25-26 czerwca 2011 Zakopane - VII Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej i Transportowej w piłce nożnej

« powrót

 
VII Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej
w piłce nożnej 25-26.06.2011 Zakopane
 
 
 
W dniach 25-26 czerwca 2011r. w Zakopanem odbyły się VII Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej w piłce nożnej. Zawody jak zawsze spotkały się z ogromnym zainteresowaniem. Świetna zabawa oraz smak sportowej rywalizacji, skłaniają firmy do cyklicznego uczestnictwa w tego typu imprezach. Tym razem do rywalizacji zgłosiło się 35 reprezentacji, które w ciągu dwóch dni rozegrały aż 116 meczów. Turniej mimo niesprzyjającej pogody przebiegał w dobrej sportowej atmosferze.
Tytuł Mistrzowski wywalczyła drużyna Sitech Polkowice, która w finale rzutami karnymi pokonała zespół Inter Cars Warszawa 2-0. W regulaminowym czasie padł wynik bezbramkowy. W meczu o trzecie miejsce drużyna Faurecia Struktury Wałbrzych wygrała 1-0 z ekipą Winkelmann Legnica. Piąte miejsca ex-equo wywalczyły drużyny: Ronal Wałbrzych, Ronal Jelcz Laskowice, Faurecia Recliners Wałbrzych i GKN Driveline Oleśnica.
Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim drużynom za udział w zawodach. Mamy nadzieję, że dzięki naszym zawodom, uczestnicy mile spędzili czas, łącząc smak sportowej rywalizacji ze świetną zabawą, oraz odpoczynkiem w atrakcyjnym miejscu.Dziękujemy serdecznie Partnerowi Technicznemu, oraz fundatorowi nagród w mistrzostwach, firmie ZINA.
Serdecznie zapraszamy do współpracy przy okazji organizacji halowej edycji mistrzostw.

 
 
Wyniki:
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Sitech Polkowice
3 : 2
GKN Driveline Oleśnica
Autoliv II Jelcz-Laskowice
0 : 2
Toyota Wałbrzych
Sitech Polkowice
0 : 0
Marbo Międzychód-Bielsko
GKN Driveline Oleśnica
2 : 1
Autoliv II Jelcz-Laskowice
Toyota Wałbrzych
1 : 1
Marbo Międzychód-Bielsko
Sitech Polkowice
4 : 1
Autoliv II Jelcz-Laskowice
Toyota Wałbrzych
1 : 1
GKN Driveline Oleśnica
Autoliv II Jelcz-Laskowice
0 : 5
Marbo Międzychód-Bielsko
Sitech Polkowice
3 : 1
Toyota Wałbrzych
Marbo Międzychód-Bielsko
0 : 3
GKN Driveline Oleśnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Sitech Polkowice
10
10 - 4
awans do II rundy
2. GKN Driveline Oleśnica
7
8 - 5
awans do II rundy
3. Marbo Międzychód-Bielsko
5
6 - 4
awans do II rundy
4. Toyota Wałbrzych
5
5 - 5
awans do II rundy
5. Autoliv II Jelcz-Laskowice
0
2 - 13
puchar pocieszenia
 
Grupa B
 
Wyniki
Tristone Wałbrzych
1 : 2
GPO Bogatynia
Autoliv I Jelcz-Laskowice
6 : 0
Emapa Łódź
Tristone Wałbrzych
3 : 0
Volvo Warszawa
GPO Bogatynia
0 : 2
Autoliv I Jelcz-Laskowice
Emapa Łódź
1 : 2
Volvo Warszawa
Tristone Wałbrzych
1 : 1
Autoliv I Jelcz-Laskowice
Emapa Łódź
0 : 4
GPO Bogatynia
Autoliv I Jelcz-Laskowice
3 : 0
Volvo Warszawa
Tristone Wałbrzych
7 : 0
Emapa Łódź
Volvo Warszawa
0 : 4
GPO Bogatynia
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Autoliv I Jelcz-Laskowice
10
12 - 1
awans do II rundy
2. GPO Bogatynia
9
10 - 3
awans do II rundy
3. Tristone Wałbrzych
7
12 - 3
awans do II rundy
4. Volvo Warszawa
3
2 - 11
puchar pocieszenia
5. Emapa Łódź
0
1 - 19
puchar pocieszenia
 
