03-04 marca 2012 Kraków - VII Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej

« powrót

 
 
VII Międzybranżowe Mistrzostwa Polski 
 Firm i Zakładów Pracy
w halowej piłce nożnej Kraków 2012
 

W dniach 03-04 marca 2012r. w Krakowie odbyły się „VII Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy” w halowej piłce nożnej. W mistrzostwach uczestniczyła rekordowa ilość  64 drużyn. Zawody rozgrywane były równolegle w czterech halach sportowych i były największymi tego typu zawodami piłkarskimi, organizowanymi w Polsce.

Po dwudniowej zaciętej rywalizacji, „Mistrzem Polski” została firma Stalprofil Dąbrowa Górnicza, która w finale pokonała zespół Trio-Line Polska. Trzecie miejsca ex-equo zdobyli półfinaliści mistrzostw, zespoły Anko Wrocław i Magna-Formpol Tychy.

Mimo wielkiego zaangażowania drużyn i ogromnym emocjom, które towarzyszyły mistrzostwom, przebiegały one w doskonałej sportowej atmosferze i pozostawiły w pamięci uczestników bardzo dobre wrażenie. Wyniki końcowe z pewnością dla wielu drużyn nie są satysfakcjonujące. Jest jednak okazja do rewanżu podczas „VI Międzybranżowych Mistrzostw Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej sześcioosobowej”. Zawody te odbędą się w Toruniu w dniach 15-16 września.

Dziękując wszystkim drużynom za uczestnictwo w zawodach, zapraszamy jednocześnie na kolejne turnieje organizowane przez naszą firmę.

 
Wyniki:
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Stalprofil Dąbrowa Górnicza
5 : 0
Ferroxcube Skierniewice
RPWiK Tychy
1 : 3
TRW Pruszków
Stalprofil Dąbrowa Górnicza
4 : 0
RPWiK Tychy
Ferroxcube Skierniewice
2 : 6
TRW Pruszków
Stalprofil Dąbrowa Górnicza
5 : 1
TRW Pruszków
RPWiK Tychy
4 : 0
Ferroxcube Skierniewice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Stalprofil Dąbrowa Górnicza
9
14 - 1
awans do II rundy
2. TRW Pruszków
6
10 - 8
awans do II rundy
3. RPWiK Tychy
3
5 - 7
awans do II rundy
4. Ferroxcube Skierniewice
0
2 - 15
puchar pocieszenia
 
Grupa B
 
Wyniki
GPW Warszawa
1 : 3
APCE Kraków
PKO BP - Centrala
4 : 1
ING Bank Śląski
GPW Warszawa
1 : 8
PKO BP - Centrala
APCE Kraków
2 : 2
ING Bank Śląski
GPW Warszawa
1 : 2
ING Bank Śląski
PKO BP - Centrala
5 : 1
APCE Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PKO BP - Centrala
9
17 - 3
awans do II rundy
2. APCE Kraków
4
6 - 8
awans do II rundy
3. ING Bank Śląski
4
5 - 7
awans do II rundy
4. GPW Warszawa
0
3 - 13
puchar pocieszenia
 
Grupa C
 
Wyniki
TVP
4 : 1
Electrolux Oława
Nemak Bielsko-Biała
0 : 3
DSE Draexlmaier Jelenia Góra
TVP
1 : 0
Nemak Bielsko-Biała
Electrolux Oława
1 : 4
DSE Draexlmaier Jelenia Góra
TVP
0 : 1
DSE Draexlmaier Jelenia Góra
Nemak Bielsko-Biała
1 : 1
Electrolux Oława
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. DSE Draexlmaier Jelenia Góra
9
8 - 1
awans do II rundy
2. TVP
6
5 - 2
awans do II rundy
3. Nemak Bielsko-Biała
1
1 - 5
awans do II rundy
4. Electrolux Oława
1
3 - 9
puchar pocieszenia
 
