08-09 marca 2014 Warszawa - IX Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej

« powrót

 
IX Międzybranżowe Mistrzostwa Polski 
Firm i Zakładów Pracy
w halowej piłce nożnej – Warszawa 2014
 
 
 
 
W dniach 08-09 marca 2014r. w Warszawie odbyły się IX Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej. Do rywalizacji zgłosiło się aż 66 drużyn z całego kraju. Zawody rozgrywane były w dwóch halach sportowych w Warszawie, oraz Markach i Zielonce koło Warszawy.
Mistrzem Polski w halowej piłce nożnej na rok 2014, została drużyna IVET Gliwice, która w meczu finałowym pokonała debiutującą w mistrzostwach drużynę Plast-Rol Lotyń. Trzecie miejsce w mistrzostwach, ex-equo zajęły zespoły: Kolportera i kolejnego turniejowego debiutanta BEDS.pl Bydgoszcz. Zawody stały jak zawsze na dobrym sportowym poziomie a drużyny mimo ambitnej i twardej rywalizacji, stworzyły świetną sportową atmosferę.
Organizatorzy dziękują wszystkim drużynom za uczestnictwo w zawodach, zapraszając jednocześnie na kolejne edycje letnich turniejów piłki nożnej, dla firm i zakładów pracy w piłce nożnej sześcioosobowej.
 
 
 
Wyniki
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Inter Cars U35
5 : 3
Sage
PWiK Ełk U 35
1 : 1
Amica Wronki U 35
Inter Cars U 35
6 : 2
PWiK Ełk U 35
Sage
0 : 5
Amica Wronki U 35
PWiK Ełk U 35
0 : 2
Sage
Inter Cars U 35
3 : 0
Amica Wronki U 35
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Inter Cars U35
9
14 - 5
awans do II rundy
2. Amica Wronki U 35
4
6 - 4
awans do II rundy
3. Sage
3
5 - 10
awans do II rundy
4. PWiK Ełk U 35
1
3 - 9
puchar pocieszenia
 
Grupa B
 
Wyniki
PUK Gryfino U 35
1 : 11
Amica Wronki
Silscrap Warszawa U 35
0 : 3
Magna Dąbrowa Górnicza U 35
PUK Gryfino U 35
3 : 0
Silscrap Warszawa U 35
Amica Wronki
5 : 0
Magna Dąbrowa Górnicza U 35
Silscrap Warszawa U 35
1 : 14
Amica Wronki
PUK Gryfino U 35
0 : 4
Magna Dąbrowa Górnicza U 35
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Amica Wronki
9
30 - 2
awans do II rundy
2. Magna Dąbrowa Górnicza U 35
6
7 - 5
awans do II rundy
3. PUK Gryfino U 35
3
4 - 15
awans do II rundy
4. Silscrap Warszawa U 35
0
 1 - 20
puchar pocieszenia
 
Grupa C
 
Wyniki
Inter Cars Warszawa
4 : 1
Magna Dąbrowa Górnicza
OSM Łowicz
2 : 6
CITI Handlowy
Inter Cars Warszawa
6 : 2
OSM Łowicz
Magna Dąbrowa Górnicza
1 : 2
CITI Handlowy
OSM Łowicz
1 : 4
Magna Dąbrowa Górnicza
Inter Cars Warszawa
2 : 4
CITI Handlowy
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. CITI Handlowy
9
12 - 5
awans do II rundy
2. Inter Cars Warszawa
6
12 - 7
awans do II rundy
3. Magna Dąbrowa Górnicza
3
6 - 7
awans do II rundy
4. OSM Łowicz
0
5 - 16
puchar pocieszenia
 
