17-18 września 2011 Łódź - V Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej

« powrót

 
V Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy
17-18.09.2011 Łódź
 
 
 

 
W dniach 17-18 września 2011r. w Łodzi odbyły się V Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów w piłce nożnej. Do rywalizacji zgasiła się rekordowa liczba 60 drużyn, które w ciągu dwóch dni turniejowych, rozegrały aż 183 mecze. Tym samym zawody te, stały się największą tego typu imprezą sportową rozgrywaną w naszym kraju.
Po dwudniowej zaciętej rywalizacji, tytuł Mistrza Polski wywalczyła drużyna Tristone Wałbrzych, która w meczu finałowym zwyciężyła w rzutach karnych, z rewelacją rozgrywek, drużyną OKT Bydgoszcz 3-2. W regulaminowym czasie zanotowano remis 2-2. Mecz finałowy, był doskonałym widowiskiem, w którym wielkie emocje towarzyszyły do ostatnich sekund. Jeszcze na dwie minuty przed końcem OKT, prowadziło 2-0 i nic nie wskazywało na to, aby mogło oddać wymarzone zwycięstwo. Doświadczona drużyna z Wałbrzycha grała jednak do końca i w samej końcówce zdobyła dwie bardzo ładne bramki, doprowadzając do serii rzutów karnych. Szczególnie bramka wyrównująca, zdobyta w ostatnich sekundach, piękną przewrotką, przez najlepszego piłkarza mistrzostw Kamila Drąga, mogłaby być ozdobą każdego meczu i nie powstydziliby się takiego zagrania nawet najlepsi piłkarze świata!!! Trzecie miejsce w zawodach wywalczyła drużyna Zakładu Gazowniczego Tarnów a czwarte BSH Łódź. Na piątych miejscach ex-equo sklasyfikowani zostali ćwierćfinaliści mistrzostw: ZEC Pabianice, Schattdecor Głuchołazy, Swedwood Wielbark i Hart Opole. „Puchar Pocieszenia Mistrzostw” wywalczyła drużyna Biofarm Poznań, zwyciężając w finale Colep Kleszczów.
Puchar Fair-Play mistrzostw, został przyznany drużynie Eaton Bielsko-Biała.

Organizatorzy dziękują wszystkim drużynom za uczestnictwo w zawodach, zapraszając jednocześnie do uczestnictwa w kolejnych edycjach turniejów branżowych, oraz międzybranżowych organizowanych przez firmę Almar-Sport.
Serdecznie dziękują również partnerowi technicznemu firmie ZINA, która była fundatorem nagród w mistrzostwach.

 
 
Wyniki:
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Sandoz Warszawa
1 : 3
Frega Kielce
Galderma Warszawa
0 : 6
Boehringer Ingelheim
Sandoz Warszawa
3 : 0
Galderma Warszawa
Frega Kielce
0 : 0
Boehringer Ingelheim
Sandoz Warszawa
0 : 4
Boehringer Ingelheim
Galderma Warszawa
1 : 3
Frega Kielce
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Boehringer Ingelheim
7
10 - 0
awans do II rundy
2. Frega Kielce
7
6 - 2
awans do II rundy
3. Sandoz Warszawa
3
4 - 7
awans do II rundy
4. Galderma Warszawa
0
1 - 12
puchar pocieszenia
 
Grupa B
 
Wyniki
Synthos Dwory Oświęcim
3 : 2
Colep Kleszczów
US Pharmacia Wrocław
0 : 1
Lek Stryków
Synthos Dwory Oświęcim
2 : 1
US Pharmacia Wrocław
Colep Kleszczów
1 : 3
Lek Stryków
Synthos Dwory Oświęcim
1 : 5
Lek Stryków
US Pharmacia Wrocław
4 : 0
Colep Kleszczów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Lek Stryków
9
9 - 2
awans do II rundy
2. Synthos Dwory Oświęcim
6
6 - 8
awans do II rundy
3. US Pharmacia Wrocław
3
5 - 3
awans do II rundy
4. Colep Kleszczów
0
3 - 10
puchar pocieszenia
 