Grupa D
 
Wyniki
Schneider Electric Mikołów
2 : 1
Team Colorplast
Johnson Controls Siemianowice Śląskie
7 : 0
Uniwersytet Jagielloński Kraków
Schneider Electric Mikołów
0 : 2
Johnson Controls Siemianowice
Team Colorplast
1 : 6
Uniwersytet Jagielloński Kraków
Schneider Electric Mikołów
3 : 0
Uniwersytet Jagielloński Kraków
Johnson Controls Siemianowice Śląskie
6 : 1
Team Colorplast
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Johnson Controls Siemianowice
9
15 - 1
awans do II rundy
2. Schneider Electric Mikołów
6
5 - 3
awans do II rundy
3. Uniwersytet Jagielloński Kraków
3
6 - 11
awans do II rundy
4. Team Colorplast
0
3 - 14
puchar pocieszenia
 
Grupa E
 
Wyniki
Kerry Polska Oleśnica
3 : 0
Silgan Niepołomice
Magna I Dąbrowa Górnicza
0 : 2
ZZ Kadra KWK Piekary
Kerry Polska Oleśnica
4 : 1
Magna I Dąbrowa Górnicza
Silgan Niepołomice
0 : 4
ZZ Kadra KWK Piekary
Kerry Polska Oleśnica
1 : 1
ZZ Kadra KWK Piekary
Magna I Dąbrowa Górnicza
4 : 2
Silgan Niepołomice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kerry Polska Oleśnica
7
8 - 2
awans do II rundy
2. ZZ Kadra KWK Piekary
7
7 - 1
awans do II rundy
3. Magna I Dąbrowa Górnicza
3
5 - 8
awans do II rundy
4. Silgan Niepołomice
0
2 - 11
puchar pocieszenia
 
Grupa F
 
Wyniki
KGHM Polska Miedź Lubin
2 : 1
ZPR Bieruń
Magna II Dąbrowa Górnicza
4 : 2
Kiel Polska Nowy Tomyśl
KGHM Polska Miedź Lubin
5 : 0
Magna II Dąbrowa Górnicza
ZPR Bieruń
1 : 5
Kiel Polska Nowy Tomyśl
KGHM Polska Miedź Lubin
0 : 4
Kiel Polska Nowy Tomyśl
Magna II Dąbrowa Górnicza
1 : 1
ZPR Bieruń
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kiel Polska Nowy Tomyśl
6
11 - 5
awans do II rundy
2. KGHM Polska Miedź Lubin
6
7 - 5
awans do II rundy
3. Magna II Dąbrowa Górnicza
4
5 - 8
awans do II rundy
4. ZPR Bieruń
1
3 - 8
puchar pocieszenia
 
Grupa G
 
Wyniki
Ahlers Poland Opole
4 : 1
PIG Szczecin
Amica Wronki
9 : 1
Wittchen Kiełpin
Ahlers Poland Opole
1 : 0
Amica Wronki
PIG Szczecin
3 : 1
Wittchen Kiełpin
Ahlers Poland Opole
8 : 1
Wittchen Kiełpin
Amica Wronki
4 : 3
PIG Szczecin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ahlers Poland Opole
9
13 - 2
awans do II rundy
2. Amica Wronki
6
13 - 5
awans do II rundy
3. PIG Szczecin
3
7 - 9
awans do II rundy
4. Wittchen Kiełpin
0
3 - 20
puchar pocieszenia
 
Grupa H
 
Wyniki
Gatta Zduńska Wola
5 : 0
Sage Warszawa
Grupa Ponar
1 : 4
Anko Wrocław
Gatta Zduńska Wola
3 : 2
Grupa Ponar
Sage Warszawa
1 : 5
Anko Wrocław
Gatta Zduńska Wola
6 : 1
Anko Wrocław
Grupa Ponar
5 : 3
Sage Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Gatta Zduńska Wola
9
14 - 3
awans do II rundy
2. Anko Wrocław
6
10 - 8
awans do II rundy
3. Grupa Ponar
3
8 - 10
awans do II rundy
4. Sage Warszawa
0
4 - 15
puchar pocieszenia
 
Grupa I
 
Wyniki
Swedwood Lubawa
1 : 6
Trio Line Polska
Ivet Gliwice
6 : 2
Swedwood Resko
Swedwood Lubawa
1 : 4
Ivet Gliwice
Trio Line Polska
6 : 1
Swedwood Lubawa
Swedwood Lubawa
2 : 3
Swedwood Resko
Ivet Gliwice
4 : 1
Trio Line Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ivet Gliwice
9
14 - 4
awans do II rundy
2. Trio Line Polska
6
13 - 6
awans do II rundy
3. Swedwood Resko
3
6 - 14
awans do II rundy
4. Swedwood Lubawa
0
4 - 13
puchar pocieszenia
 
