14-15 września 2013 Rewal-Pobierowo-Niechorze - VII Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej

« powrót

 
VII Międzybranżowe Mistrzostwa Polski 
Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej
- Rewal/Pobierowo/Niechorze
 
W dniach 14-15 września 2013r. w nadmorskich miejscowościach: Rewalu, Pobierowie i Niechorzu odbyły się VII Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej. Zawody jak zawsze spotkały się z ogromnym zainteresowaniem. Tym razem do rywalizacji zgłosiła się rekordowa liczba 80 zespołów z całego kraju, które w ciągu dwóch dni rozegrały niemal 300 meczów. Turniej przebiegał w doskonałej sportowej atmosferze i mimo zaciętej walki na boisku, drużyny z szacunkiem podchodziły do swoich rywali.
W ramach Międzybranżowych Mistrzostw Polski Firm i Zakładów Pracy, drużyny walczyły również o mistrzostwo w poszczególnych branżach zawodowych: Mistrzem Polski Branży Chemicznej i Farmaceutycznej została drużyna Apotex-u. Mistrzostwo Polski Branży Spożywczej, wywalczył zespół ITM Baza Poznańska. Mistrzem Branży Meblarskiej została drużyna Trio Line Polska a Mistrzem Polski Stref Ekonomicznych został zespół LM Wind Power. A najlepszą drużyną wśród Oldboyów +U35 została drużyna KGHM Polska Miedź.
Szczególne sukcesy na turniejach piłkarskich w ostatnich czasach osiąga reprezentacja Kolportera. W marcu, w Krakowie zespół ten okazał się najlepszy w Mistrzostwach Polski Firm i Zakładów Pracy w futsalu (halowa piłka nożna), gdzie okazał się najlepszy wśród 78 zespołów. Tym razem drużyna Kolportera, wywalczyła dwa tytuły mistrzowskie; Okazała się najlepsza wśród drużyn z branży poligraficznej i papierniczej i zdobyła tytuł Międzybranżowego Mistrza Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej. Zespół Kolportera w meczu finałowym pokonał 2-0 drużynę KGHM Polska Miedź. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna PCC Rokita Brzeg Dolny a czwarte ITM Baza Poznańska. W meczu o tzw. „Puchar Pocieszenia Mistrzostw”, nazywanym czasami finałem „B”, Oskar Oleśnica, pokonał drużynę British American Tobacco 3-1.
Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim drużynom za udział w mistrzostwach. Mamy nadzieję, że dzięki naszym zawodom, uczestnicy mile spędzili czas w pięknych nadmorskich miejscowościach.
Dziękując drużynom za uczestnictwo, serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych turniejach piłkarskich organizowanych przez firmę Almar-Sport.
 
 
Wyniki:
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Rotr Rypin
6 : 0
Mleczarnia Gościno
Bekpol Wałbrzych
0 : 5
Lemon Kołobrzeg
Rotr Rypin
6 : 2
PIMR Poznań
Mleczarnia Gościno
0 : 4
Bekpol Wałbrzych
Lemon Kołobrzeg
3 : 0
PIMR Poznań
Rotr Rypin
3 : 1
Bekpol Wałbrzych
Lemon Kołobrzeg
5 : 1
Mleczarnia Gościno
Bekpol Wałbrzych
2 : 2
PIMR Poznań
Rotr Rypin
9 : 2
Lemon Kołobrzeg
PIMR Poznań
6 : 0
Mleczarnia Gościno
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Rotr Rypin
12
24 - 5
awans do II rundy
2. Lemon Kołobrzeg
9
15 - 10
awans do II rundy
3. PIMR Poznań
4
10 - 11
awans do II rundy
4. Bekpol Wałbrzych
4
7 - 10
puchar pocieszenia
5. Mleczarnia Gościno
0
1 - 21
puchar pocieszenia
 
Grupa B
 
Wyniki
Kerry Oleśnica
5 : 0
Okechamp
JMP Wyszków
0 : 1
Twinings Swarzędz
Kerry Oleśnica
2 : 0
BAT Polska
Okechamp
2 : 3
JMP Wyszków
Twinings Swarzędz
1 : 0
BAT Polska
Kerry Oleśnica
0 : 1
JMP Wyszków
Twinings Swarzędz
1 : 0
Okechamp
JMP Wyszków
1 : 0
BAT Polska
Kerry Oleśnica
1 : 0
Twinings Swarzędz
BAT Polska
4 : 1
Okechamp
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kerry Oleśnica
9
8 - 1
awans do II rundy
2. JMP Wyszków
9
5 - 3
awans do II rundy
3. Twinings Swarzędz
9
3 - 1
awans do II rundy
4. Bat Polska
3
4 - 5
puchar pocieszenia
5. Okechamp
0
3 - 13
puchar pocieszenia
 
