27-28 maja 2006 Płock - II Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej w piłce nożnej

« powrót

II Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej
w piłce nożnej Płock 2006
 
 
W dniach 27-28.05.2006 na obiektach KS Wisła Płock odbyły się Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej w piłce nożnej sześcioosobowej. 21 drużyn zgłoszonych do mistrzostw rozgrywało spotkania grupowe (5 grup) w sobotę 27-go maja systemem „każdy z każdym”. Do dalszych rozgrywek awansowały po 3 najlepsze drużyny.
W drugiej rundzie turnieju głównego 15 ekip spotkało się w 3 zespołowych grupach systemem „każdy z każdym”. Do ¼ finału awansowały najlepsze drużyny z grupy, oraz 3 z drugiego miejsca z najlepszym bilansem. Kolejne spotkania rozgrywano systemem pucharowym. Ekipy, które odpadły z turnieju głównego rozegrały Turniej Pocieszenia, w którego finale drużyna Marbo Międzychód-Bielsko zwyciężyła ekipę „Postępu” z Zabrza.
Mistrzem Polski Branży Motoryzacyjnej w piłce nożnej sześcioosobowej została ekipa Brembo Częstochowa, która w finale pokonała zespół „Ronal” Wałbrzych. W meczu o trzecie miejsce drużyna General Motors z Gliwic wygrała z ekipą GKN Driveline z Oleśnicy. W czasie turnieju rozegrano mecz pokazowy pomiędzy Reprezentacją Polski Futsal 35”, a reprezentacją turnieju. Zwyciężyła Reprezentacja Polski 9:8.
 
 
Wyniki:
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Postęp Zabrze
0 : 5
Ruukki Mirków
Wezi-Tec Legnica
2 : 2
Polytec Tomaszów Maz.
Ruukki Mirków
0 : 3
Wezi-Tec Legnica
Polytec Tomaszów Maz.
5 : 1
Postęp Zabrze
Postęp Zabrze
1 : 3
Wezi-Tec Legnica
Polytec Tomaszów Maz.
1 : 4
Ruukki Mirków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Wezi-Tec Legnica
7
8 - 3
awans do II rundy
2. Ruukki Mirków
6
9 - 4
awans do II rundy
3. Polytec Tomaszów Maz.
4
8 - 7
awans do II rundy
4. Postęp Zabrze
0
2 - 13
puchar pocieszenia
 
Grupa II
 
Wyniki
Delphi Tychy
2 : 1
NSK Wałbrzych
GKN Driveline Oleśnica
1 : 1
Eaton Truck Tczew
NSK Wałbrzych
0 : 4
GKN Driveline Oleśnica
Eaton Truck Tczew
4 : 2
Delphi Tychy
Delphi Tychy
1 : 2
GKN Driveline Oleśnica
Eaton Truck Tczew
5 : 1
NSK Wałbrzych
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Eaton Tczew
7
10 - 4
awans do II rundy
2. GKN Driveline Oleśnica
7
7 - 2
awans do II rundy
3. Delphi Tychy
3
5 - 7
awans do II rundy
4. NSK Wałbrzych
0
2 - 11
puchar pocieszenia
 
Grupa III
 
Wyniki
TRW Gliwice
3 : 0
D&D Resory Lublin
Rieter Katowice
2 : 8
Ronal Wałbrzych
D&D Resory Lublin
1 : 4
Rieter Katowice
Ronal Wałbrzych
6 : 0
TRW Gliwice
TRW Gliwice
0 : 1
Rieter Katowice
Ronal Wałbrzych
8 : 1
D&D Resory Lublin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ronal Wałbrzych
9
22 - 3
awans do II rundy
2. Rieter Katowice
6
7 - 9
awans do II rundy
3.TRW Gliwice
3
3 - 7
awans do II rundy
4. D&D Resory Lublin
0
2 - 15
puchar pocieszenia
 
Grupa IV
 
Wyniki
TMP Fondalmec Żory
4 : 0
Brembo Dąbrowa Górnicza
Vorwerk Brodnica
4 : 2
Tower Opole  
Orsa Moto Ozorków
5 : 2
Brembo Dąbrowa Górnicza
Vorwerk Brodnica
0 : 3
TMP Fondalmec Żory
TMP Fondalmec Żory
2 : 1
Orsa Moto Ozorków  
Brembo Dąbrowa Górnicza
0 : 3
Tower Opole  
Vorwerk Brodnica
3 : 4
Orsa Moto Ozorków
Tower Opole
1 : 5
TMP Fondalmec Żory
Orsa Moto Ozorków
7 : 1
Tower Opole
Brembo Dąbrowa Górnicza
0 : 3
Vorwerk Brodnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. TMP Fondalmec Żory
12
14 - 2
awans do II rundy
2. Orsa Moto Ozorków
9
17 - 8
awans do II rundy
3. Vorwerk Brodnica
6
10 - 9
awans do II rundy
4. Tower Opole
3
7 - 16
puchar pocieszenia
5. Brembo Dąbrowa G.
0
2 - 15
puchar pocieszenia
 
