21-22 czerwca 2014 Wrocław - Puchar Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej sześcioosobowej

« powrót

 
 
Puchar Polski 
Firm i Zakładów Pracy
w piłce nożnej - Wrocław 2014
 
 
W dniach 21-22 czerwca 2014r., we Wrocławiu, na obiektach AWF we Wrocławiu, odbyła się pierwsza edycja Pucharu Polski Firm i Zakładów w piłce nożnej. Zawody spotkały się z ogromnym zainteresowaniem i zgromadziły na starcie aż 56 zespołów, reprezentujących swoje firmy. Po dwudniowej rywalizacji Puchar Polski wywalczyła drużyna 10 Brygady Kawalerii Pancernej ze Świętoszowa, która w finale pokonała zespół ZZ Kadra KWK Piekary Śląskie. Trzecie miejsca ex-equo zajęły drużyny Dekorglass Działdowo i Wielkopolskiej Spółki Gazowniczej o/Koszalin. Dwudniowe zawody stały na dobrym, piłkarskim poziomie a uczestniczące zespoły stworzyły świetną sportową atmosferę. Z całą pewnością nowa formuła turnieju piłkarskiego, dla firm i zakładów pracy będzie cyklicznie organizowana każdego roku.
Zdobywcą Pucharu Polski, drużynie 10 BKP ze Świętoszowa serdecznie gratulujemy a wszystkie zespoły zapraszamy do udziału w kolejnych turniejach piłki nożnej, organizowanych przez naszą firmę.
 
Wyniki:
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Celsium Skarżysko-Kamienna
1 : 0
ZGK Ostrów Mazowiecka
KPWiK Kraśnik
0 : 10
Gazownia Koszalin
Celsium Skarżysko-Kamienna
1 : 0
Herbapol Wrocław
ZGK Ostrów Mazowiecka
3 : 0
KPWiK Kraśnik
Gazownia Koszalin
5 : 0
Herbapol Wrocław
Celsium Skarżysko-Kamienna
2 : 0
KPWiK Kraśnik
Gazownia Koszalin
5 : 3
ZGK Ostrów Mazowiecka
KPWiK Kraśnik
1 : 6
Herbapol Wrocław
Celsium Skarżysko-Kamienna
0 : 2
Gazownia Koszalin
Herbapol Wrocław
5 : 1
ZGK Ostrów Mazowiecka
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Gazownia Koszalin
12
22 - 3
awans do II rundy
2. Celsium Skarżysko-Kamienna
9
4 - 2
awans do II rundy
3. Herbapol Wrocław
6
11 - 8
awans do II rundy
4. ZGK Ostrów Mazowiecka
3
7 - 11
baraż
5. KPWiK Kraśnik
0
1 - 21
baraż
 
Grupa B
 
Wyniki
PWiK Inowrocław
8 : 0
OPEC Gdynia
Katowickie Wodociągi
2 : 1
MZGK Bolesławiec
PWiK Inowrocław
5 : 1
PZU Sport Team
OPEC Gdynia
0 : 9
Katowickie Wodociągi
MZGK Bolesławiec
2 : 2
PZU Sport Team
PWiK Inowrocław
0 : 0
Katowickie Wodociągi
MZGK Bolesławiec
7 : 1
OPEC Gdynia
Katowickie Wodociągi
2 : 0
PZU Sport Team
PWiK Inowrocław
3 : 0
MZGK Bolesławiec
PZU Sport Team
10 : 0
OPEC Gdynia
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PWiK Inowrocław
10
16 - 1
awans do II rundy
2. Katowickie Wodociągi
10
14 - 1
awans do II rundy
3. PZU Sport Team
4
13 - 9
awans do II rundy
4. MZGK Bolesławiec
4
10 - 8
baraż
5. OPEC Gdynia
0
1 - 34
baraż
 