Grupa C
 
Wyniki
Danone Bieruń
2 : 0
Mondelez Fabryka Czekolady
Mars Polska Sochaczew
5 : 0
Bomadek Trzebiechów
Danone Bieruń
3 : 0
Bacha Polska
Mondelez Fabryka Czekolady
0 : 5
Mars Polska Sochaczew
Bomadek Trzebiechów
2 : 2
Bacha Polska
Danone Bieruń
2 : 2
Mars Polska Sochaczew
Bomadek Trzebiechów
3 : 1
Mondelez Fabryka Czekolady
Mars Polska Sochaczew
4 : 0
Bacha Polska
Danone Bieruń
1 : 3
Bomadek Trzebiechów
Bacha Polska
4 : 1
Mondelez Fabryka Czekolady
 Tabela grupy
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Mars Polska Sochaczew
10
16 - 2
awans do II rundy
2. Bomadek Trzebiechów
7
8 - 9
awans do II rundy
3. Danone Bieruń
7
8 - 5
awans do II rundy
4. Bacha Polska
4
6 - 10
puchar pocieszenia
5. Mondelez Fabryka Czekolady
0
2 - 14
puchar pocieszenia
 
Grupa D
 
Wyniki
ITM Baza Poznańska
1 : 0
Sealed Air Polska
Mondelez - Fabryka Gumy
1 : 1
Spomlek Radzyń Podlaski
ITM Baza Poznańska
2 : 2
Polski Ogród
Sealed Air Polska
3 : 3
Mondelez - Fabryka Gumy
Spomlek Radzyń Podlaski
3 : 1
Polski Ogród
ITM Baza Poznańska
7 : 1
Mondelez - Fabryka Gumy
Spomlek Radzyń Podlaski
2 : 0
Sealed Air Polska
Mondelez - Fabryka Gumy
1 : 0
Polski Ogród
ITM Baza Poznańska
0 : 0
Spomlek Radzyń Podlaski
Polski Ogród
0 : 2
Sealed Air Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ITM Baza Poznańska
8
10 - 3
awans do II rundy
2. Spomlek Radzyń Podlaski
8
6 - 2
awans do II rundy
3. Mondelez - Fabryka Gumy
5
6 - 11
awans do II rundy
4. Sealed Air Polska
4
5 - 6
puchar pocieszenia
5. Polski Ogród
1
3 - 8
puchar pocieszenia
 
Grupa E
 
Wyniki
ZWiK Łódź
2 : 1
Brembo Polska
Totalizator Sportowy
0 : 2
ZWiK Pabianice
ZWiK Łódź
2 : 2
LM Wind Power Goleniów
Brembo Polska
4 : 1
Totalizator Sportowy
ZWiK Pabianice
0 : 1
LM Wind Power Goleniów
ZWiK Łódź
1 : 3
Totalizator Sportowy
ZWiK Pabianice
3 : 1
Brembo Polska
Totalizator Sportowy
1 : 3
LM Wind Power Goleniów
ZWiK Łódź
1 : 1
ZWiK Pabianice
LM Wind Power Goleniów
0 : 1
Brembo Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. LM Wind Power Goleniów
7
6 - 4
awans do II rundy
2. ZWiK Pabianice
7
6 - 3
awans do II rundy
3. Brembo Polska
6
7 - 6
awans do II rundy
4. ZWiK Łódź
5
6 - 7
puchar pocieszenia
5. Totalizator Sportowy
3
5 - 10
puchar pocieszenia
 
Grupa F
 
Wyniki
ZWiK Łódź U35
2 : 1
PWiK Ełk U35
Drewno Fornir Sękowski U35
0 : 2
KGHM Polska Miedź Lubin U35
ZWiK Łódź U35
1 : 1
ZEC Pabianice U35
PWiK Ełk U35
0 : 3
Drewno Fornir Sękowski U35
KGHM Polska Miedź Lubin U35
3 : 1
ZEC Pabianice U35
ZWiK Łódź U35
0 : 5
Drewno Fornir Sękowski U35
KGHM Polska Miedź Lubin U35
10 : 1
PWiK Ełk U35
Drewno Fornir Sękowski U35
2 : 2
ZEC Pabianice U35
ZWiK Łódź U35
1 : 2
KGHM Polska Miedź Lubin U35
ZEC Pabianice U35
6 : 0
PWiK Ełk U35
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. KGHM Polska Miedź Lubin U35
12
17 - 3
awans do II rundy
2. Drewno Fornir Sękowski U35
7
10 - 4
awans do II rundy
3. ZEC Pabianice U35
5
10 - 6
awans do II rundy
4. ZWiK Łódź U35
4
4 - 9
puchar pocieszenia
5. PWiK Ełk U35
0
2 - 21
puchar pocieszenia
 
