15-16 września 2012 Toruń - VI Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej

« powrót

 
VI Międzybranżowe Mistrzostwa Polski 
Firm i Zakładów Pracy
w piłce nożnej – Toruń 2012
 
 
 
W dniach 15-16 września 2012r. w Toruniu, odbyły się VI Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów w piłce nożnej. Do rywalizacji zgłosiło się 51 drużyn, które w ciągu dwóch dni turniejowych, rywalizowały o tytuł Mistrza Polski.
Po dwudniowej rywalizacji, tytuł Mistrza Polski wywalczyła drużyna Inter Cars Warszawa, która w meczu finałowym zwyciężyła z rewelacją rozgrywek, drużyną Emtor Toruń 1-0. Mecz finałowy, był niezwykle zacięty, a emocje towarzyszyły w nim do ostatnich sekund. Kiedy wszyscy czekali już na konkurs rzutów karnych, do rzutu wolnego podyktowanego w ostatnich sekundach, podszedł kapitan drużyny Inter Cars Grzegorz Staszewski. Po jego uderzeniu piłka znalazła się w bramce drużyny Toruńskiej. Sędzia nawet nie pozwolił wznowić gry ze środka boiska i ku ogromnej radości piłkarzy z Warszawy, zakończył zawody.
Trzecie miejsce w mistrzostwach, wywalczyła drużyna Brembo Częstochowa a czwarte Swedwood Lubawa. Na piątych miejscach ex-equo sklasyfikowani zostali ćwierćfinaliści mistrzostw: ECS Cable Inowrocław, ZEC Pabianice, Trio-Line Poland i Dekorglass Działdowo. „Puchar Pocieszenia Mistrzostw” wywalczyła drużyna Maro Komorniki, zwyciężając w finale ekipę Brown-Forman Polska.
Puchar Fair-Play mistrzostw, został przyznany drużynie Tamir Bystrzyca Kłodzka.
Organizatorzy dziękują wszystkim drużynom za uczestnictwo w zawodach, zapraszając jednocześnie do uczestnictwa w kolejnych edycjach turniejów branżowych, oraz międzybranżowych organizowanych przez firmę Almar-Sport.
 
 
Wyniki:
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
ZEC Pabianice
4 : 0
Magna Dabrowa Górnicza (oldboys)
Computex Bydgoszcz
4 : 1
Neuca Toruń (oldboys)
ZEC Pabianice
1 : 2
ITM Baza Poznańska
Magna Dabrowa Górnicza (oldboys)
1 : 6
Computex Bydgoszcz
Neuca Toruń (oldboys)
1 : 3
ITM Baza Poznańska
ZEC Pabianice
4 : 2
Computex Bydgoszcz
Neuca Toruń (oldboys)
2 : 1
Magna Dabrowa Górnicza (oldboys)
Computex Bydgoszcz
0 : 3
ITM Baza Poznańska
ZEC Pabianice
4 : 4
Neuca Toruń (oldboys)
ITM Baza Poznańska
6 : 1
Magna Dabrowa Górnicza (oldboys)
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ITM Baza Poznańska
12
14 - 3
awans do II rundy
2. ZEC Pabianice
7
13 - 8
awans do II rundy
3. Computex Bydgoszcz
6
12 - 9
awans do II rundy
4. Neuca Toruń (oldboys)
4
8 - 12
awans do II rundy
5. Magna Dabrowa Górnicza (oldboys)
0
3 - 18
puchar pocieszenia
 
