09-10 marca 2013 Kraków - VIII Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej

« powrót

 
VIII Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy
w halowej piłce nożnej – Kraków 2013
 

W dniach 09-10 marca 2013r. w Krakowie, odbyły się VIII Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej. Do rywalizacji zgłosiła się rekordowa liczba 78 drużyn. Była to największa tego typu impreza sportowa, jaka kiedykolwiek odbyła się w Polsce. Po dwóch dniach zaciętej rywalizacji, tytuł Mistrza Polski wywalczyła drużyna Kolportera, która w finale pokonała zespół Kiel Nowy Tomyśl 4-0. Trzecie miejsce zajęły ex-equo drużyny Nadwozia Partner Sosnowiec i Tristone Wałbrzych. Na piątym miejscu sklasyfikowane zostały cztery drużyny, które zakończyły rywalizację w ćwierćfinale mistrzostw. Były to: PKO BP Warszawa, Cooper Standard Polska, Ivet Gliwice, oraz Sadownicy Grójec. Puchar Pocieszenia Mistrzostw wywalczyła drużyna Faurecia Wałbrzych, która w finale pokonała w rzutach karnych drużynę Netia 4-3. W regulaminowym czasie gry padł wynik 2-2.
Mistrzostwa rozgrywane były jednocześnie w pięciu krakowskich halach sportowych. Aby wyłonić zwycięską drużynę trzeba było rozegrać aż 253 mecze turniejowe. W pierwszym dniu mistrzostw, rozgrywane były spotkania I rundy. Każda z drużyn rozegrała mecze, które decydowały o awansie do II rundy turnieju głównego, lub udziale w „Pucharze Pocieszenia Mistrzostw”. Do II rundy turnieju awansowało 48 drużyn. Pozostałe zespoły, które nie wywalczyły awansu, w drugim dniu rywalizowały o wspomniany „Puchar Pocieszenia Mistrzostw”.
W meczach II rundy turnieju głównego, rywalizacja była niezwykle zacięta i wyrównana. Na tym etapie rozgrywek, rywalizację zakończyło wiele znanych drużyn, zaliczanych do ścisłego grona faworytów mistrzostw, min.: TVP, Inter Cars Wa-wa, Stalprofil Dąbrowa Górnicza, Winkelmann Legnica, czy też PGE Dystrybucja Warszawa. Spośród 48 drużyn, które walczyły w II rundzie, wyłoniono 16 najlepszych zespołów, które utworzyły pary ⅛ mistrzostw. Od fazy ⅛ rozgrywki przebiegały systemem pucharowym aż do finału.
Zawody mimo ogromnego zaangażowania wszystkich drużyn, prowadzony był w bardzo sportowej atmosferze. Puchar Fair-Play mistrzostw został przyznany drużynie Sadowników Grójec.
VIII MP Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej już przeszły do historii. Przed nami kolejne turnieje piłkarskie na boiskach otwartych, na które serdecznie zapraszamy. W czerwcu 2013r., w Zakopanem, odbędzie się kilka turniejów w poszczególnych branżach zawodowych, natomiast we wrześniu 2013r., w nadmorskich miejscowościach Rewal, Pobierowo i Niechorze, odbędzie się kolejna, siódma już edycja Międzybranżowych Mistrzostw Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej sześcioosobowej.
Dziękując za uczestnictwo w mistrzostwach, serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych turniejach piłkarskich organizowanych przez firmę Almar-Sport.
 
 
Wyniki:
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
MTI Furninova
3 : 1
Dringenberg Polska
Nowy Styk Krosno
2 : 0
B.D. ART Małkinia
MTI Furninova
2 : 0
Faurecia Grójec
Dringenberg Polska
1 : 1
Nowy Styk Krosno
B.D. ART Małkinia
4 : 2
Faurecia Grójec
MTI Furninova
3 : 2
Nowy Styk Krosno
B.D. ART Małkinia
1 : 2
Dringenberg Polska
Nowy Styk Krosno
6 : 1
Faurecia Grójec
MTI Furninova
6 : 1
B.D. ART Małkinia
Faurecia Grójec
0 : 2
Dringenberg Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. MTI Furninova
12
14 - 4
awans do II rundy
2. Nowy Styk Krosno
7
11 - 5
awans do II rundy
3. Dringenberg Polska
7
6 - 5
awans do II rundy
4. B.D. ART Małkinia
3
6 - 12
puchar pocieszenia
5. Faurecia Grójec
0
3 - 14
puchar pocieszenia
 
