11-12 marca 2006 Kielce - I Mistrzostwa Polski Firm Transportowych w halowej piłce nożnej

« powrót

 
I Mistrzostwa Polski Firm Transportowych
w halowej piłce nożnej Kielce 2006
 
 
W dniach 11-12.03.2006r. w hali Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Nowinach k/Kielc odbyły się Mistrzostwa Polski Firm Transportowych w halowej piłce nożnej.
13 drużyn zgłoszonych do mistrzostw zostało podzielonych na trzy grupy. Spotkania grupowe odbyły się w sobotę 11-go marca systemem „każdy z każdym”. Do dalszych rozgrywek awansowało 9 najlepszych drużyn.
W niedzielę 12-go marca drużyny, które odpadły z turnieju głównego rozegrały Turniej Pocieszenia, w którym zwyciężyła drużyna Schenker Katowice. W drugiej rundzie turnieju głównego 9 ekip spotkało się w 3 zespołowych grupach systemem „każdy z każdym”. Zespoły, które wygrały grupy oraz drużyna z najlepszym bilansem z miejsca drugiego awansowały do ½ finału.
Mistrzem Polski Firm Transportowych w halowej piłce nożnej została ekipa C.D.S. Poznań, która w finale pokonała zespół Izotransu Trzemeszno. W meczu o trzecie miejsce drużyna RT-Trans Szczecin wygrała z ekipą Maja-Trans-Sped ze Żnina.
 
 
Wyniki:
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Izotrans Trzemeszno
9 : 0
PKS Koszalin
Orlen KolTrans Płock
4 : 1
DHL Exel Warszawa
PKS Koszalin
1 : 6
Orlen KolTrans Płock
DHL Exel Warszawa
1 : 6
Izotrans Trzemeszno
PKS Koszalin
0 : 8
DHL Exel Warszawa
Izotrans Trzemeszno
4 : 1
Orlen KolTrans Płock
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Izotrans Trzemeszno
9
19 - 2
awans do II rundy
2. Orlen KolTrans Płock
6
11 - 6
awans do II rundy
3. DHL Exel Warszawa
3
10 - 10
awans do II rundy
4. PKS Koszalin
0
1 - 23
puchar pocieszenia
 
Grupa II
 
Wyniki
C.D.S. Poznań
6 : 2
RT-Trans Szczecin
Kaszyński Czosnów
1 : 1
Elmar Jędrzejów
RT-Trans Szczecin
2 : 1
Kaszyński Czosnów
C.D.S. Poznań
2 : 1
Schenker Katowice
Elmar Jędrzejów
1 : 3
C.D.S. Poznań
Schenker Katowice
0 : 2
RT-Trans Szczecin
Elmar Jędrzejów
1 : 0
Schenker Katowice
Kaszyński Czosnów
1 : 3
C.D.S. Poznań
Schenker Katowice
4 : 0
Kaszyński Czosnów
Elmar Jędrzejów
3 : 0
RT-Trans Szczecin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. C.D.S. Poznań
12
14 - 5
awans do II rundy
2. Elmar Jędrzejów
7
6 - 4
awans do II rundy
3. RT-Trans Szczecin
6
6 - 10
awans do II rundy
4. Schenker Katowice
3
5 - 5
puchar pocieszenia
5. Kaszyński Czosnów
1
3 - 10
puchar pocieszenia
 
Grupa III
 
Wyniki
Trans-Dan Wrocław
1 : 10
Maja-Trans-Sped Żnin
Trans-Tatra Wałbrzych
8 : 0
PKS Connex Toruń
Maja-Trans-Sped Żnin
2 : 5
Trans-Tatra Wałbrzych
PKS Connex Toruń
7 : 1
Trans-Dan Wrocław
Trans-Tatra Wałbrzych
22 : 0
Trans-Dan Wrocław
PKS Connex Toruń
2 : 6
Maja-Trans-Sped Żnin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Trans-Tatra Wałbrzych
9
35 - 2
awans do II rundy
2. Maja-Trans-Sped Żnin
6
18 - 8
awans do II rundy
3. PKS Connex Toruń
3
9 - 15
awans do II rundy
4. Trans-Dan Wrocław
0
2 - 39
puchar pocieszenia
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Izotrans Trzemeszno
7 : 0
PKS Connex Toruń
Elmar Jędrzejów
13 : 0
PKS Connex Toruń
Izotrans Trzemeszno
2 : 0
Elmar Jędrzejów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Izotrans Trzemeszno
6
9 - 0
awans do ½ finału
2. Elmar Jędrzejów
3
13 - 2
 
3. PKS Connex Toruń
0
0 - 20
 
 
Grupa B
 
Wyniki
C.D.S. Poznań
6 : 1
DHL Exel Warszawa
Maja-Trans-Sped Żnin
10 : 4
DHL Exel Warszawa
C.D.S. Poznań
1 : 1
Maja-Trans-Sped Żnin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Maja-Trans-Sped Żnin
4
11 - 5
awans do ½ finału
2. C.D.S Poznań
4
7 - 2
 
3. DHL Exel Warszawa
0
5 - 16
 
 
Grupa C
 
Wyniki
Trans-Tatra Wałbrzych
1 : 3
RT-Trans Szczecin
Orlen KolTrans Płock
1 : 2
RT-Trans Szczecin
Trans-Tatra Wałbrzych
2 : 1
Orlen KolTrans Płock
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. RT-Trans Szczecin
6
5 - 2
awans do ½ finału
2. Trans-Tatra Wałbrzych
3
3 - 4
 
3. Orlen KolTrans Płock
0
2 - 4
 
 
½ Finału
Izotrans Trzemeszno
6 : 0
Maja-Trans-Sped Żnin
RT-Trans Szczecin
1 : 3
C.D.S. Poznań
 
Mecz o III miejsce
RT-Trans Szczecin
2 : 0
Maja-Trans-Sped Żnin
 
FINAŁ TURNIEJU
Izotrans Trzemeszno
2 : 2 k. 2 : 4
C.D.S. Poznań
 
Puchar Fair-Play
Orlen KolTrans Płock
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Sebastian Matuszak
Trans-Tatra Wałbrzych
Najlepszy piłkarz
Maciej Janik
C.D.S. Poznań
Najlepszy bramkarz
Maciej Waśkowiak
C.D.S. Poznań
 
Tabela strzelców turnieju:
Sebastian Matuszak
Trans-Tatra Wałbrzych
12
Marek Zamojcin
Trans-Tatra Wałbrzych
11
Łukasz Kaźmierczak
Exel Poland Warszawa
10
Maciej Janik
CDS Poznań
9
Grzegorz Roszak
Izotrans Trzemeszno
9
Marcin Duniecki
Izotrans Trzemeszno
9
Marek Gwit
Maja-Trans-Sped Żnin
9
Krzysztof Majchrzak
Izotrans Trzemeszno
7
Dawid Woźniak
CDS Poznań
6
Patryk Opala
Orlen KolTrans Płock
6
Łukasz Wojciechowski
Trans-Tatra Wałbrzych
6
 
                                 Logistyka                                             
..