06-07 maja 2006 Zielona Góra - I Mistrzostwa Polski Firm Komunalnych w piłce nożnej

« powrót

I Mistrzostwa Polski Firm Komunalnych
w piłce nożnej Zielona Góra 2006
 
 
W dniach 06-07.05.2006 na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze odbyły się Mistrzostwa Polski Firm Komunalnych w piłce nożnej sześcioosobowej.
18 drużyn zgłoszonych do mistrzostw rozgrywało spotkania grupowe (4 grupy) w sobotę 6-go maja systemem „każdy z każdym”. Do dalszych rozgrywek awansowały po 3 najlepsze drużyny. Ekipy, które odpadły z turnieju głównego rozegrały w niedzielę 7-go maja Turniej Pocieszenia. W finale drużyna MZB Racibórz zwyciężyła ekipę ENEA z Poznania.
W drugiej rundzie turnieju głównego 12 ekip spotkało się w 3 zespołowych grupach systemem „każdy z każdym”. Do ¼ finału awansowały po dwie drużyny z grupy. Kolejne spotkania rozgrywano systemem pucharowym.
Mistrzem Polski Branży Komunalnej w piłce nożnej sześcioosobowej została ekipa MZGK z Piotrkowa Trybunalskiego, która w finale pokonała zespół MPEC Białystok. W meczu o trzecie miejsce drużyna ZGK Zawiercie wygrała z ekipą PUK Gryfino.
 
 
Wyniki:
 
 
Grupa I
 
Wyniki
ZBK Kraków
1 : 2
PWiK Starachowice
MZGK Piotrków Trybunalski
4 : 0
ENEA Zielona Góra
MZK Szczecin
8 : 0
ZBK Kraków
PWiK Starachowice
0 : 13
MZGK Piotrków Trybunalski
ENEA Zielona Góra
4 : 3
MZK Szczecin
ZBK Kraków
0 : 12
MZGK Piotrków Trybunalski
PWiK Starachowice
0 : 1
ENEA Zielona Góra
MZGK Piotrków Trybunalski
7 : 3
MZK Szczecin
MZK Szczecin
2 : 0
PWiK Starachowice
ENEA Zielona Góra
2 : 0
ZBK Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. MZGK Piotrków Tryb.
12
36 - 3
awans do II rundy
2. ENEA Zielona Góra
9
14 - 7
awans do II rundy
3. MZK Szczecin
3
16 - 11
awans do II rundy
4. PWiK Starachowice
3
2 - 17
puchar pocieszenia
5. ZBK Kraków
0
1 - 24
puchar pocieszenia
 
Grupa II
 
Wyniki
PGK Poniatowa
1 : 4
RPWiK Katowice
PUK Gryfino
5 : 0
EC Skarżysko-Kamienna
RPWiK Katowice
1 : 1
PUK Gryfino
EC Skarżysko-Kamienna
0 : 3
PGK Poniatowa
PUK Gryfino
4 : 0
PGK Poniatowa
EC Skarżysko-Kamienna
1 : 9
RPWiK Katowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. RPWiK Katowice
7
14 - 3
awans do II rundy
2. PUK Gryfino
7
10 - 1
awans do II rundy
3. PGK Poniatowa
3
4 - 8
awans do II rundy
4. EC Skarżysko-Kamienna
0
1 - 17
puchar pocieszenia
 
Grupa III
 
Wyniki
MPEC Białystok
4 : 1
ENEA Poznań
EC Zielona Góra
2 : 0
MZB Racibórz
PWiK Orneta
0 : 1
MPEC Białystok
ENEA Poznań
1 : 2
EC Zielona Góra
MZB Racibórz
1 : 3
PWiK Orneta
MPEC Białystok
1 : 1
EC Zielona Góra
ENEA Poznań
3 : 4
MZB Racibórz
EC Zielona Góra
0 : 3 vo
PWiK Orneta
PWiK Orneta
7 : 2
ENEA Poznań
MZB Racibórz
0 : 7
MPEC Białystok
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. MPEC Białystok
10
13 - 2
awans do II rundy
2. PWiK Orneta
9
13 - 4
awans do II rundy
3. EC Zielona Góra
7
5 - 5
awans do II rundy
4. MZB Racibórz
3
7 - 17
puchar pocieszenia
5. ENEA Poznań
0
7 - 17
puchar pocieszenia
 