Grupa B
 
Wyniki
Proservice AT Warszawa
0 : 3
Netia
Trio Line Polska
1 : 4
Ivet Gliwice
Proservice AT Warszawa
0 : 3
Fibris Przemyśl
Netia
1 : 3
Trio Line Polska
Ivet Gliwice
4 : 0
Fibris Przemyśl
Proservice AT Warszawa
0 : 6
Trio Line Polska
Ivet Gliwice
7 : 0
Netia
Trio Line Polska
1 : 3
Fibris Przemyśl
Proservice AT Warszawa
1 : 4
Ivet Gliwice
Fibris Przemyśl
3 : 0
Netia
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ivet Gliwice
12
19 - 2
awans do II rundy
2. Fibris Przemyśl
9
9 - 5
awans do II rundy
3. Trio Line Polska
6
11 - 8
awans do II rundy
4. Netia
3
4 - 13
puchar pocieszenia
5. Proservice AT Warszawa
0
1 - 16
puchar pocieszenia
 
Grupa C
 
Wyniki
Uniwersytet Jagielloński Kraków
0 : 4
Inter Cars Warszawa
RPWiK Sosnowiec
2 : 6
BWI Krosno
Uniwersytet Jagielloński Kraków
0 : 0
PIG Szczecin
Inter Cars Warszawa
2 : 0
RPWiK Sosnowiec
BWI Krosno
3 : 2
PIG Szczecin
Uniwersytet Jagielloński Kraków
0 : 2
RPWiK Sosnowiec
BWI Krosno
1 : 1
Inter Cars Warszawa
RPWiK Sosnowiec
3 : 0
PIG Szczecin
Uniwersytet Jagielloński Kraków
2 : 9
BWI Krosno
PIG Szczecin
1 : 6
Inter Cars Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. BWI Krosno
10
19 - 7
awans do II rundy
2. Inter Cars Warszawa
10
13 - 2
awans do II rundy
3. RPWiK Sosnowiec
6
7 - 8
awans do II rundy
4. PIG Szczecin
1
3 - 12
puchar pocieszenia
5. Uniwersytet Jagielloński Kraków
1
2 - 15
puchar pocieszenia
 
Grupa D
 
Wyniki
Schumacher Packaging
1 : 2
Michael Huber Polska
Kolporter
3 : 1
MMP Neupack Józefów
Schumacher Packaging
1 : 0
Grafmaj AM Poznań
Michael Huber Polska
0 : 1
Kolporter
MMP Neupack Józefów
5 : 0
Grafmaj AM Poznań
Schumacher Packaging
0 : 5
Kolporter
MMP Neupack Józefów
2 : 3
Michael Huber Polska
Kolporter
6 : 0
Grafmaj AM Poznań
Schumacher Packaging
1 : 7
MMP Neupack Józefów
Grafmaj AM Poznań
2 : 1
Michael Huber Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kolporter
12
15 - 1
awans do II rundy
 
2. Michael Huber Polska
6
6 - 6
awans do II rundy
3. MMP Neupack Józefów
6
15 - 7
awans do II rundy
4. Schumacher Packaging
3
3 - 14
puchar pocieszenia
5. Grafmaj AM Poznań
3
2 - 13
puchar pocieszenia
 
Grupa E
 
Wyniki
Etisoft
2 : 3
Wropak Wrocław
Waps-Kart - Formatex
1 : 0
Dekorglass Działdowo
Etisoft
1 : 1
RR Donnelley
Wropak Wrocław
2 : 5
Waps-Kart - Formatex
Dekorglass Działdowo
0 : 1
RR Donnelley
Etisoft
2 : 1
Waps-Kart - Formatex
Dekorglass Działdowo
3 : 0
Wropak Wrocław
Waps-Kart - Formatex
2 : 1
RR Donnelley
Etisoft
2 : 2
Dekorglass Działdowo
RR Donnelley
0 : 3
Wropak Wrocław
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Waps-Kart - Formatex
9
9 - 5
awans do II rundy
2. Wropak Wrocław
6
8 - 10
awans do II rundy
3. Etisoft
5
7 - 7
awans do II rundy
4. RR Donnelley
4
3 - 6
puchar pocieszenia
5. Dekorglass Działdowo
4
5 - 4
puchar pocieszenia
 
