedia Nowa Sól
1 : 2
ZAP Sznajder Piastów
DSE Draexlmaier Jelenia Góra
0 : 3
ZAP Sznajder Piastów
Gedia Nowa Sól
6 : 0
Delphi Krosno
ZAP Sznajder Piastów
1 : 1
Delphi Krosno
DSE Draexlmaier Jelenia Góra
1 : 4
Gedia Nowa Sól

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ZAP Sznajder Piastów
7
6 - 2
awans do II rundy
2. Gedia Nowa Sól
6
11 - 3
awans do II rundy
3. Delphi Krosno
4
2 - 7
awans do II rundy
4. DSE Draexlmaier Jelenia Góra
0
1 - 8
puchar pocieszenia

Grupa II

Wyniki
Tower Automotive Opole
1 : 2
Keiper Świebodzin
Novol Komorniki
4 : 0
Intrall Lublin
Keiper Świebodzin
0 : 1
Novol Komorniki
Intrall Lublin
2 : 2
Tower Automotive Opole
Keiper Świebodzin
3 : 1
Intrall Lublin
Tower Automotive Opole
1 : 3
Novol Komorniki

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Novol Komorniki
9
8 - 1
awans do II rundy
2. Keiper Świebodzin
6
5 - 3
awans do II rundy
3. Tower Automotive Opole
1
4 - 7
awans do II rundy
4. Intrall Lublin
1
3 - 9
puchar pocieszenia

Grupa III

Wyniki
Postęp Zabrze
1 : 8
Sitech Polkowice
Delphi Ostrów
1 : 5
Plasimet Warszawa
Sitech Polkowice
6 : 0
Delphi Ostrów
Plasimet Warszawa
3 : 4
Postęp Zabrze
Sitech Polkowice
10 : 2
Plasimet Warszawa
Delphi Ostrów
1 : 2
Postęp Zabrze

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Sitech Polkowice
9
24 - 3
awans do II rundy
2. Postęp Zabrze
6
7 - 12
awans do II rundy
3. Plasimet Warszawa
3
10 - 15
awans do II rundy
4. Delphi Ostrów Wlkp.
0
2 - 13
puchar pocieszenia

Grupa IV

Wyniki
Fondalmec Żory
0 : 0
RT-Trans Szczecin
Saminex Brodnica
1 : 0
Petro-Oil Suchy Las
RT-Trans Szczecin
2 : 1
Saminex Brodnica
Petro-Oil Suchy Las
0 : 3
Fondalmec Żory
RT-Trans Szczecin
13 : 0
Petro-Oil Suchy Las
Saminex Brodnica
1 : 2
Fondalmec Żory

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. RT-Trans Szczecin
7
15 - 1
awans do II rundy
2. Fondalmec Żory
7
5 - 1
awans do II rundy
3. Saminex Brodnica
3
3 - 4
awans do II rundy
4. Petro-Oil Suchy Las
0
0 - 17
puchar pocieszenia

Grupa V

Wyniki
Autoliv Oława
1 : 0
Valeo Skawina
Astromal Wilkowice
4 : 2
Janmor Pabianice
Valeo Skawina
2 : 4
Astromal Wilkowice
Janmor Pabianice
2 : 3
Autoliv Oława
Valeo Skawina
1 : 0
Janmor Pabianice
Astromal Wilkowice
3 : 0
Autoliv Oława

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Astromal Wilkowice
9
11 - 4
awans do II rundy
2. Autoliv Oława
6
4 - 5
awans do II rundy
3. Valeo Skawina
3
3 - 5
awans do II rundy
4. Janmor Pabianice
0
4 - 8
puchar pocieszenia

Grupa VI

Wyniki
Marbo Międzychód-Bielsko
0 : 3
Schenker Wrocław
Valeo Czechowice-Dziedzice
0 : 3
Kuźnia Jawor
Schenker Wrocław
1 : 1
Valeo Czechowice-Dziedzice
Kuźnia Jawor
5 : 0
Marbo Międzychód-Bielsko
Marbo Międzychód-Bielsko
1 : 4
Valeo Czechowice-Dziedzice
Kuźnia Jawor
2 : 1
Schenker Wrocław