Grupa G
 
Wyniki
Sandoz Polska
2 : 0
Sanofi-Aventis
Akzo-Nobel Pilawa
1 : 2
Faurecia Wałbrzych Recliners
Sandoz Polska
0 : 1
Oskar Oleśnica
Sanofi-Aventis
2 : 0
Akzo-Nobel Pilawa
Faurecia Wałbrzych Recliners
4 : 1
Oskar Oleśnica
Sandoz Polska
1 : 2
Akzo-Nobel Pilawa
Faurecia Wałbrzych Recliners
1 : 2
Sanofi-Aventis
Akzo-Nobel Pilawa
2 : 2
Oskar Oleśnica
Sandoz Polska
1 : 0
Faurecia Wałbrzych Recliners
Oskar Oleśnica
1 : 2
Sanofi-Aventis
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Sanofi-Aventis
9
6 - 4
awans do II rundy
2. Sandoz Polska
6
4 - 3
awans do II rundy
3. Faurecia Wałbrzych Recliners
6
7 - 5
awans do II rundy
4. Akzo-Nobel Pilawa
4
5 - 7
puchar pocieszenia
5. Oskar Oleśnica
4
5 - 8
puchar pocieszenia
 
Grupa H
 
Wyniki
Apotex
2 : 2
HTL Strefa Ozorków
Lek-Am Zakroczym
0 : 1
Tristone Wałbrzych
Apotex
1 : 0
Feniks Team Gdańsk
HTL Strefa Ozorków
0 : 1
Lek-Am Zakroczym
Tristone Wałbrzych
1 : 1
Feniks Team Gdańsk
Apotex
3 : 0
Lek-Am Zakroczym
Tristone Wałbrzych
6 : 0
HTL Strefa Ozorków
Lek-Am Zakroczym
2 : 3
Feniks Team Gdańsk
Apotex
2 : 1
Tristone Wałbrzych
Feniks Team Gdańsk
6 : 3
HTL Strefa Ozorków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Apotex
10
8 - 3
awans do II rundy
2. Tristone Wałbrzych
7
9 - 3
awans do II rundy
3. Feniks Team Gdańsk
7
10 - 7
awans do II rundy
4. Lek-Am Zakroczym
3
3 - 7
puchar pocieszenia
5. HTL Strefa Ozorków
1
5 - 15
puchar pocieszenia
 
Grupa I
 
Wyniki
Olimp Labs
1 : 1
AC Revalid
USP Zdrowie
2 : 3
Cooper Standard
Olimp Labs
3 : 0
Saint-Gobain Koło
AC Revalid
2 : 0
USP Zdrowie
Cooper Standard
4 : 1
Saint-Gobain Koło
Olimp Labs
2 : 3
USP Zdrowie
Cooper Standard
3 : 0
AC Revalid
USP Zdrowie
4 : 1
Saint-Gobain Koło
Olimp Labs
3 : 0
Cooper Standard
Saint-Gobain Koło
1 : 2
AC Revalid
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Cooper Standard
9
10 - 6
awans do II rundy
2. Olimp Labs
7
9 - 4
awans do II rundy
3. AC Revalid
7
5 - 5
awans do II rundy
4. USP Zdrowie
6
9 - 8
puchar pocieszenia
5. Saint-Gobain Koło
0
3 - 13
puchar pocieszenia
 
Grupa J
 
Wyniki
Gedeon Richter
2 : 0
PCC Rokita
PKN Orlen Włocławek
0 : 2
Cersanit Wałbrzych
Gedeon Richter
3 : 0
Idea Bank Wrocław
PCC Rokita
4 : 1
PKN Orlen Włocławek
Cersanit Wałbrzych
9 : 1
Idea Bank Wrocław
Gedeon Richter
6 : 0
PKN Orlen Włocławek
Cersanit Wałbrzych
0 : 3
PCC Rokita
PKN Orlen Włocławek
5 : 0
Idea Bank Wrocław
Gedeon Richter
0 : 1
Cersanit Wałbrzych
Idea Bank Wrocław
0 : 4
PCC Rokita
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PCC Rokita
9
11 - 3
awans do II rundy
2. Gedeon Richter
9
11 - 1
awans do II rundy
3. Cersanit Wałbrzych
9
12 - 4
awans do II rundy
4. PKN Orlen Włocławek
3
6 - 12
puchar pocieszenia
5. Idea Bank Wrocław
0
1 - 21
puchar pocieszenia
 
