26-27 kwietnia 2014 Częstochowa - V Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w siatkówce

« powrót

 
V Międzybranżowe Mistrzostwa Polski 
Firm i Zakładów Pracy w siatkówce
Częstochowa 2014
 
W dniach 26-27 kwietnia 2014r. w Częstochowie odbyły się V Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w siatkówce. Był to największy tego typu turniej siatkarski, jaki kiedykolwiek odbył się w Polsce. Do zawodów zgłosiły się aż 32 zespoły, reprezentujące swoje firmy!!! W ostateczności, w mistrzostwach udział wzięło 31 drużyn, gdyż jedna z drużyn, z przyczyn formalnych nie mogła przystąpić do zawodów.
Mistrzostwa odbywały się w jednym z najładniejszych tego typu obiektów sportowych w Polsce,  „Hali Sportowej Częstochowa”. Po dwudniowej zaciętej rywalizacji tytuł „Mistrza Polski”, wywalczyła drużyna Ecostand Częstochowa, która w meczu finałowym pokonała Technokabel Szreńsk. Trzecie miejsce zajęły drużyny Play, oraz Remagum Mysłowice.
Wśród czołowych drużyn turnieju, znalazły się również ekipy: WSK-PZL Rzeszów, Eko-Jumir Czeladź, Hutchinson Żywiec, oraz 10 BKP Świętoszów. Wszystkie te drużyny zajęły ex-equo piąte miejsce w turnieju. Najlepszą drużyna mieszaną mistrzostw, został zespół ZNP Opole. Puchar Fair-Play, przyznano drużynie Ball Packaging Radomsko, a „Puchar Pocieszenia” mistrzostw wywalczyła drużyna Mostva Mszczonów.
 Mistrzom Polski serdecznie gratulujemy zwycięstwa w turnieju. Wszystkim drużynom dziękujemy za udział w zawodach i stworzenie świetnej sportowej atmosfery. Serdecznie zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w kolejnej edycji mistrzostw.
 

 
Wyniki:
 
 
Grupa A
 
Wyniki
WSK PZL-Rzeszów
2 : 0 (27:25, 21:13)
Rossmann Łódź
Ball Packaging Radomsko
0 : 2 (16:21, 15:21)
Cementownia Odra Opole
WSK PZL-Rzeszów
2 : 0 (21:4, 21:8)
Ball Packaging Radomsko
Rossmann Łódź
2 : 0 (21:14, 21:12)
Cementownia Odra Opole
Cementownia Odra Opole
0 : 2 (10:21, 10:21)
WSK PZL-Rzeszów
Ball Packaging Radomsko
0 : 2 (10:21, 7:21)
Rossmann Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. WSK PZL-Rzeszów
9
6 - 0
awans do II rundy
2. Rossmann Łódź
6
4 - 2
awans do II rundy
3. Cementownia Odra Opole
3
2 - 4
awans do II rundy
4. Ball Packaging Radomsko
0
0 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa B
 
Wyniki
Hutchinson Żywiec
2 : 0 (21:6, 21:13)
ZWiK Pabianice
BAT Augustów
2 : 0 (21:10, 21:10)
Klimat Solec
Hutchinson Żywiec
2 : 0 (22:20, 21:19)
BAT Augustów
ZWiK Pabianice
2 : 1 (13:21, 22:20, 15:6)
Klimat Solec
Klimat Solec
0 : 2 (15:21, 16:21)
Hutchinson Żywiec
BAT Augustów
2 : 0 (21:11, 21:13)
ZWiK Pabianice
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Hutchinson Żywiec
9
6 - 0
awans do II rundy
2. BAT Augustów
6
4 - 2
awans do II rundy
3. ZWiK Pabianice
2
2 - 5
awans do II rundy
4. Klimat Solec
0
1 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa C
 
