25-26 lutego 2006 Kielce - I Mistrzostwa Polski Stref Ekonomicznych w halowej piłce nożnej

« powrót

I Mistrzostwa Polski Stref Ekonomicznych
w halowej piłce nożnej Kielce 2006
 
 
W dniach 25-26.02.2006r. w Kielcach odbyły się Mistrzostwa Polski Stref Ekonomicznych w halowej piłce nożnej. 18 drużyn zgłoszonych do mistrzostw zostało podzielonych na pięć grup. Spotkania grupowe odbyły się w sobotę 25-go lutego systemem „każdy z każdym”. Do dalszych rozgrywek awansowało 12 najlepszych drużyn.
W niedzielę 26-go lutego drużyny, które odpadły z turnieju głównego rozegrały Turniej Pocieszenia, w którym zwyciężyła drużyna DS Smith Kielce, pokonując w finale ekipę Orsa-Moto z Ozorkowa. W drugiej rundzie turnieju głównego 12 ekip spotkało się w 3 zespołowych grupach systemem „każdy z każdym”. Zespoły, które wygrały grupy awansowały do ½ finału.
Mistrzem Polski Stref Ekonomicznych w halowej piłce nożnej została drużyna Toyoty Wałbrzych, która w finale pokonała zespół Wezi-Tec Legnica. W meczu o trzecie miejsce drużyna Masa-Decor z Ełku wygrała z Delphi Tychy.
 
 
Wyniki:
 
Grupa I
 
Wyniki
HTL-Strefra Ozorków
0 : 3
ERGOM Sosnowiec
Winkelmann Legnica
3 : 0
Cersanit Starachowice
HTL-Strefra Ozorków
1 : 4
Winkelmann Legnica
ERGOM Sosnowiec
2 : 2
Cersanit Starachowice
Winkelmann Legnica
1 : 1
ERGOM Sosnowiec
Cersanit Starachowice
3 : 2
HTL-Strefra Ozorków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Winkelmann Legnica
7
8 - 2
awans do II rundy
2. ERGOM Sosnowiec
5
6 - 3
awans do II rundy
3. Cersanit Starachowice
4
5 - 7
puchar pocieszenia
4. HTL-Strefa Ozorków
0
3 - 10
puchar pocieszenia
 
Grupa II
 
Wyniki
Masa-Decor Ełk
4 : 0
Orsa-Moto Ozorków
Kirchhoff Mielec
3 : 1
Delphi Tychy
Masa-Decor Ełk
0 : 1
Kirchhoff Mielec
Orsa-Moto Ozorków
3 : 8
Delphi Tychy
Delphi Tychy
2 : 2
Masa-Decor Ełk
Orsa-Moto Ozorków
1 : 6
Kirchhoff Mielec
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kirchhoff Mielec
9
10 - 2
awans do II rundy
2. Delphi Tychy
4
11 - 8
awans do II rundy
3. Masa-Decor Ełk
4
6 - 3
awans do II rundy
4. Orsa-Moto Ozorków
0
4 - 18
puchar pocieszenia
 
Grupa III
 
Wyniki
Electrolux Siewierz
5 : 1
E.G.O. Łódź
Toyota Wałbrzych
4 : 2
Kronospan Mielec
Electrolux Siewierz
2 : 0
Toyota Wałbrzych
E.G.O. Łódź
0 : 4
Kronospan Mielec
Kronospan Mielec
1 : 1
Electrolux Siewierz
Toyota Wałbrzych
6 : 1
E.G.O. Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Electrolux Siewierz
7
8 - 2
awans do II rundy
2. Toyota Wałbrzych
6
10 - 5
awans do II rundy
3. Kronospan Mielec
4
7 - 5
awans do II rundy
4. E.G.O. Łódź
0
2 - 15
puchar pocieszenia
 
Grupa IV
 
Wyniki
Starfam Starachowice
0 : 9
Wezi-Tec Legnica
Ficomirrors Dąbrowa Górnicza
2 : 4
Starfam Starachowice
Wezi-Tec Legnica
13 : 0
Ficomirrors Dąbrowa Górnicza
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Wezi-Tec Legnica
6
22 - 0
awans do II rundy
2. Starfam Starachowice
3
4 - 11
awans do II rundy
3. Ficomirrors Dąbrowa Górnicza
0
2 - 17
puchar pocieszenia
 