Grupa K
 
Wyniki
Emtor Toruń
0 : 0
Północna Grupa Narzędziowa
ZG-H Bolesław Bukowno
3 : 0
Kiel Nowy Tomyśl
Emtor Toruń
4 : 0
Valmet Automotive
Północna Grupa Narzędziowa
2 : 4
ZG-H Bolesław Bukowno
Kiel Nowy Tomyśl
0 : 2
Valmet Automotive
Emtor Toruń
0 : 2
ZG-H Bolesław Bukowno
Kiel Nowy Tomyśl
1 : 8
Północna Grupa Narzędziowa
ZG-H Bolesław Bukowno
6 : 0
Valmet Automotive
Emtor Toruń
8 : 0
Kiel Nowy Tomyśl
Valmet Automotive
2 : 4
Północna Grupa Narzędziowa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ZG-H Bolesław Bukowno
12
15 - 2
awans do II rundy
2. Emtor Toruń
7
12 - 2
awans do II rundy
3. Północna Grupa Narzędziowa
7
14 - 7
awans do II rundy
4. Valmet Automotive
3
4 - 14
puchar pocieszenia
5. Kiel Nowy Tomyśl
0
1 - 21
puchar pocieszenia
 
Grupa L
 
Wyniki
PGNiG SPV4 Koszalin
5 : 2
Faurecia Grójec
MPO Łódź
1 : 2
Port Gdańsk
PGNiG SPV4 Koszalin
1 : 1
Inter Cars Warszawa
Faurecia Grójec
4 : 0
MPO Łódź
Port Gdańsk
0 : 8
Inter Cars Warszawa
PGNiG SPV4 Koszalin
4 : 0
MPO Łódź
Port Gdańsk
1 : 3
Faurecia Grójec
MPO Łódź
0 : 7
Inter Cars Warszawa
PGNiG SPV4 Koszalin
15 : 0
Port Gdańsk
Inter Cars Warszawa
4 : 0
Faurecia Grójec
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PGNiG SPV4 Koszalin
10
25 - 3
awans do II rundy
2. Inter Cars Warszawa
10
20 - 1
awans do II rundy
3. Faurecia Grójec
6
9 - 10
awans do II rundy
4. Port Gdańsk
3
3 - 27
puchar pocieszenia
5. MPO Łódź
0
1 - 17
puchar pocieszenia
 
Grupa Ł
 
Wyniki
Trio Line Polska
9 : 0
Metsa Gdańsk
B.D.Art Wołomin
1 : 4
Zebra Mieroszów
Trio Line Polska
4 : 2
PGE Dystrybucja Lublin
Metsa Gdańsk
0 : 6
B.D.Art Wołomin
Zebra Mieroszów
2 : 2
PGE Dystrybucja Lublin
Trio Line Polska
2 : 1
B.D.Art Wołomin
Zebra Mieroszów
4 : 0
Metsa Gdańsk
B.D.Art Wołomin
4 : 2
PGE Dystrybucja Lublin
Trio Line Polska
3 : 1
Zebra Mieroszów
PGE Dystrybucja Lublin
6 : 1
Metsa Gdańsk
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Trio Line Polska
12
18 - 4
awans do II rundy
2. Zebra Mieroszów
7
11 - 6
awans do II rundy
3. B.D.Art Wołomin
6
12 - 8
awans do II rundy
4. PGE Dystrybucja Lublin
4
12 - 11
puchar pocieszenia
5. Metsa Gdańsk
0
1 - 25
puchar pocieszenia
 
Grupa M
 
Wyniki
MTI Furninova Kętrzyn
5 : 1
Dringenberg Polska
Kołaszewski Bytów
1 : 2
Wircom Włocławek
MTI Furninova Kętrzyn
1 : 3
Postęp Pniewy
Dringenberg Polska
2 : 1
Kołaszewski Bytów
Wircom Włocławek
1 : 1
Postęp Pniewy
MTI Furninova Kętrzyn
4 : 4
Kołaszewski Bytów
Wircom Włocławek
5 : 0
Dringenberg Polska
Kołaszewski Bytów
1 : 4
Postęp Pniewy
MTI Furninova Kętrzyn
1 : 3
Wircom Włocławek
Postęp Pniewy
4 : 0
Dringenberg Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Postęp Pniewy
10
12 - 3
awans do II rundy
2. Wircom Włocławek
10
11 - 3
awans do II rundy
3. MTI Furninova Kętrzyn
4
11 - 11
awans do II rundy
4. Dringenberg Polska
3
3 - 15
puchar pocieszenia
5. Kołaszewski Bytów
1
7 - 12
puchar pocieszenia
 