Grupa J
 
Wyniki
MTI Furninova Kętrzyn
1 : 1
Swedwood Wielbark
Leitz Polska Radomsko
0 : 4
Makodrew Radomyśl
MTI Furninova Kętrzyn
16 : 1
Leitz Polska Radomsko
Swedwood Wielbark
1 : 5
Makodrew Radomyśl
MTI Furninova Kętrzyn
5 : 3
Makodrew Radomyśl
Leitz Polska Radomsko
1 : 3
Swedwood Wielbark
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. MTI Furninova Kętrzyn
7
22 - 5
awans do II rundy
2. Makodrew Radomyśl
6
12 - 6
awans do II rundy
3. Swedwood Wielbark
4
5 - 7
awans do II rundy
4. Leitz Polska Radomsko
0
2 - 23
puchar pocieszenia
 
Grupa K
 
Wyniki
Swedwood Zbąszynek
2 : 3
M-Line Wieruszów
Meble Wajnert
3 : 2
Maro Komorniki
Swedwood Zbąszynek
0 : 6
Meble Wajnert
M-Line Wieruszów
6 : 1
Maro Komorniki
Swedwood Zbąszynek
3 : 2
Maro Komorniki
Meble Wajnert
2 : 0
M-Line Wieruszów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Meble Wajnert
9
11 - 2
awans do II rundy
2. M-Line Wieruszów
6
9 - 5
awans do II rundy
3. Swedwood Zbąszynek
3
5 - 11
awans do II rundy
4. Maro Komorniki
0
5 - 12
puchar pocieszenia
 
Grupa L
 
Wyniki
Swedwood Konstantynów Łódzki
0 : 10
Drewpol Toruń
MDD Sępólno Krajeńskie
0 : 8
FM Bodzio Goszcz
Swedwood Konstantynów Łódzki
3 : 2
MDD Sępólno Krajeńskie
Drewpol Toruń
2 : 0
FM Bodzio Goszcz
Swedwood Konstantynów Łódzki
1 : 5
FM Bodzio Goszcz
MDD Sępólno Krajeńskie
0 : 9
Drewpol Toruń
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Drewpol Toruń
9
21 - 0
awans do II rundy
2. FM Bodzio Goszcz
6
13 - 3
awans do II rundy
3. Swedwood Konstantynów Łódzki
3
4 - 17
awans do II rundy
4. MDD Sępólno Krajeńskie
0
2 - 20
puchar pocieszenia
 
Grupa M
 
Wyniki
Thoni Alutec Stalowa Wola
0 : 7
Sitech Polkowice
Royal Canin Polska
1 : 3
Saint Gobain Dąbrowa Górnicza
Thoni Alutec Stalowa Wola
1 : 0
Royal Canin Polska
Sitech Polkowice
2 : 1
Saint Gobain Dąbrowa Górnicza
Thoni Alutec Stalowa Wola
3 : 0
Saint Gobain Dąbrowa Górnicza
Royal Canin Polska
1 : 5
Sitech Polkowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Sitech Polkowice
9
14 - 2
awans do II rundy
2. Thoni Alutec Stalowa Wola
6
4 - 7
awans do II rundy
3. Saint Gobain Dąbrowa Górnicza
3
4 - 6
awans do II rundy
4. Royal Canin Polska
0
2 - 9
puchar pocieszenia
 
Grupa N
 
Wyniki
Tristone Wałbrzych
4 : 0
Sanden Polkowice
Magna Formpol Tychy
0 : 1
TRW Gliwice
Tristone Wałbrzych
3 : 0
Magna Formpol Tychy
Sanden Polkowice
0 : 2
TRW Gliwice
Tristone Wałbrzych
5 : 1
TRW Gliwice
Magna Formpol Tychy
10 : 0
Sanden Polkowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Tristone Wałbrzych
9
12 - 1
awans do II rundy
2. TRW Gliwice
6
4 - 5
awans do II rundy
3. Magna Formpol Tychy
3
10 - 4
awans do II rundy
4. Sanden Polkowice
0
0 - 16
puchar pocieszenia
 