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kuźnia Jawor
9
10 - 1
awans do II rundy
2. Schenker Wrocław
4
5 - 3
awans do II rundy
3. Valeo Czechowice-Dziedzice
4
5 - 5
awans do II rundy
4. Marbo Międzychód-Bielsko
0
1 - 12
puchar pocieszenia

Grupa VII

Wyniki
ManStar Trucks Tarnowo Podgórne
1 : 2
Plastal Gliwice
Metzeler Dzierżoniów
1 : 3
GKN Driveline Oleśnica
Plastal Gliwice
5 : 1
Metzeler Dzierżoniów
GKN Driveline Oleśnica
5 : 2
ManStar Trucks Tarnowo Podgórne
Plastal Gliwice
2 : 3
GKN Driveline Oleśnica
Metzeler Dzierżoniów
1 : 3
ManStar Trucks Tarnowo Podgórne

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. GKN Driveline Oleśnica
9
11 - 5
awans do II rundy
2. Plastal Gliwice
6
9 - 5
awans do II rundy
3. ManStar Trucks Tarnowo Podgórne
3
6 - 8
awans do II rundy
4. Metzeler Dzierżoniów
0
3 - 11
puchar pocieszenia

Grupa VIII

Wyniki
Thule Wieleń
0 : 3
Autoliv Jelcz-Laskowice
Brembo Częstochowa
0 : 1
Hellmann Sękowo
Autoliv Jelcz-Laskowice
2 : 1
Brembo Częstochowa
Hellmann Sękowo
3 : 1
Thule Wieleń
Autoliv Jelcz-Laskowice
2 : 1
Hellmann Sękowo
Brembo Częstochowa
5 : 1
Thule Wieleń

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Autoliv Jelcz-Laskowice
9
7 - 2
awans do II rundy
2. Hellmann Sękowo
6
5 - 3
awans do II rundy
3. Brembo Częstochowa
3
6 - 4
awans do II rundy
4. Thule Wieleń
0
2 - 11
puchar pocieszenia

 
Puchar Pocieszenia
 

Wyniki
Thule Wieleń
1 : 7
DSE Draexlmaier Jelenia Góra
Petro-Oil Suchy Las
3 : 5
Intrall Lublin
Marbo Międzychód-Bielsko
0 : 1
Delphi Ostrów Wlkp.
Metzeler Dzierżoniów
3 : 3 k. 3 : 1
Janmor Pabianice

½ Finału Pucharu Pocieszenia
DSE Draexlmaier Jelenia Góra
4 : 1
Intrall Lublin
Delphi Ostrów Wlkp.
1 : 5
Metzeler Dzierżoniów

Finał Pucharu Pocieszenia
DSE Draexlmaier Jelenia Góra
0 : 2
Metzeler Dzierżoniów

 
II Runda grupowa
 
 
Grupa A

Wyniki
Gedia Nowa Sól
2 : 0
Tower Automotive Opole
Kuźnia Jawor
7 : 0
Tower Automotive Opole
Gedia Nowa Sól
0 : 1
Kuźnia Jawor

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kuźnia Jawor
6
8 - 0
awans do ¼ finału
2. Gedia Nowa Sól
3
2 - 1
 
3. Tower Automotive Opole
0
0 - 9
 

Grupa B

Wyniki
Postęp Zabrze
0 : 0
Brembo Częstochowa
GKN Driveline Oleśnica
0 : 0
Brembo Częstochowa
Postęp Zabrze
2 : 4
GKN Driveline Oleśnica

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. GKN Driveline Oleśnica
4
4 - 2
awans do ¼  finału
2. Brembo Częstochowa
2
0 - 0
 
3. Postęp Zabrze
1
2 - 4
 

Grupa C

Wyniki
Hellmann Sękowo
0 : 0
ManStar Trucks Tarnowo Podgórne
Astromal Wilkowice
2 : 2
ManStar Trucks Tarnowo Podgórne
Hellmann Sękowo
1 : 2
Astromal Wilkowice

