17 września 2011 Łódź - Mistrzostwa Polski Branży Chemicznej i Farmaceutycznej w piłce nożnej

« powrót

 
Mistrzostwa Polski 
Branży Chemicznej i Farmaceutycznej
w piłce nożnej – Łódź 17.09.2011
 
 
 
W ramach V Międzybranżowych Mistrzostw Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej, odbyły się jednocześnie Mistrzostwa Polski Branży Chemicznej i Farmaceutycznej. Spośród 60 drużyn, biorących udział w mistrzostwach międzybranżowych, aż 18 uczestniczących w zawodach firm, związanych jest z branżą chemiczną i farmaceutyczną. Drużyny te w pierwszym dniu zawodów rozegrały mecze grupowe w ramach V Międzybranżowych Mistrzostw Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej, które były jednocześnie meczami o awans do ½ finału Mistrzostw Polski Branży Chemicznej.
Wśród czterech drużyn które wygrały swoje grupy i uzyskały awans do półfinału znalazły się zespoły: Boehringer Ingelheim, Lek Stryków, Geyer & Hosaja Mielec, oraz mistrz z rozgrywek halowych, drużyna Apotex.
Ponownie najlepsza w rywalizacja okazała się drużyna Apotexu, która najpierw w ½ pokonała Geyer&Hosaja Mielec 3-1, a następnie w finale wygrała z drużyną Boehringer Inghelheim 2-0.
W związku z bardzo dużym zainteresowaniem turniejami piłkarskim firm chemicznych i farmaceutycznych, organizatorzy postanowili do kalendarza przyszłorocznych turniejów włączyć dwukrotnie Mistrzostwa Polski Branży Chemicznej i Farmaceutycznej. Halowa edycja mistrzostw odbędzie się w lutym przyszłego roku, natomiast letnia edycja we wrześniu 2012r.
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.
 
 
Wyniki:
 
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Sandoz Warszawa
1 : 3
Frega Kielce
Galderma Warszawa
0 : 6
Boehringer Ingelheim
Sandoz Warszawa
3 : 0
Galderma Warszawa
Frega Kielce
0 : 0
Boehringer Ingelheim
Sandoz Warszawa
0 : 4
Boehringer Ingelheim
Galderma Warszawa
1 : 3
Frega Kielce
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Boehringer Ingelheim
7
10 - 0
awans ½ finału
2. Frega Kielce
7
6 - 2
 
3. Sandoz Warszawa
3
4 - 7
 
4. Galderma Warszawa
0
1 - 12
 
 
Grupa B
 
Wyniki
Synthos Dwory Oświęcim
3 : 2
Colep Kleszczów
US Pharmacia Wrocław
0 : 1
Lek Stryków
Synthos Dwory Oświęcim
2 : 1
US Pharmacia Wrocław
Colep Kleszczów
1 : 3
Lek Stryków
Synthos Dwory Oświęcim
1 : 5
Lek Stryków
US Pharmacia Wrocław
4 : 0
Colep Kleszczów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Lek Stryków
9
9 - 2
awans ½ finału
2. Synthos Dwory Oświęcim
6
6 - 8
 
3. US Pharmacia Wrocław
3
5 - 3
 
4. Colep Kleszczów
0
3 - 10
 
 
Grupa C
 
Wyniki
Apotex Warszawa
3 : 0
Anpharm Warszawa
Lek-Am Zakroczym
1 : 3
Asclepios Wrocław
Apotex Warszawa
5 : 0
Pom.-Kuj. Okręgowa Izba Aptekarska
Anpharm Warszawa
1 : 1
Lek-Am Zakroczym
Asclepios Wrocław
3 : 3
Pom.-Kuj. Okręgowa Izba Aptekarska
Apotex Warszawa
1 : 1
Lek-Am Zakroczym
Asclepios Wrocław
0 : 4
Anpharm Warszawa
Lek-Am Zakroczym
1 : 2
Pom.-Kuj. Okręgowa Izba Aptekarska
Apotex Warszawa
6 : 0
Asclepios Wrocław
Pom.-Kuj. Okręgowa Izba Aptekarska
2 : 2
Anpharm Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Apotex Warszawa
10
15 - 1
awans ½ finału
2. Anpharm Warszawa
5
7 - 6
 
3. Pom.-Kuj.Okręgowa Izba Aptekarska
5
7 - 11
 
4. Asclepios Wrocław
4
6 - 14
 
5. Lek-Am Zakroczym
2
4 - 7
 
 
Grupa D
 
Wyniki
Akzo-Nobel Pilawa
1 : 1
Biofarm Poznań
Geyer&Hosaja Mielec
1 : 0
Olimp Laboratories
Akzo-Nobel Pilawa
3 : 1
Polfa Warszawa
Biofarm Poznań
0 : 1
Geyer&Hosaja Mielec
Olimp Laboratories
2 : 1
Polfa Warszawa
Akzo-Nobel Pilawa
2 : 2
Geyer&Hosaja Mielec
Olimp Laboratories
2 : 1
Biofarm Poznań
Geyer&Hosaja Mielec
1 : 0
Polfa Warszawa
Akzo-Nobel Pilawa
0 : 4
Olimp Laboratories
Polfa Warszawa
2 : 2
Biofarm Poznań
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Geyer&Hosaja Mielec
10
5 - 2
awans ½ finału
2. Olimp Laboratories
9
8 - 3
 
3. Akzo-Nobel Pilawa
5
6 - 8
 
4. Biofarm Poznań
2
4 - 6
 
5. Polfa Warszawa
1
4 - 8
 
 
 
½ Finału
Boehringer Ingelheim
2 : 1
Lek Stryków
Apotex Warszawa
3 : 1
Geyer&Hosaja Mielec
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Boehringer Ingelheim
0 : 2
Apotex Warszawa
 
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Apotex
II
Boehringer Ingelheim
III-IV
Geyer&Hosaja Mielec
 
Lek Stryków
V - VIII
Frega Kielce
 
Synthos Dwory Oświęcim
 
Anpharm Warszawa
 
Olimp Laboratories
IX - XII
Akzo-Nobel Pilawa
 
Pomorsko-Kujawska Okręgowa Izba Aptekarska
 
US Pharmacia Wrocław
 
Sandoz Warszawa
XIII - XVIII
Biofarm Wrocław
 
Asclepios Wrocław
 
Colep Kleszczów
 
Galderma Warszawa
 
Lek-Am Zakroczym
 
Polfa Warszawa
 
 

                                 Logistyka                                             
..