22-23 czerwca 2013 Zakopane - IX Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej i Transportowej w piłce nożnej

« powrót

 
IX Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej i Transportowej
w piłce nożnej – Zakopane 2013
 

W dniach 22-23 czerwca 2013r. w Zakopanem, odbyły się IX Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej i Transportowej w piłce nożnej. Do rywalizacji przystąpiło 36 drużyn, reprezentujących zakłady pracy z całej Polski. W pierwszym dniu turnieju rozegrano mecze fazy grupowej, które wyłoniły 24 drużyny awansujące do II rundy mistrzostw. Najlepsze wrażenie swoją grą, w pierwszym dniu mistrzostw zrobiły: Volkswagen Poznań-Odlewnia, Ronal Jelcz-Laskowice, Marbo Międzychód-Bielsko, Antrans Jeżówka oraz Pol-Miedź Trans Lubin. Każda z tych drużyn wygrała wszystkie swoje mecze w grupach.

Drugi dzień mistrzostw rozpoczęliśmy jak zwykle meczami o „Puchar Pocieszenia”, który wywalczyła drużyna Man Bus Poznań, pokonując w finale Volvo Trucks.

Mecze drugiej rundy turnieju głównego, przyniosły bardzo duże emocje. Na tym etapie rozgrywek pożegnało się z turniejem wielu faworytów takich jak: Tristone Wałbrzych, Ronal Jelcz-Laskowice, czy Ronal Wałbrzych. Do ćwierćfinałów awansowały drużyny, które w przekroju całego turnieju prezentowały najrówniejszą formę. W fazie ćwierćfinałowej swoje mecze wygrały Volkswagen Poznań Odlewnia, Autoliv Jelcz-Laskowice, Brembo Częstochowa oraz Pol-Miedź Trans Lubin. W pokonanym polu pozostały drużyny Kirchhoff Mielec, SMP Poland, Fibris Przemyśl i Inter Cars Warszawa. Drużyny te zostały sklasyfikowane ex-equo na 5 miejscu w mistrzostwach.

W półfinałach mistrzostw, Volkswagen po wyrównanej grze pokonał Autoliv 1-0, natomiast Pol-Miedź Trans pewnie pokonało Brembo 5-2, choć przegrywało już 0-2. W finale turnieju drużyna Pol-Miedź Trans potwierdziła swoją wysoką formę zwyciężając Volkswagen 4-2. W meczu o trzecie miejsce Autoliv pokonał Brembo 2-1.

Organizatorzy dziękują wszystkim drużynom za uczestnictwo w zawodach, zapraszając jednocześnie na kolejne turnieje. Już we wrześniu w Rewalu Międzybranżowe Mistrzostwa Firm i Zakładów Pracy, a w grudniu w Wieliczce kolejna edycja Halowych Mistrzostw Polski Branży Motoryzacyjnej.

 
Wyniki:
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Autoliv Jelcz-Laskowice
2 : 3
Volkswagen Poznań Odlewnia
TB Truck Wolica
0 : 6
PKP LHS Zamość
Autoliv Jelcz-Laskowice
10 : 1
TB Truck Wolica
Volkswagen Poznań Odlewnia
1 : 1
PKP LHS Zamość
Autoliv Jelcz-Laskowice
2 : 0
PKP LHS Zamość
TB Truck Wolica
0 : 10
Volkswagen Poznań Odlewnia
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Volkswagen Poznań Odlewnia
7
14 - 3
awans do II rundy
2. Autoliv Jelcz-Laskowice
6
14 - 4
awans do II rundy
3. PKP LHS Zamość
4
7 - 3
awans do II rundy
4. TB Truck Wolica
0
1 - 26
puchar pocieszenia
 