Grupa C
 
Wyniki
Keiper Świebodzin
1 : 2
Winkelmann Legnica
Kiel Nowy Tomyśl
0 : 2
NSK Wałbrzych
Keiper Świebodzin
5 : 1
Nexteer Gliwice
Winkelmann Legnica
8 : 0
Kiel Nowy Tomyśl
NSK Wałbrzych
0 : 3
Nexteer Gliwice
Keiper Świebodzin
6 : 0
Kiel Nowy Tomyśl
NSK Wałbrzych
1 : 5
Nexteer Gliwice
Kiel Nowy Tomyśl
2 : 6
Winkelmann Legnica
Keiper Świebodzin
5 : 0
NSK Wałbrzych
Nexteer Gliwice
1 : 6
Winkelmann Legnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Winkelmann Legnica
12
21 - 3
awans do II rundy
2. Keiper Świebodzin
9
17 - 3
awans do II rundy
3. Nexteer Gliwice
6
11 - 13
awans do II rundy
4. NSK Wałbrzych
3
3 - 13
puchar pocieszenia
5. Kiel Nowy Tomyśl
0
2 - 22
puchar pocieszenia
 
Grupa D
 
Wyniki
Ronal Wałbrzych
3 : 1
Magna Formpol Tychy
Ronal Jelcz-Laskowice
5 : 0
CAT Polska
Ronal Wałbrzych
2 : 1
Keiper Skarbimierz
Magna Formpol Tychy
0 : 2
Ronal Jelcz-Laskowice
CAT Polska
0 : 0
Keiper Skarbimierz
Ronal Wałbrzych
1 : 1
Ronal Jelcz-Laskowice
CAT Polska
0 : 2
Magna Formpol Tychy
Ronal Jelcz-Laskowice
1 : 0
Keiper Skarbimierz
Ronal Wałbrzych
5 : 0
CAT Polska
Keiper Skarbimierz
0 : 1
Magna Formpol Tychy
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ronal Wałbrzych
10
11 - 3
awans do II rundy
2. Ronal Jelcz-Laskowice
10
9 - 1
awans do II rundy
3. Magna Formpol Tychy
6
4 - 5
awans do II rundy
4. Keiper Skarbimierz
1
1 - 4
puchar pocieszenia
5. CAT Polska
1
0 - 12
puchar pocieszenia
 
Grupa E
 
Wyniki
DB Schenker Katowice
0 : 0
Exide Poznań
NGK Ceramics Gliwice
2 : 2
Faurecia Recliners Wałbrzych
DB Schenker Katowice
4 : 0
BWI Poland
Exide Poznań
2 : 4
NGK Ceramics Gliwice
Faurecia Recliners Wałbrzych
5 : 0
BWI Poland
DB Schenker Katowice
2 : 0
NGK Ceramics Gliwice
Faurecia Recliners Wałbrzych
4 : 3
Exide Poznań
NGK Ceramics Gliwice
0 : 2
BWI Poland
DB Schenker Katowice
2 : 4
Faurecia Recliners Wałbrzych
BWI Poland
2 : 8
Exide Poznań
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Faurecia Recliners Wałbrzych
10
15 - 7
awans do II rundy
2. DB Schenker Katowice
7
8 - 4
awans do II rundy
3. NGK Ceramics Gliwice
4
6 - 8
awans do II rundy
4. Exide Poznań
4
13 - 10
awans do II rundy
5. BWI Poland
3
4 - 17
puchar pocieszenia
 