Wyniki
Cersanit IV Krasnystaw
2 : 0 (21:15, 21:16)
Mostva Mszczonów
ZETO Olsztyn
2 : 0 (21:10, 21:13)
BSH Łódź
Cersanit IV Krasnystaw
1 : 2 (16:21, 21:16, 15:17)
ZETO Olsztyn
Mostva Mszczonów
1 : 2 (21:9, 19:21, 16:18)
BSH Łódź
BSH Łódź
0 : 2 (13:21, 6:21)
Cersanit IV Krasnystaw
ZETO Olsztyn
2 : 0 (21:17, 21:14)
Mostva Mszczonów
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. ZETO Olsztyn
8
6 - 1
awans do II rundy
2. Cersanit IV Krasnystaw
7
5 - 2
awans do II rundy
3. BSH Łódź
2
2 - 5
awans do II rundy
4. Mostva Mszczonów
1
1 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa D
 
Wyniki
Technokabel Szreńsk
2 : 0 (21:5, 21:15)
LPEC Lublin
Allcon Gdynia
0 : 2 (6:21, 8:21)
Play Warszawa
Technokabel Szreńsk
2 : 0 (21:10, 21:8)
Allcon Gdynia
LPEC Lublin
0 : 2 (9:21, 6:21)
Play Warszawa
Play Warszawa
1 : 2 (17:21, 21:15, 13:15)
Technokabel Szreńsk
Allcon Gdynia
2 : 0 (25:23, 21:17)
LPEC Lublin
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Technokabel Szreńsk
8
6 - 1
awans do II rundy
2. Play Warszawa
7
5 - 2
awans do II rundy
3. Allcon Gdynia
3
2 - 4
awans do II rundy
4. LPEC Lublin
0
0 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa E
 
Wyniki
10 BKP Świętoszów
2 : 0 (21:12, 21:11)
PKC Group Sosnowiec
Autoliv Jelcz-Laskowice
0 : 2 (18:21, 13:21)
Infosys BPO Łódź
10 BKP Świętoszów
2 : 0 (21:6, 21:16)
Autoliv Jelcz-Laskowice
PKC Group Sosnowiec
2 : 0 (21:10, 21:17)
Infosys BPO Łódź
Infosys BPO Łódź
0 : 2 (4:21, 11:21)
10 BKP Świętoszów
Autoliv Jelcz-Laskowice
0 : 2 (10:21, 14:21)
PKC Group Sosnowiec
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. 10 BKP Świętoszów
9
6 - 0
awans do II rundy
2. PKC Group Sosnowiec
6
4 - 2
awans do II rundy
3. Infosys BPO Łódź
3
2 - 4
awans do II rundy
4. Autoliv Jelcz-Laskowice
0
0 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa F
 
Wyniki
TIETO Szczecin
2 : 1 (19:21, 21:9, 15:4)
Amcor Łódź
Ochocki Turek
0 : 2 (18:21, 18:21)
Ecostand.pl Częstochowa
TIETO Szczecin
0 : 2 (19:21, 12:21)
Ochocki Turek
Amcor Łódź
0 : 2 (6:21, 14:21)
Ecostand.pl Częstochowa
Ecostand.pl Częstochowa
2 : 0 (21:14, 21:19)
TIETO Szczecin
Ochocki Turek
2 : 0 (21:13, 21:17)
Amcor Łódź
 Tabela grupy
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Ecostand.pl Częstochowa
9
6 - 0
awans do II rundy
2. Ochocki Turek
6
4 - 2
awans do II rundy
3. TIETO Szczecin
2
2 - 5
awans do II rundy
4. Amcor Łódź
1
1 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa G
 
Wyniki
Remagum Mysłowice
2 : 0 (21:10, 21:12)
TIP-TOPOL Pobiedziska
Corning Polska
2 : 0 (21:16, 21:14)
Hicron Wrocław
Remagum Mysłowice
2 : 0 (21:17, 21:13)
Corning Polska
TIP-TOPOL Pobiedziska
2 : 0 (21:12, 21:7)
Hicron Wrocław
Hicron Wrocław
0 : 2 (5:21, 8:21)
Remagum Mysłowice
Corning Polska
1 : 2 (23:25, 21:17, 14:16)
TIP-TOPOL Pobiedziska
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Remagum Mysłowice
9
6 - 0
awans do II rundy
2. TIP-TOPOL Pobiedziska
6
4 - 3
awans do II rundy
3. Corning Polska
3
3 - 4
awans do II rundy
4. Hicron Wrocław
0
0 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa H
 
