28-29 czerwca 2014 Wrocław - X Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej i TSL w piłce nożnej sześcioosobowej

« powrót

 
X Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej i TSL
w piłce nożnej – Wrocław 2014
 
 
W dniach 28-29 czerwca 2014r. we Wrocławiu, odbyły się X Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej i TSL (transport, spedycja, logistyka) w piłce nożnej. Rozgrywki jak zawsze spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem. Do rywalizacji zgłosiły się 33 drużyny, reprezentujące zakłady pracy z całej Polski. Mistrzostwa, mimo absencji kilku firm od lat zaliczanych do grona faworytów, stały na dobrym sportowym poziomie. Dwudniowa rywalizacja, przebiegała w doskonałej sportowej atmosferze a drużyny mimo twardej walki, potrafiły stworzyć świetne piłkarskie widowisko.
Tytuł „Mistrza Polski”, obroniła drużyna Pol-Miedź Trans Lubin, która w meczu finałowym pokonała zespół Adampolu Białystok. Trzecie miejsca ex-equo wywalczyły drużyny Tristone Wałbrzych i wicemistrz z ubiegłego roku, Volkswagen Poznań-Odlewnia.
Dziękując wszystkim drużynom za uczestnictwo w zawodach, zapraszamy jednocześnie na kolejne turnieje piłkarskie organizowane  przez firmę Almar-Sport.
 

 
Wyniki:
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Tristone Wałbrzych
3 : 1
Rhenus Logistic
Panalpina Polska
1 : 0
Inter Cars Legionowo
Tristone Wałbrzych
8 : 1
Inter Cars Legionowo
Rhenus Logistic
4 : 0
Panalpina Polska
Tristone Wałbrzych
3 : 2
Panalpina Polska
Rhenus Logistic
7 : 2
Inter Cars Legionowo
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Tristone Wałbrzych
9
14 - 4
awans do II rundy
2. Rhenus Logistic
6
12 - 5
awans do II rundy
3. Panalpina Polska
3
3 - 7
awans do II rundy
4. Inter Cars Legionowo
0
3 - 16
puchar pocieszenia
 
Grupa B
 
Wyniki
Pilkington Sandomierz
2 : 2
Man Bus Tarnowo Podgórne
TB Truck Nadarzyn
0 : 4
Johnson Controls Żory
Pilkington Sandomierz
1 : 0
Johnson Controls Żory
Man Bus Tarnowo Podgórne
5 : 2
TB Truck Nadarzyn
Pilkington Sandomierz
13 : 1
TB Truck Nadarzyn
Man Bus Tarnowo Podgórne
3 : 0
Johnson Controls Żory
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Pilkington Sandomierz
7
16 - 3
awans do II rundy
2. Man Bus Tarnowo Podgórne
7
10 - 4
awans do II rundy
3. Johnson Controls Żory
3
4 - 4
awans do II rundy
4. TB Truck Nadarzyn
0
3 - 22
puchar pocieszenia
 
Grupa C
 
Wyniki
Volkswagen Odlewnia Poznań
2 : 0
Daewon Lublin
Volvo Polska
1 : 3
PKC Group Starachowice    
Volkswagen Odlewnia Poznań
2 : 1
PKC Group Starachowice    
Daewon Lublin
0 : 2
Volvo Polska
Volkswagen Odlewnia Poznań
4 : 1
Volvo Polska
Daewon Lublin
0 : 6
PKC Group Starachowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Volkswagen Poznań
9
8 - 2
awans do II rundy
2. PKC Group Starachowice
6
10 - 3
awans do II rundy
3. Volvo Polska
3
4 - 7
awans do II rundy
4. Daewon Lublin
0
0 - 10
puchar pocieszenia
 