Grupa F
 
Wyniki
Pilkington Sandomierz
2 : 5
Faurecia Struktury Wałbrzych
Vibracoustic Komorniki
2 : 0
Synthos Dwory Oświęcim
Pilkington Sandomierz
4 : 1
Pol-Elektra Łochowice
Faurecia Struktury Wałbrzych
3 : 1
Vibracoustic Komorniki
Synthos Dwory Oświęcim
2 : 1
Pol-Elektra Łochowice
Pilkington Sandomierz
2 : 5
Vibracoustic Komorniki
Synthos Dwory Oświęcim
1 : 3
Faurecia Struktury Wałbrzych
Vibracoustic Komorniki
1 : 1
Pol-Elektra Łochowice
Pilkington Sandomierz
1 : 0
Synthos Dwory Oświęcim
Pol-Elektra Łochowice
0 : 2
Faurecia Struktury Wałbrzych
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Faurecia Struktury Wałbrzych
12
13 - 4
awans do II rundy
2. Vibracoustic Komorniki
7
9 - 6
awans do II rundy
3. Pilkington Sandomierz
6
9 - 11
awans do II rundy
4. Synthos Dwory Oświęcim
3
3 - 7
awans do II rundy
5. Pol-Elektra Łochowice
1
3 - 9
puchar pocieszenia
 
Grupa G
 
Wyniki
Inter Cars Warszawa
3 : 0
Brembo Częstochowa
Voss Legnickie Pole
0 : 0
Magneti Marelli Sosnowiec
Inter Cars Warszawa
3 : 0
Faurecia Legnica
Brembo Częstochowa
3 : 1
Voss Legnickie Pole
Magneti Marelli Sosnowiec
0 : 2
Faurecia Legnica
Inter Cars Warszawa
5 : 0
Voss Legnickie Pole
Magneti Marelli Sosnowiec
1 : 5
Brembo Częstochowa
Voss Legnickie Pole
2 : 3
Faurecia Legnica
Inter Cars Warszawa
4 : 1
Magneti Marelli Sosnowiec
Faurecia Legnica
1 : 2
Brembo Częstochowa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Inter Cars Warszawa
12
15 - 1
awans do II rundy
2. Brembo Częstochowa
9
10 - 6
awans do II rundy
3. Faurecia Legnica
6
6 - 7
awans do II rundy
4. Voss Legnickie Pole
1
3 - 11
puchar pocieszenia
5. Magneti Marelli Sosnowiec
1
2 - 11
puchar pocieszenia
 
 
Tabela pomocnicza po rozgrywkach grupowych: (drużyny z 4-tych miejsc w grupach)
 
Drużyna
Punkty
Bramki
 
1. Toyota Wałbrzych
5
5 - 5
awans do II rundy
2. Exide Poznań
4
13 - 10
awans do II rundy
3. Synthos Dwory Oświęcim
3
3 - 7
awans do II rundy
4. NSK Wałbrzych
3
3 - 13
puchar pocieszenia
5. Volvo Warszawa
3
2 - 11
puchar pocieszenia
6. Keiper Skarbimierz
1
1 - 4
puchar pocieszenia
7. Voss Legnickie Pole
1
3 - 11
puchar pocieszenia
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
Grupa W
 
Wyniki
Autoliv II Jelcz-Laskowice
2 : 0
BWI Poland
Volvo Warszawa
0 : 3
Autoliv II Jelcz-Laskowice
Volvo Warszawa
4 : 2
BWI Poland
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Autoliv II Jelcz-Laskowice
6
5 - 0
2. Volvo Warszawa
3
4 - 5
3. BWI Poland
0
2 - 6
 