Wyniki
Nordea Łódź
0 : 2 (8:21, 15:21)
ZNP Opole
Eko-Jumir
2 : 1 (21:10, 17:21, 15:9)
ZNP Opole
Nordea Łódź
0 : 2 (13:21, 15:21)
Eko-Jumir
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Eko-Jumir
8
6 - 1
awans do II rundy
2. ZNP Opole
7
5 - 2
awans do II rundy
3. Nordea Łódź
3
2 - 4
awans do II rundy
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
¼ Finału Pucharu Pocieszenia
Ball Packaging
0 : 2 (9:21, 14:21)
Autoliv Jelcz-Laskowice
Klimat Solec Kujawski
1 : 2 (19:21, 27:25, 9:15)
Amcor Łódź
Mostva Mszczonów
2 : 0 (21:16, 21:10)
Hicron Wrocław
LPEC Lublin
2 : 0 v.o.
Wkręt-Met
 
 
½ Finału Pucharu Pocieszenia
Autoliv Jelcz-Laskowice
0 : 2 (16:21, 9:21)
Mostva Mszczonów
Amcor Łódź
2 : 0 (21:13, 21:5)
LPEC Lublin
 
Finał Pucharu Pocieszenia
Mostva Mszczonów
2 : 1 (18:21, 21:13, 15:4)
Amcor Łódź
 
 
II Runda Grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
WSK PZL-Rzeszów
2 : 0 (21:4, 21:11)
BSH Łódź
BSH Łódź
0 : 2 (15:21, 8:21)
BAT Augustów
BAT Augustów
1 : 2 (21:16, 14:21, 9:15)
WSK PZL-Rzeszów
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. WSK PZL-Rzeszów
5
4 - 1
awans do ¼ finału
2. BAT Augustów
4
3 - 2
 
3. BSH Łódź
0
0 - 4
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Hutchinson Żywiec
2 : 0 (21:8, 21:14)
Allcon Gdynia
Allcon Gdynia
0 : 2 (14:21, 8:21)
Cersanit IV Krasnystaw
Cersanit IV Krasnystaw
1 : 2 (16:21, 21:11, 8:15)
Hutchinson Żywiec
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Hutchinson Żywiec
5
4 - 1
awans do ¼ finału
2. Cersanit IV Krasnystaw
4
3 - 2
 
3. Allcon Gdynia
0
0 - 4
 
 
Grupa III
 
Wyniki
ZETO Olsztyn
2 : 0 (21:4, 21:10)
Cementownia Odra Opole
Cementownia Odra Opole
0 : 2 (6:21, 6:21)
PLAY Warszawa
PLAY Warszawa
2 : 0 (24:22, 21:17)
ZETO Olsztyn
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. PLAY Warszawa
6
4 - 0
awans do ¼ finału
2. ZETO Olsztyn
3
2 - 2
 
3. Cementownia Odra Opole
0
0 - 4
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Technokabel Szreńsk
2 : 0 (21:12, 21:13)
ZWiK Pabianice
ZWiK Pabianice
0 : 2 (9:21, 20:22)
Rossmann Łódź
Rossmann Łódź
1 : 2 (22:20, 15:21, 10:15)
Technokabel Szreńsk
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Technokabel Szreńsk
5
4 - 1
awans do ¼ finału
2. Rossmann Łódź
4
3 - 2
 
3. ZWiK Pabianice
0
0 - 4
 
 
Grupa V
 
Wyniki
10 BKP Świętoszów
2 : 0 (21:12, 21:15)
Corning Polska
Corning Polska
0 : 2 (16:21, 19:21)
Ochocki Turek
Ochocki Turek
0 : 2 (13:21, 11:21)
10 BKP Świętoszów
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. 10 BKP Świętoszów
6
4 - 0
awans do ¼ finału
2. Ochocki Turek
3
2 - 2
 