Grupa B
 
Wyniki
Autoliv Oława
2 : 4
Man Trucks Niepołomice
Kirchhoff Mielec
7 : 0
Volvo Trucks
Autoliv Oława
1 : 6
Kirchhoff Mielec
Man Trucks Niepołomice
6 : 2
Volvo Trucks
Autoliv Oława
7 : 2
Volvo Trucks
Kirchhoff Mielec
0 : 0
Man Trucks Niepołomice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kirchhoff Mielec
7
13 - 1
awans do II rundy
2. Man Trucks Niepołomice
7
10 - 4
awans do II rundy
3. Autoliv Oława
3
10 - 12
awans do II rundy
4. Volvo Trucks
0
4 - 20
puchar pocieszenia
 
Grupa C
 
Wyniki
Ronal Wałbrzych
1 : 2
Fibris Przemyśl
Synthos Dwory Oświęcim
4 : 3
Man Bus Poznań
Ronal Wałbrzych
3 : 0
Synthos Dwory Oświęcim
Fibris Przemyśl
4 : 0
Man Bus Poznań
Ronal Wałbrzych
5 : 2
Man Bus Poznań
Synthos Dwory Oświęcim
1 : 1
Fibris Przemyśl
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Fibris Przemyśl
7
7 - 2
awans do II rundy
2. Ronal Wałbrzych
6
9 - 4
awans do II rundy
3. Synthos Dwory Oświęcim
4
5 - 7
awans do II rundy
4. Man Bus Poznań
0
5 - 13
puchar pocieszenia
 
Grupa D
 
Wyniki
Ronal Jelcz-Laskowice
5 : 0
DB Schenker Łódź
Faurecia Grójec
0 : 1
Daewon Lublin
Ronal Jelcz-Laskowice
5 : 1
Faurecia Grójec
DB Schenker Łódź
2 : 1
Daewon Lublin
Ronal Jelcz-Laskowice
4 : 1
Daewon Lublin
Faurecia Grójec
2 : 0
DB Schenker Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ronal Jelcz-Laskowice
9
14 - 2
awans do II rundy
2. Faurecia Grójec
3
3 - 6
awans do II rundy
3. Daewon Lublin
3
3 - 6
puchar pocieszenia
4. DB Schenker Łódź
3
2 - 8
puchar pocieszenia
 
Grupa E
 
Wyniki
Tristone Wałbrzych
1 : 2
Marbo Międzychód-Bielsko
Wielton Wieluń
0 : 2
Dartom Grodzisk Mazowiecki
Tristone Wałbrzych
3 : 0
Wielton Wieluń
Marbo Międzychód-Bielsko
2 : 0
Dartom Grodzisk Mazowiecki
Tristone Wałbrzych
4 : 0
Dartom Grodzisk Mazowiecki
Wielton Wieluń
1 : 5
Marbo Międzychód-Bielsko
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Marbo Międzychód-Bielsko
9
9 - 2
awans do II rundy
2. Tristone Wałbrzych
6
8 - 2
awans do II rundy
3. Dartom Grodzisk Mazowiecki
3
2 - 6
puchar pocieszenia
4. Wielton Wieluń
0
1 - 10
puchar pocieszenia
 
Grupa F
 
Wyniki
Brembo Częstochowa
1 : 1
Keiper Świebodzin
Voss Automotive
1 : 3
Antrans Jeżówka
Brembo Częstochowa
4 : 1
Voss Automotive
Keiper Świebodzin
2 : 4
Antrans Jeżówka
Brembo Częstochowa
0 : 3
Antrans Jeżówka
Voss Automotive
2 : 5
Keiper Świebodzin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Antrans Jeżówka
9
10 - 3
awans do II rundy
2. Keiper Świebodzin
4
8 - 7
awans do II rundy
3. Brembo Częstochowa
4
5 - 5
awans do II rundy
4. Voss Automotive
0
4 - 12
puchar pocieszenia
 