Grupa F
 
Wyniki
Anko Wrocław
5 : 1
Tamir Bystrzyca Kłodzka
Pabex Tychy
5 : 0
Netbox Gostyń
Anko Wrocław
4 : 1
Convert Paper Gostyń
Tamir Bystrzyca Kłodzka
0 : 2
Pabex Tychy
Netbox Gostyń
0 : 6
Convert Paper Gostyń
Anko Wrocław
4 : 3
Pabex Tychy
Netbox Gostyń
0 : 2
Tamir Bystrzyca Kłodzka
Pabex Tychy
2 : 0
Convert Paper Gostyń
Anko Wrocław
6 : 4
Netbox Gostyń
Convert Paper Gostyń
3 : 1
Tamir Bystrzyca Kłodzka
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Anko Wrocław
12
19 - 9
awans do II rundy
2. Pabex Tychy
9
12 - 5
awans do II rundy
3. Convert Paper Gostyń
6
10 - 6
awans do II rundy
4. Tamir Bystrzyca Kłodzka
3
4 - 10
puchar pocieszenia
5. Netbox Gostyń
0
4 - 19
puchar pocieszenia
 
Grupa G
 
Wyniki
KGHM Polska Miedź U-35
7 : 0
Orange U-35
Nadwozia Partner U-35
2 : 0
Urząd Gminy Nadarzyn U-35
KGHM Polska Miedź U-35
4 : 0
Magna Dąbrowa Górnicza
Orange U-35
0 : 5
Nadwozia Partner U-35
Urząd Gminy Nadarzyn U-35
3 : 1
Magna Dąbrowa Górnicza
KGHM Polska Miedź U-35
5 : 0
Nadwozia Partner U-35
Urząd Gminy Nadarzyn U-35
4 : 0
Orange U-35
Nadwozia Partner U-35
4 : 0
Magna Dąbrowa Górnicza
KGHM Polska Miedź U-35
6 : 0
Urząd Gminy Nadarzyn U-35
Magna Dąbrowa Górnicza
1 : 4
Orange U-35
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. KGHM Polska Miedź U-35
12
22 - 0
awans do II rundy
2. Nadwozia Partner U-35
9
11 - 5
awans do II rundy
3. Urząd Gminy Nadarzyn U-35
6
7 - 9
awans do II rundy
4. Orange U-35
3
4 - 17
puchar pocieszenia
5. Magna Dąbrowa Górnicza
0
2 - 15
puchar pocieszenia
 
Grupa H
 
Wyniki
Magna Dąbrowa Górnicza U-35
2 : 1
Synthos Dwory Oświęcim U-35
Sadownicy Grójec U-35
3 : 0
Carboautomatyka I
Magna Dąbrowa Górnicza U-35
0 : 3
Rafako Racibórz
Synthos Dwory Oświęcim U-35
0 : 3
Sadownicy Grójec U-35
Carboautomatyka I
1 : 5
Rafako Racibórz
Magna Dąbrowa Górnicza U-35
0 : 2
Sadownicy Grójec U-35
Carboautomatyka I
0 : 4
Synthos Dwory Oświęcim U-35
Sadownicy Grójec U-35
0 : 3
Rafako Racibórz
Magna Dąbrowa Górnicza U-35
6 : 0
Carboautomatyka I
Rafako Racibórz
3 : 2
Synthos Dwory Oświęcim U-35
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Rafako Racibórz
12
14 - 3
awans do II rundy
2. Sadownicy Grójec U-35
9
8 - 3
awans do II rundy
3. Magna Dąbrowa Górnicza U-35
6
8 - 6
awans do II rundy
4. Synthos Dwory Oświęcim U-35
3
7 - 8
puchar pocieszenia
5. Carboautomatyka I
0
1 - 18
puchar pocieszenia
 
Grupa I
 
Wyniki
VSoft Kraków
0 : 1
Sadownicy Grójec
Hicron Wrocław
1 : 5
TVP
VSoft Kraków
1 : 1
Carboautomatyka II
Sadownicy Grójec
3 : 1
Hicron Wrocław
TVP
3 : 0
Carboautomatyka II
VSoft Kraków
2 : 0
Hicron Wrocław
TVP
0 : 3
Sadownicy Grójec
Hicron Wrocław
0 : 1
Carboautomatyka II
VSoft Kraków
0 : 4
TVP
Carboautomatyka II
1 : 4
Sadownicy Grójec
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Sadownicy Grójec
12
11 - 2
awans do II rundy
2. TVP
9
12 - 4
awans do II rundy
3. VSoft Kraków
4
3 - 6
awans do II rundy
4. Carboautomatyka II
4
3 - 8
puchar pocieszenia
5. Hicron Wrocław
0
2 - 11
puchar pocieszenia
 