Grupa C
 
Wyniki
Apotex Warszawa
3 : 0
Anpharm Warszawa
Lek-Am Zakroczym
1 : 3
Asclepios Wrocław
Apotex Warszawa
5 : 0
Pom.-Kuj. Okręgowa Izba Aptekarska
Anpharm Warszawa
1 : 1
Lek-Am Zakroczym
Asclepios Wrocław
3 : 3
Pom.-Kuj. Okręgowa Izba Aptekarska
Apotex Warszawa
1 : 1
Lek-Am Zakroczym
Asclepios Wrocław
0 : 4
Anpharm Warszawa
Lek-Am Zakroczym
1 : 2
Pom.-Kuj. Okręgowa Izba Aptekarska
Apotex Warszawa
6 : 0
Asclepios Wrocław
Pom.-Kuj. Okręgowa Izba Aptekarska
2 : 2
Anpharm Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Apotex Warszawa
10
15 - 1
awans do II rundy
2. Anpharm Warszawa
5
7 - 6
awans do II rundy
3. Pom.-Kuj.Okręgowa Izba Aptekarska
5
7 - 11
awans do II rundy
4. Asclepios Wrocław
4
6 - 14
awans do II rundy
5. Lek-Am Zakroczym
2
4 - 7
puchar pocieszenia
 
Grupa D
 
Wyniki
Akzo-Nobel Pilawa
1 : 1
Biofarm Poznań
Geyer&Hosaja Mielec
1 : 0
Olimp Laboratories
Akzo-Nobel Pilawa
3 : 1
Polfa Warszawa
Biofarm Poznań
0 : 1
Geyer&Hosaja Mielec
Olimp Laboratories
2 : 1
Polfa Warszawa
Akzo-Nobel Pilawa
2 : 2
Geyer&Hosaja Mielec
Olimp Laboratories
2 : 1
Biofarm Poznań
Geyer&Hosaja Mielec
1 : 0
Polfa Warszawa
Akzo-Nobel Pilawa
0 : 4
Olimp Laboratories
Polfa Warszawa
2 : 2
Biofarm Poznań
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Geyer&Hosaja Mielec
10
5 - 2
awans do II rundy
2. Olimp Laboratories
9
8 - 3
awans do II rundy
3. Akzo-Nobel Pilawa
5
6 - 8
awans do II rundy
4. Biofarm Poznań
2
4 - 6
puchar pocieszenia
5. Polfa Warszawa
1
4 - 8
puchar pocieszenia
 
Grupa E
 
Wyniki
OKT Bydgoszcz
2 : 0
MMP Neupack Józefów
Eurobox Ujazd
0 : 3
Aquila Radomsko
OKT Bydgoszcz
2 : 4
Dekorglass Działdowo
MMP Neupack Józefów
2 : 1
Eurobox Ujazd
Aquila Radomsko
1 : 5
Dekorglass Działdowo
OKT Bydgoszcz
6 : 0
Eurobox Ujazd
Aquila Radomsko
0 : 3
MMP Neupack Józefów
Eurobox Ujazd
0 : 3
Dekorglass Działdowo
OKT Bydgoszcz
5 : 0
Aquila Radomsko
Dekorglass Działdowo
1 : 0
MMP Neupack Józefów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Dekorglass Działdowo
12
13 - 3
awans do II rundy
2. OKT Bydgoszcz
9
15 - 4
awans do II rundy
3. MMP Neupack Józefów
6
5 - 4
awans do II rundy
4. Aquila Radomsko
3
4 - 13
awans do II rundy
5. Eurobox Ujazd
0
1 - 14
puchar pocieszenia
 
Grupa F
 
Wyniki
MMP Neupack Bydgoszcz
0 : 2
Emerson Piotrków Trybunalski
Atrium Opole
0 : 5
Supravis Bydgoszcz
MMP Neupack Bydgoszcz
0 : 6
Michael Huber Wrocław
Emerson Piotrków Trybunalski
5 : 0
Atrium Opole
Supravis Bydgoszcz
0 : 2
Michael Huber Wrocław
MMP Neupack Bydgoszcz
3 : 1
Atrium Opole
Supravis Bydgoszcz
0 : 2
Emerson Piotrków Trybunalski
Atrium Opole
1 : 5
Michael Huber Wrocław
MMP Neupack Bydgoszcz
0 : 5
Supravis Bydgoszcz
Michael Huber Wrocław
2 : 0
Emerson Piotrków Trybunalski
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Michael Huber Wrocław
12
15 - 1
awans do II rundy
2. Emerson Piotrków Trybunalski
9
9 - 2
awans do II rundy
3. Supravis Bydgoszcz
6
10 - 4
awans do II rundy
4. MMP Neupack Bydgoszcz
3
3 - 14
awans do II rundy
5. Atrium Opole
0
2 - 18
puchar pocieszenia

