14-15 września 2013 Rewal - VIII Mistrzostwa Polski Branży Spożywczej w piłce nożnej

« powrót

 
VII Mistrzostwa Polski Branży Spożywczej
 w piłce nożnej – Rewal 2013
 
W dniach 14-15 września 2013r. w Rewalu, Pobierowie i Niechorzu, odbyły się VII Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów w piłce nożnej. Do rywalizacji zgłosiło się 80 drużyn, które w ciągu dwóch dni turniejowych, rywalizowały o tytuł Mistrza Polski.
W ramach Międzybranżowych Mistrzostw Polski Firm i Zakładów Pracy, odbyły się jednocześnie VIII Mistrzostwa Polski Branży Spożywczej w piłce nożnej. Spośród 80 drużyn, biorących udział w mistrzostwach międzybranżowych, aż 20 zespołów związana była ściśle z branżą spożywczą. Drużyny te, rywalizowały jednocześnie o tytuł Mistrza Polski w swojej branży.
Zwycięsko z tej rywalizacji wyszła drużyna ITM Baza Poznańska, która w finale pokonała utytułowany zespół Kerry Oleśnica. Na trzecim miejscu ex-equo sklasyfikowane zostały drużyny Spomlek Radzyń Podlaski i Jeronimo Martins o/Wyszków. „Puchar Pocieszenia” MP Branży Spożywczej, wywalczył zespół Polski Ogród Skierniewice.
Organizatorzy dziękują wszystkim drużynom za uczestnictwo w zawodach, zapraszając jednocześnie do uczestnictwa w kolejnych edycjach turniejów branżowych, oraz międzybranżowych organizowanych w 2014r.
 
 
Wyniki:
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Rotr Rypin
6 : 0
Mleczarnia Gościno
Bekpol Wałbrzych
0 : 5
Lemon Kołobrzeg
Rotr Rypin
6 : 2
PIMR Poznań
Mleczarnia Gościno
0 : 4
Bekpol Wałbrzych
Lemon Kołobrzeg
3 : 0
PIMR Poznań
Rotr Rypin
3 : 1
Bekpol Wałbrzych
Lemon Kołobrzeg
5 : 1
Mleczarnia Gościno
Bekpol Wałbrzych
2 : 2
PIMR Poznań
Rotr Rypin
9 : 2
Lemon Kołobrzeg
PIMR Poznań
6 : 0
Mleczarnia Gościno
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Rotr Rypin
12
24 - 5
awans do II rundy
2. Lemon Kołobrzeg
9
15 - 10
awans do II rundy
3. PIMR Poznań
4
10 - 11
awans do II rundy
4. Bekpol Wałbrzych
4
7 - 10
puchar pocieszenia
5. Mleczarnia Gościno
0
1 - 21
puchar pocieszenia
 
Grupa B
 
Wyniki
Kerry Oleśnica
5 : 0
Okechamp
JMP Wyszków
0 : 1
Twinings Swarzędz
Kerry Oleśnica
2 : 0
BAT Polska
Okechamp
2 : 3
JMP Wyszków
Twinings Swarzędz
1 : 0
BAT Polska
Kerry Oleśnica
0 : 1
JMP Wyszków
Twinings Swarzędz
1 : 0
Okechamp
JMP Wyszków
1 : 0
BAT Polska
Kerry Oleśnica
1 : 0
Twinings Swarzędz
BAT Polska
4 : 1
Okechamp
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kerry Oleśnica
9
8 - 1
awans do II rundy
2. JMP Wyszków
9
5 - 3
awans do II rundy
3. Twinings Swarzędz
9
3 - 1
awans do II rundy
4. Bat Polska
3
4 - 5
puchar pocieszenia
5. Okechamp
0
3 - 13
puchar pocieszenia
 
Grupa C
 
Wyniki
Danone Bieruń
2 : 0
Mondelez Fabryka Czekolady
Mars Polska Sochaczew
5 : 0
Bomadek Trzebiechów
Danone Bieruń
3 : 0
Bacha Polska
Mondelez Fabryka Czekolady
0 : 5
Mars Polska Sochaczew
Bomadek Trzebiechów
2 : 2
Bacha Polska
Danone Bieruń
2 : 2
Mars Polska Sochaczew
Bomadek Trzebiechów
3 : 1
Mondelez Fabryka Czekolady
Mars Polska Sochaczew
4 : 0
Bacha Polska
Danone Bieruń
1 : 3
Bomadek Trzebiechów
Bacha Polska
4 : 1
Mondelez Fabryka Czekolady
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Mars Polska Sochaczew
10
16 - 2
awans do II rundy
2. Bomadek Trzebiechów
7
8 - 9
awans do II rundy
3. Danone Bieruń
7
8 - 5
awans do II rundy
4. Bacha Polska
4
6 - 10
puchar pocieszenia
5. Mondelez Fabryka Czekolady
0
2 - 14
puchar pocieszenia
 