Grupa D
 
Wyniki
Uniwersytet Jagielloński
1 : 5
Broen Dzierżoniów
Bilfinger Warszawa
4 : 1
PZU Sport Warszawa
Uniwersytet Jagielloński
1 : 6
Bilfinger Warszawa
Broen Dzierżoniów
1 : 3
PZU Sport Warszawa
Bilfinger Warszawa
1 : 6
Broen Dzierżoniów
Uniwersytet Jagielloński
1 : 3
PZU Sport Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Broen Dzierżoniów
6
12 - 5
awans do II rundy
2. PZU Sport Warszawa
6
7 - 6
awans do II rundy
3. Bilfinger Warszawa
6
11 - 8
awans do II rundy
4. Uniwersytet Jagielloński
0
3 - 14
puchar pocieszenia
 
Grupa E
 
Wyniki
Sevroll-System Warszawa
10 : 0
Metsa Gdańsk
PGNiG Termika Warszawa
0 : 5
IKEA Lubawa
Sevroll-System Warszawa
1 : 0
PGNiG Termika Warszawa
Metsa Gdańsk
1 : 4
IKEA Lubawa
PGNiG Termika Warszawa
4 : 0
Metsa Gdańsk
Sevroll-System Warszawa
4 : 2
IKEA Lubawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Sevroll-System Warszawa
9
15 - 2
awans do II rundy
2. IKEA Lubawa
6
11 - 5
awans do II rundy
3. PGNiG Termika Warszawa
3
4 - 6
awans do II rundy
4. Metsa Gdańsk
0
1 - 18
puchar pocieszenia
 
Grupa F
 
Wyniki
Fabryka Mebli Bodzio Goszcz
1 : 1
Dovista Polska
Trio Line Stęszew
6 : 1
WPG
Fabryka Mebli Bodzio Goszcz
4 : 4
Trio Line Stęszew
Dovista Polska
5 : 1
WPG
Trio Line Stęszew
4 : 3
Dovista Polska
Fabryka Mebli Bodzio Goszcz
10 : 0
WPG
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Trio Line Stęszew
7
14 - 8
awans do II rundy
2. Fabryka Mebli Bodzio Goszcz
5
15 - 5
awans do II rundy
3. Dovista Polska
4
9 - 6
awans do II rundy
4. WPG
0
2 - 2
puchar pocieszenia
 
Grupa G
 
Wyniki
Drewno Fornir Sękowski
2 : 0
Postęp Pniewy
MTI Furninova Kętrzyn
4 : 0
ITIS Warszawa
Drewno Fornir Sękowski
2 : 1
MTI Furninova Kętrzyn
Postęp Pniewy
6 : 0
ITIS Warszawa
MTI Furninova Kętrzyn
2 : 3
Postęp Pniewy
Drewno Fornir Sękowski
4 : 0
ITIS Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Drewno Fornir Sękowski
9
8 - 1
awans do II rundy
2. Postęp Pniewy
6
9 - 4
awans do II rundy
3. MTI Furninova Kętrzyn
3
7 - 5
awans do II rundy
4. ITIS Warszawa
0
0 - 14
puchar pocieszenia
 
Grupa H
 
Wyniki
Ivet Gliwice
2 : 3
Beds.pl
Rejs Rypin
12 : 0
Leaseplan
Ivet Gliwice
6 : 2
Rejs Rypin
Beds.pl
6 : 0
Leaseplan
Rejs Rypin
0 : 6
Beds.pl
Ivet Gliwice
8 : 0
Leaseplan
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Beds.pl
9
15 - 2
awans do II rundy
2. Ivet Gliwice
6
16 - 5
awans do II rundy
3. Rejs Rypin
3
14 - 12
awans do II rundy
4. Leaseplan
0
0 - 26
puchar pocieszenia
 
Grupa I
 
Wyniki
Solidarność Glinik Gorlice
12 : 1
Netia Tower Warszawa
Cooper Standard Myślenice
3 : 0
Eko-Babice
Solidarność Glinik Gorlice
3 : 1
Cooper Standard Myślenice
Netia Tower Warszawa
5 : 1
Eko-Babice
Cooper Standard Myślenice
6 : 1
Netia Tower Warszawa
Solidarność Glinik Gorlice
14 : 1
Eko-Babice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Solidarność Glinik Gorlice
9
29 - 2
awans do II rundy
2. Cooper Standard Myślenice
6
10 - 4
awans do II rundy
3. Netia Tower Warszawa
3
7 - 19
awans do II rundy
4. Eko-Babice
0
1 - 22
puchar pocieszenia
 