Grupa C
 
Wyniki
ZEC Pabianice
8 : 0
Polonia Iserlohn
RPWiK Sosnowiec
3 : 0
MZEC Kędzierzyn-Koźle
ZEC Pabianice
7 : 2
Faurecia Wałbrzych
Polonia Iserlohn
3 : 3
RPWiK Sosnowiec
MZEC Kędzierzyn-Koźle
2 : 11
Faurecia Wałbrzych
ZEC Pabianice
5 : 0
RPWiK Sosnowiec
MZEC Kędzierzyn-Koźle
0 : 5
Polonia Iserlohn
RPWiK Sosnowiec
2 : 4
Faurecia Wałbrzych
ZEC Pabianice
10 : 0
MZEC Kędzierzyn-Koźle
Faurecia Wałbrzych
6 : 1
Polonia Iserlohn
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ZEC Pabianice
12
30 - 2
awans do II rundy
2. Faurecia Wałbrzych
9
23 - 12
awans do II rundy
3. RPWiK Sosnowiec
4
8 - 12
awans do II rundy
4. Polonia Iserlohn
4
9 - 17
baraż
5. MZEC Kędzierzyn-Koźle
0
2 - 29
baraż
 
Grupa D
 
Wyniki
Schumacher Packaging
1 : 0
MPGK Stargard Szczeciński
Dalkia Łódź
0 : 2
Nova Środa Wlkp.
Schumacher Packaging
1 : 4
MPWiK Jaworzno
MPGK Stargard Szczeciński
3 : 4
Dalkia Łódź
Nova Środa Wlkp.
1 : 0
MPWiK Jaworzno
Schumacher Packaging
0 : 2
Dalkia Łódź
Nova Środa Wlkp.
6 : 0
MPGK Stargard Szczeciński
Dalkia Łódź
1 : 3
MPWiK Jaworzno
Schumacher Packaging
2 : 5
Nova Środa Wlkp.
MPWiK Jaworzno
6 : 0
MPGK Stargard Szczeciński
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Nova Środa Wlkp.
12
14 - 2
awans do II rundy
2. MPWiK Jaworzno
9
13 - 3
awans do II rundy
3. Dalkia Łódź
6
7 - 8
awans do II rundy
4. Schumacher Packaging
3
4 - 11
baraż
5. MPGK Stargard Szczeciński
0
3 - 17
baraż
 
Grupa E
 
Wyniki
10 BKP Świętoszów
4 : 3
Oscar Oleśnica
Bank MBS Mikołów
1 : 1
Dekorglass Działdowo
10 BKP Świętoszów
3 : 0
TJX European Wrocław
Bank MBS Mikołów
5 : 1
Sandoz Polska
Oscar Oleśnica
4 : 1
TJX European Wrocław
Dekorglass Działdowo
1 : 1
Sandoz Polska
10 BKP Świętoszów
2 : 1
Dekorglass Działdowo
Bank MBS Mikołów
3 : 4
Oscar Oleśnica
10 BKP Świętoszów
5 : 1
Sandoz Polska
Bank MBS Mikołów
2 : 2
TJX European Wrocław
Oscar Oleśnica
3 : 0
Sandoz Polska
Dekorglass Działdowo
2 : 1
TJX European Wrocław
10 BKP Świętoszów
1 : 1
Bank MBS Mikołów
Oscar Oleśnica
1 : 1
Dekorglass Działdowo
TJX European Wrocław
1 : 1
Sandoz Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. 10 BKP Świętoszów
13
15 - 6
awans do II rundy
2. Oscar Oleśnica
10
15 - 9
awans do II rundy
3. Bank MBS Mikołów
6
12 - 9
awans do II rundy
4. Dekorglass Działdowo
6
6 - 6
awans do II rundy
5. TJX European Wrocław
2
5 - 12
baraż
6. Sandoz Polska
2
4 - 15
baraż
 