Grupa B
 
Wyniki
Pro-Cars Tychy
2 : 0
Synthos Dwory Oświęcim
ITM Muszkieterowie
0 : 1
Magna Dąbrowa Górnicza
Pro-Cars Tychy
0 : 0
ECS Cable Inowrocław
Synthos Dwory Oświęcim
0 : 4
ITM Muszkieterowie
Magna Dąbrowa Górnicza
0 : 4
ECS Cable Inowrocław
Pro-Cars Tychy
2 : 1
ITM Muszkieterowie
Magna Dąbrowa Górnicza
1 : 2
Synthos Dwory Oświęcim
ITM Muszkieterowie
4 : 2
ECS Cable Inowrocław
Pro-Cars Tychy
1 : 3
Magna Dąbrowa Górnicza
ECS Cable Inowrocław
1 : 1
Synthos Dwory Oświęcim
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Pro-Cars Tychy
7
5 - 4
awans do II rundy
2. Magna Dąbrowa Górnicza
6
5 - 7
awans do II rundy
3. ITM Muszkieterowie
6
9 - 5
awans do II rundy
4. ECS Cable Inowrocław
5
7 - 5
awans do II rundy
5. Synthos Dwory Oświęcim
4
3 - 8
puchar pocieszenia
 
Grupa C
 
Wyniki
Cooper Polska
4 : 0
Brown-Forman Polska
Infosys BPO Łódź
1 : 1
ING TFI Warszawa
Cooper Polska
2 : 0
Faurecia Wałbrzych
Brown-Forman Polska
0 : 1
Infosys BPO Łódź
ING TFI Warszawa
1 : 2
Faurecia Wałbrzych
Cooper Polska
1 : 2
Infosys BPO Łódź
ING TFI Warszawa
2 : 1
Brown-Forman Polska
Infosys BPO Łódź
1 : 1
Faurecia Wałbrzych
Cooper Polska
3 : 1
ING TFI Warszawa
Faurecia Wałbrzych
3 : 1
Brown-Forman Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Cooper Polska
9
10 - 3
awans do II rundy
2. Infosys BPO Łódź
8
5 - 3
awans do II rundy
3. Faurecia Wałbrzych
7
6 - 5
awans do II rundy
4. ING TFI Warszawa
4
5 - 7
awans do II rundy
5. Brown-Forman Polska
0
2 - 10
puchar pocieszenia
 
Grupa D
 
Wyniki
Emtor Toruń
2 : 0
PIG Szczecin
Inter Cars Warszawa
2 : 0
Ferroxcube Skierniewice
Emtor Toruń
4 : 0
Uniwersytet Jagielloński Kraków
PIG Szczecin
0 : 2
Inter Cars Warszawa
Ferroxcube Skierniewice
3 : 2
Uniwersytet Jagielloński Kraków
Emtor Toruń
2 : 2
Inter Cars Warszawa
Ferroxcube Skierniewice
2 : 3
PIG Szczecin
Inter Cars Warszawa
6 : 0
Uniwersytet Jagielloński Kraków
Emtor Toruń
5 : 0
Ferroxcube Skierniewice
Uniwersytet Jagielloński Kraków
2 : 4
PIG Szczecin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Emtor Toruń
10
13 - 2
awans do II rundy
2. Inter Cars Warszawa
10
12 - 2
awans do II rundy
3. PIG Szczecin
6
7 - 8
awans do II rundy
4. Ferroxcube Skierniewice
3
5 - 12
puchar pocieszenia
5. Uniwersytet Jagielloński Kraków
0
4 - 17
puchar pocieszenia
 