Grupa J
 
Wyniki
Vlassenroot Gliwice
1 : 2
Netia Warszawa
Tristone Wałbrzych
0 : 2
Plast-Rol Lotyń
Vlassenroot Gliwice
1 : 3
Tristone Wałbrzych
Netia Warszawa
0 : 5
Plast-Rol Lotyń
Tristone Wałbrzych
3 : 2
Netia Warszawa
Vlassenroot Gliwice
0 : 3
Plast-Rol Lotyń
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Plast-Rol Lotyń
9
10 - 0
awans do II rundy
2. Tristone Wałbrzych
6
6 - 5
awans do II rundy
3. Netia Warszawa
3
4 - 9
awans do II rundy
4. Vlassenroot Gliwice
0
2 - 8
puchar pocieszenia
 
Grupa K
 
Wyniki
PIG Szczecin
3 : 2
CAT LC Polska
GITD Warszawa
0 : 3
Faurecia Recliners Wałbrzych
PIG Szczecin
1 : 2
NGK Ceramics Gliwice
CAT LC Polska
3 : 2
GITD Warszawa
Faurecia Recliners Wałbrzych
0 : 1
NGK Ceramics Gliwice
PIG Szczecin
6 : 0
GITD Warszawa
Faurecia Recliners Wałbrzych
1 : 1
CAT LC Polska
GITD Warszawa
0 : 2
NGK Ceramics Gliwice
PIG Szczecin
0 : 1
Faurecia Recliners Wałbrzych
NGK Ceramics Gliwice
5 : 1
CAT LC Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. NGK Ceramics Gliwice
12
10 - 2
awans do II rundy
2. Faurecia Recliners Wałbrzych
7
5 - 2
awans do II rundy
3. PIG Szczecin
6
10 - 5
awans do II rundy
4. CAT LC Polska
4
7 - 11
puchar pocieszenia
5. GITD Warszawa
0
2 - 14
puchar pocieszenia
 
Grupa L
 
Wyniki
Tesco Lublin
3 : 1
Netto Szczecin
Warszadis Team
0 : 2
Makro Rzgów
Tesco Lublin
3 : 1
Warszadis Team
Netto Szczecin
3 : 1
Makro Rzgów
Warszadis Team
0 : 3
Netto Szczecin
Tesco Lublin
1 : 1
Netto Szczecin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Tesco Lublin
7
7 - 3
awans do II rundy
2. Netto Szczecin
6
7 - 4
awans do II rundy
3. Makro Rzgów
4
4 - 4
awans do II rundy
4. Warszadis Team
0
1 - 8
puchar pocieszenia
 
Grupa Ł
 
Wyniki
Famot Pleszew
2 : 2
Electrolux Oława
HG Poland
5 : 0
Kiel Nowy Tomyśl
Famot Pleszew
3 : 1
HG Poland
Electrolux Oława
8 : 1
Kiel Nowy Tomyśl
HG Poland
8 : 2
Electrolux Oława
Famot Pleszew
6 : 0
Kiel Nowy Tomyśl
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Famot Pleszew
7
11 - 3
awans do II rundy
2. HG Poland
6
15 - 5
awans do II rundy
3. Electrolux Oława
4
12 - 11
awans do II rundy
4. Kiel Nowy Tomyśl
0
1 - 19
puchar pocieszenia
 