Grupa O
 
Wyniki
Nowy Styl Krosno
6 : 2
Viessmann Legnica
NGK Ceramics Gliwice
3 : 0
Indesit Łódź
Nowy Styl Krosno
1 : 2
NGK Ceramics Gliwice
Viessmann Legnica
10 : 1
Indesit Łódź
Nowy Styl Krosno
6 : 0
Indesit Łódź
NGK Ceramics Gliwice
8 : 1
Viessmann Legnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. NGK Ceramics Gliwice
9
13 - 2
awans do II rundy
2. Nowy Styl Krosno
6
13 - 4
awans do II rundy
3. Viessmann Legnica
3
13 - 15
awans do II rundy
4. Indesit Łódź
0
1 - 19
puchar pocieszenia
 
Grupa P
 
Wyniki
Winkelmann Legnica
3 : 2
BSH Łódź
Teleskop Kostrzyn
7 : 0
Sandvik Tychy
Winkelmann Legnica
3 : 4
Teleskop Kostrzyn
BSH Łódź
7 : 0
Sandvik Tychy
Winkelmann Legnica
11 : 2
Sandvik Tychy
Teleskop Kostrzyn
4 : 2
BSH Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Teleskop Kostrzyn
9
15 - 5
awans do II rundy
2. Winkelmann Legnica
6
17 - 8
awans do II rundy
3. BSH Łódź
3
11 - 7
awans do II rundy
4. Sandvik Tychy
0
2 - 25
puchar pocieszenia
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
Grupa W
 
Wyniki
Ferroxcube Skierniewice
0 : 1
GPW Warszawa
Electrolux Oława
1 : 2
Colorplast
Ferroxcube Skierniewice
0 : 2
Electrolux Oława
GPW Warszawa
0 : 3
Colorplast
Ferroxcube Skierniewice
0 : 4
Colorplast
Electrolux Oława
4 : 1
GPW Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Colorplast
9
9 - 1
2. Electrolux Oława
6
7 - 3
3. GPW Warszawa
3
2 - 7
4. Ferroxcube Skierniewice
0
0 - 7
 
Grupa X
 
Wyniki
Silgan Niepołomice
3 : 2
ZRP Bieruń
Wittchen Kiełpin
1 : 4
Sage Warszawa
Silgan Niepołomice
4 : 1
Wittchen Kiełpin
ZRP Bieruń
1 : 2
Sage Warszawa
Silgan Niepołomice
3 : 2
Sage Warszawa
Wittchen Kiełpin
2 : 5
ZRP Bieruń
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Silgan Niepołomice
9
10 - 5
2. Sage Warszawa
6
8 - 5
3. ZRP Bieruń
3
8 - 7
4. Wittchen Kiełpin
0
4 - 13
 
Grupa Y
 
Wyniki
Swedwood Lubawa
1 : 1
Leitz Polska Radomsko
Maro Komorniki
3 : 2
MDD Sępólno Krajeńskie
Swedwood Lubawa
0 : 2
Maro Komorniki
Leitz Polska Radomsko
4 : 0
MDD Sępólno Krajeńskie
Swedwood Lubawa
4 : 2
MDD Sępólno Krajeńskie
Maro Komorniki
2 : 0
Leitz Polska Radomsko
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Maro Komorniki
9
7 - 2
2. Leitz Polska Radomsko
4
5 - 3
3. Swedwood Lubawa
4
5 - 5
4. MDD Sępólno Krajeńskie
0
4 - 11
 
Grupa Z
 
Wyniki
Royal Canin Niepołomice
0 : 2
Sanden Polkowice
Indesit Łódź
2 : 4
Sandvik Tychy
Royal Canin Niepołomice
1 : 1
Indesit Łódź
Sanden Polkowice
1 : 2
Sandvik Tychy
Royal Canin Niepołomice
0 : 0
Sandvik Tychy
Indesit Łódź
2 : 1
Sanden Polkowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Sandvik Tychy
7
6 - 3
2. Indesit Łódź
4
5 - 6
3. Sanden Polkowice
3
4 - 4
4. Royal Canin Niepołomice
2
1 - 3
 
 
½ Finału Pucharu Pocieszenia
Colorplast
1 : 1 k. 5 : 4
Silgan Niepołomice
Maro Komorniki
5 : 0
Sandvik Tychy
 