Grupa D
 
Wyniki
Johnson Controls Świebodzin
0 : 1
Faurecia Grójec
Chassis Brakes Wrocław
1 : 5
Adampol Białystok
Johnson Controls Świebodzin
1 : 4
Adampol Białystok
Faurecia Grójec
1 : 0
Chassis Brakes Wrocław
Johnson Controls Świebodzin
3 : 2
Chassis Brakes Wrocław
Faurecia Grójec
2 : 1
Adampol Białystok
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Faurecia Grójec
9
4 - 1
awans do II rundy
2. Adampol Białystok
6
10 - 4
awans do II rundy
3. Johnson Controls Świebodzin
3
4 - 7
awans do II rundy
4. Chassis Brakes Wrocław
0
3 - 9
puchar pocieszenia
 
Grupa E
 
Wyniki
Pol-Miedź Trans Lubin
11 : 1
KZK GOP Katowice
BWI Kraków
4 : 1
Faurecia Recliners Wałbrzych
Pol-Miedź Trans Lubin
5 : 2
Faurecia Recliners Wałbrzych
KZK GOP Katowice
0 : 7
BWI Kraków
Pol-Miedź Trans Lubin
1 : 0
BWI Kraków
KZK GOP Katowice
0 : 4
Faurecia Recliners Wałbrzych
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Pol-Miedź Trans Lubin
9
17 - 3
awans do II rundy
2. BWI Kraków
6
11 - 2
awans do II rundy
3. Faurecia Recliners Wałbrzych
3
7 - 9
awans do II rundy
4. KZK GOP Katowice
0
1 - 22
puchar pocieszenia
 
Grupa F
 
Wyniki
Brembo Częstochowa
3 : 0 v.o.
Geyer&Hosaja Mielec
Delphi Ostrów Wlkp.
0 : 4
Die-Tech Tychy
Brembo Częstochowa
7 : 1
Die-Tech Tychy
Geyer&Hosaja Mielec
9 : 1
Delphi Ostrów Wlkp.
Brembo Częstochowa
9 : 1
Delphi Ostrów Wlkp.
Geyer&Hosaja Mielec
1 : 3
Die-Tech Tychy
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Brembo Częstochowa
9
19 - 2
awans do II rundy
2. Die-Tech Tychy
6
8 - 8
awans do II rundy
3. Geyer&Hosaja Mielec
3
10 - 7
awans do II rundy
4. Delphi Ostrów Wlkp.
0
2 - 22
puchar pocieszenia
 
Grupa G
 
Wyniki
Inter Cars Warszawa
2 : 2
C.H. Robinson Polska
Robert Bosch Mirków
0 : 4
Fiat Services Polska
Inter Cars Warszawa
2 : 0
Fiat Services Polska
C.H. Robinson Polska
1 : 4
Robert Bosch Mirków
Inter Cars Warszawa
2 : 0
Robert Bosch Mirków
C.H. Robinson Polska
2 : 5
Fiat Services Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Inter Cars Warszawa
7
6 - 2
awans do II rundy
2. Fiat Services Polska
6
9 - 4
awans do II rundy
3. Robert Bosch Mirków
3
4 - 7
awans do II rundy
4. C.H. Robinson
1
5 - 11
puchar pocieszenia
 
Grupa H
 
Wyniki
NGK Ceramics Gliwice
0 : 0
Dartom Grodzisk Mazowiecki
Optima Warszawa
1 : 3
Man Trucks Niepołomice
NGK Ceramics Gliwice
2 : 0
SMP Poland Białystok
Dartom Grodzisk Mazowiecki
1 : 4
Optima Warszawa
Man Trucks Niepołomice
1 : 0
SMP Poland Białystok
NGK Ceramics Gliwice
0 : 3
Optima Warszawa
Man Trucks Niepołomice
0 : 0
Dartom Grodzisk Mazowiecki
Optima Warszawa
2 : 0
SMP Poland Białystok
NGK Ceramics Gliwice
4 : 3
Man Trucks Niepołomice
SMP Poland Białystok
1 : 2
Dartom Grodzisk Mazowiecki
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Optima Warszawa
9
10 - 4
awans do II rundy
2. NGK Ceramics Gliwice
7
6 - 6
awans do II rundy
3. Man Trucks Niepołomice
7
7 - 5
awans do II rundy
4. Dartom Grodzisk Mazowiecki
5
3 - 5
puchar pocieszenia
5.SMP Poland Białystok
0
1 - 7
puchar pocieszenia
 