Grupa E
 
Wyniki
Dekorglass Działdowo
3 : 0
Tamir Bystrzyca Kłodzka
MMP Neupack Józefów
1 : 3
OKT Polska
Convert Paper Czachorowo
5 : 1
Mondi Bystrzyca Kłodzka
Dekorglass Działdowo
4 : 2
MMP Neupack Józefów
Tamir Bystrzyca Kłodzka
2 : 1
Convert Paper Czachorowo
OKT Polska
7 : 2
Mondi Bystrzyca Kłodzka
Dekorglass Działdowo
2 : 0
Convert Paper Czachorowo
MMP Neupack Józefów
4 : 0
Mondi Bystrzyca Kłodzka
Tamir Bystrzyca Kłodzka
1 : 5
OKT Polska
MMP Neupack Józefów
2 : 2
Convert Paper Czachorowo
Dekorglass Działdowo
0 : 1
OKT Polska
Tamir Bystrzyca Kłodzka
3 : 2
Mondi Bystrzyca Kłodzka
MMP Neupack Józefów
3 : 0
Tamir Bystrzyca Kłodzka
OKT Polska
3 : 1
Convert Paper Czachorowo
Dekorglass Działdowo
1 : 0
Mondi Bystrzyca Kłodzka
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. OKT Polska
15
19 - 5
awans do II rundy
2. Dekorglass Działdowo
12
10 - 3
awans do II rundy
3. MMP Neupack Józefów
7
12 - 9
awans do II rundy
4. Tamir Bystrzyca Kłodzka
6
6 - 14
awans do II rundy
5. Convert Paper Czachorowo
4
9 - 10
puchar pocieszenia
6. Mondi Bystrzyca Kłodzka
0
5 - 20
puchar pocieszenia
 
Grupa F
 
Wyniki
Kerry Oleśnica
1 : 1
Kabel-Technik Polska
PKP LHS Zamość
0 : 1
Amica Wronki
Kerry Oleśnica
1 : 0
Sandoz Polska
Kabel-Technik Polska
0 : 1
PKP LHS Zamość
Amica Wronki
4 : 1
Sandoz Polska
Kerry Oleśnica
1 : 2
PKP LHS Zamość
Amica Wronki
3 : 0
Kabel-Technik Polska
PKP LHS Zamość
1 : 1
Sandoz Polska
Kerry Oleśnica
2 : 4
Amica Wronki
Sandoz Polska
2 : 0
Kabel-Technik Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Amica Wronki
12
12 - 3
awans do II rundy
2. PKP LHS Zamość
7
4 - 3
awans do II rundy
3. Kerry Oleśnica
4
5 - 7
awans do II rundy
4. Sandoz Polska
4
4 - 6
awans do II rundy
5. Kabel-Technik Polska
1
1 - 7
puchar pocieszenia
 
Grupa G
 
Wyniki
Tristone Wałbrzych
3 : 1
Wircom Włocławek
Geofizyka Toruń
1 : 3
Valmet Automotive Żary
Tristone Wałbrzych
7 : 0
Kiel Nowy Tomyśl
Wircom Włocławek
1 : 0
Geofizyka Toruń
Valmet Automotive Żary
5 : 1
Kiel Nowy Tomyśl
Tristone Wałbrzych
11 : 0
Geofizyka Toruń
Valmet Automotive Żary
1 : 4
Wircom Włocławek
Geofizyka Toruń
3 : 1
Kiel Nowy Tomyśl
Tristone Wałbrzych
2 : 0
Valmet Automotive Żary
Kiel Nowy Tomyśl
0 : 1
Wircom Włocławek
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Tristone Wałbrzych
12
23 - 1
awans do II rundy
2. Wircom Włocławek
9
7 - 4
awans do II rundy
3. Valmet Automotive Żary
6
9 - 8
awans do II rundy
4. Geofizyka Toruń
3
4 - 16
puchar pocieszenia
5. Kiel Nowy Tomyśl
0
2 - 16
puchar pocieszenia
 
Grupa H
 
Wyniki
Brembo Częstochowa
3 : 2
Wodociągi Grudziądz
TVP Sport
0 : 0
HTL Grupa Ozorków
Brembo Częstochowa
4 : 1
Neuca Toruń
Wodociągi Grudziądz
0 : 4
TVP Sport
HTL Grupa Ozorków
3 : 0
Neuca Toruń
Brembo Częstochowa
0 : 1
TVP Sport
HTL Grupa Ozorków
1 : 2
Wodociągi Grudziądz
TVP Sport
0 : 0
Neuca Toruń
Brembo Częstochowa
0 : 2
HTL Grupa Ozorków
Neuca Toruń
4 : 1
Wodociągi Grudziądz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. TVP Sport
8
5 - 0
awans do II rundy
2. HTL Grupa Ozorków
7
6 - 2
awans do II rundy
3. Brembo Częstochowa
6
7 - 6
awans do II rundy
4. Neuca Toruń
4
5 - 8
awans do II rundy
5. Wodociągi Grudziądz
3
5 - 12
puchar pocieszenia
 