Grupa N
 
Wyniki
Kolporter
5 : 0
Convert Paper Czachorowo
Supravis Group
2 : 0
Michael Huber Polska
Kolporter
4 : 0
Infosys BPO Łódź
Convert Paper Czachorowo
0 : 0
Supravis Group
Michael Huber Polska
2 : 0
Infosys BPO Łódź
Kolporter
3 : 0
Supravis Group
Michael Huber Polska
0 : 3
Convert Paper Czachorowo
Supravis Group
1 : 2
Infosys BPO Łódź
Kolporter
2 : 0
Michael Huber Polska
Infosys BPO Łódź
2 : 1
Convert Paper Czachorowo
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kolporter
12
14 - 0
awans do II rundy
2. Infosys BPO Łódź
6
4 - 8
awans do II rundy
3. Supravis Group
4
3 - 5
awans do II rundy
4. Convert Paper Czachorowo
4
4 - 7
puchar pocieszenia
5. Michael Huber Polska
3
2 - 7
puchar pocieszenia
 
Grupa O
 
Wyniki
OKT Polska
1 : 0
Top-Thimm Tychy
Dekorglass Działdowo
2 : 0
Electrolux Żarów
OKT Polska
4 : 0
Eaton Bielsko-Biała
Top-Thimm Tychy
0 : 4
Dekorglass Działdowo
Electrolux Żarów
4 : 1
Eaton Bielsko-Biała
OKT Polska
1 : 1
Dekorglass Działdowo
Electrolux Żarów
2 : 2
Top-Thimm Tychy
Dekorglass Działdowo
3 : 2
Eaton Bielsko-Biała
OKT Polska
4 : 1
Electrolux Żarów
Eaton Bielsko-Biała
1 : 4
Top-Thimm Tychy
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. OKT Polska
10
10 - 2
awans do II rundy
2. Dekorglass Działdowo
10
10 - 3
awans do II rundy
3. Electrolux Żarów
4
7 - 9
awans do II rundy
4. Top-Thimm Tychy
4
6 - 8
puchar pocieszenia
5. Eaton Bielsko-Biała
0
4 - 15
puchar pocieszenia
 
 
 
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
 
 
Grupa S
 
Wyniki
Metsa Gdańsk
3 : 0 v.o.
Kiel Nowy Tomyśl
ZWiK Łódź
6 : 0
Metsa Gdańsk
Kiel Nowy Tomyśl
2 : 4
ZWiK Łódź
 Tabela grupy
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. ZWiK Łódź
6
10 - 2
2. Metsa Gdańsk
3
3 - 6
3. Kiel Nowy Tomyśl
0
2 - 7
 
Grupa T
 
Wyniki
Kołaszewski Bytów
2 : 1
MPO Łódź
ZWiK Łódź U35
1 : 3
Kołaszewski Bytów
MPO Łódź
1 : 1
ZWiK Łódź U35
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Kołaszewski Bytów
6
5 - 2
2. MPO Łódź
1
2 - 3
3. ZWiK Łódź U35
1
2 - 4
 
Grupa U
 
Wyniki
Michael Huber Wrocław
-
Idea Bank Wrocław
Akzo Nobel Pilawa
3 : 0 v.o.
Michael Huber Wrocław
Idea Bank Wrocław
0 : 3 v.o.
Akzo Nobel Pilawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Akzo Nobel Pilawa
 
 
2.
 
 
3.
 
 
 
Grupa W
 
Wyniki
Eaton Bielsko-Biała
2 : 0
Saint-Gobain Koło
Lek-Am Zakroczym
0 : 3 v.o.
Eaton Bielsko-Biała
Saint-Gobain Koło
3 : 0 v.o.
Lek-Am Zakroczym
 
Tabela grupy
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Eaton Bielsko-Biała
6
5 - 0
2. Saint-Gobain Koło
3
3 - 2
3. Lek-Am Zakroczym
0
0 - 6
 
Grupa X
 
Wyniki
Totalizator Sportowy
1 : 4
USP Zdrowie
PGE Dystrybucja Lublin
6 : 1
Totalizator Sportowy
USP Zdrowie
2 : 0
PGE Dystrybucja Lublin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. USP Zdrowie
6
6 - 1
2. PGE Dystrybucja Lublin
3
6 - 3
3. Totalizator Sportowy
0
2 - 10
 
Grupa Y
 
Wyniki
PWiK Ełk
0 : 4
Dringenberg
PKN Orlen Włocławek
4 : 2
PWiK Ełk
Dringenberg
2 : 1
PKN Orlen Włocławek
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Dringenberg
6
6 - 1
2. PKN Orlen Włocławek
3
5 - 4
3. PWiK Ełk
0
2 - 8
 
