11-12 czerwca 2011 Zakopane - VI Mistrzostwa Polski Firm Komunalnych, Energetycznych i Gazowniczych w piłce nożnej

« powrót

 
VI Mistrzostwa Polski Firm Komunalnych, 
Energetycznych i Gazowniczych
w piłce nożnej Zakopane 2011
 
 
 
 
 
 
 
Wyniki:
 
 
Grupa A
 
Wyniki
MPWiK Jaworzno
13 : 0
PWiK Starachowice
ZEC Pabianice
5 : 1
SEC Szczecin
MPWiK Jaworzno
2 : 1
ZEC Pabianice
PWiK Starachowice
3 : 5
SEC Szczecin
SEC Szczecin
0 : 4
MPWiK Jaworzno
PWiK Starachowice
0 : 8
ZEC Pabianice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. MPWiK Jaworzno
9
19 - 1
awans do II rundy
2. ZEC Pabianice
6
14 - 3
awans do II rundy
3. SEC Szczecin
3
6 - 12
awans do II rundy
4. PWiK Starachowice
0
3 - 26
puchar pocieszenia
 
Grupa B
 
Wyniki
PWiK Ruda Śląska
3 : 2
Zakład Gazowniczy Koszalin
PUK Gryfino
4 : 2
ZGKiM Ostrów Mazowiecka
PWiK Ruda Śląska
5 : 2
PUK Gryfino
Zakład Gazowniczy Koszalin
3 : 0
ZGKiM Ostrów Mazowiecka
ZGKiM Ostrów Mazowiecka
1 : 7
PWiK Ruda Śląska
Zakład Gazowniczy Koszalin
1 : 3
PUK Gryfino
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PWiK Ruda Śląska
9
15 - 5
awans do II rundy
2. PUK Gryfino
6
9 - 8
awans do II rundy
3. Zakład Gazowniczy Koszalin
3
6 - 6
awans do II rundy
4. ZGKiM Ostrów Mazowiecka
0
3 - 14
puchar pocieszenia
 
Grupa C
 
Wyniki
ZUK Wejherowo
3 : 0
Wodociągi Legnica
Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne
3 : 2
Wodociągi Oświęcim
ZUK Wejherowo
3 : 1
Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne
Wodociągi Legnica
4 : 1
Wodociągi Oświęcim
Wodociągi Oświęcim
0 : 4
ZUK Wejherowo
Wodociągi Legnica
3 : 0
Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ZUK Wejherowo
9
10 - 1
awans do II rundy
2. Wodociągi Legnica
6
7 - 4
awans do II rundy
3. Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne
3
4 - 8
awans do II rundy
4. Wodociągi Oświęcim
0
3 - 11
puchar pocieszenia
 
Grupa D
 
Wyniki
PWiK Inowrocław
7 : 0
MZGK Bolesławiec
WOZ Goleniów
0 : 6
RPWiK Sosnowiec
PWiK Inowrocław
12 : 0
WOZ Goleniów
MZGK Bolesławiec
1 : 5
RPWiK Sosnowiec
RPWiK Sosnowiec
0 : 3
PWiK Inowrocław
MZGK Bolesławiec
7 : 3
WOZ Goleniów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PWiK Inowrocław
9
22 - 0
awans do II rundy
2. RPWiK Sosnowiec
6
11 - 4
awans do II rundy
3. MZGK Bolesławiec
3
8 - 15
awans do II rundy
4. WOZ Goleniów
0
3 - 25
puchar pocieszenia
 
Grupa E
 
Wyniki
KSG Tarnów
0 : 2
PGE Dystrybucja Lublin
EC Skarżysko-Kamienna
5 : 0
Carbo-Energia Ruda Śląska
KSG Tarnów
4 : 4
EC Skarżysko-Kamienna
PGE Dystrybucja Lublin
2 : 2
Carbo-Energia Ruda Śląska
Carbo-Energia Ruda Śląska
0 : 7
KSG Tarnów
PGE Dystrybucja Lublin
3 : 1
EC Skarżysko-Kamienna
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PGE Dystrybucja Lublin
7
7 - 3
awans do II rundy
2. KSG Tarnów
4
11 - 6
awans do II rundy
3. EC Skarżysko-Kamienna
4
10 - 7
awans do II rundy
4. Carbo-Energia Ruda Śląska
1
2 - 14
puchar pocieszenia
 