Grupa J
 
Wyniki
Arcelor Mittal
1 : 2
Nidec Niepołomice
Kiel Nowy Tomyśl
1 : 5
Kerry Polska Oleśnica
Arcelor Mittal
1 : 6
PKO BP Warszawa
Nidec Niepołomice
0 : 7
Kiel Nowy Tomyśl
Kerry Polska Oleśnica
0 : 2
PKO BP Warszawa
Arcelor Mittal
1 : 10
Kiel Nowy Tomyśl
Kerry Polska Oleśnica
3 : 1
Nidec Niepołomice
Kiel Nowy Tomyśl
2 : 4
PKO BP Warszawa
Arcelor Mittal
0 : 7
Kerry Polska Oleśnica
PKO BP Warszawa
6 : 0
Nidec Niepołomice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PKO BP Warszawa
12
18 - 3
awans do II rundy
2. Kerry Polska Oleśnica
9
15 - 4
awans do II rundy
3. Kiel Nowy Tomyśl
6
20 - 10
awans do II rundy
4. Nidec Niepołomice
3
3 - 17
puchar pocieszenia
5. Arcelor Mittal
0
3 - 25
puchar pocieszenia
 
Grupa K
 
Wyniki
Netto Szczecin
1 : 1
Tesco Tarnowskie Góry
ITM Intermarche
4 : 2
Kaufland Wrocław
Netto Szczecin
6 : 0
Saturn Kraków
Tesco Tarnowskie Góry
0 : 3
ITM Intermarche
Kaufland Wrocław
4 : 1
Saturn Kraków
Netto Szczecin
0 : 0
ITM Intermarche
Kaufland Wrocław
2 : 3
Tesco Tarnowskie Góry
ITM Intermarche
5 : 1
Saturn Kraków
Netto Szczecin
6 : 1
Kaufland Wrocław
Saturn Kraków
2 : 3
Tesco Tarnowskie Góry
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ITM Intermarche
10
12 - 3
awans do II rundy
2. Netto Szczecin
8
13 - 2
awans do II rundy
3. Tesco Tarnowskie Góry
7
7 - 8
awans do II rundy
4. Kaufland Wrocław
3
9 - 14
puchar pocieszenia
5. Saturn Kraków
0
4 - 18
puchar pocieszenia
 
Grupa L
 
Wyniki
Leaseplan Polska
0 : 6
PGE Dystrybucja Warszawa
Oracle Polska
0 : 2
Volkswagen Poznań Odlewnia
Leaseplan Polska
0 : 3
Philips Pabianice
PGE Dystrybucja Warszawa
5 : 1
Oracle Polska
Volkswagen Poznań Odlewnia
0 : 3
Philips Pabianice
Leaseplan Polska
3 : 1
Oracle Polska
Volkswagen Poznań Odlewnia
1 : 5
PGE Dystrybucja Warszawa
Oracle Polska
0 : 4
Philips Pabianice
Leaseplan Polska
0 : 3
Volkswagen Poznań Odlewnia
Philips Pabianice
2 : 4
PGE Dystrybucja Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PGE Dystrybucja Warszawa
12
20 - 4
awans do II rundy
2. Philips Pabianice
9
12 - 4
awans do II rundy
3. Volkswagen Poznań Odlewnia
6
6 - 8
awans do II rundy
4. Leaseplan Polska
3
3 - 13
puchar pocieszenia
5. Oracle Polska
0
2 - 14
puchar pocieszenia
 
Grupa M
 
Wyniki
GKN Driveline Oleśnica
3 : 1
Pilkington IGP Kraków
Bagramet Bytów
0 : 2
Kopex-Famago Zgorzelec
GKN Driveline Oleśnica
0 : 2
Stalprofil Dąbrowa Górnicza
Pilkington IGP Kraków
1 : 0
Bagramet Bytów
Kopex-Famago Zgorzelec
2 : 0
Stalprofil Dąbrowa Górnicza
GKN Driveline Oleśnica
1 : 0
Bagramet Bytów
Kopex-Famago Zgorzelec
5 : 0
Pilkington IGP Kraków
Bagramet Bytów
1 : 5
Stalprofil Dąbrowa Górnicza
GKN Driveline Oleśnica
2 : 1
Kopex-Famago Zgorzelec
Stalprofil Dąbrowa Górnicza
8 : 2
Pilkington IGP Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kopex-Famago Zgorzelec
9
10 - 2
awans do II rundy
2. Stalprofil Dąbrowa Górnicza
9
15 - 5
awans do II rundy
3. GKN Driveline Oleśnica
9
6 - 4
awans do II rundy
4. Pilkington IGP Kraków
3
4 - 16
puchar pocieszenia
5. Bagramet Bytów
0
1 - 9
puchar pocieszenia
 