Grupa M
 
Wyniki
Magna Formpol Tychy
11 : 2
Brother Polska
Stroer Polska
1 : 3
Mars Polska Sochaczew
Magna Formpol Tychy
3 : 3
Stroer Polska
Brother Polska
0 : 11
Mars Polska Sochaczew
Stroer Polska
7 : 1
Brother Polska
Magna Formpol Tychy
0 : 4
Mars Polska Sochaczew
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Mars Polska Sochaczew
9
18 - 1
awans do II rundy
2. Magna Formpol Tychy
4
14 - 9
awans do II rundy
3. Stroer Polska
4
11 - 7
awans do II rundy
4. Brother Polska
0
3 - 29
puchar pocieszenia
 
Grupa N
 
Wyniki
Kolporter
2 : 1
Impress Decor Ełk
Schumacher Packaging
0 : 3
Etisoft Gliwice
Kolporter
4 : 1
Wydawnictwo Bernardinum
Impress Decor Ełk
3 : 0
Schumacher Packaging
Etisoft Gliwice
7 : 0
Wydawnictwo Bernardinum
Kolporter
9 : 1
Schumacher Packaging
Etisoft Gliwice
5 : 0
Impress Decor Ełk
Schumacher Packaging
1 : 3
Wydawnictwo Bernardinum
Kolporter
4 : 0
Etisoft Gliwice
Wydawnictwo Bernardinum
2 : 2
Impress Decor Ełk
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kolporter
12
19 - 3
awans do II rundy
2. Etisoft Gliwice
9
15 - 4
awans do II rundy
3. Impress Decor Ełk
4
6 - 9
awans do II rundy
4. Wydawnictwo Bernardinum
4
6 - 14
puchar pocieszenia
5. Schumacher Packaging
0
2 - 18
puchar pocieszenia
 
Grupa O
 
Wyniki
Dekorglass Działdowo
1 : 0
Amcor Tobacco
OKT Bydgoszcz
5 : 0
Top-Thimm Tychy
Dekorglass Działdowo
0 : 1
OKT Bydgoszcz
Amcor Tobacco
5 : 0
Top-Thimm Tychy
OKT Bydgoszcz
3 : 0
Amcor Tobacco
Dekorglass Działdowo
0 : 0
Top-Thimm Tychy
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. OKT Bydgoszcz
9
9 - 0
awans do II rundy
2. Dekorglass Działdowo
4
1 - 1
awans do II rundy
3. Amcor Tobacco
3
5 - 4
awans do II rundy
4. Top-Thimm Tychy
1
0 - 10
puchar pocieszenia
 
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
 
Grupa R
 
Wyniki
PWiK Ełk
3 : 0
Silscrap Warszawa
PWiK Ełk
1 : 1
Kiel Nowy Tomyśl
Silscrap Warszawa
1 : 3
Kiel Nowy Tomyśl
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PWiK Ełk
4
4 - 1
 
2. Kiel Nowy Tomyśl
4
4 - 2
 
3. Silscrap Warszawa
0
1 - 6
 
 
Grupa S
 
Wyniki
OSM Łowicz
3 : 2
Uniwersytet Jagielloński Kraków
OSM Łowicz
3 : 1
Schumacher Packaging
Uniwersytet Jagielloński Kraków
1 : 4
Schumacher Packaging
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. OSM Łowicz
6
6 - 3
 
2. Schumacher Packaging
3
5 - 4
 
3. Uniwersytet Jagielloński Kraków
0
3 - 7
 
 
Finał Pucharu Pocieszenia
PWiK Ełk
3 : 3 k. 3 : 1
OSM Łowicz
 
Grupa T
 
Wyniki
Metsa Gdańsk
0 : 5
WPG
Metsa Gdańsk
3 : 5
Brother Polska
WPG
12 : 0
Brother Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. WPG
6
17 - 0
 
2. Brother Polska
3
5 - 15
 
3. Metsa Gdańsk
0
3 - 10
 
 
Grupa U
 
Wyniki
ITIS Warszawa
0 : 3
Leaseplan
ITIS Warszawa
1 : 5
Top-Thimm Tychy
Leaseplan
2 : 3
Top-Thimm Tychy
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Top-Thimm Tychy
6
8 - 3
 