Grupa F
 
Wyniki
MZGK Piotrków Trybunalski
1 : 0
Zakład Gazowniczy Kraków
MPWiK Żywiec
2 : 1
MPGK Stargard Szczeciński
MZGK Piotrków Trybunalski
2 : 2
MPWiK Żywiec
Zakład Gazowniczy Kraków
1 : 4
MPGK Stargard Szczeciński
MPGK Stargard Szczeciński
1 : 1
MZGK Piotrków Trybunalski
Zakład Gazowniczy Kraków
0 : 2
MPWiK Żywiec
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. MPWiK Żywiec
7
6 - 3
awans do II rundy
2. MZGK Piotrków Trybunalski
5
4 - 3
awans do II rundy
3. MPGK Stargard Szczeciński
4
6 - 4
awans do II rundy
4. Zakład Gazowniczy Kraków
0
1 - 7
puchar pocieszenia
 
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
Grupa X
 
Wyniki
PWiK Starachowice
1 : 2
Wodociągi Oświęcim
Wodociągi Oświęcim
2 : 0
Carbo-Energia Ruda Śląska
PWiK Starachowice
0 : 1
Carbo-Energia Ruda Śląska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Wodociągi Oświęcim
6
4 - 1
2. Carbo-Energia Ruda Śląska
3
1 - 2
3. PWiK Starachowice
0
1 - 3
 
Grupa Y
 
Wyniki
ZGKiM Ostrów Mazowiecka
6 : 2
WOZ Goleniów
WOZ Goleniów
4 : 9
Zakład Gazowniczy Kraków
ZGKiM Ostrów Mazowiecka
2 : 1
Zakład Gazowniczy Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. ZGKiM Ostrów Mazowiecka
6
8 - 3
2. Zakład Gazowniczy Kraków
3
10 - 6
3. WOZ Goleniów
0
6 - 15
 
 
Finał Pucharu Pocieszenia
Wodociągi Oświęcim
4 : 2
ZGKiM Ostrów Mazowiecka
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
PUK Gryfino
3 : 0
Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne
MPWiK Jaworzno
6 : 0
Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne
MPWiK Jaworzno
2 : 2
PUK Gryfino
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. MPWiK Jaworzno
4
8 - 2
awans do ¼ finału
2. PUK Gryfino
4
5 - 2
awans do ¼ finału
3. Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne
0
0 - 9
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Wodociągi Legnica
4 : 1
MZGK Bolesławiec
PWiK Ruda Śląska
6 : 0
MZGK Bolesławiec
PWiK Ruda Śląska
2 : 2
Wodociągi Legnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PWiK Ruda Śląska
4
8 - 2
awans do ¼ finału
2. Wodociągi Legnica
4
6 - 3
awans do ¼ finału
3. MZGK Bolesławiec
0
1 - 10
 
 
Grupa III
 
Wyniki
RPWiK Sosnowiec
1 : 0
EC Skarżysko-Kamienna
ZUK Wejherowo
2 : 1
EC Skarżysko-Kamienna
ZUK Wejherowo
1 : 2
RPWiK Sosnowiec
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. RPWiK Sosnowiec
6
3 - 1
awans do ¼ finału
2. ZUK Wejherowo
3
3 - 3
 
3. EC Skarżysko-Kamienna
0
1 - 3
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
KSG Tarnów
2 : 5
MPGK Stargard Szczeciński
PWiK Inowrocław
2 : 0
MPGK Stargard Szczeciński
PWiK Inowrocław
5 : 1
KSG Tarnów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PWiK Inowrocław
6
7 - 1
awans do ¼ finału
2. MPGK Stargard Szczeciński
3
5 - 4
 