Grupa N
 
Wyniki
Emtor Toruń
1 : 1
Słod-Hurt Rybnik
Firma Kołaszewski Bytów
1 : 0
CH2M Hill Polska
Emtor Toruń
3 : 2
Filplast Komorniki
Słod-Hurt Rybnik
2 : 1
Firma Kołaszewski Bytów
CH2M Hill Polska
0 : 3
Filplast Komorniki
Emtor Toruń
1 : 0
Firma Kołaszewski Bytów
CH2M Hill Polska
0 : 5
Słod-Hurt Rybnik
Firma Kołaszewski Bytów
0 : 3
Filplast Komorniki
Emtor Toruń
2 : 1
CH2M Hill Polska
Filplast Komorniki
3 : 0
Słod-Hurt Rybnik
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Emtor Toruń
10
7 - 4
awans do II rundy
2. Filplast Komorniki
9
11 - 3
awans do II rundy
3. Słod-Hurt Rybnik
7
8 - 5
awans do II rundy
4. Firma Kołaszewski Bytów
3
2 - 6
puchar pocieszenia
5. CH2M Hill Polska
0
1 - 11
puchar pocieszenia
 
Grupa O
 
Wyniki
Tristone Wałbrzych
5 : 0
Electrolux Oława
BMZ Gliwice
1 : 8
Teleskop Kostrzyn
Tristone Wałbrzych
5 : 3
BMZ Gliwice
Electrolux Oława
4 : 2
Teleskop Kostrzyn
Tristone Wałbrzych
2 : 2
Teleskop Kostrzyn
BMZ Gliwice
1 : 3
Electrolux Oława
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Tristone Wałbrzych
7
12 - 5
awans do II rundy
2. Electrolux Oława
6
7 - 8
awans do II rundy
3. Teleskop Kostrzyn
4
12 - 7
awans do II rundy
4. BMZ Gliwice
0
5 - 16
puchar pocieszenia
 
Grupa P
 
Wyniki
Winkelmann Legnica
6 : 1
Faurecia Wałbrzych
NGK Ceramics Gliwice
1 : 2
Cooper Standard Polska
Winkelmann Legnica
5 : 0
NGK Ceramics Gliwice
Faurecia Wałbrzych
2 : 5
Cooper Standard Polska
Winkelmann Legnica
1 : 3
Cooper Standard Polska
NGK Ceramics Gliwice
2 : 1
Faurecia Wałbrzych
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Cooper Standard Polska
9
10 - 4
awans do II rundy
2. Winkelmann Legnica
7
12 - 4
awans do II rundy
3. NGK Ceramics Gliwice
3
3 - 8
awans do II rundy
4. Faurecia Wałbrzych
0
4 - 13
puchar pocieszenia
 
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
Grupa R
 
Wyniki
Nidec Niepołomice
0 : 3 v.o.
Proservice AT Warszawa
CH2M HILL Polska
1 : 1k. 3: 2
Proservice AT Warszawa
Nidec Niepołomice
0 : 3 v.o.
CH2M HILL Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. CH2M HILL Polska
4
4 - 1
 
2. Proservice AT Warszawa
4
4 - 1
 
3. Nidec Niepołomice
0
-
 
 
Grupa S
 
Wyniki
Uniwersytet Jagielloński Kraków
5 : 1
Bagramet Bytów
Kaufland Wrocław
0 : 3 v.o.
Uniwersytet Jagielloński Kraków
Kaufland Wrocław
0 : 3 v.o.
Bagramet Bytów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Uniwersytet Jagielloński Kraków
6
8 - 1
 
2. Bagramet Bytów
3
4 - 5
 
3. Kaufland Wrocław
0
-
 
 
Grupa T
 
Wyniki
Synthos Dwory Oświęcim
5 : 3
Oracle Polska
Faurecia Wałbrzych
5 : 2
Oracle Polska
Synthos Dwory Oświęcim
2 : 8
Faurecia Wałbrzych
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Faurecia Wałbrzych
6
13 - 4
 
2. Synthos Dwory Oświęcim
3
7 - 11
 
3. Oracle Polska
0
5 - 10
 
 
Grupa U
 
Wyniki
Carboautomatyka I
0 : 3
Faurecia Grójec
Saturn Kraków
2 : 1
Faurecia Grójec
Saturn Kraków
0 : 2
Carboautomatyka I
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Faurecia Grójec
3
4 - 2
 