Grupa G
 
Wyniki
BSH Łódź
3 : 1
Radmor Gdynia
Kredika Pabianice
0 : 2
Zakład Gazowniczy Tarnów
BSH Łódź
2 : 4
Kredika Pabianice
Radmor Gdynia
0 : 3
Zakład Gazowniczy Tarnów
BSH Łódź
2 : 3
Zakład Gazowniczy Tarnów
Kredika Pabianice
2 : 1
Radmor Gdynia
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Zakład Gazowniczy Tarnów
9
8 - 2
awans do II rundy
2. Kredika Pabianice
6
6 - 5
awans do II rundy
3. BSH Łódź
3
7 - 8
awans do II rundy
4. Radmor Gdynia
0
2 - 8
puchar pocieszenia
 
Grupa H
 
Wyniki
Philips Lighting Pabianice
2 : 0
Onninen Teolin
GSP Łódź
0 : 4
Kolporter
Philips Lighting Pabianice
0 : 2
GSP Łódź
Onninen Teolin
0 : 4
Kolporter
Philips Lighting Pabianice
1 : 7
Kolporter
GSP Łódź
3 : 0
Onninen Teolin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kolporter
9
15 - 1
awans do II rundy
2. GSP Łódź
6
5 - 3
awans do II rundy
3. Philips Lighting Pabianice
3
3 - 9
awans do II rundy
4. Onninen Teolin
0
0 - 9
puchar pocieszenia
 
Grupa I
 
Wyniki
Swedwood Zbąszynek
1 : 1
MTI-Furninova Kętrzyn
Zebra Mieroszów
1 : 3
Mebelmark Zgierz
Swedwood Zbąszynek
5 : 2
Zebra Mieroszów
MTI-Furninova Kętrzyn
5 :1
Mebelmark Zgierz
Swedwood Zbąszynek
6 : 1
Mebelmark Zgierz
Zebra Mieroszów
0 : 8
MTI-Furninova Kętrzyn
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. MTI-Furninova Kętrzyn
7
14 - 2
awans do II rundy
2. Swedwood Zbąszynek
7
12 - 4
awans do II rundy
3. Mebelmark Zgierz
3
5 - 12
awans do II rundy
4. Zebra Mieroszów
0
3 - 16
puchar pocieszenia
 
Grupa J
 
Wyniki
Swedwood Wielbark
2 : 2
Schattdecor
Gala Colezione
0 : 1
Iryd Gołdap
Swedwood Wielbark
3 : 0
Gala Colezione
Schattdecor
3 : 1
Iryd Gołdap
Swedwood Wielbark
2 : 1
Iryd Gołdap
Gala Colezione
2 : 6
Schattdecor
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Schattdecor
7
11 - 5
awans do II rundy
2. Swedwood Wielbark
7
7 - 3
awans do II rundy
3. Iryd Gołdap
3
3 - 5
awans do II rundy
4. Gala Colezione
0
2 - 10
puchar pocieszenia
 
Grupa K
 
Wyniki
Kerry Oleśnica
5 : 0
Geofizyka Toruń
Infosys BPO
0 : 2
ORLEN Automatyka Płock
Kerry Oleśnica
0 : 0
Infosys BPO
Geofizyka Toruń
0 : 1
ORLEN Automatyka Płock
Kerry Oleśnica
3 : 1
ORLEN Automatyka Płock
Infosys BPO
1 : 1
Geofizyka Toruń
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kerry Oleśnica
7
8 - 1
awans do II rundy
2. ORLEN Automatyka Płock
6
4 - 3
awans do II rundy
3. Infosys BPO
2
1 - 3
awans do II rundy
4. Geofizyka Toruń
1
1 - 7
puchar pocieszenia
 