2. Leaseplan
3
5 - 3
 
3. ITIS Warszawa
0
1 - 8
 
 
Finał Pucharu Pocieszenia
WPG
2 : 2 k. 3 : 2
Top-Thimm Tychy
 
Grupa W
 
Wyniki
Eko-Babice
0 : 3 v.o.
CAT LC Polska
Eko-Babice
0 : 3 v.o.
Warszadis
CAT LC Polska
3 : 0
Warszadis
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. CAT LC Polska
6
6 - 0
 
2. Warszadis
3
3 - 3
 
3. Eko-Babice
0
0 - 6
 
 
Grupa Z
 
Wyniki
Vlassenroot
4 : 0
GITD Warszawa
Vlassenroot
2 : 0
Wydawnictwo Bernardinum
GITD Warszawa
0 : 4
Wydawnictwo Bernardinum
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Vlassenroot
6
6 - 0
 
2. Wydawnictwo Bernardinum
3
4 - 2
 
3. GITD Warszawa
0
0 - 8
 
 
Finał Pucharu Pocieszenia
CAT LC Polska
1 : 5
Vlassenroot
 
 
 
II Runda grupowa
 
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Magna Dąbrowa Górnicza U 35
0 : 3
Magna Dąbrowa Górnicza
Inter Cars U 35
3 : 0
Magna Dąbrowa Górnicza
Inter Cars U 35
2 : 1
Magna Dąbrowa Górnicza U 35
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Inter Cars U 35
6
5 - 1
awans do ⅛ finału
2. Magna Dąbrowa Górnicza
3
3 - 3
 
3. Magna Dąbrowa Górnicza U 35
0
1 - 5
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Inter Cars
3 : 5
Bilfinger Warszawa
Amica Wronki
1 : 2
Bilfinger Warszawa
Amica Wronki
0 : 4
Inter Cars
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Bilfinger Warszawa
6
7 - 4
awans do ⅛ finału
2. Inter Cars
3
7 - 5
 
3. Amica Wronki
0
1 : 6
 
 
Grupa III
 
Wyniki
PZU Sport Warszawa
2 : 0
Sage
CITI Handlowy
3 : 0
Sage
CITI Handlowy
3 : 1
PZU Sport Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. CITI Handlowy
6
6 - 1
awans do ⅛ finału
2. PZU Sport Warszawa
3
3 - 3
 
3. Sage
0
0 - 5
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Fabryka Mebli Bodzio Goszcz
6 : 1
MTI Furninova
Sevroll System Warszawa
2 : 1
MTI Furninova
Sevroll System Warszawa
0 : 3
Fabryka Mebli Bodzio Goszcz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Fabryka Mebli Bodzio Goszcz
6
9 - 1
awans do ⅛ finału
2. Sevroll System Warszawa
3
2 - 4
 
3. MTI Furninova
0
2 - 8
 
 
Grupa V
 
Wyniki
Postęp Pniewy
2 : 2
Rejs Rypin
Trio Line Stęszew
4 : 1
Rejs Rypin
Trio Line Stęszew
0 : 1
Postęp Pniewy
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Postęp Pniewy
4
3 - 2
awans do ⅛ finału
2. Trio Line Stęszew
3
4 - 2
 
3. Rejs Rypin
1
3 - 6
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
Ivet Gliwice
5 : 0
PGNiG Termika Warszawa
Drewno Fornir Sękowski
3 : 0
PGNiG Termika Warszawa
Drewno Fornir Sękowski
2 : 2
Ivet Gliwice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ivet Gliwice
4
7 - 2
awans do ⅛ finału
2. Drewno Fornir Sękowski
4
5 - 2
 
3. PGNiG Termika Warszawa
0
0 - 8
 
 
Grupa VII
 
Wyniki
Tristone Wałbrzych
7 : 1
PIG Szczecin
Solidarność Glinik Gorlice
7 : 0
PIG Szczecin
Solidarność Glinik Gorlice
2 : 1
Tristone Wałbrzych
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Solidarność Glinik Gorlice
6
9 - 1
awans do ⅛ finału
2. Tristone Wałbrzych
3
8 - 3
 