Grupa D
 
Wyniki
ITM Baza Poznańska
1 : 0
Sealed Air Polska
Mondelez - Fabryka Gumy
1 : 1
Spomlek Radzyń Podlaski
ITM Baza Poznańska
2 : 2
Polski Ogród
Sealed Air Polska
3 : 3
Mondelez - Fabryka Gumy
Spomlek Radzyń Podlaski
3 : 1
Polski Ogród
ITM Baza Poznańska
7 : 1
Mondelez - Fabryka Gumy
Spomlek Radzyń Podlaski
2 : 0
Sealed Air Polska
Mondelez - Fabryka Gumy
1 : 0
Polski Ogród
ITM Baza Poznańska
0 : 0
Spomlek Radzyń Podlaski
Polski Ogród
0 : 2
Sealed Air Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ITM Baza Poznańska
8
10 - 3
awans do II rundy
2. Spomlek Radzyń Podlaski
8
6 - 2
awans do II rundy
3. Mondelez - Fabryka Gumy
5
6 - 11
awans do II rundy
4. Sealed Air Polska
4
5 - 6
puchar pocieszenia
5. Polski Ogród
1
3 - 8
puchar pocieszenia
 
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
 
Grupa P
 
Wyniki
Bekpol Wałbrzych
4 : 1
Okechamp
Bacha Polska
0 : 1
Polski Ogród Skierniewice
Polski Ogród Skierniewice
0 : 1
Bekpol Wałbrzych
Okechamp
1 : 5
Bacha Polska
Bacha Polska
5 : 3
Bekpol Wałbrzych
Polski Ogród Skierniewice
5 : 1
Okechamp
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Bacha Polska
6
10 - 5
½ finału pucharu pocieszenia
2. Polski Ogród Skierniewice
6
6 - 2
½ finału pucharu pocieszenia
3. Bekpol Wałbrzych
6
8 - 6
 
4. Okechamp
0
3 - 14
 
 
Grupa R
 
Wyniki
BAT Polska Augustów
2 : 4
Mleczarnia Gościno
Sealed Air Polska
0 : 2
Mondelez Fabryka Czekolady
Mondelez Fabryka Czekolady
3 : 5
BAT Polska Augustów
Mleczarnia Gościno
2 : 2
Sealed Air Polska
Sealed Air Polska
2 : 4
BAT Polska Augustów
Mondelez Fabryka Czekolady
1 : 3
Mleczarnia Gościno
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Mleczarnia Gościno
7
9 - 5
½ finału pucharu pocieszenia
2. BAT Polska Augustów
6
11 - 9
½ finału pucharu pocieszenia
3. Mondelez Fabryka Czekolady
3
6 - 8
 
4. Sealed Air Polska
1
4 - 8
 
 
 
 
½ Finału Pucharu Pocieszenia
Bacha Polska
0 : 2
BAT Polska Augustów
Mleczarnia Gościno
0 : 1
Polski Ogród Skierniewice
 
 
Finał Pucharu Pocieszenia
BAT Polska Augustów
0 : 1
Polski Ogród Skierniewice
 
 
 
Faza finałowa
 
 
 
Grupa I
 
Wyniki
JMP Wyszków
3 : 0
Danone Bieruń
Rotr Rypin
7 : 2
Danone Bieruń
Rotr Rypin
2 : 3
JMP Wyszków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. JMP Wyszków
6
6 - 2
awans do ½ finału
2. Rotr Rypin
3
9 - 5
 
3. Danone Bieruń
0
2 - 10
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Bomadek Trzebiechów
3 : 2
Mondelez Fabryka Gumy
Kerry Oleśnica
1 : 0
Mondelez Fabryka Gumy
Kerry Oleśnica
2 : 0
Bomadek Trzebiechów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kerry Oleśnica
6
3 - 0
awans do ½ finału
2. Bomadek Trzebiechów
3
3 - 2
 
3. Mondelez Fabryka Gumy
0
2 - 4
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Spomlek Radzyń Podlaski
1 : 1
PIMR Poznań
Mars Sochaczew
6 : 1
PIMR Poznań
Mars Sochaczew
0 : 1
Spomlek Radzyń Podlaski
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Spomlek Radzyń Podlaski
4
2 - 1
awans do ½ finału
2. Mars Sochaczew
3
6 - 2
 
3. PIMR Poznań
1
2 - 7
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Lemon Kołobrzeg
2 : 0
Twinings Swarzędz
ITM Baza Poznańska
3 : 0
Twinings Swarzędz
ITM Baza Poznańska
0 : 0
Lemon Kołobrzeg
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ITM Baza Poznańska
4
3 - 0
awans do ½ finału
2. Lemon Kołobrzeg
4
2 - 0
 
3. Twinings Swarzędz
0
0 - 5
 
 
 
½ Finału
JMP Wyszków
0 : 2
Kerry Oleśnica
Spomlek Radzyń Podlaski
0 : 3
ITM Baza Poznańska
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Kerry Oleśnica
1 : 4
ITM Baza Poznańska
 
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
ITM Baza Poznańska
II
Kerry Oleśnica
III
JMP Wyszków
 
Spomlek Radzyń Podlaski
V - VIII
Lemon Kołobrzeg
 
Mars Sochaczew
 
Bomadek Trzebiechów
 
Rotr Rypin
IX - XII
Twinings Swarzędz
 
PIMR Poznań
 
Mondelez Fabryka Gumy
 
Danone Bieruń
XIII - XX
Polski Ogród Skierniewice
 
BAT Augustów
 
Bacha Polska
 
Mleczarnia Gościno
 
Mondelez Fabryka Czekolady
 
Sealed Air Polska
 
Bekpol Wałbrzych
 
Okechamp
 

                                 Logistyka                                             
..