 
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
 
 
Grupa Y
 
Wyniki
Chassis Brakes Wrocław
4 : 0
TB Truck Nadarzyn
KZK GOP Katowice
3 : 1
Dartom Grodzisk Mazowiecki
Chassis Brakes Wrocław
6 : 0
Dartom Grodzisk Mazowiecki
TB Truck Nadarzyn
3 : 4
KZK GOP Katowice
Chassis Brakes Wrocław
4 : 2
KZK GOP Katowice
TB Truck Nadarzyn
2 : 3
Dartom Grodzisk Mazowiecki
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Chassis Brakes Wrocław
9
14 - 2
2. KZK GOP Katowice
6
9 - 8
3. Dartom Grodzisk Mazowiecki
3
4 - 11
4. TB Truck Nadarzyn
0
5 - 11
 
Grupa Z
 
Wyniki
Daewon Lublin
4 : 4
Delphi Ostrów Wlkp.
Daewon Lublin
3 : 5
SMP Poland Białystok
Delphi Ostrów Wlkp.
4 : 6
SMP Poland Białystok
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. SMP Poland Białystok
6
11 - 7
2. Delphi Ostrów Wlkp.
1
8 - 10
3. Daewon Lublin
1
7 - 9
 
 
½ Finału Pucharu Pocieszenia
SMP Poland Białystok
6 : 1
KZK GOP Katowice
Chassis Brakes Wrocław
4 : 0
Delphi Ostrów Wlkp.
 
 
Finał Pucharu Pocieszenia
SMP Poland Białystok
2 : 2 k. 3 : 1
Chassis Brakes Wrocław
 
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Tristone Wałbrzych
2 : 1
Johnson Controls Świebodzin
BWI Kraków
1 : 1
Johnson Controls Świebodzin
Tristone Wałbrzych
4 : 1
BWI Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Tristone Wałbrzych
6
6 - 2
awans do ¼ finału
2. Johnson Controls Świebodzin
1
2 - 3
 
3. BWI Kraków
1
2 - 5
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Pilkington Sandomierz
7 : 0
Man Niepołomice
Die-Tech Tychy
3 : 4
Man Niepołomice
Pilkington Sandomierz
1 : 3
Die-Tech Tychy
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Pilkington Sandomierz
3
8 - 3
awans do ¼ finału
2. Die-Tech Tychy
3
6 - 5
 
3. Man Trucks Niepołomice
3
4 - 10
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Volkswagen Odlewnia Poznań
1 : 1
Geyer&Hosaja Mielec
Fiat Services Bielsko-Biała
3 : 3
Geyer&Hosaja Mielec
Volkswagen Odlewnia Poznań
3 : 2
Fiat Services Bielsko-Biała
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Volkswagen Odlewnia Poznań
4
4 - 3
awans do ¼ finału
2. Geyer&Hosaja Mielec
2
4 - 4
 
3. Fiat Services Bielsko-Biała
1
5 - 6
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Faurecia Grójec
3 : 0
Johnson Controls Żory
NGK Ceramics Gliwice
4 : 2
Johnson Controls Żory
Faurecia Grójec
0 : 3
NGK Ceramics Gliwice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. NGK Ceramics Gliwice
6
7 - 2
awans do ¼ finału
2. Faurecia Grójec
3
3 - 3
 
3. Johnson Controls Żory
0
2 - 7
 
 
Grupa V
 
Wyniki
Pol-Miedź Trans Lubin
5 : 1
Volvo Polska
Rhenus Logistic
4 : 0
Volvo Polska
Pol-Miedź Trans Lubin
5 : 1
Rhenus Logistic
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Pol-Miedź Trans Lubin
6
10 - 2
awans do ¼ finału
2. Rhenus Logistic
3
5 - 5
 