Grupa L
 
Wyniki
ZEC Pabianice
4 : 1
Pepsi-Cola Warszawa
Zakład Remontowo-Produkcyjny Bieruń
1 : 2
Hart Opole
ZEC Pabianice
1 : 0
Zakład Remontowo-Produkcyjny Bieruń
Pepsi-Cola Warszawa
0 : 3
Hart Opole
ZEC Pabianice
1 : 3
Hart Opole
Zakład Remontowo-Produkcyjny Bieruń
2 : 1
Pepsi-Cola Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Hart Opole
9
8 - 2
awans do II rundy
2. ZEC Pabianice
6
6 - 4
awans do II rundy
3. Zakład Remontowo-Produkcyjny  Bieruń
3
3 - 4
awans do II rundy
4. Pepsi-Cola Warszawa
0
2 - 9
puchar pocieszenia
 
Grupa Ł
 
Wyniki
PIG Szczecin
4 : 2
Grupa Biznes Polska
Tristone Wałbrzych
5 : 0
Zakład Komunalny Opole
PIG Szczecin
1 : 4
Tristone Wałbrzych
Grupa Biznes Polska
2 : 0
Zakład Komunalne Opole
PIG Szczecin
4 : 0
Zakład Komunalny Opole
Tristone Wałbrzych
0 : 0
Grupa Biznes Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Tristone Wałbrzych
7
9 - 1
awans do II rundy
2. PIG Szczecin
6
9 - 6
awans do II rundy
3. Grupa Biznes Polska
4
4 - 4
awans do II rundy
4. Zakład Komunalny Opole
0
0 -11
puchar pocieszenia
 
Grupa M
 
Wyniki
Pol-Elektra Łochowice
0 : 2
Sandvik Mining Tychy
Eaton Bielsko-Biała
1 : 3
Multiservice Płock
Pol-Elektra Łochowice
0 : 4
Eaton Bielsko-Biała
Sandvik Mining Tychy
2 : 4
Multiservice Płock
Pol-Elektra Łochowice
0 : 5
Multiservice Płock
Eaton Bielsko-Biała
1 : 0
Sandvik Mining Tychy
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Multiservice Płock
9
12 - 3
awans do II rundy
2. Eaton Bielsko-Biała
6
6 - 3
awans do II rundy
3. Sandvik Mining Tychy
3
4 - 5
awans do II rundy
4. Pol-Elektra Łochowice
0
0 - 11
puchar pocieszenia
 
Tabela pomocnicza po rozgrywkach grupowych: (drużyny z 4-tych miejsc z grup pięciozespołowych)
 
Drużyna
Punkty
Bramki
 
1. Asclepios Wrocław
4
6 - 14
awans do II rundy
2. Aquila Radomsko
3
4 - 13
awans do II rundy
3. MMP Neupack Bydgoszcz
3
3 - 14
awans do II rundy
4. Biofarm Poznań
2
4 - 6
puchar pocieszenia
 
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
Grupa U
 
Wyniki
Galderma Warszawa
3 : 0 v.o.
Atrium Opole
Geofizyka Toruń
3 : 0 v.o.
Atrium Opole
Geofizyka Toruń
1 : 1
Galderma Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Galderma Warszawa
4
4 - 1
2. Geofizyka Toruń
4
4 - 1
3. Atrium Opole
0
-
 
Grupa W
 
Wyniki
Colep Kleszczów
3 : 0
Radmor Gdynia
Pepsi-Cola Warszawa
1 : 2
Radmor Gdynia
Pepsi-Cola Warszawa
1 : 1
Colep Kleszczów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Colep Kleszczów
4
4 - 1
2. Radmor Gdynia
3
2 - 4
3. Pepsi-Cola Warszawa
1
2 - 3
 
Grupa X
 
Wyniki
Lek-Am Zakroczym
1 : 3
Onninen Teolin
Zakład Komunalny Opole
1 : 2
Onninen Teolin
Zakład Komunalny Opole
1 : 4
Lek-Am Zakroczym
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Onninen Teolin
6
5 - 2
2. Lek-Am Zakroczym
3
5 - 4
3. Zakład Komunalny Opole
0
2 - 6
 
Grupa Y
 
Wyniki
Polfa Warszawa
3 : 0
Zebra Mieroszów
Pol-Elektra Łochowice
0 : 1
Zebra Mieroszów
Pol-Elektra Łochowice
2 : 2
Polfa Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Polfa Warszawa
4
5 - 2
2. Zebra Mieroszów
3
1 - 3
3. Pol-Elektra Łochowice
1
2 - 3
 