Grupa F
 
Wyniki
Technisat Digital
5 : 0
Incom Wrocław
SKC & Alphavision Dzierżoniów
4 : 2
Transition Technologies
Technisat Digital
2 : 1
Hessung Elektronics
Incom Wrocław
0 : 1
SKC & Alphavision
Transition Technologies
1 : 8
Hessung Elektronics
Technisat Digital
6 : 0
SKC & Alphavision Dzierżoniów
Transition Technologies
0 : 4
Incom Wrocław
SKC & Alphavision Dzierżoniów
2 : 6
Hessung Elektronics
Technisat Digital
17 : 0
Transition Technologies
Hessung Elektronics
3 : 0
Incom Wrocław
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Technisat Digital
12
30 - 1
awans do II rundy
2. Hessung Elektronics
9
18 - 5
awans do II rundy
3. SKC & Alphavision Dzierżoniów
6
7 - 14
awans do II rundy
4. Incom Wrocław
3
4 - 9
baraż
5. Transition Technologies
0
3 - 33
baraż
 
Grupa G
 
Wyniki
Kerry Polska Oleśnica
6 : 3
Tamir Bystrzyca Kłodzka
Wropak Wrocław
3 : 6
Swedwood Resko
Kerry Polska Oleśnica
2 : 1
Olimp Laboratories
Tamir Bystrzyca Kłodzka
0 : 5
Wropak Wrocław
Swedwood Resko
0 : 2
Olimp Laboratories
Kerry Polska Oleśnica
2 : 3
Wropak Wrocław
Swedwood Resko
0 : 2
Tamir Bystrzyca Kłodzka
Wropak Wrocław
1 : 4
Olimp Laboratories
Kerry Polska Oleśnica
4 : 3
Swedwood Resko
Olimp Laboratories
6 : 0
Tamir Bystrzyca Kłodzka
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kerry Polska Oleśnica
9
14 - 10
awans do II rundy
2. Olimp Laboratories
9
13 - 3
awans do II rundy
3. Wropak Wrocław
6
12 - 12
awans do II rundy
4. Tamir Bystrzyca Kłodzka
3
5 - 17
baraż
5. Swedwood Resko
3
9 - 11
baraż
 
Grupa H
 
Wyniki
Ramb Bełchatów
4 : 1
ZGH Bolesław Bukowno
Pratt & Whitney Kalisz
8 : 1
Belma Białe Błota
Ramb Bełchatów
5 : 1
MB Aerospace Rzeszów
ZGH Bolesław Bukowno
0 : 1
Pratt & Whitney Kalisz
Belma Białe Błota
5 : 1
MB Aerospace Rzeszów
Ramb Bełchatów
2 : 2
Pratt & Whitney Kalisz
Belma Białe Błota
0 : 4
ZGH Bolesław Bukowno
Pratt & Whitney Kalisz
3 : 1
MB Aerospace Rzeszów
Ramb Bełchatów
5 : 1
Belma Białe Błota
MB Aerospace Rzeszów
0 : 2
ZGH Bolesław Bukowno
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ramb Bełchatów
10
16 - 5
awans do II rundy
2. Pratt & Whitney Kalisz
10
14 - 4
awans do II rundy
3. ZGH Bolesław Bukowno
6
7 - 5
awans do II rundy
4. Belma Białe Błota
3
7 - 18
baraż
5. MB Aerospace Rzeszów
0
3 - 15
baraż
 
Grupa I
 
Wyniki
ZZ Kadra KWK Piekary
4 : 0
Ferroxcube Skierniewice
ArcelorMittal Huta Warszawa
0 : 2
Euroglas Ujazd
ZZ Kadra KWK Piekary
5 : 0
Delaval Wrocław
Ferroxcube Skierniewice
0 : 0
ArcelorMittal Huta Warszawa
Euroglas Ujazd
2 : 1
Delaval Wrocław
ZZ Kadra KWK Piekary
5 : 0
ArcelorMittal Huta Warszawa
Euroglas Ujazd
1 : 1
Ferroxcube Skierniewice
ArcelorMittal Huta Warszawa
1 : 2
Delaval Wrocław
ZZ Kadra KWK Piekary
2 : 0
Euroglas Ujazd
Delaval Wrocław
4 : 0
Ferroxcube Skierniewice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ZZ Kadra KWK Piekary
12
16 - 0
awans do II rundy
2. Euroglas Ujazd
7
5 - 4
awans do II rundy
3. Delaval Wrocław
6
7 - 8
awans do II rundy
4. Ferroxcube Skierniewice
2
1 - 9
baraż
5. ArcelorMittal Huta Warszawa
1
1 - 9
baraż
 