3. KSG Tarnów
0
3 - 10
 
 
Grupa V
 
Wyniki
MZGK Piotrków Trybunalski
4 : 0
SEC Szczecin
PGE Dystrybucja Lubin
5 : 0
SEC Szczecin
PGE Dystrybucja Lubin
0 : 1
MZGK Piotrków Trybunalski
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. MZGK Piotrków Trybunalski
6
5 - 0
awans do ¼ finału
2. PGE Dystrybucja Lubin
3
5 - 1
 
3. SEC Szczecin
0
0 - 9
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
ZEC Pabianice
4 : 0
Zakład Gazowniczy Koszalin
MPWiK Żywiec
4 : 1
Zakład Gazowniczy Koszalin
MPWiK Żywiec
0 : 3
ZEC Pabianice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ZEC Pabianice
6
7 - 0
awans do ¼ finału
2. MPWiK Żywiec
3
4 - 4
 
3. Zakład Gazowniczy Koszalin
0
1 - 8
 
 
 
 
 
Faza finałowa
 
 
 
¼ Finału
MZGK Piotrków Trybunalski
2 : 3
PUK Gryfino
Wodociągi Legnica
1 : 4
ZEC Pabianice
RPWiK Sosnowiec
0 : 2
PWiK Inowrocław
PWiK Ruda Śląska
0 : 1
MPWiK Jaworzno
 
½ Finału
PUK Gryfino
1 : 0
ZEC Pabianice
PWiK Inowrocław
1 : 0
MPWiK Jaworzno
 
Mecz o 3 miejsce
ZEC Pabianice
4 : 6
MPWiK Jaworzno
 
 
FINAŁ TURNIEJU
PUK Gryfino
1 : 2
PWiK Inowrocław
 
Puchar Fair-Play
EC Skarżysko-Kamienna
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Robert Śliwiński
PUK Gryfino
Najlepszy piłkarz
Mariusz Suwaj
MPWiK Jaworzno
Najlepszy bramkarz
Marcin Szyperski
PWiK Inowrocław
 
Wyróżnienia
Dariusz Buciński
PUK Gryfino
Michał Bogdan
ZEC Pabianice
Krystian Piechocki
PWiK Inowrocław
 
Tabela strzelców turnieju:
Robert Śliwiński
PUK Gryfino
15
Mariusz Suwaj
MPWiK Jaworzno
13
Krystian Piechocki
PWiK Inowrocław
11
Bartosz Siadul
PWiK Ruda Śląska
10
Błażej Miller
EC Skarżysko-Kamienna
8
Adam Adamczyk
PWiK Ruda Śląska
8
Robert Ciećka
PWiK Inowrocław
7
Mateusz Włoch
PWiK Inowrocław
7
Michał Bogdan
ZEC Pabianice
7
 
Klasyfikacja końcowa:
I
PWiK Inowrocław
II
PUK Gryfino
III
MPWiK Jaworzno
IV
ZEC Pabianice
V - VIII
MZGK Piotrków Trybunalski
 
Wodociągi Legnica
 
RPWiK Sosnowiec
 
PWiK Ruda Śląska
IX - XII
MPWiK Żywiec
 
PGE Dystrybucja Lubin
 
MPGK Stargard Szczeciński
 
ZUK Wejherowo
XIII - XVIII
Zakład Gazowniczy Koszalin
 
SEC Szczecin
 
KSG Tarnów
 
EC Skarżysko-Kamienna
 
MZGK Bolesławiec
 
Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne
IXX
Wodociągi Oświęcim
XX - XXIV
ZGKiM Ostrów Mazowiecka
 
Zakład Gazowniczy Kraków
 
WOZ Goleniów
 
Carbo-Energia Ruda Śląska
 
PWiK Starachowice
 

                                 Logistyka                                             
..