19-20 listopada 2011 Kraków - VII Mistrzostwa Polski Firm Komunalnych, Energetycznych i Gazowniczych w halowej piłce nożnej

« powrót

 
VII Mistrzostwa Polski Firm Komunalnych, 
Energetycznych i Gazowniczych
w halowej piłce nożnej – Kraków 2011
 

 

W dniach 19-20 listopada 2011r. w Krakowie odbyły się VII Mistrzostwa Polski Firm Komunalnych, Energetycznych i Gazowniczych w halowej piłce nożnej. Do rywalizacji w tegorocznej edycji mistrzostw zgłosiło się 16 drużyn. Tytuł Mistrza Polski wywalczyła drużyna PGE Dystrybucja, która w finale pokonała zespół PKP Energetyka Katowice. Trzecie miejsce zajęła drużyna PWiK Ruda Śląska, a czwarte Schneider Mikołów.

Zawody mimo ogromnego zaangażowania wszystkich drużyn, prowadzony był w bardzo sportowej atmosferze. Drużyna Mistrza Polski, PGE Dystrybucja Warszawa, z przebiegu całego turnieju, zasłużenie wywalczyła tytuł mistrzowski, pozostawiając w pokonanym polu utytułowane drużyny PKP Energetyka Katowice i PWiK Ruda Śląska. Rewelacją turnieju był zespół Schneider Mikołów, który jako debiutant zaprezentował się bardzo dobrze, zajmując ostatecznie czwarte miejsce.

Puchar Pocieszenia Mistrzostw wywalczyła drużyna Poszukiwania Nafty i Gazu Kraków, a Puchar Fair-Play mistrzostw został przyznany drużynie MZO Pruszków.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim drużynom za udział w zawodach zapraszając jednocześnie do uczestnictwa w letniej edycji Mistrzostw Polski Firm Komunalnych, Energetycznych i Gazowniczych w piłce nożnej, która odbędzie się w Kołobrzegu w czerwcu 2012r.

 
 
Wyniki:
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
ZWiK Łódź
1 : 1
Zakład Gazowniczy Kraków
Energa Elektrownie Ostrołęka
2 : 0
ZUO Elbląg
ZWiK Łódź
5 : 0
Energa Elektrownie Ostrołęka
Zakład Gazowniczy Kraków
6 : 1
ZUO Elbląg
ZWiK Łódź
13 : 0
ZUO Elbląg
Energa Elektrownie Ostrołęka
1 : 1
Zakład Gazowniczy Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ZWiK Łódź
7
19 - 1
awans do II rundy
2. Zakład Gazowniczy Kraków
5
8 - 3
awans do II rundy
3. Energa Elektrownie Ostrołęka
4
3 - 6
awans do II rundy
4. ZUO Elbląg
0
1 - 21
puchar pocieszenia
 
Grupa B
 
Wyniki
PKP Energetyka Katowice
5 : 1
PNiG Kraków
RPWiK Chrzanów
3 : 10
PGE Dystrybucja Łódź
PKP Energetyka Katowice
11 : 2
RPWiK Chrzanów
PNiG Kraków
1 : 1
PGE Dystrybucja Łódź
PKP Energetyka Katowice
2 : 4
PGE Dystrybucja Łódź
RPWiK Chrzanów
3 : 1
PNiG Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PGE Dystrybucja Łódź
7
15 - 6
awans do II rundy
2. PKP Energetyka Katowice
6
18 - 7
awans do II rundy
3. RPWiK Chrzanów
3
8 - 22
awans do II rundy
4. PNiG Kraków
1
3 - 9
puchar pocieszenia
 
Grupa C
 
Wyniki
PWiK Ruda Śląska
1 : 2
Schneider Electric Mikołów
Jafar Jasło
1 : 2
GPW Katowice
PWiK Ruda Śląska
6 : 0
Jafar Jasło
Schneider Electric Mikołów
1 : 0
GPW Katowice
PWiK Ruda Śląska
2 : 0
GPW Katowice
Jafar Jasło
1 : 4
Schneider Electric Mikołów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Schneider Mikołów
9
7 - 2
awans do II rundy
2. PWiK Ruda Śląska
6
9 - 2
awans do II rundy
3. GPW Katowice
3
2 - 4
awans do II rundy
4. Jafar Jasło
0
2 - 12
puchar pocieszenia
 