Grupa J
 
Wyniki
KSRG Zofiówka
2 : 3
Emit Żychlin
Shapers Polska
0 : 5
Mistal Katowice
KSRG Zofiówka
2 : 3
Alstom Power Wrocław
Emit Żychlin
4 : 0
Shapers Polska
Mistal Katowice
1 : 4
Alstom Power Wrocław
KSRG Zofiówka
6 : 0
Shapers Polska
Mistal Katowice
3 : 1
Emit Żychlin
Shapers Polska
0 : 12
Alstom Power Wrocław
KSRG Zofiówka
6 : 0
Mistal Katowice
Alstom Power Wrocław
1 : 0
Emit Żychlin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Alstom Power Wrocław
12
20 - 3
awans do II rundy
2. KSRG Zofiówka
6
16 - 6
awans do II rundy
3. Emit Żychlin
6
8 - 6
awans do II rundy
4. Mistal Katowice
6
9 - 11
baraż
5. Shapers Polska
0
0 - 27
baraż
 
Grupa K
 
Wyniki
BSH Łódź
7 : 0
Aner-Stal Wrocław
Nemak Bielsko-Biała
0 : 1
ZZG KWK Wieczorek
BSH Łódź
2 : 0
WSK PZL-Rzeszów
Aner-Stal Wrocław
1 : 1
Nemak Bielsko-Biała
ZZG KWK Wieczorek
2 : 0
WSK PZL-Rzeszów
BSH Łódź
5 : 0
Nemak Bielsko-Biała
ZZG KWK Wieczorek
5 : 0
Aner-Stal Wrocław
Nemak Bielsko-Biała
1 : 2
WSK PZL-Rzeszów
BSH Łódź
1 : 0
ZZG KWK Wieczorek
WSK PZL-Rzeszów
3 : 1
Aner-Stal Wrocław
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. BSH Łódź
12
15 - 0
awans do II rundy
2. ZZG KWK Wieczorek
9
8 - 1
awans do II rundy
3. WSK PZL-Rzeszów
6
5 - 6
awans do II rundy
4. Nemak Bielsko-Biała
1
2 - 9
baraż
5. Aner-Stal Wrocław
1
2 - 16
baraż
 
 
Baraż
 
 
Grupa S
 
Wyniki
ZGK Ostrów Mazowiecka
7 : 0
MZEC Kędzierzyn-Koźle
Belma Białe Błota
6 : 0
MZEC Kędzierzyn-Koźle
ZGK Ostrów Mazowiecka
1 : 3
Belma Białe Błota
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Belma Białe Błota
6
9 - 1
2. ZGK Ostrów Mazowiecka
3
8 - 3
3. MZEC Kędzierzyn-Koźle
0
0 - 13
 
Grupa T
 
Wyniki
MZGK Bolesławiec
3 : 0
MPGK Stargard Szczeciński
Ferroxcube Skierniewice
3 : 0
MPGK Stargard Szczeciński
MZGK Bolesławiec
0 : 2
Ferroxcube Skierniewice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Ferroxcube Skierniewice
6
5 - 0
2. MZGK Bolesławiec
3
3 - 2
3. MPGK Stargard Szczeciński
0
0 - 6
 
Grupa U
 
Wyniki
TJX European Wrocław
1 : 0
Polonia Iserlohn
ArcelorMittal Huta Warszawa
0 : 3
Mistal Katowice
TJX European Wrocław
3 : 2
Mistal Katowice
ArcelorMittal Huta Warszawa
0 : 3
Polonia Iserlohn
TJX European Wrocław
3 : 0
ArcelorMittal Huta Warszawa
Polonia Iserlohn
0 : 3
Mistal Katowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. TJX European Wrocław
9
7 - 2
2. Mistal Katowice
6
8 - 3
3. Polonia Iserlohn
3
3 - 4
4. ArcelorMittal Huta Warszawa
0
0 - 9
 