 
Finał Pucharu Pocieszenia
Colorplast
3 : 0
Maro Komorniki
 
 
 
II Runda turnieju
 
 
 
Grupa I
 
Wyniki
APCE Kraków
1 : 6
Nemak Bielsko-Biała
Stalprofil Dąbrowa Górnicza
6 : 1
Nemak Bielsko-Biała
Stalprofil Dąbrowa Górnicza
8 : 2
APCE Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Stalprofil Dąbrowa Górnicza
6
14 - 3
awans do ⅛ finału
2. Nemak Bielsko-Biała
3
7 - 7
 
3. APCE Kraków
0
3 - 14
 
 
Grupa II
 
Wyniki
TVP
3 : 0
Uniwersytet Jagielloński Kraków
PKO BP
2 : 2
Uniwersytet Jagielloński Kraków
PKO BP
0 : 2
TVP
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. TVP
6
5 - 0
awans do ⅛ finału
2. PKO BP
1
2 - 4
 
3. Uniwersytet Jagielloński Kraków
1
2 - 5
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Schneider Electric Mikołów
2 : 2
RPWiK Tychy
DSE Draexlmaier Jelenia Góra
2 : 1
RPWiK Tychy
DSE Draexlmaier Jelenia Góra
5 : 0
Schneider Electric Mikołów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. DSE Draexlmaier Jelenia Góra
6
7 - 1
awans do ⅛ finału
2. RPWiK Tychy
1
3 - 4
 
3. Schneider Electric Mikołów
1
2 - 7
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
TRW Pruszków
2 : 5
ING Bank Śląski
Johnson Controls Siemianowice Śląskie
2 : 0
ING Bank Śląski
Johnson Controls Siemianowice Śląskie
4 : 1
TRW Pruszków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Johnson Controls Siemianowice
6
6 - 1
awans do ⅛ finału
2. ING Bank Śląski
3
5 - 4
 
3. TRW Pruszków
0
3 - 9
 
 
Grupa V
 
Wyniki
KGHM Polska Miedź Lubin
3 : 0
PIG Szczecin
Kerry Polska Oleśnica
3 : 0
PIG Szczecin
Kerry Polska Oleśnica
1 : 2
KGHM Polska Miedź Lubin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. KGHM Polska Miedź Lubin
6
5 - 1
awans do ⅛ finału
2. Kerry Polska Oleśnica
3
4 - 2
 
3. PIG Szczecin
0
0 - 6
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
Amica Wronki
1 : 2
Grupa Ponar
Kiel Polska Nowy Tomyśl
1 : 4
Grupa Ponar
Kiel Polska Nowy Tomyśl
7 : 11
Amica Wronki
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Grupa Ponar
6
6 - 2
awans do ⅛ finału
2. Amica Wronki
3
12 - 9
 
3. Kiel Polska Nowy Tomyśl
0
8 - 15
 
 
Grupa VII
 
Wyniki
Anko Wrocław
10 : 1
Magna I Dąbrowa Górnicza
Ahlers Poland Opole
0 : 1
Magna I Dąbrowa Górnicza
Ahlers Poland Opole
1 : 8
Anko Wrocław
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Anko Wrocław
6
18 - 2
awans do ⅛ finału
2. Magna I Dąbrowa Górnicza
3
2 - 10
 
3. Ahlers Poland Opole
0
1 - 9
 
 
Grupa VIII
 
Wyniki
ZZ Kadra KWK Piekary
4 : 0
Magna II Dąbrowa Górnicza
Gatta Zduńska Wola
3 : 3
Magna II Dąbrowa Górnicza
Gatta Zduńska Wola
4 : 3
ZZ Kadra KWK Piekary
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Gatta Zduńska Wola
4
7 - 6
awans do ⅛ finału
2. ZZ Kadra KWK Piekary
3
7 - 4
 
3. Magna II Dąbrowa Górnicza
1
3 - 7
 
 
Grupa IX
 
Wyniki
Makodrew Radomyśl
4 : 1
Swedwood Zbąszynek
Ivet Gliwice
2 : 2
Swedwood Zbąszynek
Ivet Gliwice
0 : 1
Makodrew Radomyśl
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Makodrew Radomyśl
6
5 - 1
awans do ⅛ finału
2. Ivet Gliwice
1
2 - 3
 
