08-09 kwietnia 2006 Kraków - I Międzybranżowe Mistrzostwa Polski w halowej piłce nożnej

« powrót

 

I Międzybranżowe Mistrzostwa Polski
Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej
 
 
W dniach 08-09.04.2006 w hali Zespołu Szkół Sportowych w Krakowie odbyły się Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej.
Drużyny zgłoszone do mistrzostw spotkania grupowe rozgrywały w sobotę 8-go kwietnia systemem „każdy z każdym”. Do dalszych rozgrywek awansowało 12 najlepszych drużyn. Ekipy, które odpadły z turnieju głównego rozegrały w niedzielę 9 - go kwietnia Turniej Pocieszenia. W finale drużyna Urzędu Skarbowego z Sosnowca zwyciężyła w ekipę Farm Frites z Lęborka.
W drugiej rundzie turnieju głównego 12 ekip spotkało się w 3 zespołowych grupach systemem „każdy z każdym”. Do ¼ finału awansowały po dwie drużyny z grupy. Kolejne spotkania rozgrywano systemem pucharowym.
Mistrzem Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej została ekipa Ahlers Opole, która w finale pokonała zespół Techpak Września. W meczu o trzecie miejsce drużyna TBS Wawel-Service Kraków wygrała z ekipą Logstor Ror z Zabrza. W trakcie turnieju rozegrano mecz pokazowy między reprezentacją Polski oldbojów w futsalu i drużyną wybraną z pośród uczestników turnieju. Wygrali reprezentanci Polski 10 : 8.
 
 
Wyniki:
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Stilon Gorzów Wielkopolski
2 : 0
Polmos Bielsko-Biała
Wawel-Service Kraków
3 : 0 v.o.
Wirex Będzin
Stilon Gorzów Wielkopolski
1 : 5
Wawel-Service Kraków
Polmos Bielsko-Biała
3 : 4
Wirex Będzin
Wirex Będzin
2 : 2
Stilon Gorzów Wielkopolski
Wawel-Service Kraków
6 : 2
Polmos Bielsko-Biała
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Wawel-Service Kraków
9
14 - 3
awans do II rundy
2. Wirex Będzin
4
6 - 8
awans do II rundy
3. Stilon Gorzów Wielkopolski
4
5 - 7
awans do II rundy
4. Polmos Bielsko-Biała
0
5 - 12
puchar pocieszenia
 
Grupa II
 
Wyniki
Techpak Września
2 : 1
U.S. Sosnowiec
Farm Frites Lębork
2 : 7
Ahlers Opole
Techpak Września
8 : 0
Farm Frites Lębork
U.S. Sosnowiec
4 : 7
Ahlers Opole
Ahlers Opole
1 : 3
Techpak Września
Farm Frites Lębork
4 : 12
U.S. Sosnowiec
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Techpak Września
9
13 - 2
awans do II rundy
2. Ahlers Opole
6
15 - 9
awans do II rundy
3. U.S. Sosnowiec
3
17 - 13
awans do II rundy
4. Farm Frites Lębork
0
6 - 27
puchar pocieszenia
 
Grupa III
 
Wyniki
Dwory Oświęcim
0 : 3
Nutricia Opole
Protea Olesno Śląskie
4 : 4
Sandvik Baildonit Katowice
Dwory Oświęcim
1 : 3
Sandvik Baildonit Katowice
Nutricia Opole
7 : 1
Protea Olesno Śląskie
Protea Olesno Śląskie
1 : 14
Dwory Oświęcim
Nutricia Opole
2 : 2
Sandvik Baildonit Katowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Nutricia Opole
7
12 - 3
awans do II rundy
2. Sandvik Baildonit Katowice
5
9 - 7
awans do II rundy
3. Dwory Oświęcim
3
15 - 7
awans do II rundy
4. Protea Olesno Śląskie
1
6 - 25
puchar pocieszenia
 
Grupa IV
 
Wyniki
Electrolux Siewierz
5 : 1
Football-Sport Opole
Electrolux Siewierz
1 : 2
Logstor Ror Zabrze
Logstor Ror Zabrze
7 : 1
Football-Sport Opole
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Logstor Ror Zabrze
6
9 - 2
awans do II rundy
2. Electrolux Siewierz
3
6 - 3
awans do II rundy
3. Football-Sport Opole
0
2 - 12
puchar pocieszenia
 
