26-27 listopada 2011 Kielce - VII Mistrzostwa Polski Branży Metalowej, Maszynowej i Przemysłu Ciężkiego w halowej piłce nożnej

« powrót

 
 
 
VII Mistrzostwa Polski Branży Metalowej, 
Maszynowej i Przemysłu Ciężkiego
w halowej piłce nożnej – Kielce 2011
 
 
 
W dniach 26-27 listopada 2011r. w Kielcach, odbyły się VII Mistrzostwa Polski Branży Metalowej, Maszynowej i Przemysłu Ciężkiego w halowej piłce nożnej.
Drużyny uczestniczące w zawodach, podzielone zostały na 7-mio zespołowe grupy a rywalizacja w grupach tym razem rozłożona była na dwa dni turniejowe.
W pierwszym dniu, najlepsze wrażenie swoją grą zrobiły drużyny, Pietrzak Holding Gostynin, oraz Polimex Mostostal Siedlce w grupie A, oraz Ramirent i WSK- PZL Rzeszów w grupie B. W drugim dniu, wymienione drużyny potwierdziły swoją dyspozycję, pewnie awansując do fazy ćwierćfinałowej. Awans uzyskały również drużyny Electrolux Oława i Mine Master Złotoryja z grupy A, oraz Thoni Alutec Stalowa Wola i Emit Żychlin z grupy B.
Rewelacją turnieju był zespół Thoni Alutec, który w ćwierćfinale pokonał bardzo dobry zespół Polimex Mostostal Siedlce a w półfinale uporał się z ubiegłorocznym wicemistrzem zespołem Mine Master Złotoryja. Dało to drużynie ze Stalowej Woli niespodziewany, lecz w pełni zasłużony awans do finału mistrzostw. Drugim finalistą został zespół Pietrzak Holding Gostynin, który po kilku latach wrócił do wspólnej rywalizacji, i z miejsca stał się jednym z głównych faworytów do tytułu. Drużyna z Gostynina w finale dość pewnie zwyciężyła 3-0, zdobywając tytuł Mistrza Polski. Drugie miejsce tym samym zajął zespół Thoni Alutec a trzecie WSK-PZL Rzeszów, wygrywając w meczu o brązowy medal z Mine Master 1-0.
W ćwierćfinale niespodziewanie odpadła świetna drużyna Ramirent, która po zwycięstwie w swojej grupie, przegrała swój mecz ćwierćfinałowy rzutami karnymi. Jest to jednak bardzo dobry zespół i z pewnością w kolejnych turniejach zaliczać się będzie do grona faworytów.
Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim drużynom za udział w zawodach zapraszając jednocześnie do uczestnictwa w letniej edycji Mistrzostw Polski Branży Metalowej, Maszynowej i Przemysłu Ciężkiego w piłce nożnej, która odbędzie się w Zakopanem w czerwcu 2012r.
 
 
 
Wyniki:
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Polimex-Mostostal Siedlce
3 : 1
Promatik Kielce
Mine Master Złotoryja
1 : 2
Electrolux Oława
Pietrzak Holding Gostynin
4 : 1
PMP Radom
Saint-Gobain Koło
0 : 0
Polimex-Mostostal Siedlce
Promatik Kielce
0 : 3
Mine Master Złotoryja
Electrolux Oława
1 : 2
Pietrzak Holding Gostynin
Polimex-Mostostal Siedlce
2 : 1
PMP Radom
Promatik Kielce
1 : 1
Saint-Gobain Koło
Mine Master Złotoryja
1 : 4
Pietrzak Holding Gostynin
Promatik Kielce
0 : 4
PMP Radom
Electrolux Oława
3 : 0
Saint-Gobain Koło
Polimex-Mostostal Siedlce
2 : 2
Pietrzak Holding Gostynin
Mine Master Złotoryja
3 : 0
PMP Radom
Polimex-Mostostal Siedlce
6 : 2
Electrolux Oława
Pietrzak Holding Gostynin
6 : 1
Saint-Gobain Koło
Saint-Gobain Koło
2 : 0
PMP Radom
Promatik Kielce
1 : 4
Electrolux Oława
Polimex-Mostostal Siedlce
0 : 0
Mine Master Złotoryja
Promatik Kielce
0 : 8
Pietrzak Holding Gostynin
Electrolux Oława
2 : 0
PMP Radom
Saint-Gobain Koło
0 : 1
Mine Master Złotoryja
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Pietrzak Holding Gostynin
16
26 - 6
2. Polimex-Mostostal Siedlce
12
13 - 6
3. Electrolux Oława
12
14 - 10
4. Mine Master Złotoryja
10
9 - 6
5. Saint-Gobain Koło
5
4 - 11
6. PMP Radom
3
6 - 13
7. Promatik Kielce
1
3 - 23
 