Grupa V
 
Wyniki
DS Smith Kielce
1 : 4
TRW Gliwice
Teleskop Kostrzyn
7 : 1
DS Smith Kielce
TRW Gliwice
0 : 3
Teleskop Kostrzyn
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Teleskop Kostrzyn
6
10 - 1
awans do II rundy
2. TRW Gliwice
3
4 - 4
awans do II rundy
3. DS Smith Kielce
0
2 - 11
puchar pocieszenia
 
Finał Pucharu Pocieszenia
DS Smith Kielce
4 : 2
Orsa - Moto Ozorków
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Wezi-Tec Legnica
5 : 2
Kronospan Mielec
Winkelmann Legnica
6 : 1
Kronospan Mielec
Wezi-Tec Legnica
3 : 0
Winkelmann Legnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Wezi-Tec Legnica
6
8 - 2
awans do ½ finału
2. Winkelmann Legnica
3
6 - 4
 
3. Kronospan Mielec
0
3 - 11
 
 
Grupa B
 
Wyniki
Electrolux Siewierz
1 : 2
Delphi Tychy
TRW Gliwice
1 : 2
Delphi Tychy
Electrolux Siewierz
2 : 0
TRW Gliwice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Delphi Tychy
6
4 - 2
awans do ½ finału
2. Electrolux Siewierz
3
3 - 2
 
3. TRW Gliwice
0
1 - 4
 
 
Grupa C
 
Wyniki
Kirchhoff Mielec
3 : 3
Toyota Wałbrzych
Starfam Starachowice
0 : 17
Toyota Wałbrzych
Kirchhoff Mielec
14 : 0
Starfam Starachowice 
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Toyota Wałbrzych
4
20 - 3
awans do ½ finału
2. Kirchhoff Mielec  
4
17 - 3
 
3. Starfarm Starachowice
0
0 - 31
 
 
Grupa D
 
Wyniki
Teleskop Kostrzyn
2 : 3
Masa-Decor Ełk
ERGOM Sosnowiec
2 : 2
Masa-Decor Ełk
Teleskop Kostrzyn
7 : 1
ERGOM Sosnowiec
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Masa-Decor Ełk
4
5 - 4
awans do ½ finału
2. Teleskop Kostrzyn
3
9 - 4
 
3. ERGOM Sosnowiec
1
3 - 9
 
 
 
Faza finałowa
 
 
½ Finału
Wezi-Tec Legnica
6 : 3
Delphi Tychy
Toyota Wałbrzych
4 : 2
Masa Decor Ełk
 
Mecz o III miejsce
Delphi Tychy
2 : 2 k. 2 : 4
Masa Decor Ełk
 
FINAŁ TURNIEJU
Wezi-Tec Legnica
3 : 5
Toyota Wałbrzych
 
Puchar Fair-Play
Teleskop Kostrzyn
 
Nagrody indywidualne:
Król strzelców
Roland Baj
Wezi-Tec Legnica
Najlepszy piłkarz
Jarosław Kwiatkowski
Toyota Wałbrzych
Najlepszy bramkarz
Sebastian Cyganik
Delphi Tychy
 
Tabela strzelców turnieju:
Roland Baj
Wezi-Tec Legnica
14
Piotr Kałoń
Toyota Wałbrzych
11
Norbert Czarkowski
Toyota Wałbrzych
11
Sebastian Jankowski
Teleskop Kostrzyn
10
Krzysztof Jasiński
Wezi-Tec Legnica
9
Bartosz Kopczyński
Wezi-Tec Legnica
8
Tomasz Małaszewicz
Kirchhoff Mielec
7
Tomasz Puła
Kirchhoff Mielec
7
Sławomir Grębowiec
Kirchhoff Mielec
6
Jarosław Kwiatkowski
Toyota Wałbrzych
5
Mariusz Cofała
Delphi Tychy
5
 
                                 Logistyka                                             
..