3. Volvo Polska
0
1 - 9
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
Brembo Częstochowa
4 : 0
Robert Bosch Mirków
Man Bus Tarnowo Podgórne
8 : 1
Robert Bosch Mirków
Brembo Częstochowa
3 : 0
Man Bus Tarnowo Podgórne
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Brembo Częstochowa
6
7 - 0
awans do ¼ finału
2. Man Bus Tarnowo Podgórne
3
8 - 4
 
3. Robert Bosch Mirków
0
1 - 12
 
 
Grupa VII
 
Wyniki
Inter Cars Warszawa
4 : 1
Faurecia Recliners Wałbrzych
PKC Group Starachowice
5 : 1
Faurecia Recliners Wałbrzych
Inter Cars Warszawa
2 : 2
PKC Group Starachowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PKC Group Starachowice
4
7 - 3
awans do ¼ finału
2. Inter Cars Warszawa
4
6 - 3
 
3. Faurecia Recliners Wałbrzych
0
2 - 9
 
 
Grupa VIII
 
Wyniki
Optima Warszawa
1 : 1
Panalpina Polska
Adampol Białystok
5 : 1
Panalpina Polska
Optima Warszawa
0 : 4
Adampol Białystok
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Adampol Białystok
6
9 - 1
awans do ¼ finału
2. Panalpina Polska
1
2 - 6
 
3. Optima Warszawa
1
1 - 5
 
 
 
 
Faza finałowa
 
 
 
 
¼ Finału
Tristone Wałbrzych
4 : 2
Pilkington Sandomierz
Volkswagen Odlewnia Poznań
1 : 0
NGK Ceramics Gliwice
Pol-Miedź Trans Lubin
4 : 3
Brembo Częstochowa
PKC Group Starachowice
2 : 6
Adampol Białystok
 
½ Finału
Tristone Wałbrzych
0 : 0 k. 1 : 2
Pol-Miedź Trans Lubin
Volkswagen Odlewnia Poznań
1 : 2
Adampol Białystok
 
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Pol-Miedź Trans Lubin
8 : 4
Adampol Białystok
 

 
Puchar Fair-Play
Daewon lublin
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Mateusz Michalski
Pilkington Sandomierz
Najlepszy piłkarz
Przemysław Kotlarz
Pol-Miedź Trans Lubin
Najlepszy bramkarz
Norbert Jendruczek
Adampol Białystok
 
 
Wyróżnienia
Marcin Wojtarowicz
Tristone Wałbrzych
Jan Ziętkiewicz
Volkswagen Odlewnia Poznań
Mateusz Marczuk
Adampol Białystok
Rafał Hubscher
Pol-Miedź Trans Lubin
 
 
Tabela strzelców turnieju:
Mateusz Michalski
Pilkington Sandomierz
13
Rafał Hubscher
Pol-Miedź Trans Lubin
12
Kamil Draps
Adampol Białystok
11
Maciej Walkowiak
Man Bus Tarnowo Podgórne
10
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Pol-Miedź Trans Lubin
II
Adampol Białystok
III
Tristone Wałbrzych
III
Volkswagen Odlewnia Poznań
V - VIII
Pilkington Sandomierz
 
NGK Ceramics Gliwice
 
Brembo Częstochowa
 
PKC Group Starachowice
IX - XVI
Panalpina Polska
 
Inter Cars Warszawa
 
Man Bus Tarnowo Podgórne
 
Rhenus Logistic
 
Faurecia Grójec
 
Geyer&Hosaja Mielec
 
Die-Tech Tychy
 
Johnson Controls Świebodzin
XVII - XXIV
Optima Warszawa
 
Faurecia Recliners Wałbrzych
 
Robert Bosch Mirków
 
Volvo Polska
 
Johnson Controls Żory
 
Fiat Services Bielsko-Biała
 
Man Trucks Niepołomice
 
BWI Kraków
XXV
SMP Poland Białystok
XXVI - XXXIII
Chassis Brakes Wrocław
 
KZK GOP Katowice
 
Delphi Ostrów Wlkp.
 
Daewon Lublin
 
Dartom Grodzisk Mazowiecki
 
TB Truck Nadarzyn
 
C.H. Robinson
 
Inter Cars Legionowo
 
 
                                 Logistyka                                             
..