3. Swedwood Zbąszynek
1
3 - 6
 
 
Grupa X
 
Wyniki
M-Line Wieruszów
3 : 0 v.o.
Swedwood Konstantynów Łódzki
MTI Furninova Kętrzyn
3 : 0 v.o.
Swedwood Konstantynów Łódzki
MTI Furninova Kętrzyn
4 : 7
M-Line Wieruszów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. M-Line Wieruszów
6
10 - 4
awans do ⅛ finału
2. MTI Furninova Kętrzyn
3
7 - 7
 
3. Swedwood Konstantynów Łódzki
0
0 - 6
 
 
Grupa XI
 
Wyniki
FM Bodzio Goszcz
2 : 1
Swedwood Resko
Meble Wajnert
8 : 0
Swedwood Resko
Meble Wajnert
1 : 1
FM Bodzio Goszcz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Meble Wajnert
4
9 - 1
awans do ⅛ finału
2. FM Bodzio Goszcz
4
3 - 2
 
3. Swedwood Resko
0
1 - 10
 
 
Grupa XII
 
Wyniki
Trio Line Polska
4 : 0
Swedwood Wielbark
Drewpol Toruń
2 : 0
Swedwood Wielbark
Drewpol Toruń
2 : 4
Trio Line Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Trio Line Polska
6
8 - 2
awans do ⅛ finału
2. Drewpol Toruń
3
4 - 4
 
3. Swedwood Wielbark
0
0 - 6
 
 
Grupa XIII
 
Wyniki
TRW Gliwice
4 : 1
Viessmann Legnica
Sitech Polkowice
6 : 0
Viessmann Legnica
Sitech Polkowice
4 : 0
TRW Gliwice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Sitech Polkowice
6
10 - 0
awans do ⅛ finału
2. TRW Gliwice
3
4 - 5
 
3. Viessmann Legnica
0
1 - 10
 
 
Grupa XIV
 
Wyniki
Nowy Styl Krosno
1 : 0
BSH Łódź
Tristone Wałbrzych
4 : 1
BSH Łódź
Tristone Wałbrzych
1 : 1
Nowy Styl Krosno
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Tristone Wałbrzych
4
5 - 2
awans do ⅛ finału
2. Nowy Styl Krosno
4
2 - 1
 
3. BSH Łódź
0
1 - 5
 
 
Grupa XV
 
Wyniki
Winkelmann Legnica
2 : 3
Saint Gobain Dąbrowa Górnicza
NGK Ceramics Gliwice
1 : 1
Saint Gobain Dąbrowa Górnicza
NGK Ceramics Gliwice
1 : 6
Winkelmann Legnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Saint Gobain Dąbrowa Górnicza
4
4 - 3
awans do ⅛ finału
2. Winkelmann Legnica
3
8 - 4
 
3. NGK Ceramics Gliwice
0
2 - 7
 
 
Grupa XVI
 
Wyniki
Thoni Alutec Stalowa Wola
0 : 1
Magna Formpol Tychy
Teleskop Kostrzyn
0 : 3
Magna Formpol Tychy
Teleskop Kostrzyn
0 : 3
Thoni Alutec Stalowa Wola
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Magna Formpol Tychy
6
4 - 0
awans do ⅛ finału
2. Thoni Alutec Stalowa Wola
3
3 - 1
 
3. Teleskop Kostrzyn
0
0 - 6
 
 
 
Faza finałowa
 
 
⅛ Finału
Stalprofil Dąbrowa Górnicza
3 : 0
TVP
DSE Draexlmaier Jelenia Góra
1 : 3
Johnson Controls Siemianowice
KGHM Polska Miedź Lubin
0 : 0 k. 3 : 1
Grupa Ponar
ANKO Wrocław
5 : 2
Gatta Zduńska Wola
Makodrew Radomyśl
0 : 2
M-Line Wieruszów
Meble Wajnert
0 : 0 k. 1 : 2
Trio Line Polska
Sitech Polkowice
2 : 0
Tristone Wałbrzych
Saint Gobain Dąbrowa Górnicza
0 : 1
Magna Formpol Tychy
 