Grupa G
 
Wyniki
Faurecia Wałbrzych Struktury
6 : 0
Pol-Elektra Łochowice
Pilkington Sandomierz
2 : 1
Delphi Kraków
Faurecia Wałbrzych Struktury
1 : 0
Pilkington Sandomierz
Pol-Elektra Łochowice
0 : 5
Delphi Kraków
Faurecia Wałbrzych Struktury
1 : 5
Delphi Kraków
Pilkington Sandomierz
9 : 0
Pol-Elektra Łochowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Delphi Kraków
6
11 - 3
awans do II rundy
2. Pilkington Sandomierz
6
11 - 2
awans do II rundy
3. Faurecia Wałbrzych Struktury
6
8 - 5
awans do II rundy
4. Pol-Elektra Łochowice
0
0 - 20
puchar pocieszenia
 
Grupa H
 
Wyniki
Pol-Miedź Trans Lubin
6 : 0
Delphi Ostrów Wlkp.
BWI Kraków
1 : 1
Johnson Controls Żory
Pol-Miedź Trans Lubin
3 : 1
BWI Kraków
Delphi Ostrów Wlkp.
1 : 2
Johnson Controls Żory
Pol-Miedź Trans Lubin
7 : 0
Johnson Controls Żory
BWI Kraków
5 : 1
Delphi Ostrów Wlkp.
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Pol-Miedź Trans Lubin
9
16 - 1
awans do II rundy
2. BWI Kraków
4
7 - 5
awans do II rundy
3. Johnson Controls Żory
4
3 - 9
awans do II rundy
4. Delphi Ostrów Wlkp.
0
2 - 13
puchar pocieszenia
 
Grupa I
 
Wyniki
Inter Cars Warszawa
4 : 1
Geyer&Hosaja Mielec
Hart Opole
0 : 3
SMP Poland
Inter Cars Warszawa
4 : 0
Hart Opole
Geyer&Hosaja Mielec
3 : 4
SMP Poland
Inter Cars Warszawa
0 : 0
SMP Poland
Hart Opole
3 : 1
Geyer&Hosaja Mielec
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Inter Cars Warszawa
7
8 - 1
awans do II rundy
2. SMP Poland
7
7 - 3
awans do II rundy
3. Hart Opole
3
3 - 8
puchar pocieszenia
4. Geyer&Hosaja Mielec
0
5 - 11
puchar pocieszenia
 
 
 
Tabela pomocnicza dla drużyn z 3 miejsc
 
Miejsce
Drużyna
Punkty
Bramki
St. bramek
 
1
Faurecia Wałbrzych
6
8 - 5
+ 3
awans do II rundy
2
PKP LHS Zamość
4
7 - 3
+ 4
awans do II rundy
3
Brembo Częstochowa
4
5 - 5
0
awans do II rundy
4
Synthos Dwory Oświęcim
4
5 - 7
- 2
awans do II rundy
5
Johnson Controls Żory
4
3 - 9
- 6
awans do II rundy
6
Autoliv Oława
3
10 - 12
- 2
awans do II rundy
7
Daewon Lublin
3
3 - 6
- 3
puchar pocieszenia
8
Dartom Grodzisk Maz.
3
2 - 6
- 4
puchar pocieszenia
9
Hart Opole
3
3 - 8
- 5
puchar pocieszenia
 
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
 
 
Grupa W
 
Wyniki
TB Truck Wolica
0 : 3
Wielton Wieluń
TB Truck Wolica
0 : 3
Geyer&Hosaja Mielec
Wielton Wieluń
1 : 1 k. 6 : 7
Geyer&Hosaja Mielec
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Geyer&Hosaja Mielec
4
4 - 1
2. Wielton Wieluń
4
4 - 1
3. TB Truck Wolica
0
0 - 6
 
Grupa X
 
Wyniki
Volvo Trucks
4 : 0
Voss Automotive
Volvo Trucks
1 : 1
Daewon Lublin
Voss Automotive
3 : 2
Daewon Lublin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Volvo Trucks
4
5 - 1
2. Voss Automotive
3
3 - 6
3. Daewon Lublin
1
3 - 4
 