Grupa B
 
Wyniki
WSK PZL-Rzeszów
1 : 6
Ferroxcube Skierniewice
Ramirent
6 : 0
MTU Polska
Thoni-Alutec Stalowa Wola
0 : 0
Emit Żychlin
ORLEN Automatyka Płock
0 : 2
WSK PZL-Rzeszów
Ferroxcube Skierniewice
0 : 4
Ramirent
MTU Polska
0 : 2
Thoni-Alutec Stalowa Wola
WSK PZL-Rzeszów
1 : 1
Emit Żychlin
Ferroxcube Skierniewice
2 : 1
ORLEN Automatyka Płock
Ramirent
1 : 1
Thoni-Alutec Stalowa Wola
Ferroxcube Skierniewice
2 : 2
Emit Żychlin
MTU Polska
0 : 4
ORLEN Automatyka Płock
WSK PZL-Rzeszów
1 : 0
Thoni-Alutec Stalowa Wola
Ramirent
4 : 2
Emit Żychlin
WSK PZL-Rzeszów
5 : 0
MTU Polska
Thoni-Alutec Stalowa Wola
5 : 0
ORLEN Automatyka Płock
ORLEN Automatyka Płock
1 : 2
Emit Żychlin
Ferroxcube Skierniewice
0 : 0
MTU Polska
WSK PZL-Rzeszów
1 : 2
Ramirent
Ferroxcube Skierniewice
3 : 4
Thoni-Alutec Stalowa Wola
MTU Polska
0 : 3
Emit Żychlin
ORLEN Automatyka Płock
0 : 5
Ramirent
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Ramirent
16
22 - 4
2. WSK PZL-Rzeszów
13
11 - 3
3. Thoni-Alutec Stalowa Wola
11
12 - 5
4. Emit Żychlin
9
10 - 8
5. Ferroxcube Skierniewice
5
7 - 12
6. ORLEN Automatyka Płock
3
6 - 16
7. MTU Polska
1
0 - 20
 
 
 
II Runda grupowa
 
 
 
Mecz o miejsce 13
Promatik Kielce
3 : 1
MTU Polska
 
Mecz o miejsce 11
PMP Radom
0 : 3
ORLEN Automatyka Płock
 
Mecz o miejsce 9
Saint-Gobain Koło
1 : 0
Ferroxcube Skierniewice
 
 
¼ Finału
Pietrzak Holding Gostynin
4 : 1
Emit Żychlin
Polimex-Mostostal Siedlce
0 : 1
Thoni-Alutec Stalowa Wola
Electrolux Oława
0 : 4
WSK PZL-Rzeszów
Mine Master Złotoryja
1 : 1 K. 2 : 0
Ramirent
 
 
½ Finału
Pietrzak Holding Gostynin
3 : 2
WSK PZL-Rzeszów
Thoni-Alutec Stalowa Wola
2 : 1
Mine Master Złotoryja
 
 
Mecz o 3 miejsce
WSK PZL-Rzeszów
1 : 0
Mine Master Złotoryja
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Pietrzak Holding Gostynin
3 : 0
Thoni-Alutec Stalowa Wola
 
Puchar Fair-Play
Ramirent
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Grzegorz Kopaczewski
Pietrzak Holding Gostynin
Najlepszy piłkarz
Piotr Dutkiewicz
Pietrzak Holding Gostynin
Najlepszy bramkarz
Robert Kocur
WSK PZL-Rzeszów
 
 
Wyróżnienia
Michał Ogórek
Ramirent
Mariusz Horbacz
Mine Master Złotoryja
Ożóg Mieczysław
Thoni-Alutec Stalowa Wola
 
 
Tabela strzelców turnieju:
Grzegorz Kopaczewski
Pietrzak Holding Gostynin
17
Michał Ogórek
Ramirent
13
Damian Grabowski
Pietrzak Holding Gostynin
8
Mariusz Kruk
Polimex-Mostostal Siedlce
7
Patryk Ring
Electrolux Oława
7
Sebastian Kłeczek
WSK PZL-Rzeszów
5
Robert Kłys
Pietrzak Holding Gostynin
5
Łukasz Stachowski
Mine Master Złotoryja
5
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Pietrzak Holding Gostynin
II
Thoni-Alutec Stalowa Wola
III
WSK PZL-Rzeszów
IV
Mine Master Złotoryja
V - VIII
Emit Żychlin
 
Polimex-Mostostal Siedlce
 
Electrolux Oława
 
Ramirent
IX
Saint-Gobain Koło
X
Ferroxcube Skierniewice
XI
ORLEN Automatyka Płock
XII
PMP Radom
XIII
Promatik Kielce
XIV
MTU Polska
 

                                 Logistyka                                             
..