Grupa I
 
Wyniki
Ivet Gliwice
1 : 0
Pankau Sarnia Góra
Enkev Polska
3 : 0 v.o.
Drewno Fornir Sękowski
Ivet Gliwice
3 : 1
Schattdecor
Pankau Sarnia Góra
4 : 2
Enkev Polska
Drewno Fornir Sękowski
0 : 3 v.o.
Schattdecor
Ivet Gliwice
3 : 0
Enkev Polska
Drewno Fornir Sękowski
0 : 3 v.o.
Pankau Sarnia Góra
Enkev Polska
2 : 4
Schattdecor
Ivet Gliwice
3 : 0 v.o.
Drewno Fornir Sękowski
Schattdecor
2 : 5
Pankau Sarnia Góra
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ivet Gliwice
12
10 - 1
awans do II rundy
2. Pankau Sarnia Góra
9
12 - 5
awans do II rundy
3. Schattdecor
6
10 - 10
awans do II rundy
4. Enkev Polska
3
7 - 11
puchar pocieszenia
5. Drewno Fornir Sękowski
0
0-15
-
 
Grupa J
 
Wyniki
Trio Line Polska
3 : 0
Paged Sklejka
Swedwood Lubawa
4 : 0
Maro Komorniki
Trio Line Polska
7 : 1
MTI Furninova
Paged Sklejka
2 : 2
Swedwood Lubawa
Maro Komorniki
1 : 2
MTI Furninova
Trio Line Polska
2 : 2
Swedwood Lubawa
Maro Komorniki
1 : 1
Paged Sklejka
Swedwood Lubawa
4 : 2
MTI Furninova
Trio Line Polska
8 : 1
Maro Komorniki
MTI Furninova
3 : 3
Paged Sklejka
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Trio Line Polska
10
20 - 4
awans do II rundy
2. Swedwood Lubawa
8
12 - 6
awans do II rundy
3. MTI Furninova
4
8 - 15
awans do II rundy
4. Paged Sklejka
3
6 - 9
puchar pocieszenia
5. Maro Komorniki
1
3 - 15
puchar pocieszenia
 
 
Tabela drużyn z 4 –tych miejsc w grupach, z których 6 najlepszych uzyskuje awans do II rundy mistrzostw.
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ECS Cable Inowrocław
5
7 - 5
awans do II rundy
2. ING TFI Warszawa
4
5 - 7
awans do II rundy
3. Sandoz Polska
4
4 - 6
awans do II rundy
4. Neuca Toruń
4
5 - 8
awans do II rundy
5. Neuca Toruń (oldboys)
4
8 - 12
awans do II rundy
6. Paged Sklejka
3
6 - 9
puchar pocieszenia
7. Enkev Polska
3
7 - 11
puchar pocieszenia
8. Ferroxcube Skierniewice
3
5 - 12
puchar pocieszenia
9. Geofizyka Toruń
3
4 - 16
puchar pocieszenia
 
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
 
Grupa W
 
Wyniki
Synthos Dwory Oświęcim
0 : 2
Paged Sklejka
Kiel Nowy Tomyśl
1 : 2
Paged Sklejka
Synthos Dwory Oświęcim
3 : 3
Kiel Nowy Tomyśl
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Paged Sklejka
6
4 - 1
2. Kiel Nowy Tomyśl
1
4 - 5
3. Synthos Dwory Oświęcim
1
3 - 5
 