Grupa V
 
Wyniki
Autoliv Oława
3 : 3
General Motors Gliwice
Marbo Międzychód-Bielsko
0 : 5
Brembo Częstochowa
General Motors Gliwice
4 : 0
Marbo Międzychód-Bielsko
Brembo Częstochowa
1 : 3
Autoliv Oława
Autoliv Oława
2 : 2
Marbo Międzychód-Bielsko
Brembo Częstochowa
1 : 1
General Motors Gliwice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. General Motors Gliwice
5
8 - 4
awans do II rundy
2. Autoliv Oława
5
8 - 6
awans do II rundy
3. Brembo Częstochowa
4
7 - 4
awans do II rundy
4. Marbo Międzychód-Bielsko
1
2 - 11
puchar pocieszenia
 
 
II Runda Turnieju
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Fondalmec Żory
1 : 1
Delphi Tychy  
Autoliv Oława
1 : 1
Delphi Tychy  
Fondalmec Żory
0 : 3
Autoliv Oława
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Autoliv Oława
4
4 - 1
awans do ¼ finału
2. Delphi Tychy         
2
2 - 2
 
3. Fondalmec Żory
0
1 - 4
 
 
Grupa B
 
Wyniki
Wezi-Tec Legnica
0 : 6
Brembo Częstochowa
Rieter Katowice
0 : 2
Brembo Częstochowa
Wezi-Tec Legnica
1 : 3
Rieter Katowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Brembo Częstochowa
6
8 - 0
awans do ¼ finału
2. Rieter Katowice     
3
3 - 3
awans do ¼ finału
3. Wezi-Tec Legnica
0
1 - 9
 
 
Grupa C
 
Wyniki
General Motors Gliwice
3 : 0
Vorwerk Brodnica
GKN Driveline Oleśnica
3 : 0
Vorwerk Brodnica
General Motors Gliwice
0 : 1
GKN Driveline Oleśnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. GKN Driveline Oleśnica
6
4 - 0
awans do ¼ finału
2. General Motors Gliwice
3
3 - 1
awans do ¼ finału
3. Vorwerk Brodnica
0
0 - 6
 
 
Grupa D
 
Wyniki
Eaton Tczew
6 : 0
TRW Gliwice
Ruukki Mirków
5 : 0
TRW Gliwice
Eaton Tczew
1 : 2
Ruukki Mirków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ruukki Mirków
6
7 - 1
awans do ¼ finału
2. Eaton Tczew
3
7 - 2
awans do ¼ finału
3. TRW Gliwice
0
0 - 11
 
 
Grupa E
 
Wyniki
Ronal Wałbrzych
6 : 0
Polytec Tomaszów Mazowiecki
Orsa Moto Ozorków
1 : 2
Polytec Tomaszów Mazowiecki
Ronal Wałbrzych
6 : 0
Orsa Moto Ozorków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ronal Wałbrzych
6
12 - 0
awans do ¼ finału
2. Polytec Tomaszów Mazowiecki
3
2 - 7
awans do ¼ finału
3. Orsa Moto Ozorków
0
1 - 8
 
 
 
Puchar Pocieszenia
 
Grupa X
 
Wyniki
Marbo Międzychód-Bielsko
3 : 0
D&D Resory Lublin
Tower Opole
1 : 1
D&D Resory Lublin
Marbo Międzychód-Bielsko
3 : 2
Tower Opole
 
Grupa Y
 
Wyniki
Brembo Dąbrowa Górnicza
0 : 4
NSK Wałbrzych
Postęp Zabrze
1 : 1
NSK Wałbrzych
Brembo Dąbrowa Górnicza
1 : 5
Postęp Zabrze
 
Finał Pucharu Pocieszenia
Marbo Międzychód-Bielsko
2 : 0
Postęp Zabrze
 
 
Faza finałowa
 
 
¼ Finału
Autoliv Oława
0 : 0 k. 3:4
Brembo Częstochowa
GKN Driveline Oleśnica
2 : 2 k. 4:2
Rieter Katowice
Ruukki Mirków
0 : 2
General Motors Gliwice
Ronal Wałbrzych
4 : 0
Eaton Tczew
 
½ Finału
Brembo Częstochowa
2 : 1
GKN Driveline Oleśnica
 
 
Mecz o III miejsce
General Motors Gliwice
2 : 2 k. 3:1
GKN Driveline Oleśnica
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Ronal Wałbrzych
0 : 0 k. 1:3
Brembo Częstochowa
 
 
Puchar Fair-Play
Ruukki Wrocław
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Zdzisław Pyrdoł
Ronal Wałbrzych
Najlepszy piłkarz
Tomasz Stachera
Brembo Częstochowa
Najlepszy bramkarz
Grzegorz Jezusek
General Motors Gliwice
 
Tabela strzelców turnieju:
Pyrdoł Zdzisław
Ronal Wałbrzych
24
Stachera Tomasz
Brembo Częstochowa
12
Nita Wiesław
Ruukki Mirków
8
Konica Dawid
GKN Driveline Oleśnica
7
Cetera Marcin
Eaton Truck Tczew
6
Wymysłowski Jakub
Orsa Moto Ozorków
6
Szulc Marcin
Autoliv Oława
6
                                 Logistyka                                             
..