Grupa D
 
Wyniki
PGE Dystrybucja Warszawa
2 : 1
RPWiK Tychy
MZO Pruszków
1 : 4
MPWiK Piekary Śląskie
PGE Dystrybucja Warszawa
5 : 1
MZO Pruszków
RPWiK Tychy
0 : 1
MPWiK Piekary Śląskie
PGE Dystrybucja Warszawa
4 : 2
MPWiK Piekary Śląskie
MZO Pruszków
1 : 2
RPWiK Tychy
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PGE Dystrybucja Warszawa
9
11 - 4
awans do II rundy
2. MPWiK Piekary Śląskie
6
7 - 5
awans do II rundy
3. RPWiK Tychy
3
3 - 4
awans do II rundy
4. MZO Pruszków
0
3 - 11
puchar pocieszenia
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
Wyniki
ZUO Elbląg
0 : 6
PNiG Kraków
Jafar Jasło
1 : 4
MZO Pruszków
ZUO Elbląg
2 : 6
Jafar Jasło
PNiG Kraków
2 : 0
MZO Pruszków
ZUO Elbląg
0 : 4
MZO Pruszków
Jafar Jasło
1 : 2
PNiG Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. PNiG Kraków
9
10 - 1
2. MZO Pruszków
6
8 - 3
3. Jafar Jasło
3
8 - 8
4. ZUO Elbląg
0
2 - 16
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
PKP Energetyka Katowice
5 : 1
GPW Katowice
ZWiK Łódź
3 : 1
GPW Katowice
ZWiK Łódź
1 : 4
PKP Energetyka Katowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PKP Energetyka Katowice
6
9 - 2
awans do ½ finału
2. ZWiK Łódź
3
4 - 5
 
3. GPW Katowice
0
2 - 8
 
 
Grupa II
 
Wyniki
PWiK Ruda Śląska
7 : 0
RPWiK Tychy
PGE Dystrybucja Łódź
3 : 0
RPWiK Tychy
PGE Dystrybucja Łódź
1 : 2
PWiK Ruda Śląska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PWiK Ruda Śląska
6
9 - 1
awans do ½ finału
2. PGE Dystrybucja Łódź
3
4 - 2
 
3. RPWiK Tychy
0
0 - 10
 
 
Grupa III
 
Wyniki
MPWiK Piekary Śląskie
2 : 0
ENERGA Elektrownie Ostrołęka
Schneider Mikołów
3 : 0
ENERGA Elektrownie Ostrołęka
Schneider Mikołów
5 : 0
MPWiK Piekary Śląskie
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Schneider Mikołów
6
8 - 0
awans do ½ finału
2. MPWiK Piekary Śląskie
3
2 - 5
 
3. ENERGA Elektrownie Ostrołęka
0
0 - 5
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Zakład Gazowniczy Kraków
0 : 3
RPWiK Chrzanów
PGE Dystrybucja Warszawa
5 : 3
RPWiK Chrzanów
PGE Dystrybucja Warszawa
8 : 0
Zakład Gazowniczy Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PGE Dystrybucja Warszawa
6
13 - 3
awans do ½ finału
2. RPWiK Chrzanów
3
6 - 5
 
3. Zakład Gazowniczy Kraków
0
0 - 11
 
 
 
Faza finałowa
 
 
 
½ Finału
PKP Energetyka Katowice
1 : 0
PWiK Ruda Śląska
Schneider Mikołów
1 : 5
PGE Dystrybucja Warszawa
 
 
Mecz o 3 miejsce
PWiK Ruda Śląska
2 : 1
Schneider Mikołów
 
 
FINAŁ TURNIEJU
PKP Energetyka Katowice
1 : 6
PGE Dystrybucja Warszawa
 
Puchar Fair-Play
MZO Pruszków
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Łukasz Choiński
PGE Dystrybucja Warszawa
Najlepszy piłkarz
Marek Adamczyk
PKP Energetyka Katowice
Najlepszy bramkarz
Robert Nowak
PWiK Ruda Ślaska
 
 
Wyróżnienia
Jarosław Walisiak
PGE Dystrybucja Łódź
Łukasz Nowotka
PGE Dystrybucja Warszawa
Piotr Adam Piszczek
Schneider Mikołów
 
 
Tabela strzelców turnieju:
Łukasz Choiński
PGE Dystrybucja Warszawa
18
Piotr Kapela
PKP Energetyka Katowice
12
Adrian Mol
PWiK Ruda Śląska
8
Jarosław Kaźmierczak
PGE Dystrybucja Łódź
8
Jarosław Walisiak
PGE Dystrybucja Łódź
8
Adam Adamczyk
PWiK Ruda Śląska
7
Przemysław Jończyk
ZWiK Łódź
7
Michał Aleksandrowicz
PGE Dystrybucja Warszawa
6
Łukasz Budryk
PGE Dystrybucja Warszawa
6
Wojciech Domurat
RPWiK Chrzanów
6
Marek Adamczyk
PKP Energetyka Katowice
6
 
Klasyfikacja końcowa:
I
PGE Dystrybucja Warszawa
II
PKP Energetyka Katowice
III
PWiK Ruda Śląska
IV
Schneider Mikołów
V - VIII
RPWiK Chrzanów
 
MPWiK Piekary Śląskie
 
PGE Dystrybucja Łódź
 
ZWiK Łódź
IX - XII
Zakład Gazowniczy Kraków
 
ENERGA Elektrownie Ostrołęka
 
RPWiK Tychy
 
GPW Katowice
XIII
PNiG Kraków
XIV - XVI
MZO Pruszków
 
Jafar Jasło
 
ZUO Elbląg
 
                                 Logistyka                                             
..