Grupa X
 
Wyniki
Emapa Łódź
1 : 1
Pol-Elektra Łochowice
NSK Wałbrzych
3 : 0
Emapa Łódź
NSK Wałbrzych
4 : 0
Pol-Elektra Łochowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. NSK Wałbrzych
6
7 - 0
2. Emapa Łódź
1
1 - 4
3. Pol-Elektra Łochowice
1
1 - 5
 
Grupa Y
 
Wyniki
Kiel Nowy Tomyśl
0 : 3
Magneti Marelli Sosnowiec
Keiper Skarbimierz
2 : 1
Kiel Nowy Tomyśl
Keiper Skarbimierz
0 : 0
Magneti Marelli Sosnowiec
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Magneti Marelli Sosnowiec
4
3 - 0
2. Keiper Skarbimierz
4
2 - 1
3. Kiel Nowy Tomyśl
0
1 - 5
 
Grupa Z
 
Wyniki
Voss Legnickie Pole
1 : 2
CAT Polska
CAT Polska
2 : 1
Voss Legnickie Pole
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. CAT Polska
6
6 - 2
2. Voss Legnickie Pole
0
2 - 6
 
½ Finał Pucharu Pocieszenia
Autoliv II Jelcz-Laskowice
1 : 1 k. 4 : 3
NSK Wałbrzych
Magneti Marelli Sosnowiec
3 : 0
CAT Polska
 
 
Finał Pucharu Pocieszenia
Autoliv II Jelcz-Laskowice
0 : 0 k. 2 : 3
Magneti Marelli Sosnowiec
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Keiper Świebodzin
2 : 1
Magna Formpol Tychy
Sitech Polkowice
4 : 1
Magna Formpol Tychy
Sitech Polkowice
1 : 0
Keiper Świebodzin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Sitech Polkowice
6
5 - 1
awans do ¼ finału
2. Keiper Świebodzin
3
2 - 2
 
3. Magna Formpol Tychy
0
2 - 6
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Ronal Jelcz-Laskowice
3 : 1
NGK Ceramics Gliwice
Autoliv II Jelcz-Laskowice
2 : 0
NGK Ceramics Gliwice
Autoliv II Jelcz-Laskowice
0 : 3
Ronal Jelcz-Laskowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ronal Jelcz-Laskowice
6
6 - 1
awans do ¼ finału
2. Autoliv II Jelcz-Laskowice
3
2 - 3
 
3. NGK Ceramics Gliwice
0
1 - 5
 
 
Grupa III
 
Wyniki
DB Schenker Katowice
3 : 1
Pilkington Sandomierz
Winkelmann Legnica
3 : 1
Pilkington Sandomierz
Winkelmann Legnica
2 : 2
DB Schenker Katowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Winkelmann Legnica
4
5 - 3
awans do ¼ finału
2. DB Schenker Katowice
4
5 - 3
 
3. Pilkington Sandomierz
0
2 - 6
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Vibracoustic Komorniki
1 : 0
Faurecia Legnica
Ronal Wałbrzych
5 : 1
Faurecia Legnica
Ronal Wałbrzych
4 : 0
Vibracoustic Komorniki
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ronal Wałbrzych
6
9 - 1
awans do ¼ finału
2. Vibracoustic Komorniki
3
1 - 4
 
3. Faurecia Legnica
0
1 - 6
 
 
Grupa V
 
Wyniki
Brembo Częstochowa
2 : 0
Toyota Wałbrzych
Faurecia Recliners Wałbrzych
3 : 4
Toyota Wałbrzych
Faurecia Recliners Wałbrzych
5 : 0
Brembo Częstochowa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Faurecia Recliners Wałbrzych
3
8 - 4
awans do ¼ finału
2. Toyota Wałbrzych
3
4 - 5
 
3. Brembo Częstochowa
3
2 - 5
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
Exide Poznań
3 : 2
Marbo Międzychód-Bielsko
Faurecia Struktury Wałbrzych
2 : 2
Marbo Międzychód-Bielsko
Faurecia Struktury Wałbrzych
2 : 0
Exide Poznań
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Faurecia Struktury Wałbrzych
4
4 - 2
awans do ¼ finału
2. Exide Poznań
3
3 - 4
 