Grupa Y
 
Wyniki
Man Bus Poznań
5 : 0
Pol-Elektra Łochowice
Pol-Elektra Łochowice
2 : 3
Dartom Grodzisk Mazowiecki
Man Bus Poznań
3 : 1
Dartom Grodzisk Mazowiecki
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Man Bus Poznań
6
8 - 1
2. Dartom Grodzisk Mazowiecki
3
4 - 5
3. Pol-Elektra Łochowice
0
2 - 8
 
Grupa Z
 
Wyniki
DB Schenker Łódź
1 : 4
Delphi Ostrów Wlkp.
Delphi Ostrów Wlkp.
1 : 1
Hart Opole
DB Schenker Łódź
2 : 4
Hart Opole
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Delphi Ostrów Wlkp.
4
5 - 2
2. Hart Opole
4
5 - 3
3. DB Schenker Łódź
0
3 - 8
 
½ Finału Pucharu Pociezenia
Geyer&Hosaja Mielec
1 : 1 k. 2 : 3
Volvo Trucks
Man Bus Poznań
4 : 1
Delphi Ostrów Wlkp.
 
 
Finał Pucharu Pocieszenia
Volvo Trucks
2 : 2 k. 1 : 3
Man Bus Poznań
 
 
 II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Marbo Międzychód-Bielsko
1 : 1
Autoliv Oława
Volkswagen Poznań Odlewnia
2 : 2
Autoliv Oława
Volkswagen Poznań Odlewnia
3 : 0
Marbo Międzychód-Bielsko
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Volkswagen Poznań Odlewnia
4
5 - 2
awans do ¼ finału
2. Autoliv Oława
2
3 - 3
 
3. Marbo Międzychód-Bielsko
1
1 - 4
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Keiper Świebodzin
2 : 1
Johnson Controls Żory
Kirchhoff Mielec
2 : 0
Johnson Controls Żory
Kirchhoff Mielec
3 : 0
Keiper Świebodzin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kirchhoff Mielec
6
5 - 0
awans do ¼ finału
2. Keiper Świebodzin
3
2 - 4
 
3. Johnson Controls Żory
0
1 - 4
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Pilkington Sandomierz
3 : 0
Synthos Dwory Oświęcim
Fibris Przemyśl
4 : 0
Synthos Dwory Oświęcim
Fibris Przemyśl
5 : 0
Pilkington Sandomierz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Fibris Przemyśl
6
9 - 0
awans do ¼ finału
2. Pilkington Sandomierz
3
3 - 5
 
3. Synthos Dwory Oświęcim
0
0 - 7
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Autoliv Jelcz-Laskowice
3 : 1
BWI Kraków
Ronal Jelcz-Laskowice
1 : 4
Autoliv Jelcz-Laskowice
Ronal Jelcz-Laskowice
5 : 2
BWI Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Autoliv Jelcz-Laskowice
6
7 - 2
awans do ¼ finału
2. Ronal Jelcz-Laskowice
3
6 - 6
 
3. BWI Kraków
0
3 - 8
 
 
Grupa V
 
Wyniki
Man Trucks Niepołomice
0 : 5
Brembo Częstochowa
Antrans Jeżówka
0 : 0
Brembo Częstochowa
Antrans Jeżówka
5 : 2
Man Trucks Niepołomice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Brembo Częstochowa
4
5 - 0
awans do ¼ finału
2. Antrans Jeżówka
4
5 - 2
 
3. Man Trucks Niepołomice
0
2 - 10
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
Ronal Wałbrzych
2 : 2
SMP Poland
Delphi Kraków
3 : 2
Ronal Wałbrzych
Delphi Kraków
1 : 2
SMP Poland
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. SMP Poland
4
4 - 3
awans do ¼ finału
2. Delphi Kraków
3
4 - 4
 
3. Ronal Wałbrzych
1
4 - 5
 
 
Grupa VII
 
Wyniki
PKP LHS Zamość
1 : 0
Faurecia Grójec
Pol-Miedź Trans Lubin
6 : 1
PKP LHS Zamość
Pol-Miedź Trans Lubin
5 : 0
Faurecia Grójec
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Pol-Miedź Trans Lubin
6
11 - 1
awans do ¼ finału
2. PKP LHS Zamość
3
2 - 6
 