Grupa V
 
Wyniki
Wesem Wieliczka
2 : 7
Coca-Cola Polska
Coca-Cola Polska
3 : 0
Elmar Jędrzejów
Elmar Jędrzejów
10 : 1
Wesem Wieliczka
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Coca-Cola Polska
6
10 - 2
awans do II rundy
2. Elmar Jędrzejów
3
10 - 4
awans do II rundy
3. Wesem Wieliczka
0
3 - 17
puchar pocieszenia
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Farm Frites Lębork
3 : 0
Wesem Wieliczka
Polmos Bielsko-Biała
3 : 0
Wesem Wieliczka
Farm Frites Lębork
5 : 4
Polmos Bielsko-Biała
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Farm Frites Lębork
6
8 - 4
2. Polmos Bielsko-Biała
3
7 - 5
3. Wesem Wieliczka
0
0 - 6
 
Grupa Y
 
Wyniki
Football-Sport Opole
2 : 6
U.S. Sosnowiec
Protea Olesno
0 : 17
U.S. Sosnowiec
Football-Sport Opole
7 : 0
Protea Olesno
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. U.S. Sosnowiec
6
23 - 2
2. Football-Sport Opole
3
9 - 6
3. Protea Olesno
0
0 - 24
 
Finał Pucharu Pocieszenia
Farm Frites Lębork
1 : 4
U.S. Sosnowiec
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Coca-Cola Polska
2 : 2
Stilon Gorzów Wielkopolski
Logstor Ror Zabrze
2 : 2
Stilon Gorzów Wielkopolski
Coca-Cola Polska
1 : 5
Logstor Ror Zabrze
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Logstor Ror Zabrze
4
7 - 3
awans do ¼ finału
2. Stilon Gorzów Wielkopolski
2
4 - 4
awans do ¼ finału
3. Coca-Cola Polska
1
3 - 7
 
 
Grupa B
 
Wyniki
Nutricia Opole
0 : 10
Ahlers Opole
Elmar Jędrzejów
1 : 5
Ahlers Opole
Nutricia Opole
0 : 4
Elmar Jędrzejów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ahlers Opole
6
15 - 1
awans do ¼ finału
2. Elmar Jędrzejów
3
5 - 5
awans do ¼ finału
3. Nutricia Opole
0
0 - 14
 
 
Grupa C
 
Wyniki
Techpak Września
10 : 0
Sandvik Baildonit Katowice
Wirex Będzin
8 : 1
Sandvik Baildonit Katowice
Techpak Września
3 : 2
Wirex Będzin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Techpak Września
6
13 - 2
awans do ¼ finału
2. Wirex Będzin
3
10 - 4
awans do ¼ finału
3. Sandvik Baildonit Katowice
0
1 - 18
 
 
Grupa D
 
Wyniki
Wawel-Service Kraków
4 : 0
Dwory Oświęcim
Electrolux Siewierz
8 : 1
Dwory Oświęcim
Wawel-Service Kraków
2 : 0
Electrolux Siewierz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Wawel-Service Kraków
6
6 - 0
awans do ¼ finału
2. Electrolux Siewierz
3
8 - 3
awans do ¼ finału
3. Dwory Oświęcim
0
1 - 12
 
 
 
Faza finałowa
 
 
¼ Finału
Elmar Jędrzejów
3 : 3 k. 2 : 3
Logstor Ror Zabrze
Ahlers Opole
8 : 1
Stilon Gorzów
Elektrolux Siewierz
0 : 3
Techpak Września
Wawel-Serwice Kraków
4 : 4 k. 4 : 3
Wirex Będzin
 
½ Finału
Logstor Ror Zabrze
3 : 6
Ahlers Opole
Techpak Września
2 : 2 k. 4 : 3
Wawel-Serwice Kraków
 
Mecz o III miejsce
Wawel-Serwice Kraków
3 : 1
Logstor Ror Zabrze
 
FINAŁ TURNIEJU
Techpak Września
1 : 2
Ahlers Opole
 
Puchar Fair-Play
Techpak Września
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Andrzej Sapa
Ahlers Opole
Najlepszy piłkarz
Tomasz Ciastko
Ahlers Opole
Najlepszy bramkarz
Krzysztof Chmiel
Techpak Września
 
                                 Logistyka                                             
..