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Astromal Wilkowice
4
4 - 3
awans do ¼ finału
2. ManStar Trucks Tarnowo Podgórne
2
2 - 2
 
3. Hellmann Sękowo
1
1 - 2
 

Grupa D

Wyniki
Plastal Gliwice
0 : 3
Delphi Krosno
Autoliv Jelcz-Laskowice
2 : 2
Delphi Krosno
Plastal Gliwice
0 : 5
Autoliv Jelcz-Laskowice

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Autoliv Jelcz-Laskowice
4
7 - 2
awans do ¼ finału
2. Delphi Krosno
4
5 - 2
 
3. Plastal Gliwice
0
0 - 8
 

Grupa E

Wyniki
Fondalmec Zory
4 : 1
Plasimet Warszawa
ZAP Sznajder Piastów
2 : 1
Plasimet Warszawa
Fondalmec Zory
3 : 0
ZAP Sznajder Piastów

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Fondalmec Zory
6
7 - 1
awans do ¼ finału
2. ZAP Sznajder Piastów
3
2 - 4
 
3. Plasimet Warszawa
0
2 - 6
 

Grupa F

Wyniki
Schenker Wrocław
0 : 2
Valeo Skawina
Nowol Komorniki
0 : 0
Valeo Skawina
Schenker Wrocław
2 : 1
Nowol Komorniki

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Valeo Skawina
4
2 - 0
awans do ¼ finału
2. Schenker Wrocław
3
2 - 3
 
3. Nowol Komorniki
1
1 - 2
 

Grupa G

Wyniki
Autoliv Oława
5 : 0
Valeo Czechowice-Dziedzice
RT-Trans Szczecin
4 : 3
Valeo Czechowice-Dziedzice
Autoliv Oława
1 : 1
RT-Trans Szczecin

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Autoliv Oława
4
6 - 1
awans do ¼ finału
2. RT-Trans Szczecin
4
5 - 4
 
3. Valeo Czechowice-Dziedzice
0
3 - 9
 

 Grupa H

Wyniki
Keiper Świebodzin
2 : 3
Saminex Brodnica
Sitech Polkowice
1 : 0
Saminex Brodnica
Keiper Świebodzin
0 : 2
Sitech Polkowice

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Sitech Polkowice
6
3 - 0
awans do ¼ finału
2. Saminex Brodnica
3
3 - 3
 
3. Keiper Świebodzin
0
2 - 5
 

 
Faza finałowa
  

¼ Finału
Kuźnia Jawor
2 : 2 k. 7 : 6
GKN Driveline Oleśnica
Astromal Wilkowice
4 : 2
Autoliv Jelcz-Laskowice
Fondalmec Żory
6 : 0
Valeo Skawina
Autoliv Oława
0 : 2
Sitech Polkowice

½ Finału
Kuźnia Jawor
1 : 1 k. 4 : 2
Astromal Wilkowice
Fondalmec Żory
0 : 0 k. 5 : 6
Sitech Polkowice

Mecz o III miejsce
Astromal Wilkowice
1 : 0
Fondalmec Żory

FINAŁ TURNIEJU
Kuźnia Jawor
 2 : 1
Sitech Polkowice

Puchar Fair-Play
GKN Driveline Oleśnica

Nagrody indywidualne
Król strzelców
Damian Dudkiewicz
Sitech Polkowice
Najlepszy piłkarz
Andrzej Bergman
Astromal Wilkowice
Najlepszy bramkarz
Lech Mazur
Kuźnia Jawor

Tabela strzelców turnieju:
Daniel Dudkiewicz
Sitech Polkowice
15
Paweł Szynka
Astromal Wilkowice
12
Marek Kuźnia
Kuźnia Jawor
9
Tomasz Watral
Autoliv Jelcz-Laskowice
8
Grzegorz Walaszkiewicz
Sitech Polkowice
7
Dawid Konica
GKN Driveline Oleśnica
6
Sebastian Małecki
ZAP Sznajder Piastów
6
Arkadiusz Kamiński
Schenker Wrocław
6
Tomasz Magiera
Valeo Czechowice Dziedzice
6

                                 Logistyka                                             
..