3. Faurecia Grójec
0
0 - 6
 
 
Grupa VIII
 
Wyniki
Tristone Wałbrzych
6 : 2
Faurecia Wałbrzych Struktury
Inter Cars Warszawa
6 : 0
Faurecia Wałbrzych Struktury
Inter Cars Warszawa
2 : 2
Tristone Wałbrzych
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Inter Cars Warszawa
4
8 - 2
awans do ¼ finału
2. Tristone Wałbrzych
4
8 - 4
 
3. Faurecia Wałbrzych Struktury
0
2 - 12
 
 
 
 
Faza finałowa
 
 
 
¼ Finału
Volkswagen Poznań Odlewnia
2 : 1
Kirchhoff Mielec
Fibris Przemyśl
0 : 0 k. 2 : 3
Autoliv Jelcz-Laskowice
Brembo Częstochowa
3 : 2
SMP Poland
Pol-Miedź Trans Lubin
4 : 3
Inter-Cars Warszawa
 
½ Finału
Volkswagen Poznań Odlewnia
1 : 0
Autoliv Jelcz-Laskowice
Brembo Częstochowa
2 : 5
Pol-Miedź Trans Lubin
 
 
Mecz o 3 miejsce
Autoliv Jelcz-Laskowice
2 : 1
Brembo Częstochowa
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Volkswagen Poznań Odlewnia
2 : 4
Pol-Miedź Trans Lubin
 
Puchar Fair-Play
Man Trucks Niepołomice
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Andrzej Hebda
Pol-Miedź Trans Lubin
Najlepszy piłkarz
Norbert Jendruczek
SMP Poland
Najlepszy bramkarz
Szymon Hajzler
Volkswagen Poznań Odlewnia
 
 
Wyróżnienia
Jan Ziętkiewicz
Volkswagen Poznań Odlewnia
Daniel Lisowski
Brembo Częstochowa
Rafał Hübscher
Pol-Miedź Trans Lubin
Cezary Mazurkiewicz
Brembo Częstochowa
 
 
Tabela strzelców turnieju:
Andrzej Hebda
Pol-Miedź Trans Lubin
15
Marcin Wojtarowicz
Tristone Wałbrzych
12
Rafał Hübscher
Pol-Miedź Trans Lubin
10
Michał Gałaszewski
Ronal Jelcz-Laskowice
10
Jan Ziętkiewicz
Volkswagen Poznań Odlewnia
10
Dawid Dobrek
Antrans Jeżówka
9
Tomasz Sieński
Inter-Cars Warszawa
8
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Pol-Miedź Trans Lubin
II
Volkswagen Poznań Odlewnia
III
Autoliv Jelcz-Laskowice
IV
Brembo Częstochowa
V
Kirchhoff Mielec
 
Fibris Przemyśl
 
SMP Poland
 
Inter-Cars Warszawa
IX - XVI
Autoliv Oława
 
Keiper Świebodzin
 
Pilkington Sandomierz
 
Ronal Jelcz-Laskowice
 
Antrans Jeżówka
 
Delphi Kraków
 
PKP LHS Zamość
 
Tristone Wałbrzych
XVII - XXIV
Marbo Międzychód-Bielsko
 
Johnson Controls Żory
 
Synthos Dwory Oświęcim
 
BWI Kraków
 
Man Trucks Niepołomice
 
Ronal Wałbrzych
 
Faurecia Grójec
 
Faurecia Wałbrzych Struktury
XXV
Man Bus Poznań
 
Volvo Trucks
 
Geyer&Hosaja Mielec
 
Delphi Ostrów Wlkp.
 
Wielton Wieluń
 
Voss Automotive
 
Dartom Grodzisk Mazowiecki
 
Hart Opole
 
TB Truck Wolica
 
Daewon Lublin
 
Pol-Elektra Łochowice
 
DB Schenker Łódź
 

                                 Logistyka                                             
..