Grupa U
 
Wyniki
Magna Dabrowa Górnicza (oldboys)
2 : 4
Mondi Bystrzyca Kłodzka
Kabel-Technik Polska
2 : 1
Mondi Bystrzyca Kłodzka
Magna Dabrowa Górnicza (oldboys)
0 : 2
Kabel-Technik Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Kabel-Technik Polska
6
4 - 1
2. Mondi Bystrzyca Kłodzka
3
5 - 4
3. Magna Dabrowa Górnicza (oldboys)
0
2 - 6
 
Grupa X
 
Wyniki
Brown-Forman
3 : 0 v.o.
Enkev Polska
Wodociągi Grudziądz
3 : 0 v.o.
Enkev Polska
Brown-Forman
2 : 0
Wodociągi Grudziądz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Brown-Forman
6
5 - 0
2. Wodociągi Grudziądz
3
3 - 2
3. Enkev Polska
0
n.s.
 
Grupa Y
 
Wyniki
Uniwersytet Jagielloński Kraków
2 : 0
Ferroxcube Skierniewice
Uniwersytet Jagielloński Kraków
3 : 0 v.o.
Drewno Fornir Sękowski
Drewno Fornir Sękowski
0 : 3 v.o.
Ferroxcube Skierniewice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Uniwersytet Jagielloński Kraków
6
5 - 0
2. Ferroxcube Skierniewice
3
3 - 2
3. Drewno Fornir Sękowski
0
0 - 6
 
Grupa Z
 
Wyniki
Convert Paper Czachorowo
4 : 1
Geofizyka Toruń
Maro Komorniki
1 : 1
Geofizyka Toruń
Convert Paper Czachorowo
2 : 3
Maro Komorniki
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Maro Komorniki
4
4 - 3
2. Convert Paper Czachorowo
3
6 - 4
3. Geofizyka Toruń
1
2 - 5
 
 
¼ Finału Pucharu Pocieszenia
Paged Sklejka
4 : 3
Convert Paper Czachorowo
Kabel-Technik Polska
1 : 3
Maro Komorniki
Ferroxcube Skierniewice
0 : 4
Brown-Forman
Mondi Bystrzyca Kłodzka
3 : 3 k. 1 : 2
Uniwersytet Jagielloński Kraków
 
 
½ Finału Pucharu Pocieszenia
Paged Sklejka
2 : 4
Maro Komorniki
Brown-Forman
3 : 1
Uniwersytet Jagielloński Kraków
 
 
Finał Pucharu Pocieszenia
Maro Komorniki
3 : 2
Brown-Forman
 
 
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Dekorglass Działdowo
2 : 2
MTI Furninova
ITM Baza Poznańska
0 : 0
MTI Furninova
ITM Baza Poznańska
1 : 4
Dekorglass Działdowo
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Dekorglass Działdowo
4
6 - 3
awans do ⅛ finału
2. MTI Furninova
2
2 - 2
 
3. ITM Baza Poznańska
1
1 - 4
 
 
Grupa II
 
Wyniki
PKP LHS Zamość
4 : 1
Tamir Bystrzyca Kłodzka
Pro-Cars Tychy
0 : 3
Tamir Bystrzyca Kłodzka
Pro-Cars Tychy
1 : 1
PKP LHS Zamość
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PKP LHS Zamość
4
5 - 2
awans do ⅛ finału
2. Tamir Bystrzyca Kłodzka
3
4 - 4
 
3. Pro-Cars Tychy
1
1 - 4
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Wircom Włocławek
2 : 2
MMP Neupack Józefów
Cooper Standard
1 : 0
MMP Neupack Józefów
Cooper Standard
1 : 3
Wircom Włocławek
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Wircom Włocławek
4
5 - 3
awans do ⅛ finału
2. Cooper Standard
3
2 - 3
 
3. MMP Neupack Józefów
1
2 - 3
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
HTL Grupa Ozorków
0 : 3
Kerry Oleśnica
Emtor Toruń
1 : 1
Kerry Oleśnica
Emtor Toruń
4 : 2
HTL Grupa Ozorków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kerry Oleśnica
4
4 - 1
awans do ⅛ finału
2. Emtor Toruń
4
5 - 3
awans do ⅛ finału
3. HTL Grupa Ozorków
0
2 - 7
 