Grupa W
 
Wyniki
Transition Technologies
0 : 2
Schumacher Packaging
Shapers Polska
0 : 2
Nemak Bielsko-Biała
Transition Technologies
0 : 2
Nemak Bielsko-Biała
Shapers Polska
2 : 4
Schumacher Packaging
Transition Technologies
0 : 0
Shapers Polska
Schumacher Packaging
0 : 1
Nemak Bielsko-Biała
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Nemak Bielsko-Biała
9
5 - 0
2. Schumacher Packaging
6
6 - 3
3. Shapers Polska
1
2 - 6
4. Transition Technologies
1
0 - 4
 
Grupa X
 
Wyniki
Incom Wrocław
3 : 0
Aner-Stal Wrocław
KPWiK Kraśnik
1 : 4
Swedwood Resko
Incom Wrocław
0 : 5
Swedwood Resko
KPWiK Kraśnik
3 : 0
Aner-Stal Wrocław
Swedwood Resko
3 : 0
Aner-Stal Wrocław
Incom Wrocław
3 : 0
KPWiK Kraśnik
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Swedwood Resko
9
12 - 1
2. Incom Wrocław
6
6 - 5
3. KPWiK Kraśnik
3
4 - 7
4. Aner-Stal Wrocław
0
0 - 9
 
 
Grupa Y
 
Wyniki
Tamir Bystrzyca Kłodzka
1 : 2
Sandoz Polska
OPEC Gdynia
0 : 2
MB Aerospace Rzeszów
Tamir Bystrzyca Kłodzka
3 : 2
MB Aerospace Rzeszów
OPEC Gdynia
0 : 3
Sandoz Polska
MB Aerospace Rzeszów
1 : 0
Sandoz Polska
Tamir Bystrzyca Kłodzka
6 : 0
OPEC Gdynia
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Tamir Bystrzyca Kłodzka
6
10 - 4
2. MB Aerospace Rzeszów
6
5 - 3
3. Sandoz Polska
6
5 - 2
4. OPEC Gdynia
0
0 - 11
 
 
Półfinały baraży
Ferroxcube Skierniewice
1 : 0
TJX European Wrocław
Nemak Bielsko-Biała
1 : 2
Schumacher Packaging
Swedwood Resko
1 : 3
Tamir Bystrzyca Kłodzka
Mistal Katowice
4 : 0
Belma Białe Błota
 
 
Finały baraży
Ferroxcube Skierniewice
0 : 0 k. 2 : 3
Tamir Bystrzyca Kłodzka
Schumacher Packaging
2 : 1
Mistal Katowice
 
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Olimp Laboratories
0 : 1
Bank MBS Mikołów
Gazownia Koszalin
4 : 1
Bank MBS Mikołów
Gazownia Koszalin
2 : 3
Olimp Laboratories
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Gazownia Koszalin
3
6 - 4
awans do ⅛ finału
2. Olimp Laboratories
3
3 - 3
 
3. Bank MBS Mikołów
3
2 - 4
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Oscar Oleśnica
0 : 1
Tamir Bystrzyca Kłodzka
Hessung Elektronics
0 : 2
Tamir Bystrzyca Kłodzka
Oscar Oleśnica
10 : 3
Hessung Elektronics
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Tamir Bystrzyca Kłodzka
6
3 - 0
awans do ⅛ finału
2. Oscar Oleśnica
3
10 - 4
 
3. Hessung Elektronics
0
3 - 12
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Pratt & Whitney Kalisz
6 : 0
SKC & Alphavision Dzierżoniów
PWiK Inowrocław
8 : 1
SKC & Alphavision Dzierżoniów
PWiK Inowrocław
2 : 2
Pratt & Whitney Kalisz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PWiK Inowrocław
4
10 - 3
awans do ⅛ finału
2. Pratt & Whitney Kalisz
4
8 - 2
awans do ⅛ finału
3. SKC & Alphavision Dzierżoniów
0
1 - 14
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Dalkia Łódź
0 : 3
Dekorglass Działdowo
BSH Łódź
1 : 1
Dekorglass Działdowo
BSH Łódź
2 : 1
Dalkia Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Dekorglass Działdowo
4
4 - 1
awans do ⅛ finału
2. BSH Łódź
4
3 - 2
awans do ⅛ finału
3. Dalkia Łódź
0
1 - 5
 
