28-29 stycznia 2006 Kraków - I Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w halowej piłce nożnej

« powrót

Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej
w halowej piłce nożnej Kraków 2006
 
 
W dniach 28-29.01.2006r. w Krakowie na obiektach Centrum Sportowego Bronowianka odbyły się Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w halowej piłce nożnej.
21 drużyn zgłoszonych do mistrzostw zostało podzielonych na pięć grup. Spotkania grupowe odbyły się w sobotę 28-go stycznia systemem „każdy z każdym”. Do dalszych rozgrywek awansowały po trzy pierwsze zespoły w grupie.
W niedzielę 29-go stycznia drużyny, które odpadły z turnieju głównego rozegrały Turniej Pocieszenia. Zwyciężyła w nim drużyna Roto Frank z Lubartowa pokonując w finale Polifarb Cieszyn. W drugiej rundzie turnieju głównego, 15 ekip spotkało się w 3 zespołowych grupach systemem „każdy z każdym”. Zespoły, które wygrały grupy oraz 3 z drugich miejsc, z najlepszym bilansem, awansowały do ¼ finału. Kolejne mecze rozgrywano w systemie pucharowym aż do finału.
Mistrzem Polski Branży Budowlanej w halowej piłce nożnej została ekipa Paroc Trzemeszno, która w finale pokonała zespół Lafarge Gips Pińczów. W meczu o trzecie miejsce drużyna Śnieżki Lubzina wygrała z ekipą Vitrosiliconu z Iłowej.
 
 
Wyniki:
 
 
Grupa I

Wyniki
Paroc Trzemeszno
5 : 0
Dekoral Wrocław
Skanska A1 Rusocin
2 : 4
Hochtief Kraków
Paroc Trzemeszno
5 : 2
Skanska A1 Rusocin
Dekoral Wrocław
1 : 2
Hochtief Kraków
Hochtief Kraków
2 : 1
Paroc Trzemeszno
Dekoral Wrocław
0 : 5
Skanska A1 Rusocin

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Hochtief Kraków
9
8 - 4
awans do II rundy
2. Paroc Trzemeszno
6
11 - 4
awans do II rundy
3. Skanska A1 Rusocin
3
9 - 9
awans do II rundy
4. Dekoral Wrocław
0
1 - 12
puchar pocieszenia

Grupa II

Wyniki
Hydrobudowa Włocławek
0 : 3
Knauf Pack Adamowice
Koramic Kunice
5 : 1
Ferro Skawina
Hydrobudowa Włocławek
1 : 7
Koramic Kunice
Knauf Pack Adamowice
11 : 1
Ferro Skawina
Hydrobudowa Włocławek
4 : 3
Ferro Skawina
Knauf Pack Adamowice
1 : 4
Koramic Kunice

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Koramic Kunice
9
16 - 3
awans do II rundy
2. Knauf Pack Adamowice
6
15 - 5
awans do II rundy
3. Hydrobudowa Włocławek
3
5 - 13
awans do II rundy
4. Ferro Skawina
0
5 - 20
puchar pocieszenia

Grupa III

Wyniki
Cersanit Wałbrzych
1 : 1
Śnieżka Lubzina
Kingspan Lipsko
0 : 7
Barda Radomsko
Cersanit Wałbrzych
13 : 0
Kingspan Lipsko
Śnieżka Lubzina
1 : 3
Barda Radomsko
Kingspan Lipsko
1 : 5
Śnieżka Lubzina
Cersanit Wałbrzych
0 : 0
Barda Radomsko

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Barda Radomsko
7
10 - 1
awans do II rundy
2. Cersanit Wałbrzych
5
14 - 1
awans do II rundy
3. Śnieżka Lubzina
4
7 - 5
awans do II rundy
4. Kingspan Lipsko
0
1 - 25
puchar pocieszenia

Grupa IV

Wyniki
Roto Frank Lubartów
0 : 1
WKT-POLSKA
Lafarge Gips Pińczów
0 : 0
Polifarb Cieszyn
Vitrosilicon Iłowa
0 : 6
Lafarge Gips Pińczów
Polifarb Cieszyn
5 : 2
Roto Frank Lubartów
WKT-POLSKA
1 : 2
Vitrosilicon Iłowa
Lafarge Gips Pińczów
4 : 0
Roto Frank Lubartów
Lafarge Gips Pińczów
0 : 2
WKT-POLSKA
Polifarb Cieszyn
0 : 3
Vitrosilicon Iłowa
Vitrosilicon Iłowa
7 : 1
Roto Frank Lubartów
Polifarb Cieszyn
0 : 2
WKT-POLSKA

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Vitrosilicon Iłowa
9
12 - 8
awans do II rundy
2. WKT-POLSKA
9
6 - 2
awans do II rundy
3. Lafarge Gips Pińczów
7
10 - 2
awans do II rundy
4. Polifarb Cieszyn
4
5 - 7
puchar pocieszenia
5. Roto Frank Lubartów
0
3 - 17
puchar pocieszenia

Grupa V

Wyniki
Górażdże Chorula
1 : 2
VBH Polska Warszawa
AB Bechcicki Wrocław
0 : 3
Gaja Zielona Góra
Górażdże Chorula
7 : 1
AB Bechcicki Wrocław
Gaja Zielona Góra
0 : 2
VBH Polska Warszawa
Górażdże Chorula
4 : 0
Gaja Zielona Góra
VBH Polska Warszawa
2 : 0
AB Bechcicki Wrocław