Grupa Z
 
Wyniki
Eurobox Ujazd
1 : 0
Gala Colezione
Biofarm Poznań
1 : 1
Gala Colezione
Biofarm Poznań
3 : 2
Eurobox Ujazd
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Biofarm Poznań
4
4 - 3
2. Eurobox Ujazd
3
3 - 3
3. Gala Colezione
1
1 - 2
 
¼ Finału Pucharu Pocieszenia
Lek-Am Zakroczym
0 : 2
Biofarm Poznań
Geofizyka Toruń
0 : 1
Onninen Teolin
Eurobox Ujazd
1 : 0
Galderma Warszawa
Colep Kleszczów
2 : 0
Polfa Warszawa
 
½ Finału Pucharu Pocieszenia
 
Biofarm Poznań
2 : 1
Onninen Teolin
Colep Kleszczów
1 : 0
Eurobox Ujazd
 
 
Finał Pucharu Pocieszenia
Biofarm Poznań
1 : 0
Colep Kleszczów
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Synthos Dwory Oświęcim
6 : 1
Pom.-Kuj. Okręgowa Izba Aptekarska
Boehringer Ingelheim
6 : 1
Pom.-Kuj. Okręgowa Izba Aptekarska
Boehringer Ingelheim
5 : 1
Synthos Dwory Oświęcim
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Boehringer Ingelheim
6
11 - 2
awans do ⅛ finału
2. Synthos Dwory Oświęcim
3
7 - 6
 
3. Pom.-Kuj. Okręgowa Izba Aptekarska
0
2 - 12
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Anpharm Warszawa
0 : 0
Akzo Nobel Pilawa
Lek Stryków
0 : 3
Akzo Nobel Pilawa
Lek Stryków
1 : 1
Anpharm Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Akzo Nobel Pilawa
4
3 - 0
awans do ⅛ finału
2. Anpharm Warszawa
2
1 - 1
 
3. Lek Stryków
1
1 - 3
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Olimp Laboratories
5 : 0
MMP Neupack Józefów
Apotex Warszawa
7 : 1
MMP Neupack Józefów
Apotex Warszawa
1 : 1
Olimp Laboratories
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Apotex Warszawa
4
8 - 2
awans do ⅛ finału
2. Olimp Laboratories
4
6 - 1
awans do ⅛ finału
3. MMP Neupack Józefów
0
1 - 12
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
OKT Bydgoszcz
4 : 2
Supravis Bydgoszcz
Geyer&Hosaja Mielec
5 : 7
Supravis Bydgoszcz
Geyer&Hosaja Mielec
0 : 5
OKT Bydgoszcz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. OKT Bydgoszcz
6
9 - 2
awans do ⅛ finału
2. Supravis Bydgoszcz
3
9 - 9
 
3. Geyer&Hosaja Mielec
0
5 - 12
 
 
Grupa V
 
Wyniki
Emerson Piotrków Trybunalski
1 : 2
BSH Łódź
Dekorglass Działdowo
0 : 1
BSH Łódź
Dekorglass Działdowo
4 : 0
Emerson Piotrków Trybunalski
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. BSH Łódź
6
3 - 1
awans do ⅛ finału
2. Dekorglass Działdowo
3
4 - 1
 
3. Emerson Piotrków Trybunalski
0
1 - 6
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
Kredika Pabianice
1 : 0
Philips Pabianice
Michael Huber Wrocław
0 : 6
Philips Pabianice
Michael Huber Wrocław
4 : 1
Kredika Pabianice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Philips Pabianice
3
6 - 1
awans do ⅛ finału
2. Kredika Pabianice
3
2 - 4
 
3. Michael Huber Wrocław
3
4 - 7
 
 
Grupa VII
 
Wyniki
GSP Łódź
4 : 1
Mebelmark Zgierz
Zakład Gazowniczy Tarnów
10 : 0
Mebelmark Zgierz
Zakład Gazowniczy Tarnów
4 : 2
GSP Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Zakład Gazowniczy Tarnów
6
14 - 2
awans do ⅛ finału
2. GSP Łódź
3
5 - 4
 