3. Corning Polska
0
0 - 4
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
Ecostand.pl
2 : 0 (21:9, 21:10)
Nordea Polska
Nordea Polska
0 : 2 (16:21, 16:21)
TIP-TOPOL
TIP-TOPOL
0 : 2 (17:21, 18:21)
Ecostand.pl
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Ecostand.pl Częstochowa
6
4 - 0
awans do ¼ finału
2. TIP-TOPOL Pobiedziska
3
2 - 2
 
3. Nordea Polska
0
0 - 4
 
 
Grupa VII
 
Wyniki
Remagum Mysłowice
2 : 0 (21:15, 21:18)
Infosys BPO Łódź
Infosys BPO Łódź
0 : 2 (20:22, 16:21)
ZNP Opole
ZNP Opole
0 : 2 (8:21, 10:21)
Remagum Mysłowice
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Remagum Mysłowice
6
4 - 0
awans do ¼ finału
2. ZNP Opole
3
2 - 2
 
3. Infosys BPO Łódź
0
0 - 4
 
 
Grupa VIII
 
Wyniki
Eko-Jumir Czeladź
2 : 1 (14:21, 21:18, 16:14)
TIETO Szczecin
TIETO Szczecin
2 : 1 (13:21, 21:12, 15:8)
PKC Group Sosnowiec
PKC Group Sosnowiec
0 : 2 (7:21, 8:21)
Eko-Jumir Czeladź
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Eko-Jumir Czeladź
5
4 - 1
awans do ¼ finału
2. TIETO Szczecin
3
3 - 3
 
3. PKC Group Sosnowiec
1
1 - 4
 
 
 
Faza finałowa
 
 
¼ Finału
Hutchinson Żywiec
0 : 2 (28:30, 18:21)
Remagum Mysłowice
WSK PZL-Rzeszów
1 : 2 (22:20, 18:21, 9:15)
Ecostand.pl Częstochowa
Technokabel Szreńsk
2 : 1 (17:21, 21:19, 15:9)
10 BKP Świętoszów
PLAY Warszawa
2 : 1 (21:13, 19:21,15:9)
Eko-Jumir Czelaldź
 
 
½ Finału
Remagum Mysłowice
1 : 2 (20:22, 23:21, 11:15)
Ecostand.pl
Technokabel Szreńsk
2 : 1 (15:21, 21:14, 15:11)
PLAY Warszawa
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Technokabel Szreńsk
0 : 2 (9:21, 10:21)
Ecostand.pl
 
Puchar dla najlepszej drużyny mieszanej
ZNP Opole
 
Puchar Fair-Play
Ball Packaging Radomsko
 
 
Nagrody indywidualne:
Najlepsza Zawodniczka
Elżbieta Wąsik
PLAY Warszawa
Najlepszy Zawodnik
Maciej Kusaj
Ecostand.pl
 
Wyróżnienia
Janusz Hajduk
Remagum Mysłowice
Adrian Warda
Technokabel Szreńsk
Łukasz Burzyński
Ecostand.pl Częstochowa
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Ecostand.pl Częstochowa
II
Technokabel Szreńsk
III ex aequo
Remagum Mysłowice
III ex aequo
PLAY Warszawa
V
Hutchinson Żywiec
 
WSK PZL-Rzeszów
 
10 BKP Świętoszów
 
Eko-Jumir Czeladź
IX
TIETO Szczecin
 
ZNP Opole
 
Tip-Topol Pobiedziska
 
Ochocki Turek
 
Rossmann Łódź
 
ZETO Olsztyn
 
Cersanit IV Krasnystaw
 
BAT Augustów
XVII - XXIV
PKC Group Sosnowiec
 
Infosys BPO Łódź
 
Nordea Polska
 
Corning Polska
 
ZWiK Pabianice
 
Cementownia Odra Opole
 
Allcon Gdynia
 
BSH Łódź
XXV
Mostva Mszczonów
XXVI-XXXI
Amcor Łódź
 
Autoliv Jelcz-Laskowice
 
LPEC Lublin
 
Ball Packaging Radomsko
 
Klimat Solec Kujawski
 
Hicron Wrocław
 

                                 Logistyka                                             
..