Grupa Z
 
Wyniki
HTL Strefa Ozorków
1 : 0
Convert Paper Czachorowo
Valmet Automotive Żary
0 : 3
HTL Strefa Ozorków
Convert Paper Czachorowo
4 : 0
Valmet Automotive Żary
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. HTL Strefa Ozorków
6
4 - 0
2. Convert Paper Czachorowo
3
4 - 1
3. Valmet Automotive Żary
0
0 - 7
 
Grupa Ż
 
Wyniki
Oskar Oleśnica
5 : 2
Top-Thimm Tychy
Port Gdańsk
0 : 2
Oskar Oleśnica
Top-Thimm Tychy
4 : 1
Port Gdańsk
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Oskar Oleśnica
6
7 - 2
2. Top-Thimm Tychy
3
6 - 6
3. Port Gdańsk
0
1 - 6
 
 
Faza finałowa
Pucharu Pocieszenia
 
 
⅛ Finału
Bacha Polska
0 : 2
BAT Polska Augustów
Mleczarnia Gościno
0 : 1
Polski Ogród
Convert Paper Czachorowo
0 : 1
Akzo Nobel Pilawa
USP Zdrowie
4 : 0
HTL Strefa Ozorków
Kołaszewski Bytów
4 : 3
Eaton Bielsko-Biała
ZWiK Łódź U35
1 : 2
ZWiK Łódź
Oskar Oleśnica
0 : 0 k. 1 : 0
PGE Dystrybucja Lublin
Dringenberg
4 : 1
Saint-Gobain Koło
 
 
¼ Finału
BAT Polska Augustów
1 : 0
Polski Ogród
Akzo-Nobel Pilawa
2 : 1
USP Zdrowie
Kołaszewski Bytów
1 : 0
ZWiK Łódź
Oskar Oleśnica
2 : 1
Dringenberg
 
½ Finału
BAT Polska Augustów
2 : 0
Akzo-Nobel Pilawa
Kołaszewski Bytów
0 : 3
Oskar Oleśnica
 
 
 
Finał Pucharu Pocieszenia
BAT Polska Augustów
1 : 3
Oskar Oleśnica
 
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
JMP Wyszków
3 : 0
Danone Bieruń
Rotr Rypin
7 : 2
Danone Bieruń
Rotr Rypin
2 : 3
JMP Wyszków
 Tabela grupy
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. JMP Wyszków
6
6 - 2
awans do ⅛ finału
2. Rotr Rypin
3
9 - 5
 
3. Danone Bieruń
0
2 - 10
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Bomadek Trzebiechów
3 : 2
Mondelez Fabryka Gumy
Kerry Oleśnica
1 : 0
Mondelez Fabryka Gumy
Kerry Oleśnica
2 : 0
Bomadek Trzebiechów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kerry Oleśnica
6
3 - 0
awans do ⅛ finału
2. Bomadek Trzebiechów
3
3 - 4
 
3. Mondelez Fabryka Gumy
0
2 - 4
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Spomlek Radzyń Podlaski
1 : 1
PIMR Poznań
Mars Sochaczew
6 : 1
PIMR Poznań
Mars Sochaczew
0 : 1
Spomlek Radzyń Podlaski
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Spomlek Radzyń Podlaski
4
2 - 1
awans do ⅛ finału
2. Mars Sochaczew
3
6 - 2
 
3. PIMR Poznań
1
2 - 7
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Lemon Kołobrzeg
2 : 0
Twinings Swarzędz
ITM Baza Poznańska
3 : 0
Twinings Swarzędz
ITM Baza Poznańska
0 : 0
Lemon Kołobrzeg
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ITM Baza Poznańska
4
3 - 0
awans do ⅛ finału
2. Lemon Kołobrzeg
4
2 - 0
 
3. Twinings Swarzędz
0
0 - 5
 
 
Grupa V
 
Wyniki
Drewno Fornir Sękowski
5 : 0
B.D. Art Wołomin
LM Wind Power
5 : 2
B.D. Art Wołomin
LM Wind Power
1 : 0
Drewno Fornir Sękowski
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. LM Wind Power
6
6 - 2
awans do ⅛ finału
2. Drewno Fornir Sękowski
3
5 - 1
 
3. B.D. Art Wołomin
0
2 - 10
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
Zebra Mieroszów
0 : 4
MTI Furninova Kętrzyn
KGHM Polska Miedź Lubin
6 : 2
MTI Furninova Kętrzyn
KGHM Polska Miedź Lubin
8 : 0
Zebra Mieroszów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. KGHM Polska Miedź Lubin
6
14 - 2
awans do ⅛ finału
2. MTI Furninova Kętrzyn
3
6 - 6
 