3. Mebelmark Zgierz
0
1 - 14
 
 
Grupa VIII
 
Wyniki
Swedwood Zbąszynek
0 : 0
Iryd Gołdap
Kolporter
3 : 0
Iryd Gołdap
Kolporter
0 : 1
Swedwood Zbąszynek
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Swedwood Zbąszynek
4
1 - 0
awans do ⅛ finału
2. Kolporter
3
3 - 1
 
3. Iryd Gołdap
1
0 - 3
 
 
Grupa IX
 
Wyniki
PIG Szczecin
2 : 0
Eaton Bielsko-Biała
Asclepios Wrocław
0 : 1
PIG Szczecin
Asclepios Wrocław
1 : 6
Eaton Bielsko-Biała
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PIG Szczecin
6
3 - 0
awans do ⅛ finału
2. Eaton Bielsko-Biała
3
6 - 3
 
3. Asclepios Wrocław
0
1 - 7
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Sandoz Warszawa
1 : 0
MMP Neupack Bydgoszcz
Multiservice Płock
9 : 1
MMP Neupack Bydgoszcz
Multiservice Płock
5 : 0
Sandoz Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Multiservice Płock
6
14 - 1
awans do ⅛ finału
2. Sandoz Warszawa
3
2 - 9
 
3. MMP Neupack Bydgoszcz
0
0 - 6
 
 
Grupa XI
 
Wyniki
US Pharmacia Wrocław
3 : 1
Aquila Radomsko
Tristone Wałbrzych
13 : 0
Aquila Radomsko
Tristone Wałbrzych
4 : 0
US Pharmacia Wrocław
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Tristone Wałbrzych
6
17 - 0
awans do ⅛ finału
2. US Pharmacia Wrocław
3
3 - 5
 
3. Aquila Radomsko
0
1 - 16
 
 
Grupa XII
 
Wyniki
Frega Kielce
4 : 0
Sandvik Tychy
Hart Opole
3 : 1
Sandvik Tychy
Hart Opole
2 : 0
Frega Kielce
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Hart Opole
6
5 - 1
awans do ⅛ finału
2. Frega Kielce
3
4 - 2
 
3. Sandvik Tychy
0
1 - 7
 
 
Grupa XIII
 
Wyniki
ZEC Pabianice
4 : 2
Grupa Biznes Polska
Kerry Oleśnica
1 : 0
Grupa Biznes Polska
Kerry Oleśnica
2 : 3
ZEC Pabianice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ZEC Pabianice
6
7 - 4
awans do ⅛ finału
2. Kerry Oleśnica
3
3 - 3
 
3. Grupa Biznes Polska
0
2 - 5
 
 
Grupa XIV
 
Wyniki
ORLEN Automatyka Płock
6 : 1
Zakład Remontowo-Produkcyjny Bieruń
Schattecor
8 : 0
Zakład Remontowo-Produkcyjny Bieruń
Schattecor
3 : 2
ORLEN Automatyka Płock
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Schattecor
4
11 - 2
awans do ⅛ finału
2. ORLEN Automatyka Płock
3
8 - 4
 
3. Zakład Remontowo-Produkcyjny Bieruń
0
1 - 14
 
 
Grupa XV
 
Wyniki
Swedwood Wielbark
2 : 0
Infosys BPO
MTI Furninova Kętrzyn
4 : 0
Infosys BPO
MTI Furninova Kętrzyn
1 : 1
Swedwood Wielbark
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. MTI Furninova Kętrzyn
4
5 - 1
awans do ⅛ finału
2. Swedwood Wielbark
4
3 - 1
awans do ⅛ finału
3. Infosys BPO
0
0 - 6
 
 

Faza finałowa

 
⅛ Finału
OKT Bydgoszcz
1 : 1 k. 6 : 5
Olimp Laboratories
ZEC Pabianice
3 : 2
Multiservice Płock
MTI Furninova Kętrzyn
1 : 3
BSH Łódź
Swedwood Zbąszynek
1 : 3
Schattdecor
Philips Pabianice
2 : 2 k. 2 : 3
Hart Opole
Tristone Wałbrzych
5 : 0
Akzo-Nobel Pilawa
Apotex Warszawa
1 : 2
Swedwood Wielbark
Boehringer Ingelheim
0 : 5
Zakład Gazowniczy Tarnów
 