 
¼ Finału
Stalprofil Dąbrowa Górnicza
1 : 0
Johnson Controls Siemianowice
KGHM Polska Miedź Lubin
2 : 4
ANKO Wrocław
M-Line Wieruszów
1 : 5
Trio Line Polska
Sitech Polkowice
2 : 3
Magna Formpol Tychy
 
½ Finału
Stalprofil Dąbrowa Górnicza
1 : 1 k. 2 : 1
ANKO Wrocław
Trio Line Polska
6 : 0
Magna Formpol Tychy
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Stalprofil Dąbrowa Górnicza
5 : 1
Trio Line Polska
 
Puchar Fair-Play
MTI Furninova Kętrzyn
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Radosław Nolka
Trio Line Polska
Najlepszy piłkarz
Daniel Wieczorek
Stalprofil Dąbrowa Górnicza
Najlepszy bramkarz
Marcin Banasik
Stalprofil Dąbrowa Górnicza
 
 
Wyróżnienia
Paweł Ujas
ANKO Wrocław
Daniel Bąk
Magna Formpol Tychy
Hubert Pawłowski
Trio Line Polska
 
 
Tabela strzelców turnieju:
Radosław Nolka
Trio Line Polska
17
Krzysztof Łastówka
MTI Furninova Kętrzyn
14
Adrian Lenek
M-Line Wieruszów
13
Paweł Ujas
Anko Wrocław
12
Szymon Juszczak
Kiel Nowy Tomyśl
12
Daniel Wieczorek
Stalprofil Dąbrowa Górnicza
11
Marcin Kaczmarek
Winkelmann Legnica
10
Kamil Kaczmar
Sitech Polkowice
10
Marcin Pawłowski
Trio Line Polska
10
Marcin Pujanek
Amica Wronki
10
Dariusz Gołębiowski
Stalprofil Dąbrowa Górnicza
10
Robert Dąbrowski
Ivet Gliwice
9
 
 
Klasyfikacja końcowa:
1
Stalprofil Dąbrowa Górnicza
2
Trio Line Polska
3
Anko Wrocław
3
Magna Formpol Tychy
5 - 8
Johnson Controls Siemianowice Śląskie
 
KGHM Polska Miedź Lubin
 
M-Line Wieruszów
 
Sitech Polkowice
9 - 15
TVP
 
DSE Draexlmaier Jelenia Góra
 
Grupa Ponar
 
Gatta Zduńska Wola
 
Makodrew Radomyśl
 
Meble Wajnert
 
Tristone Wałbrzych
 
Saint Gobain Dąbrowa Górnicza
16 - 31
Thoni Alutec Stalowa Wola
 
Winkelmann Legnica
 
Nowy Styl Krosno
 
TRW Gliwice
 
Drewpol Toruń
 
FM Bodzio Goszcz
 
MTI Furninova Kętrzyn
 
Ivet Gliwice
 
ZZ Kadra Piekary
 
Magna I Dąbrowa Górnicza
 
Amica Wronki
 
Kerry Polska Oleśnica
 
ING Bank Śląski
 
RPWiK Tychy
 
PKO BP
 
Nemak Bielsko-Biała
32 - 47
Teleskop Kostrzyn
 
NGK Ceramics Gliwice
 
BSH Łódź
 
Viessmann Legnica
 
Swedwood Wielbark
 
Swedwood Resko
 
Swedwood Konstantynów Łódzki
 
Swedwood Zbąszynek
 
Magna II Dąbrowa Górnicza
 
Ahlers Opole
 
Kiel Polska Nowy Tomyśl
 
PIG Szczecin
 
TRW Pruszków
 
Schneider Electric Mikołów
 
Uniwersytet Jagielloński Kraków
 
APCE Kraków
48
Colorplast
49 - 51
Maro Komorniki
 
Silgan Niepołomice
 
Sandvik Tychy
52 - 55
Indesit Łódź
 
Leitz Radomsko
 
Sage Warszawa
 
Electrolux Oława
56 - 59
GPW Warszawa
 
ZRP Bieruń
 
Swedwood Lubawa
 
Sanden Polkowice
60 - 64
Ferroxcube Skierniewice
 
Wittchen Kiełpin
 
MDD Sępólno Krajeńskie
 
Royal Canin Niepołomice
 

                                 Logistyka                                             
..