3. Zebra Mieroszów
0
0 - 12
 
 
Grupa VII
 
Wyniki
Wircom Włocławek
2 : 1
Brembo Polska
Trio Line Polska
5 : 1
Brembo Polska
Trio Line Polska
6 : 2
Wircom Włocławek
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Trio Line Polska
6
11 - 3
awans do ⅛ finału
2. Wircom Włocławek
3
4 - 7
 
3. Brembo Polska
0
2 - 7
 
 
Grupa VIII
 
Wyniki
ZWiK Pabianice
0 : 3
ZEC Pabianice
Postęp Pniewy
1 : 2
ZEC Pabianice
Postęp Pniewy
3 : 0
ZWiK Pabianice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ZEC Pabianice
6
5 - 1
awans do ⅛ finału
2. Postęp Pniewy
3
4 - 2
 
3. ZWiK Pabianice
0
0 - 6
 
 
Grupa IX
 
Wyniki
Tristone Wałbrzych
4 : 1
AC Revalid
Sanofi-Aventis
0 : 4
AC Revalid
Sanofi-Aventis
0 : 0
Tristone Wałbrzych
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Tristone Wałbrzych
4
4 - 1
awans do ⅛ finału
2. AC Revalid
3
5 - 4
 
3. Sanofi-Aventis
0
0 - 4
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Olimp Labs
0 : 3
Cersanit Wałbrzych
Apotex
2 : 1
Cersanit Wałbrzych
Apotex
3 : 0
Olimp Labs
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Apotex
6
5 - 1
awans do ⅛ finału
2. Cersanit Wałbrzych
3
4 - 2
 
3. Olimp Labs
0
0 - 6
 
 
Grupa XI
 
Wyniki
Gedeon Richter Warszawa
0 : 0
Faurecia Wałbrzych Recliners
Cooper Standard
1 : 0
Faurecia Wałbrzych Recliners
Cooper Standard
0 : 1
Gedeon Richter Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Gedeon Richter Warszawa
4
1 - 0
awans do ⅛ finału
2. Cooper Standard
1
1 - 1
 
3. Faurecia Wałbrzych Recliners
1
0 - 1
 
 
Grupa XII
 
Wyniki
Sandoz
1 : 1
Feniks Team Gdańsk
PCC Rokita Brzeg Dolny
0 : 0
Feniks Team Gdańsk
PCC Rokita Brzeg Dolny
3 : 0
Sandoz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PCC Rokita Brzeg Dolny
4
3 - 0
awans do ⅛ finału
2. Feniks Team Gdańsk
2
1 - 1
 
3. Sandoz
1
1 - 4
 
 
Grupa XIII
 
Wyniki
Inter Cars Warszawa
6 : 0
Supravis Bydgoszcz
ZG-H Bolesław Bukowno
5 : 0
Supravis Bydgoszcz
ZG-H Bolesław Bukowno
0 : 4
Inter Cars Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Inter Cars Warszawa
6
10 - 0
awans do ⅛ finału
2. ZG-H Bolesław Bukowno
3
5 - 4
 
3. Supravis Bydgoszcz
0
0 - 11
 
 
Grupa XIV
 
Wyniki
Infosys BPO Łódź
0 : 1
Electrolux Żarów
PGNiG SPV4 Koszalin
3 : 0
Electrolux Żarów
PGNiG SPV4 Koszalin
5 : 1
Infosys BPO Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PGNiG SPV4 Koszalin
6
8 - 1
awans do ⅛ finału
2. Electrolux Żarów
3
1 - 4
 
3. Infosys BPO Łódź
0
1 - 5
 
 
Grupa XV
 
Wyniki
Dekorglass Działdowo
1 : 0
Północna Grupa Narzędziowa
Kolporter
6 : 2
Północna Grupa Narzędziowa
Kolporter
2 : 0
Dekorglass Działdowo
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kolporter
6
8 - 2
awans do ⅛ finału
2. Dekorglass Działdowo
3
1 - 2
 
3. Północna Grupa Narzędziowa
0
2 - 7
 
 
Grupa XVI
 
Wyniki
Emtor Toruń
4 : 1
Faurecia Grójec
OKT Polska
2 : 2
Faurecia Grójec
OKT Polska
2 : 5
Emtor Toruń
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Emtor Toruń
6
9 - 3
awans do ⅛ finału
2. OKT Polska
1
3 - 6
 
3. Faurecia Grójec
1
4 - 7
 
 
 
 
Faza finałowa
 
 
 