 
Grupa V
 
Wyniki
Euroglas Ujazd
1 : 4
Wropak Wrocław
ZEC Pabianice
3 : 0
Wropak Wrocław
ZEC Pabianice
6 : 0
Euroglas Ujazd
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ZEC Pabianice
6
9 - 0
awans do ⅛ finału
2. Wropak Wrocław
3
4 - 4
 
3. Euroglas Ujazd
0
1 - 10
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
RPWiK Sosnowiec
0 : 6
Schumacher Packaging
Alstom Power Wrocław
5 : 1
Schumacher Packaging
Alstom Power Wrocław
5 : 2
RPWiK Sosnowiec
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Alstom Power Wrocław
6
10 - 3
awans do ⅛ finału
2. Schumacher Packaging
3
7 - 5
 
3. RPWiK Sosnowiec
0
2 - 11
 
 
Grupa VII
 
Wyniki
KSRG Zofiówka
1 : 1
ZGH Bolesław Bukowno
Nova Polska
2 : 2
ZGH Bolesław Bukowno
Nova Polska
0 : 2
KSRG Zofiówka
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. KSRG Zofiówka
4
3 - 1
awans do ⅛ finału
2. ZGH Bolesław Bukowno
2
3 - 3
 
3. Nova Polska
1
2 - 4
 
 
Grupa VIII
 
Wyniki
MPWiK Jaworzno
1 : 1
PZU Sport Team
ZZ Kadra KWK Piekary
3 : 1
PZU Sport Team
ZZ Kadra KWK Piekary
6 : 0
MPWiK Jaworzno
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ZZ Kadra KWK Piekary
6
9 - 1
awans do ⅛ finału
2. PZU Sport Team
1
2 - 4
 
3. MPWiK Jaworzno
1
1 - 7
 
 
Grupa IX
 
Wyniki
ZZG KWK Wieczorek
1 : 2
Delaval Wrocław
10 BKP Świętoszów
3 : 1
Delaval Wrocław
10 BKP Świętoszów
0 : 1
ZZG KWK Wieczorek
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. 10 BKP Świętoszów
3
3 - 2
awans do ⅛ finału
2. ZZG KWK Wieczorek
3
2 - 2
 
3. Delaval Wrocław
3
3 - 4
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Herbapol Wrocław
0 : 5
Faurecia Wałbrzych
Ramb Bełchatów
3 : 2
Herbapol Wrocław
Ramb Bełchatów
0 : 2
Faurecia Wałbrzych
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Faurecia Wałbrzych
6
7 - 0
awans do ⅛ finału
2. Ramb Bełchatów
3
3 - 4
 
3. Herbapol Wrocław
0
2 - 8
 
 
Grupa XI
 
Wyniki
Celsium Skarżysko-Kamienna
3 : 2
Emit Żychlin
Technisat Digital
2 : 3
Emit Żychlin
Technisat Digital
1 : 1
Celsium Skarżysko-Kamienna
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Celsium Skarżysko-Kamienna
4
4 - 3
awans do ⅛ finału
2. Emit Żychlin
3
5 - 5
awans do ⅛ finału
3. Technisat Digital
1
3 - 4
 
 
Grupa XII
 
Wyniki
Katowickie Wodociągi
2 : 0
WSK PZL-Rzeszów
Kerry Oleśnica
5 : 0
WSK PZL-Rzeszów
Kerry Oleśnica
3 : 1
Katowickie Wodociągi
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kerry Oleśnica
6
8 - 1
awans do ⅛ finału
2. Katowickie Wodociągi
3
3 - 3
awans do ⅛ finału
3. WSK PZL-Rzeszów
0
0 - 7
 
 
 
 
 
Faza finałowa
 
 
 