3. PIG Szczecin
0
1 - 14
 
 
Grupa VIII
 
Wyniki
Faurecia Recliners Wałbrzych
5 : 0
Makro Rzgów
Plast-Rol Lotyń
11 : 1
Makro Rzgów
Plast-Rol Lotyń
4 : 0
Faurecia Recliners Wałbrzych
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Plast-Rol Lotyń
6
15 - 1
awans do ⅛ finału
2. Faurecia Recliners Wałbrzych
3
5 - 4
 
3. Makro Rzgów
0
1 - 16
 
 
Grupa IX
 
Wyniki
Netto Szczecin
8 : 0
Netia Tower
NGK Ceramics Gliwice
9 : 0
Netia Tower
NGK Ceramics Gliwice
3 : 0
Netto Szczecin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. NGK Ceramics Gliwice
6
12 - 0
awans do ⅛ finału
2. Netto Szczecin
3
8 - 3
 
3. Netia Tower
0
0 - 17
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Cooper Standard
3 : 0
Netia Warszawa
Tesco Lublin
3 : 1
Netia Warszawa
Tesco Lublin
0 : 3
Cooper Standard
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Cooper Standard
6
6 - 0
awans do ⅛ finału
2. Tesco Lublin
3
3 - 4
 
3. Netia Warszawa
0
1 - 6
 
 
Grupa XI
 
Wyniki
Magna Formpol
3 : 1
Impress Decor
Famot Pleszew
4 : 1
Impress Decor
Famot Pleszew
1 : 1
Magna Formpol
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Famot Pleszew
4
5 - 2
awans do ⅛ finału
2. Magna Formpol
4
4 - 2
 
3. Impress Decor
0
2 - 7
 
 
Grupa XII
 
Wyniki
Etisoft Gliwice
3 : 1
Amcor Tobacco
Mars Polska Sochaczew
2 : 0
Amcor Tobacco
Mars Polska Sochaczew
2 : 0
Etisoft Gliwice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Mars Polska Sochaczew
6
4 - 0
awans do ⅛ finału
2. Etisoft Gliwice
3
3 - 3
 
3. Amcor Tobacco
0
1 - 5
 
 
Grupa XIII
 
Wyniki
Dekorglass Działdowo
2 : 0
Electrolux Oława
Kolporter
7 : 0
Electrolux Oława
Kolporter
4 : 0
Dekorglass Działdowo
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kolporter
6
11 - 0
awans do ⅛ finału
2. Dekorglass Działdowo
3
2 - 4
 
3. Electrolux Oława
0
0 - 9
 
 
Grupa XIV
 
Wyniki
HG Poland
2 : 0
Stroer Polska
OKT Polska Bydgoszcz
3 : 0
Stroer Polska
OKT Polska Bydgoszcz
1 : 0
HG Poland
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. OKT Polska Bydgoszcz
6
4 - 0
awans do ⅛ finału
2. HG Poland
3
2 - 1
 
3. Stroer Polska
0
0 - 5
 
 
Grupa XV
 
Wyniki
Amica Wronki U 35
4 : 2
PUK Gryfino
Broen Dzierżoniów
4 : 0
PUK Gryfino
Broen Dzierżoniów
2 : 0
Amica Wronki U 35
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Broen Dzierżoniów
6
6 - 0
awans do ⅛ finału
2. Amica Wronki U 35
3
4 - 4
 
3. PUK Gryfino
0
2 - 8
 
 
Grupa XVI
 
Wyniki
IKEA Lubawa
1 : 0
Dovista Polska
Beds.pl
1 : 1
Dovista Polska
Beds.pl
2 : 1
IKEA Lubawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Beds.pl
4
3 - 2
awans do ⅛ finału
2. IKEA Lubawa
1
2 - 2
 
3. Dovista Polska
1
1 - 2
 
 
 