⅛ Finału
JMP Wyszków
0 : 2
Kerry Oleśnica
Spomlek Radzyń Podlaski
0 : 3
ITM Baza Poznańska
LM Wind Power
1 : 2
KGHM Lubin
Trio Line Stęszew
3 : 2
ZEC Pabianice
Tristone Wałbrzych
0 : 3
Apotex
Gedeon Richter
2 : 2 k. 1 : 2
PCC Rokita Brzeg Dolny
Inter Cars Warszawa
1 : 2
PGNiG SPV4 Koszalin
Kolporter
2 : 1
Emtor Toruń
 
 
¼ Finału
Kerry Oleśnica
1 : 4
ITM Baza Poznańska
KGHM Polska Miedź Lubin
2 : 2 k. 3 : 2
Trio Line Stęszew
Apotex
1 : 2
PCC Rokita Brzeg Dolny
PGNiG SPV4 Koszalin
0 : 5
Kolporter
 
½ Finału
ITM Baza Poznańska
1 : 4
KGHM Polska Miedź Lubin
PCC Rokita Brzeg Dolny
0 : 3
Kolporter
 
 
Mecz o 3 miejsce
ITM Baza Poznańska
0 : 0 k. 1 : 2
PCC Rokita Brzeg Dolny
 
 
FINAŁ TURNIEJU
KGHM Polska Miedź Lubin
0 : 2
Kolporter
 
Puchar Fair-Play
PCC Rokita Brzeg Dolny
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Łukasz Mikołajczyk
PGiNG SPV4 Koszalin
Najlepszy piłkarz
Mariusz Pietrzak
Kolporter
Najlepszy bramkarz
Mariusz Bołdyn
PCC Rokita Brzeg Dolny
 
 
Wyróżnienia:
Marcin Wojtalik
ITM Baza Poznańska
Paweł Żmudziński
KGHM Polska Miedź Lubin
Arkadiusz Piskorski
Kolporter
 
 
Tabela strzelców turnieju:
Łukasz Mikołajczyk
PGiNG SPV4 Koszalin
19
Robert Kurkowski
Rotr Rypin
16
Radosław Nolka
Trio Line Stęszew
15
 
 
Klasyfikacja końcowa:
1
Kolporter
2
KGHM Polska Miedź Lubin
3
PCC Rokita Brzeg Dolny
4
ITM Baza Poznańska
5
Kerry Oleśnica
 
Trio Line Stęszew
 
Apotex
 
PGNiG SPV4 Koszalin
9 - 16
JMP Wyszków
 
Spomlek Radzyń Podlaski
 
LM Wind Power
 
ZEC Pabianice
 
Tristone Wałbrzych
 
Gedeon Richter
 
Inter Cars Warszawa
 
Emtor Toruń
17 - 32
OKT Polska
 
Dekorglass Działdowo
 
Electrolux Żarów
 
ZG-H Bolesław Bukowno
 
Feniks Team Gdańsk
 
Cooper Standard
 
Cersanit Wałbrzych
 
AC Revalid
 
Postęp Pniewy
 
Wircom Włocławek
 
MTI Furninova Kętrzyn
 
Drewno Fornir Sękowski
 
Lemon Kołobrzeg
 
Mars Sochaczew
 
Bomadek Trzebiechów
 
Rotr Rypin
33 - 48
Faurecia Grójec
 
Północna Grupa Narzędziowa
 
Infosys BPO Łódź
 
Supravis Bydgoszcz
 
Sandoz
 
Faurecia Wałbrzych Recliners
 
Olimp Labs
 
Sanofi-Aventis
 
ZWiK Pabianice
 
Brembo Polska
 
Zebra Mieroszów
 
B.D. Art Wołomin
 
Twinings Swarzędz
 
PIMR Poznań
 
Mondelez Fabryka Gumy
 
Danone Bieruń
49-80
Oskar Oleśnica
 
BAT Polska Augustów
 
Akzo-Nobel Pilawa
 
Kołaszewski Bytów
 
Polski Ogród Skierniewice
 
USP Zdrowie
 
ZWiK Łódź
 
Dringenberg
 
Bacha Polska
 
Mleczarnia Gościno
 
Convert Paper Czachorowo
 
HTL Strefa Ozorków
 
Eaton Bielsko-Biała
 
ZWiK Łódź
 
PGE Dystrybucja Lublin
 
Saint-Gobain Koło
 
Top-Thimm Tychy
 
PKN Orlen Włocławek
 
MPO Łódź
 
Metsa Gdańsk
 
Bekpol Wałbrzych
 
Port Gdańsk
 
Valmet Automotive Żary
 
PWiK Ełk
 
Totalizator Sportowy
 
Lek-Am Zakroczym
 
Michael Huber Wrocław
 
Idea Bank Wrocław
 
ZWiK Łódź U35
 
Kiel Nowy Tomyśl
 
Okechamp
 
Mondelez Fabryka Czekolady
 

                                 Logistyka                                             
..