2. Carboautomatyka I
3
2 - 3
 
3. Saturn Kraków
3
2 - 3
 
 
Grupa W
 
Wyniki
PIG Szczecin
2 : 0
Hicron Wrocław
Firma Kołaszewski Bytów
0 : 2
Hicron Wrocław
PIG Szczecin
1 : 2
Firma Kołaszewski Bytów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PIG Szczecin
3
3 - 2
 
2. Hicron Wrocław
3
2 - 2
 
3. Firma Kołaszewski Bytów
3
2 - 3
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Orange Polska
0 : 3 v.o.
Arcelor Mittal
BMZ Gliwice
2 : 2 k. 5 : 6
Arcelor Mittal
Orange Polska
0 : 3 v.o.
BMZ Gliwice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Arcelor Mittal
4
5 - 2
 
2. BMZ Gliwice
4
5 - 2
 
3. Orange Polska
0
-
 
 
Grupa Y
 
Wyniki
B.D. ART Małkinia
0 : 2
Magna Dąbrowa Górnicza
Leaseplan Polska
4 : 2
Magna Dąbrowa Górnicza
B.D. ART Małkinia
4 : 3
Leaseplan Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Leaseplan Polska
3
7 - 6
 
2. Magna Dąbrowa Górnicza
3
4 - 4
 
3. B.D. ART Małkinia
3
4 - 5
 
 
Grupa Z
 
Wyniki
Netia
2 : 0
Carboautomatyka II
Pilkington Kraków
4 : 0
Carboautomatyka II
Netia
3 : 0
Pilkington Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Netia
6
5 - 0
 
2. Pilkington Kraków
3
4 - 3
 
3. Carboautomatyka II
0
0 - 6
 
 
¼ Finału Pucharu Pocieszenia
PIG Szczecin
3 : 0
Arcelor Mittal
Leaseplan
2 : 5
Netia
CH2M HILL Polska
1 : 1 k. 3 : 1
Uniwersytet Jagielloński Kraków
Faurecia Wałbrzych
3 : 0
Faurecia Grójec
 
½ Finału Pucharu Pocieszenia
PIG Szczecin
0 : 0 k. 10 : 11
Netia
CH2M HILL Polska
1 : 2
Faurecia Wałbrzych
 
 
Finał Pucharu Pocieszenia
Netia
2 : 2 k. 3 : 4
Faurecia Wałbrzych
 
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Inter Cars Warszawa
0 : 3
Trio Line Polska
MTI Furninova
3 : 2
Trio Line Polska
MTI Furninova
3 : 6
Inter Cars Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Trio Line Polska
3
5 - 3
awans do ⅛ finału
2. Inter Cars Warszawa
3
6 - 6
 
3. MTI Furninova
3
6 - 8
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Nowy Styl Krosno
1 : 0
RPWiK Sosnowiec
Ivet Gliwice
3 : 2
RPWiK Sosnowiec
Ivet Gliwice
3 : 0
Nowy Styl Krosno
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ivet Gliwice
6
6 - 2
awans do ⅛ finału
2. Nowy Styl Krosno
3
1 - 3
 
3. RPWiK Sosnowiec
0
2 - 4
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Fibris Przemyśl
1 : 0
Dringenberg Polska
BWI Krosno
4 : 1
Dringenberg Polska
BWI Krosno
3 : 1
Fibris Przemyśl
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. BWI Krosno
6
7 - 2
awans do ⅛ finału
2. Fibris Przemyśl
3
2 - 3
 
3. Dringenberg Polska
0
1 - 5
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Winkelmann Legnica
1 : 1
Słod-Hurt Rybnik
Tristone Wałbrzych
5 : 0
Słod-Hurt Rybnik
Tristone Wałbrzych
3 : 1
Winkelmann Legnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Tristone Wałbrzych
6
8 - 1
awans do ⅛ finału
2. Winkelmann Legnica
1
2 - 4
 
3. Słod-Hurt Rybnik
1
1 - 6
 
 
Grupa V
 
Wyniki
Filplast Komorniki
0 : 1
GKN Driveline Oleśnica
Cooper Standard Polska
3 : 0
GKN Driveline Oleśnica
Cooper Standard Polska
2 : 0
Filplast Komorniki
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Cooper Standard Polska
6
5 - 0
awans do ⅛ finału
2. GKN Driveline Oleśnica
3
1 - 3
 