 
Finału
Dekorglass Działdowo
3 : 1
Tamir Bystrzyca Kłodzka
Pratt & Whitney Kalisz
0 : 3
Alstom Power Wrocław
BSH Łódź
1 : 2
ZEC Pabianice
Gazownia Koszalin
1 : 0
PWiK Inowrocław
KSRG Zofiówka
5 : 1
Kerry Oleśnica
Emit Żychlin
0 : 4
10 BKP Świętoszów
Katowickie Wodociągi
1 : 1 k. 2 : 3
ZZ Kadra KWK Piekary
Faurecia Wałbrzych
4 : 1
Celsium Skarżysko-Kamienna
 
 
¼ Finału
Dekorglass Działdowo
2 : 0
KSRG Zofiówka
Alstom Power Wrocław
0 : 1
10 BKP Świętoszów
ZEC Pabianice
0 : 2
ZZ Kadra KWK Piekary
Gazownia Koszalin
3 : 0
Faurecia Wałbrzych
 
½ Finału
Dekorglass Działdowo
0 : 1
10 BKP Świętoszów
ZZ Kadra KWK Piekary
3 : 0
Gazownia Koszalin
 
 
FINAŁ TURNIEJU
10 BKP Świętoszów
1 : 0
ZZ Kadra KWK Piekary
 
Puchar Fair-Play
Celsium Skarżysko-Kamienna
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Radosław Paliga
ZZ Kadra KWK Piekary
Najlepszy piłkarz
Janusz Szkarapat
10 BKP Świętoszów
Najlepszy bramkarz
Marcin Kozdroń
10 BKP Świętoszów
 
 
Wyróżnienia
Piotr Banaś
Dekorglass Działdowo
Leszek Pazdur
Gazownia Koszalin
Grzegorz Stępień
ZZ Kadra KWK Piekary
 
 
Tabela strzelców turnieju:
Radosław Paliga
ZZ Kadra KWK Piekary
17
Kornel Delczyk
Technisat Digital
16
Marcin Grochowski
ZEC Pabianice
15
Łukasz Deneka
Alstom Power Wrocław
14
Łukasz Mikołajczyk
Gazownia Koszalin
14
Dariusz Fengier
Nova Polska
12
 
Klasyfikacja końcowa:
I
10 BKP Świętoszów
II
ZZ Kadra KWK Piekary
III
Dekorglass Działdowo
III
Gazownia Koszalin
V
KSRG Zofiówka
 
Alstom Power Wrocław
 
ZEC Pabianice
 
Faurecia Wałbrzych
IX
Tamir Bystrzyca Kłodzka
 
Pratt & Whitney Kalisz
 
BSH Łódź
 
PWiK Inowrocław
 
Kerry Oleśnica
 
Emit Żychlin
 
Katowickie Wodociągi
 
Celsium Skarżysko-Kamienna
XVII - XXIV
Ramb Bełchatów
 
ZZ KWK Wieczorek
 
PZU Sport Team
 
ZGH Bolesław Bukowno
 
Schumacher Packaging
 
Wropak Wrocław
 
Oscar Oleśnica
 
Olimp Laboratories
XXV - XXXVI
Bank MBS Mikołów
 
Hessung Elektronics
 
SKC & Alphavision Dzierżoniów
 
Dalkia Łódź
 
Euroglass Ujazd
 
RPWiK Sosnowiec
 
Nova Polska
 
MPWiK Jaworzno
 
Delaval Wrocław
 
Herbapol Wrocław
 
Technisat Digital
 
WSK PZL-Rzeszów
XXXVII
Ferroxcube Skierniewice
 
Mistal Katowice
XXXIX - LVI
TJX European Wrocław
 
Nemak Bielsko-Biała
 
Swedwood Resko
 
Belma Białe Błota
 
ZGK Ostrów Mazowiecka
 
MZEC Kędzierzyn-Koźle
 
MZGK Bolesławiec
 
MB Aerospace Rzeszów
 
Polonia Iserlohn
 
Sandoz Polska
 
Schapers Polska
 
Transition Technologies
 
Incom Wrocław
 
KPWiK Kraśnik
 
OPEC Gdynia
 
MPGK Stargard Szczeciński
 
ArcelorMittal Huta Warszawa
 
Aner-Stal Wrocław
 
                                 Logistyka                                             
..