 
Grupa V
 
Wyniki
Pankau Sarnia Góra
3 : 1
Valmet Automotive Żary
OKT Polska
6 : 0
Valmet Automotive Żary
OKT Polska
1 : 2
Pankau Sarnia Góra
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Pankau Sarnia Góra
6
5 - 2
awans do ⅛ finału
2. OKT Polska
3
7 - 2
awans do ⅛ finału
3. Valmet Automotive Żary
0
1 - 9
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
Swedwood Lubawa
0 : 1
Brembo Częstochowa
Amica Wronki
0 : 1
Brembo Częstochowa
Amica Wronki
4 : 5
Swedwood Lubawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Brembo Częstochowa
6
2 - 0
awans do ⅛ finału
2. Swedwood Lubawa
3
5 - 5
awans do ⅛ finału
3. Amica Wronki
0
4 - 6
 
 
Grupa VII
 
Wyniki
Computex Bydgoszcz
2 : 2
Schattdecor
Tristone Wałbrzych
5 : 2
Schattdecor
Tristone Wałbrzych
5 : 4
Computex Bydgoszcz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Tristone Wałbrzych
6
10 - 6
awans do ⅛ finału
2. Computex Bydgoszcz
1
6 - 7
 
3. Schattdecor
1
4 - 7
 
 
Grupa VIII
 
Wyniki
ECS Cable Inowrocław
1 : 1
ITM Muszkieterowie
TVP Sport
0 : 0
ITM Muszkieterowie
TVP Sport
0 : 2
ECS Cable Inowrocław
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ECS Cable Inowrocław
4
3 - 1
awans do ⅛ finału
2. ITM Muszkieterowie
2
1 - 1
 
3. TVP Sport
1
0 - 2
 
 
Grupa IX
 
Wyniki
Faurecia Wałbrzych
1 : 0
ING TFI Warszawa
Ivet Gliwice
3 : 0
Faurecia Wałbrzych
Ivet Gliwice
3 : 2
ING TFI Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ivet Gliwice
6
6 - 2
awans do ⅛ finału
2. Faurecia Wałbrzych
3
1 - 3
 
3. ING TFI Warszawa
0
2 - 4
 
 
Grupa X
 
Wyniki
PIG Szczecin
1 : 1
Sandoz Polska
Trio Line Polska
7 : 0
PIG Szczecin
Trio Line Polska
4 : 0
Sandoz Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Trio Line Polska
6
11 - 0
awans do ⅛ finału
2. Sandoz Polska
1
1 - 5
 
3. PIG Szczecin
1
1 - 8
 
 
Grupa XI
 
Wyniki
ZEC Pabianice
5 : 1
Neuca Toruń
Infosys BPO Łódź
2 : 0
Neuca Toruń
ZEC Pabianice
2 : 1
Infosys BPO Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ZEC Pabianice
6
7 - 2
awans do ⅛ finału
2. Infosys BPO Łódź
3
3 - 2
awans do ⅛ finału
3. Neuca Toruń
0
1 - 7
 
 
Grupa XII
 
Wyniki
Magna Dabrowa Górnicza
1 : 2
Neuca Toruń (oldboys)
Inter Cars Warszawa
1 : 0
Neuca Toruń (oldboys)
Magna Dabrowa Górnicza
0 : 5
Inter Cars Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Inter Cars Warszawa
6
6 - 0
awans do ⅛ finału
2. Neuca Toruń (oldboys)
3
2 - 2
 
3. Magna Dabrowa Górnicza
0
1 - 7
 
 
 
 
Faza finałowa
 
 
 
