11-12 maja 2013 Kołobrzeg/Dźwirzyno - IV Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w siatkówce

« powrót

 
IV Międzybranżowe Mistrzostwa Polski 
Firm i Zakładów Pracy w siatkówce
Kołobrzeg 2013
 
W dniach 11-12 maja 2013r. w Kołobrzegu i Dźwirzynie, odbyły się IV Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w siatkówce. Zawody spotkały się jak zawsze z bardzo dużym zainteresowaniem. Do wspólnej rywalizacji zgłosiły się 24 drużyny reprezentujących firmy z terenu całego kraju. Mistrzostwa odbywały się w dwóch halach sportowo-widowiskowych, w Kołobrzegu i Dźwirzynie, a mecze rozgrywane były równolegle na czterech boiskach.
Po dwudniowej, bardzo zaciętej rywalizacji, tytuł Mistrza Polski wywalczyła drużyna Madej-Pak Kraków, która w meczu finałowym pokonała w setach 2-0 Technokabel Szreńsk. Trzecie miejsce wywalczyły ex-aequo 10 Brygada Kawalerii Pancernej Świętoszów, oraz drużyna Play Warszawa. Na piątych miejscach ex-aequo, sklasyfikowani zostali czterej ćwierćfinaliści mistrzostw: Cersanit IV Krasnystaw, Imperial Tobacco, Animex Ełk, oraz Remagum Mysłowice. Sympatyczna drużyna z Mysłowic, otrzymała również puchar fair-play mistrzostw. Najlepszą drużyną mieszaną mistrzostw, okazał się zespół Imperial Tobacco z Tarnowa Podgórnego.
W ramach Międzybranżowych Mistrzostw Polski Firm i Zakładów Pracy, toczyła się również rywalizacja w Mistrzostwach Polski Branży Budowlanej. Najlepszą ekipą wśród zespołów związanych z tą branżą okazał się Cersanit IV Krasnystaw.
Poza sportową rywalizacją, po pierwszym dniu rozgrywek, zawodnicy i zawodniczki mieli okazję do wspólnej zabawy podczas uroczystej kolacji integracyjnej w restauracji Hotelu Milenium. Imprezie towarzyszyła wyśmienita atmosfera, podczas której uczestnicy zapomnieli o sportowej rywalizacji i oddali się wspólnej zabawie przy muzyce i smacznych przekąskach.
Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim uczestnikom mistrzostw, za udział w zawodach, oraz zapraszają jednocześnie na kolejne edycje mistrzostw.
 
 
 
Wyniki:
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Technokabel Szreńsk
         2 : 0 (25:9, 25:16)
British American Tobacco
Play
2 : 0 (25:19, 25:21)
Remagum Mysłowice
Technokabel Szreńsk
0 : 2 (20:25, 19:25)
Play
British American Tobacco
0 : 2 (10:25, 18:25)
Remagum Mysłowice
Remagum Mysłowice
0 : 2 (21:25, 20:25)
Technokabel Szreńsk
Play
2 : 1 (25:16, 19:25, 15:13)
British American Tobacco
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Play
8
6 - 1
awans do II rundy
2. Technokabel Szreńsk
6
4 - 2
awans do II rundy
3. Remagum Mysłowice
3
2 - 4
awans do II rundy
4. British American Tobacco
1
1 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa B
 
Wyniki
Surchem-Brukland Łódź
2 : 0 (25:12, 25:13)
Ekoland Tychy
SPX FT Poland
2 : 0 (25:22, 25:12)
Belferek Opole
Surchem-Brukland Łódź
2 : 0 (25:16, 25:14)
SPX FT Poland
Ekoland Tychy
2 : 1 (19:25, 25:20, 15:11)
Belferek Opole
Belferek Opole
0 : 2 (21:25, 13:25)
Surchem-Brukland Łódź
SPX FT Poland
0 : 2 (14:25, 21:25)
Ekoland Tychy
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Surchem-Brukland Łódź
9
6 - 0
awans do II rundy
2. Ekoland Tychy
5
4 - 3
awans do II rundy
3. SPX FT Poland
3
2 - 4
awans do II rundy
4. Belferek Opole
1
1 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa C
 