3. Marbo Międzychód-Bielsko
1
4 - 5
 
 
Grupa VII
 
Wyniki
Synthos Dwory Oświęcim
0 : 5
Tristone Wałbrzych
Inter Cars Warszawa
1 : 0
Tristone Wałbrzych
Inter Cars Warszawa
3 : 1
Synthos Dwory Oświęcim
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Inter Cars Warszawa
6
4 - 1
awans do ¼ finału
2. Tristone Wałbrzych
3
5 - 1
 
3. Synthos Dwory Oświęcim
0
1 - 8
 
 
Grupa VIII
 
Wyniki
GKN Driveline Oleśnica
4 : 3
Nexteer Gliwice
GPO Bogatynia
0 : 1
Nexteer Gliwice
GKN Driveline Oleśnica
1 : 0
GPO Bogatynia
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. GKN Driveline Oleśnica
6
5 - 3
awans do ¼ finału
2. Nexteer Gliwice
3
4 - 4
 
3. GPO Bogatynia
0
0 - 2
 
 
 
 
Faza finałowa
 
 
¼ Finału
Sitech Polkowice
3 : 1
Ronal Jelcz-Laskowice
Winkelmann Legnica
2 : 1
Ronal Wałbrzych
Faurecia Recliners Wałbrzych
0 : 2
Faurecia Struktury Wałbrzych
Inter Cars Warszawa
0 : 0 k. 2 : 1
GKN Driveline Oleśnica
 
½ Finału
Sitech Polkowice
2 : 0
Winkelmann Legnica
Faurecia Struktury Wałbrzych
0 : 1
Inter Cars Warszawa
 
Mecz o 3 miejsce
Winkelmann Legnica
0 : 1
Faurecia Struktury Wałbrzych
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Sitech Polkowice
0 : 0 k. 2 : 0
Inter Cars Warszawa
 
Puchar Fair-Play
CAT Polska
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Mariusz Matuszak
Faurecia Recliners Wałbrzych
Najlepszy piłkarz
Grzegorz Staszewski
Inter Cars Warszawa
Najlepszy bramkarz
Paweł Łużny
Sitech Polkowice
 
Wyróżnienia
Kamil Kaczmar
Sitech Polkowice
Jarosław Grzesiak
Faurecia Struktury Wałbrzych
Dominik Pazio
Winkelmann Legnica
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Sitech Polkowice
II
Inter Cars Warszawa
III
Faurecia Struktury Wałbrzych
IV
Winkelmann Legnica
V - VIII
Ronal Jelcz-Laskowice
 
Ronal Wałbrzych
 
Faurecia Recliners Wałbrzych
 
GKN Driveline Oleśnica
IX - XVI
Nexteer Gliwice
 
Tristone Wałbrzych
 
Exide Poznań
 
Toyota Wałbrzych
 
Vibracoustic Komorniki
 
DB Schenker Katowice
 
Autoliv II Jelcz-Laskowice
 
Keiper Świebodzin
XVII - XXIV
Magna Formpol Tychy
 
NGK Ceramics Gliwice
 
Pilkington Sandomierz
 
Faurecia Legnica
 
Brembo Częstochowa
 
Marbo Międzychód-Bielsko
 
Synthos Dwory Oświęcim
 
GPO Bogatynia
XXV
Magneti Marelli Sosnowiec
XXVI - XXXV
Autoliv II Jelcz-Laskowice
 
NSK Wałbrzych
 
CAT Polska
 
Volvo Warszawa
 
Emapa Łódź
 
Keiper Skarbimierz
 
Voss Legnickie Pole
 
Kiel Nowy Tomyśl
 
Pol-Elektra Łochowice
 
BWI Poland
 

                                 Logistyka                                             
..