⅛ Finału
ECS Cable Inowrocław
0 : 0 k. 3 : 2
Wircom Włocławek
Kerry Oleśnica
0 : 3
Brembo Częstochowa
Trio Line
3 : 1
Tristone Wałbrzych
Emtor Toruń
2 : 0
PKP LHS Zamość
Infosys BPO Łódź
0 : 1
Dekorglass Działdowo
Swedwood Lubawa
3 : 3 k. 7 : 6
Ivet Gliwice
ZEC Pabianice
3 : 1
Pankau Sarnia Góra
OKT Polska
0 : 1
Inter Cars Warszawa
 
¼ Finału
ECS Cable Inowrocław
0 : 2
Brembo Częstochowa
Trio Line
1 : 5
Emtor Toruń
Dekorglass Działdowo
0 : 2
Swedwood Lubawa
ZEC Pabianice
0 : 1
Inter Cars Warszawa
 
½ Finału
Brembo Częstochowa
1 : 2
Emtor Toruń
Swedwood Lubawa
0 : 1
Inter Cars Warszawa
 
 
Mecz o 3 miejsce
Brembo Częstochowa
5 : 1
Swedwood Lubawa
 
FINAŁ TURNIEJU
Emtor Toruń
0 : 1
Inter Cars Warszawa
 
Puchar Fair-Play
Tamir Bystrzyca Kłodzka
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Hubert Pawłowski
Trio Line
Najlepszy piłkarz
Grzegorz Staszewski
Inter Cars Warszawa
Najlepszy bramkarz
Paweł Pietrus
Inter Cars Warszawa
 
 
Wyróżnienia
Piotr Karbowski
Swedwood Lubawa
Sebastian Lachowski
Brembo Częstochowa
Mariusz Jędrzejewski
Emtor Toruń
 
 
Tabela strzelców turnieju:
Hubert Pawłowski
Trio Line
19
Marcin Pujanek
Amica Wronki
12
Tomasz Czechura
Tristone Wałbrzych
11
Piotr Karbowski
Swedwood Lubawa
10
Wiesław Chojnowski
Dekorglass Działdowo
9
Grzegorz Staszewski
Inter Cars Warszawa
9
Wojciech Selka
Pankau Sarnia Góra
8
Danie Lachowski
Brembo Częstochowa
8
Jarosław Lewandowski
OKT Polska
8
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Inter Cars Warszawa
II
Emtor Toruń
III
Brembo Częstochowa
IV
Swedwood Lubawa
V - VIII
ECS Cable Inowrocław
 
Trio Line
 
Dekorglass Działdowo
 
ZEC Pabianice
IX - XVI
Wircom Włocławek
 
Kerry Oleśnica
 
Tristone Wałbrzych
 
PKP LHS Zamość
 
Infosys BPO Łódź
 
Ivet Gliwice
 
Pankau Sarnia Góra
 
OKT Polska
XVII - XXIV
Neuca Toruń (oldboys)
 
Sandoz Polska
 
Faurecia Wałbrzych
 
ITM Muszkieterowie
 
Computex Bydgoszcz
 
Cooper Standard
 
Tamir Bystrzyca Kłodzka
 
MTI Furninova
XXV - XXXVI
Magna Dąbrowa Górnicza
 
Neuca Toruń
 
PIG Szczecin
 
ING TFI Warszawa
 
TVP Sport
 
Schattdecor
 
Amica Wronki
 
Valmet Automotive Żary
 
HTL Grupa Ozorków
 
MMP Neupack Józefów
 
Pro-Cars Tychy
 
ITM Baza Poznańska
XXXVII
Maro Komornik
XXXVIII - L
Brown-Forman
 
Paged Sklejka
 
Uniwersytet Jagielloński Kraków
 
Convert Paper Czachorowo
 
Kabel-Technik Polska
 
Ferroxcube Skierniewice
 
Mondi Bystrzyca Kłodzka
 
Geofizyka Toruń
 
Wodociągi Grudziądz
 
Enkev Polska
 
Magna Dąbrowa Górnicza (oldboys)
 
Kiel Nowy Tomyśl
 
Synthos Dwory Oświęcim
 
 
 

                                 Logistyka                                             
..