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. VBH Polska Warszawa
9
6 - 1
awans do II rundy
2. Górażdże Chorula
6
12 - 3
awans do II rundy
3. Gaja Zielona Góra
3
3 - 6
awans do II rundy
4. AB Bechcicki Wrocław
0
1 - 12
puchar pocieszenia

 
Puchar Pocieszenia
 
Grupa X

Wyniki
Roto Frank Lubartów
4 : 2
Ferro Skawina
Dekoral Wrocław
1 : 4
Ferro Skawina
Roto Frank Lubartów
7 : 1
Dekoral Wrocław

Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Roto Frank Lubartów
6
11 - 3
2. Ferro Skawina
3
6 - 5
3. Dekoral Wrocław
0
2 - 11

Grupa Y

Wyniki
Kingspan Lipsko
4 : 9
Polifarb Cieszyn
AB Bechcicki Wrocław
4 : 5
Polifarb Cieszyn
Kingspan Lipsko
1 : 3
AB Bechcicki Wrocław

Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Polifarb Cieszyn
6
14 - 8
2. AB Bechcicki Wrocław
3
7 - 6
3. Kingspan Lipsko
0
5 - 12

Finał Pucharu Pocieszenia
Roto Frank Lubartów
7 : 2
Polifarb Cieszyn

 
II Runda grupowa
 
Grupa A

Wyniki
Hochtief Kraków
0 : 6
Śnieżka Lubzina
WKT-Polska
0 : 2
Śnieżka Lubzina
Hochtief Kraków
3 : 0
WKT-Polska

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Śnieżka Lubzina
6
8 - 0
awans do ¼ finału
2. Hochtief Kraków
3
3 - 6
 
3. WKT-Polska
0
0 - 5
 

Grupa B

Wyniki
VBH Polska Warszawa
2 : 3
Lafarge Gips Pińczów
Knauf Pack Adamowice
1 : 1
Lafarge Gips Pińczów
VBH Polska Warszawa
2 : 6
Knauf Pack Adamowice

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Knauf Pack Adamowice
4
7 - 3
awans do ¼ finału
2. Lafarge Gips Pińczów
4
4 - 3
awans do ¼ finału
3. VBH Polska Warszawa
0
4 - 9
 

Grupa C

Wyniki
Vitrosilicon Iłowa
4 - 0
Hydrobudowa Włocławek
Górażdże Cement Chorula
8 - 1
Hydrobudowa Włocławek
Vitrosilicon Iłowa
0 - 0
Górażdże Cement Chorula

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Górażdże Cement Chorula
4
8 - 1
awans do ¼ finału
2. Vitrosilicon Iłowa
4
4 - 0
awans do ¼ finału
3. Hydrobudowa Włocławek
0
1- 12
 

Grupa D

Wyniki
Barda Radomsko
5 : 0
Gaja Zielona Góra
Paroc Trzemeszno
4 : 0
Gaja Zielona Góra
Barda Radomsko
1 : 1
Paroc Trzemeszno

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Barda Radomsko
4
6 - 1
awans do ¼ finału
2. Paroc Trzemeszno
4
5 - 1
awans do ¼ finału
3. Gaja Zielona Góra
0
0 - 9
 

Grupa E

Wyniki
Koramic Kunice
2 : 3
Skanska Rusocin
Cersanit Wałbrzych
2 : 1
Skanska Rusocin
Koramic Kunice
0 : 5
Cersanit Wałbrzych

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Cersanit Wałbrzych
6
7 - 1
awans do ¼ finału
2. Skanska Rusocin
3
4 - 4
 
3. Koramic Kunice
0
2 - 8
 

 
Faza finałowa
 

¼ Finału
Śnieżka Lubzina
1: 1 k. 2 : 1
Knauf Pack Adamowice
Górażdże Cement Chorula
0 : 2
Lafarge Gips Pińczów
Barda Radomsko
1 : 3
Vitrosilicon Iłowa
Cersanit Wałbrzych
0 : 0 k. 0 : 3
Paroc Trzemeszno

½ Finału
Śnieżka Lubzina
1 : 2
Lafarge Gips Pińczów
Vitrosilicon Iłowa
0 : 0 k. 2 : 3
Paroc Trzemeszno

Mecz o III miejsce
Vitrosilicon Iłowa
0 : 2
Śnieżka Lubzina

FINAŁ TURNIEJU
Paroc Trzemeszno
1 : 2
Lafarge Gips Pińczów

Puchar Fair-Play
Cersanit III Wałbrzych

Nagrody Indywidualne
Król strzelców
Dariusz Koźbiał
Knauf Pack Adamowice
Najlepszy piłkarz
Łukasz Popielski
Paroc Trzemeszno
Najlepszy bramkarz
Artur Sobczyk
Vitrosilicon Iłowa

Tabela strzelców turnieju:
Dariusz Koźbiał
Knauf Pack Adamowice
13
Dariusz Kosiński
Barda Radomsko
8
Piotr Gazda
Górażdże Cement Chorula
8
Paweł Jakubiak
Knauf Pack Adamowice
7
Maciej Bednarz
Skanska Rusocin
7
Jarosław Dudiak
Cersanit III Wałbrzych
7
Edward Nowak
Cersanit III Wałbrzych
6
Adam Wilk
Lafarge Gips Pińczów
6
Grzegorz Ździebło
Śnieżka Lubzina
6
Robert Cielak
Śnieżka Lubzina
6

 
                                 Logistyka                                             
..