Wyniki
Klimat Solec
0 : 2 (10:25, 16:25)
Imperial Tobacco Polska
Cementownia Odra Opole
1 : 2 (25:20, 15:25, 9:15)
Hicron Wrocław
Klimat Solec
0 : 2 (20:25, 21:25)
Cementownia Odra Opole
Imperial Tobacco Polska
2 : 0 (25:11, 25:11)
Hicron Wrocław
Hicron Wrocław
2 : 0 (25:17, 25:23)
Klimat Solec
Cementownia Odra Opole
0 : 2 (18:25, 18:25)
Imperial Tobacco Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Imperial Tobacco Polska
9
6 - 0
awans do II rundy
2. Hicron Wrocław
5
4 - 3
awans do II rundy
3. Cementownia Odra Opole
4
3 - 4
awans do II rundy
4. Klimat Solec
0
0 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa D
 
Wyniki
Mostva Mszczonów
0 : 2 (13:25, 22:25)
Geiger Automotive Sosnowiec
GITD
0 : 2 (18:25, 18:25)
BSH Łódź
Mostva Mszczonów
2 : 0 (25:15, 25:20)
GITD
Geiger Automotive Sosnowiec
2 : 0 (25:10, 25:20)
BSH Łódź
Mostva Mszczonów
2 : 0 (25:21, 25:18)
BSH Łódź
GITD
0 : 2 (9:25, 12:25)
Geiger Automotive Sosnowiec
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Geiger Automotive Sosnowiec
9
6 - 0
awans do II rundy
2. Mostva Mszczonów
6
4 - 2
awans do II rundy
3. BSH Łódź
3
2 - 4
awans do II rundy
4. GITD
0
0 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa E
 
Wyniki
Cersanit IV Krasnystaw
2 : 0 (25:10, 25:13)
GTV Pruszków
Amcor Łódź
0 : 2 (0:25, 15:25)
10 BKP Świętoszów
Cersanit IV Krasnystaw
2 : 0 (25:5, 25:13)
Amcor Łódź
GTV Pruszków
0 : 2 (5:25, 6:25)
10 BKP Świętoszów
10 BKP Świętoszów
2 : 0 (25:20, 25:16)
Cersanit IV Krasnystaw
Amcor Łódź
2 : 0 (25:12, 25:20)
GTV Pruszków
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. 10 BKP Świętoszów
9
6 - 0
awans do II rundy
2. Cersanit IV Krasnystaw
6
4 - 2
awans do II rundy
3. Amcor Łódź
3
2 - 4
awans do II rundy
4. GTV Pruszków
0
0 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa F
 
Wyniki
Madej-Pak Kraków
2 : 0 (25:12, 25:10)
Infosys BPO Łódź
Corning Cable Stryków
0 : 2 (21:25, 19:25)
Animex Foods Ełk
Madej-Pak Kraków
2 : 0 (25:19, 25:15)
Corning Cable Stryków
Infosys BPO Łódź
0 : 2 (22:25, 23:25)
Animex Foods Ełk
Animex Foods Ełk
0 : 2 (18:25, 16:25)
Madej-Pak Kraków
Corning Cable Stryków
2 : 1 (19:25, 25:21, 15:11)
Infosys BPO Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Madej-Pak Kraków
9
6 - 0
awans do II rundy
2. Animex Foods Ełk
6
4 - 2
awans do II rundy
3. Corning Cable Stryków
2
2 - 5
awans do II rundy
4. Infosys BPO Łódź
1
1 - 6
puchar pocieszenia
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
Wyniki
Klimat Solec
0 : 1 (10:25)
GITD
GTV Pruszków
0 : 1 (13:25)
Infosys BPO Łódź
British American Tobacco
1 : 0 (25:21)
GITD
Klimat Solec
1 : 0 (25:21)
GTV Pruszków
British American Tobacco
1 : 0 (25:19)
Infosys BPO Łódź
GTV Pruszków
0 : 1 (21:25)
GITD
Klimat Solec
0 : 1 (17:25)
Infosys BPO Łódź
British American Tobacco
1 : 0 (25:12)
GTV Pruszków
British American Tobacco
1 : 0 ( 25:16)
Klimat Solec
GITD
0 : 1 (15:25)
Infosys BPO Łódź
 
Tabela końcowa
 
Miejsce
Nazwa drużyny
Duże punkty
Małe punkty
1
British American Tobacco
4
100 - 68
2
Infosys BPO Łódź
3
94 - 70
3
GITD
2
86 - 81
4
Klimat Solec
1
68 - 96
5
GTV Pruszków
0
67 - 100
 
 
 
II Runda grupowa
 
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Ekoland Tychy
2 : 0 (25:19, 25:10)
Cementownia Odra Opole
Play
2 : 0 (25:9, 25:12)
Cementownia Odra Opole
Play
2 : 0 (25:18, 25:21)
Ekoland Tychy
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Play
6
4 - 0
awans do ¼ finału
2. Ekoland Tychy
3
2 - 2
 