 
¼ Finału
OKT Bydgoszcz
3 : 0
ZEC Pabianice
BSH Łódź
3 : 0
Schattdecor
Hart Opole
0 : 4
Tristone Wałbrzych
Swedwood Wielbark
1 : 4
Zakład Gazowniczy Tarnów
 
½ Finału
OKT Bydgoszcz
1 : 1 k. 2 : 0
BSH Łódź
Tristone Wałbrzych
3 : 1
Zakład Gazowniczy Tarnów
 
Mecz o 3 miejsce
Zakład Gazowniczy Tarnów
6 : 3
BSH Łódź
 
 
FINAŁ TURNIEJU
OKT Bydgoszcz
2 : 2 k. 2 : 3
Tristone Wałbrzych
 
Puchar Fair-Play
Eaton Bielsko-Biała
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Marcin Gąsior
Zakład Gazowniczy Tarnów
Najlepszy piłkarz
Kamil Drąg
Tristone Wałbrzych
Najlepszy bramkarz
Radosław Brzeziński
OKT Bydgoszcz
 
Wyróżnienia
Michał Bogdan
ZEC Pabianice
Piotr Hływa
Schattedcor
Marcin Górowski
BSH Łódź
 
Tabela strzelców turnieju:
Marcin Gąsior
Zakład Gazowniczy Tarnów
18
Piotr Hływa
Schattdecor
15
Łukasz Drąg
Tristone Wałbrzych
13
Tomasz Walczak
Multiservice Płock
12
Grzegorz Jasiak
Zakład Gazowniczy Tarnów
12
Paweł Przybyliński
OKT Bydgoszcz
12
Jarosław Lewandowski
OKT Bydgoszcz
11
Paweł Gonerski
Supravis Bydgoszcz
10
Kamil Drąg
Tristone Wałbrzych
9
Adam Mucha
Tristone Wałbrzych
9
Jacek Bernat
GSP Łódź
9
Mariusz Hefta
Michael Huber Wrocław
9
Przemysław Kozłowski
Apotex Warszawa
9
Tomasz Jackowski
Apotex Warszawa
9
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Tristone Wałbrzych
II
OKT Bydgoszcz
III
Zakład Gazowniczy Tarnów
IV
BSH Łódź
V - VIII
ZEC Pabianice
 
Schattdecor
 
Hart Opole
 
Swedwood Wielbark
IX - XVI
Olimp Laboratories
 
Multiservice Płock
 
MTI Furninova Kętrzyn
 
Swedwood Zbąszynek
 
Philips Pabianice
 
Akzo-Nobel Pilawa
 
Apotex Warszawa
 
Boehringer Ingelheim
XVII - XXX
ORLEN Automatyka Płock
 
Kerry Oleśnica
 
Frega Kielce
 
US Pharmacia Wrocław
 
Sandoz Warszawa
 
Eaton Bielsko-Biała
 
Kolporter
 
GSP Łódź
 
Kredika Pabianice
 
Dekorglass Działdowo
 
Supravis Bydgoszcz
 
Anpharm Warszawa
 
Synthos Dwory Oświęcim
 
PIG Szczecin
XXXI - XLV
Pomorsko-Kujawska Okręgowa Izba Aptekarska
 
Lek Stryków
 
MMP Neupack Józefów
 
Geyer&Hosaja Mielec
 
Emerson Piotrków Trybunalski
 
Michael Huber Wrocław
 
Mebelmark Zgierz
 
Iryd Gołdap
 
Asclepios Wrocław
 
MMP Neupack Bydgoszcz
 
Aquila Radomsko
 
Sandvik Tychy
 
Grupa Biznes Polska
 
Zakład Remontowo-Produkcyjny Bieruń
 
Infosys BPO
XLVI
Biofarm Poznań
XLVII-LX
Colep Kleszczów
 
Onninen Teolin
 
Eurobox Ujazd
 
Lek-Am Zakroczym
 
Geofizyka Toruń
 
Galderma Warszawa
 
Polfa Warszawa
 
Gala Colezione
 
Zebra Mieroszów
 
Pol-Elektra Łochowice
 
Zakład Komunalny Opole
 
Radmor Gdynia
 
Pepsi-Cola Warszawa
 
Atrium Opole
 
 

                                 Logistyka                                             
..