3. Filplast Komorniki
0
0 - 3
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
Wropak Wrocław
3 : 2
MMP Neupack Józefów
Anko Wrocław
5 : 2
MMP Neupack Józefów
Anko Wrocław
3 : 2
Wropak Wrocław
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Anko Wrocław
6
8 - 4
awans do ⅛ finału
2. Wropak Wrocław
3
5 - 5
 
3. MMP Neupack Józefów
0
4 - 8
 
 
Grupa VII
 
Wyniki
Pabex Tychy
0 : 1
Etisoft
Kolporter
2 : 1
Etisoft
Kolporter
5 : 1
Pabex Tychy
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kolporter
6
7 - 2
awans do ⅛ finału
2. Etisoft
3
2 - 2
 
3. Pabex Tychy
0
2 - 7
 
 
Grupa VIII
 
Wyniki
Michael Huber Wrocław
0 : 3
Convert Paper Gostyń
Waps-Kart - Formatex
1 : 1
Convert Paper Gostyń
Waps-Kart - Formatex
3 : 0
Michael Huber Wrocław
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Waps-Kart - Formatex
4
4 - 1
awans do ⅛ finału
2. Convert Paper Gostyń
4
4 - 1
 
3. Michael Huber Wrocław
0
0 - 6
 
 
Grupa IX
 
Wyniki
TVP
2 : 0
Magna Dąbrowa Górnicza U-35
KGHM Polska Miedź Lubin
4 : 0
Magna Dąbrowa Górnicza U-35
KGHM Polska Miedź Lubin
0 : 0
TVP
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. KGHM Polska Miedź Lubin
4
4 - 0
awans do ⅛ finału
2. TVP
4
2 - 0
 
3. Magna Dąbrowa Górnicza U-35
0
0 - 6
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Nadwozia Partner
8 : 1
VSoft Kraków
Rafako Racibórz
6 : 1
VSoft Kraków
Rafako Racibórz
0 : 2
Nadwozia Partner
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Nadwozia Partner
6
10 - 1
awans do ⅛ finału
2. Rafako Racibórz
3
6 - 3
 
3. VSoft Kraków
0
2 - 14
 
 
Grupa XI
 
Wyniki
Sadownicy Grójec U-35
1 : 2
Urząd Gminy Nadarzyn
Sadownicy Grójec
4 : 1
Urząd Gminy Nadarzyn
Sadownicy Grójec
1 : 1
Sadownicy Grójec U-35
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Sadownicy Grójec
4
5 - 2
awans do ⅛ finału
2. Urząd Gminy Nadarzyn
3
3 - 5
 
3. Sadownicy Grójec U-35
1
2 - 3
 
 
Grupa XII
 
Wyniki
Electrolux Oława
0 : 1
NGK Ceramics Gliwice
Kopex-Famago Zgorzelec
1 : 2
NGK Ceramics Gliwice
Kopex-Famago Zgorzelec
10 : 2
Electrolux Oława
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. NGK Ceramics Gliwice
6
3 - 1
awans do ⅛ finału
2. Kopex-Famago Zgorzelec
3
11 - 4
 
3. Electrolux Oława
0
2 - 11
 
 
Grupa XIII
 
Wyniki
Philips Pabianice
3 : 1
Tesco Tarnowskie Góry
PKO BP Warszawa
3 : 0
Tesco Tarnowskie Góry
PKO BP Warszawa
5 : 0
Philips Pabianice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PKO BP Warszawa
6
8 - 0
awans do ⅛ finału
2. Philips Pabianice
3
3 - 6
 
3. Tesco Tarnowskie Góry
0
1 - 6
 
 
Grupa XIV
 
Wyniki
Kerry Polska Oleśnica
4 : 0
Volkswagen Poznań Odlewnia
ITM Intermarche
2 : 1
Volkswagen Poznań Odlewnia
ITM Intermarche
3 : 1
Kerry Polska Oleśnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ITM Intermarche
6
5 - 2
awans do ⅛ finału
2. Kerry Polska Oleśnica
3
5 - 3
 
3. Volkswagen Poznań Odlewnia
0
1 - 6
 
 
Grupa XV
 
Wyniki
Netto Szczecin
0 : 5
Kiel Nowy Tomyśl
PGE Dystrybucja Warszawa
0 : 6
Kiel Nowy Tomyśl
PGE Dystrybucja Warszawa
1 : 3
Netto Szczecin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kiel Nowy Tomyśl
6
11 - 0
awans do ⅛ finału
2. Netto Szczecin
3
3 - 6
 