3. Cementownia Odra Opole
0
0 - 4
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Hicron Wrocław
         0 : 2 (8:25, 5:25)
Remagum Mysłowice
Surchem-Brukland Łódź
0 : 2 (18:25, 12:25)
Remagum Mysłowice
Surchem-Brukland Łódź
2 : 0 (25:17, 25:12)
Hicron Wrocław
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Remagum Mysłowice
6
4 - 0
awans do ¼ finału
2. Surchem-Brukland Łódź
3
2 - 2
 
3. Hicron Wrocław
0
0 - 4
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Technokabel Szreńsk
2 : 0 (25:12, 25:18)
SPX FT Poland
Imperial Tobacco Polska
2 : 0 (25:13, 25:11)
SPX FT Poland
Imperial Tobacco Polska
1 : 2 (25:23, 16:25, 17:19)
Technokabel Szreńsk
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Technokabel Szreńsk
5
4 - 1
awans do ¼ finału
2. Imperial Tobacco Polska
4
3 - 2
awans do ¼ finału
3. SPX FT Poland
0
0 - 4
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Cersanit IV Krasnystaw
2 : 0 (25:14, 25:16)
Corning Cable Stryków
Geiger Sosnowiec
2 : 0 (25:18, 25:11)
Corning Cable Stryków
Geiger Sosnowiec
0 : 2 (15:25, 12:25)
Cersanit IV Krasnystaw
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Cersanit IV Krasnystaw
6
4 - 0
awans do ¼ finału
2. Geiger Sosnowiec
3
2 - 2
 
3. Corning Cable Stryków
0
0 - 4
 
 
Grupa V
 
Wyniki
Animex Foods Ełk
2 : 0 (25:13, 25:9)
BSH Łódź
10 BKP Świętoszów
2 : 0 (25:4, 25:0)
BSH Łódź
10 BKP Świętoszów
2 : 0 (25:15, 25:11)
Animex Foods Ełk
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. 10 BKP Świętoszów
6
4 - 0
awans do ¼ finału
2. Animex Foods Ełk
3
2 - 2
awans do ¼ finału
3. BSH Łódź
0
0 - 4
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
Mostva Mszczonów
2 : 0 (25:14, 25:9)
Amcor Łódź
Madej-Pak Kraków
2 : 0 (25:13, 25:8)
Amcor Łódź
Madej-Pak Kraków
2 : 0 (25:13, 25:12)
Mostva Mszczonów
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Madej-Pak Kraków
6
4 - 0
awans do ¼ finału
2. Mostva Mszczonów
3
2 - 2
 
3. Amcor Łódź
0
0 - 4
 
 
 
Faza finałowa
 
 
 
¼ Finału
Imperial Tobacco Polska
0 : 2 (15:25, 23:25)
Play
Remagum Mysłowice
0 : 2 (16:25, 24:25)
Technokabel Szreńsk
Cersanit IV Krasnystaw
0 : 2 (27:29, 13:25)
10 BKP Świętoszów
Madej-Pak Kraków
2 : 0 (25:14, 25:16)
Animex Ełk
 
 
½ Finału
Play
0 : 2 (21:25, 20:25)
Technokabel Szreńsk
10 BKP Świętoszów
1 : 2 (26:24, 23:25, 7:15)
Madej-Pak Kraków
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Technokabel Szreńsk
0 : 2 (19:25, 16:25)
Madej-Pak Kraków
 
Puchar dla najlepszej drużyny mieszanej
Imperial Tobacco Polska
 
Puchar Fair-Play
Remagum Mysłowice
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Madej-Pak Kraków
II
Technokabel Szreńsk
III ex aequo
Play
III ex aequo
10 BKP Świętoszów
V
Imperial Tobacco Polska
 
Remagum Mysłowice
 
Cersanit IV Krasnystaw
 
Animex Foods Ełk
IX
Mostva Mszczonów
 
Geiger Sosnowiec
 
Surchem-Brukland
 
Ekoland Tychy
XIII
Amcor Łódź
 
BSH Łódź
 
Corning Cable Stryków
 
SPX FT Poland
 
Hicron Wrocław
 
Cementownia Odra Opole
XIX
British American Tobacco
 
Infosys BPO Łódź
 
Klimat Solec
 
GITD
 
GTV Pruszków
 
Belferek Opole
 
Miejsce
Branża budowlana
1
Cersanit IV Krasnystaw
2
Surchem-Brukland Łódź
3
Cementownia Odra Opole
4
Klimat Solec
 

                                 Logistyka                                             
..