 
Faza finałowa
 
 
 
⅛ Finału
Famot Pleszew
0 : 1
Mars Polska Sochaczew
Kolporter
4 : 2
OKT Polska Bydgoszcz
Broen Dzierżoniów
2 : 4
Beds.pl
Inter Cars U 35
2 : 1
Fabryka Mebli Bodzio Goszcz
Bilfinger Warszawa
3 : 3 k. 7 : 6
CITI Handlowy
Postęp Pniewy
2 : 6
IVET Gliwice
Solidarność Glinik Gorlice
1 : 3
Plast-Rol Lotyń
NGK Ceramics Gliwice
0 : 2
Cooper Standard
 
 
¼ Finału
Mars Polska Sochaczew
0 : 4
Kolporter
Beds.pl
6 : 1
Inter Cars U 35
Bilfinger Warszawa
0 : 0 k. 5 : 6
IVET Gliwice
Plast-Rol Lotyń
2 : 0
Cooper Standard
 
½ Finału
Kolporter
2 : 3
IVET Gliwice
Beds.pl
1 : 2
Plast-Rol Lotyń
 
 
FINAŁ TURNIEJU
IVET Gliwice
4 : 1
Plast-Rol Lotyń
 
Puchar Fair-Play
Amica Wronki U 35
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Ireneusz Gryboś
Solidarność Glinik Gorlice
Najlepszy piłkarz
Ariel Mnochy
Ivet Gliwice
Najlepszy bramkarz
Marcin Stelmaszyński
Plast-Rol Lotyń
 
Wyróżnienia
Rafał Werbski
Beds.pl
Paweł Płonka
Cooper Standard
Marcin Wanat
Kolporter
 
Tabela strzelców turnieju:
Ireneusz Gryboś
Glinik Gorlice
15
Marcin Wanat
Kolporter
12
Ariel Mnochy
Ivet Gliwice
11
Piotr Piorun
Inter Cars U35
9
Grzegorz Staszewski
Inter Cars U35
9
Bartek Podobas
Bilfinger
9
Paweł Kubot
FM Bodzio
9
Łukasz Marcinkowski
Famot Pleszew
9
Krzysztof Tabara
Mars Sochaczew
9
Radosław Zużyło
Kolporter Kielce
9
 
 
Klasyfikacja końcowa
I
IVET Gliwice
II
Past-Rol Lotyń
III
Kolporter
 
Beds.pl Bydgoszcz
V
Cooper Standard Myślenice
 
Mars Polska Sochaczew
 
Inter Cars Warszawa U35
 
Bilfinger warszawa
IX
Famot Pleszew
 
OKT Bydgoszcz
 
Broen Dzierżoniów
 
FM Bodzio Goszcz
 
CITI Handlowy
 
Postęp Pniewy
 
Solidarność Glinik Gorlice
 
NGK Ceramics Gliwice
XVII
IKEA Lubawa
 
Amica Wronki U35
 
HG Poland
 
Dekorglass Działdowo
 
Inter Cars Warszawa
 
Magna Dąbrowa Górnicza
 
PZU Sport Warszawa
 
Sevroll-System Warszawa
 
Trio-Line Polska
 
Drewno Fornir Sękowski
 
Tristone Wałbrzych
 
Faurecia Recliners Wałbrzych
 
Netto Szczecin
 
Tesco Lublin
 
Magna Formpol Tychy
 
Etisoft Gliwice
XXXIII
Magna Dąbrowa Górnicza U35
 
Amica Wronki
 
Sage
 
MTI Furninova Kętrzyn
 
Rejs Rypin
 
PGNiG Termika Warszawa
 
PIG Szczecin
 
Makro Rzgów
 
Netia Tower
 
Netia Warszawa
 
Impress Decor Ełk
 
Amcor Tobacco
 
Electrolux Oława
 
Stroer Polska
 
PUK Gyfino
 
Dovista Polska
 

                                 Logistyka                                             
..