3. PGE Dystrybucja Warszawa
0
1 - 9
 
 
Grupa XVI
 
Wyniki
Stalprofil Dąbrowa Górnicza
3 : 0 v.o.
Teleskop Kostrzyn
Emtor Toruń
3 : 0 v.o.
Teleskop Kostrzyn
Emtor Toruń
2 : 1
Stalprofil Dąbrowa Górnicza
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Emtor Toruń
6
5 - 1
awans do ⅛ finału
2. Stalprofil Dąbrowa Górnicza
3
4 - 2
 
3. Teleskop Kostrzyn
0
0 - 6
 
 
 
 
Faza finałowa
 
 
 
⅛ Finału
Trio Line Polska
2 : 2 k. 2 : 3
Ivet Gliwice
BWI Krosno
1 : 1 k. 2 : 3
Tristone Wałbrzych
Cooper Standard
5 : 1
Anko Wrocław
Kolporter
2 : 0
Waps-Kart - Formatex
KGHM Polska Miedź Lubin
1 : 2
Nadwozia Partner
Sadownicy Grójec
1 : 0
NGK Ceramics Gliwice
PKO BP Warszawa
2 : 1
ITM Intermarche
Kiel Nowy Tomyśl
0 : 0 k. 2 : 0
Emtor Toruń
 
 
¼ Finału
Ivet Gliwice
0 : 0 k. 2 : 3
Tristone Wałbrzych
Cooper Standard
0 : 2
Kolporter
Nadwozia Partner
3 : 0
Sadownicy Grójec
PKO BP Warszawa
1 : 1 k. 2 : 3
Kiel Nowy Tomyśl
 
½ Finału
Tristone Wałbrzych
0 : 0 k. 4 : 5
Kolporter
Nadwozia Partner
3 : 3 k. 1 : 3
Kiel Nowy Tomyśl
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Kolporter
4 : 0
Kiel Nowy Tomyśl
 
Puchar Fair-Play
Sadownicy Grójec U-35
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Dmytro Koshakov
Kiel Nowy Tomyśl
Najlepszy piłkarz
Łukasz Nowak
Kolporter
Najlepszy bramkarz
Tomasz Przybyś
Nadwozia Partner
 
 
Wyróżnienia
Łukasz Drąg
Tristone Wałbrzych
Krzysztof Marchewka
Kiel Nowy Tomyśl
Krzysztof Boroń
Sadownicy Grójec
 
 
Tabela strzelców turnieju:
Dmytro Koshakov
Kiel Nowy Tomyśl
18
Łukasz Nowak
Kolporter
12
Sebastian Lewandowski
Anko Wrocław
11
Filip Góral
PGE Dystrybucja Warszawa
11
Radosław Nolka
Trio Line
9
Grzegorz Jurczak
BWI Krosno
9
Krzysztof Łastówka
MTI Furninova
8
Tomasz Pilch
Cooper Standard
8
Adam Wilgołaski
PKO BP Warszawa
8
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Kolporter
II
Kiel Nowy Tomyśl
III
Tristone Wałbrzych
 
Nadwozia Partner
V
Ivet Gliwice
 
Cooper Standard
 
Sadownicy Grójec
 
Kiel Nowy Tomyśl
IX
Trio Line Polska
 
BWI Krosno
 
Anko Wrocław
 
Waps-Kart - Formatex
 
KGHM Polska Miedź Lubin
 
NGK Ceramics Gliwice
 
ITM Intermarche
 
Emtor Toruń
XVI
Stalprofil Dąbrowa Górnicza
 
Netto Szczecin
 
Kerry Polska Oleśnica
 
Philips Pabianice
 
Kopex-Famago Zgorzelec
 
Urząd Gminy Nadarzyn
 
Rafako Racibórz
 
TVP
 
Convert Paper Gostyń
 
Etisoft
 
Wropak Wrocław
 
GKN Driveline Oleśnica
 
Winkelmann Legnica
 
Fibris Przemyśl
 
Nowy Styl Krosno
 
Inter Cars Warszawa
XXXII
Teleskop Kostrzyn
 
PGE Dystrybucja Warszawa
 
Volkswagen Poznań Odlewnia
 
Tesco Tarnowskie Góry
 
Electrolux Oława
 
Sadownicy Grójec U-35
 
VSoft Kraków
 
Magna Dąbrowa Górnicza U-35
 
Michael Huber Wrocław
 
Pabex Tychy
 
MMP Neupack Józefów
 
Filplast Komorniki
 
Słod-Hurt Rybnik
 
Dringenberg Polska
 
RPWiK Sosnowiec
 
MTI Furninova
 

                                 Logistyka                                             
..