Grupa IV
 
Wyniki
ENEA Szczecin
2 : 4
ZGK Zawiercie
MZB Wałbrzych
4 : 1
MPWiK Żywiec
ZGK Zawiercie
6 : 2
MZB Wałbrzych
MPWiK Żywiec
2 : 6
ENEA Szczecin
MZB Wałbrzych
5 : 1
ENEA Szczecin
MPWiK Żywiec
1 : 7
ZGK Zawiercie
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ZGK Zawiercie
9
17 - 5
awans do II rundy
2. MZB Wałbrzych
6
11 - 8
awans do II rundy
3. ENEA Szczecin
3
9 - 11
awans do II rundy
4. MPWiK Żywiec
0
4 - 17
puchar pocieszenia
 
Grupa A
 
Wyniki
RPWiK Katowice
4 : 3
ENEA Szczecin
ENEA Zielona Góra
5 : 3
ENEA Szczecin
RPWiK Katowice
2 : 2
ENEA Zielona Góra
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ENEA Zielona Góra
4
7 - 5
awans do ¼ finału
2. RPWiK Katowice
4
6 - 5
awans do ¼ finału
3. ENEA Szczecin
0
6 - 9
 
 
Grupa B
 
Wyniki
MPEC Białystok
2 : 2
MZK Szczecin
PUK Gryfino
2 : 2
MZK Szczecin
MPEC Białystok
3 : 3
PUK Gryfino
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. MPEC Białystok
2
5 - 5
awans do ¼ finału
2. PUK Gryfino
2
5 - 5
awans do ¼ finału
3. MZK Szczecin
2
4 - 4
 
 
Grupa C
 
Wyniki
MZGK Piotrków Trybunalski
2 : 1
EC Zielona Góra
MZB Wałbrzych
1 : 5
EC Zielona Góra
MZGK Piotrków Trybunalski
5 : 2
MZB Wałbrzych
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. MZGK Piotrków Tryb.
6
7 - 3
awans do ¼ finału
2. EC Zielona Góra
3
6 - 3
awans do ¼ finału
3. MZB Wałbrzych
0
3 - 10
 
 
Grupa D
 
Wyniki
ZGK Zawiercie
6 : 0
PGK Poniatowa
PWiK Orneta
7 : 0
PGK Poniatowa
ZGK Zawiercie
1 : 0
PWiK Orneta
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ZGK Zawiercie
6
7 - 0
awans do ¼ finału
2. PWiK Orneta
3
7 - 1
awans do ¼ finału
3. PGK Poniatowa
0
0 - 13
 
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
Grupa X
 
Wyniki
MZB Racibórz
5 : 1
EC Skarżysko Kamienna
ZBK Kraków
1 : 0
EC Skarżysko Kamienna
MZB Racibórz
7 : 0
ZBK Kraków
 
Grupa Y
 
Wyniki
PWiK Starachowice
0 : 5
ENEA Poznań
MPWiK Żywiec
2 : 2
ENEA Poznań
PWiK Starachowice
2 : 6
MPWiK Żywiec
 
Finał Pucharu Pocieszenia
MZB Racibórz
4 : 2
ENEA Poznań
 
 
Faza finałowa
 
 
¼ Finału
ENEA Zielona Góra
1 : 2
PUK Gryfino
MPEC Białystok
6 : 2
RPWiK Katowice
MZGK Piotrków Tryb.
5 : 0
PWiK Orneta
ZGK Zawiercie
5 : 2
EC Zielona Góra
 
½ Finału
PUK Gryfino
1 : 6
MPEC Białystok
ZGK Zawiercie
3 : 4
MZGK Piotrków Trybunalski
 
Mecz o III miejsce
PUK Gryfino
4 : 5
ZGK Zawiercie
 
FINAŁ TURNIEJU
MPEC Białystok
1 : 5
MZGK Piotrków Trybunalski
 
Puchar Fair-Play
PWiK Starachowice
 
Nagrody Indywidualne
Król strzelców
Włodzimierz Robaszek
MPGK Piotrków Trybunalski
Najlepszy piłkarz
Marcin Szemla
ZGK Zawiercie
Najlepszy bramkarz
Bogdan Parol
MPGK Piotrków Trybunalski
 
Tabela strzelców turnieju:
Robaszek Włodzimierz
MPGK Piotrków Trybunalski
22
Szemla Marcin
ZGK Zawiercie
14
Deptuła Łukasz
PUK Gryfino
11
Bułach Krzysztof
MPEC Białystok
9
Stankowski Damian
MZGK Piotrków Trybunalski
9
Kowal Łukasz
RPWiK Katowice
9
Żyła Paweł
ZGK Zawiercie
9
Wołonkiewicz Łukasz
MPGK Piotrków Trybunalski
8
Pawełko Dariusz
MPEC Białystok
7
Kowalski Sebastian
PWiK Orneta
7
Ceglarz Miłosz
MZK Szczecin
7
Jarowicz Krzysztof
ENEA Zielona Góra
7
 
                                 Logistyka                                             
..