20-21 września 2014 Toruń - VI Mistrzostwa Polski Samorządowców w piłce nożnej

« powrót

 
VI Mistrzostwa Polski Samorządowców
w piłce nożnej – Toruń 2014
 
 
W dniach 20-21 września 2014r. w Toruniu, odbyła się szósta edycja Mistrzostw Polski Samorządowców w piłce nożnej. Do rywalizacji zgłosiły się 23 drużyny, reprezentujące swoje samorządy. Po dwudniowej rywalizacji tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Powiatu Sanockiego, która w finale pokonała Powiat Pszczyński. Trzecie miejsca ex-equo zajęły drużyny Gminy Komorniki i Gminy Nadarzyn. Dwudniowe zawody stały na dobrym, piłkarskim poziomie a uczestniczące zespoły stworzyły świetną sportową atmosferę. Dziękując wszystkim drużynom za uczestnictwo w zawodach, zapraszamy jednocześnie na kolejne turnieje piłkarskie organizowane przez firmę Almar-Sport.
 

 
Wyniki:
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
UM Sierpc
4 : 0
UM Leszno
Gmina Mielnik
0 : 4
Powiat Sanocki
Gmina Komorniki
8 : 0
Powiat Włocławski
UM Sierpc
1 : 4
Powiat Sanocki
UM Leszno
1 : 5
Gmina Komorniki
Gmina Mielnik
5 : 2
Powiat Włocławski
UM Sierpc
7 : 1
Gmina Mielnik
UM Leszno
1 : 5
Powiat Włocławski
Powiat Sanocki
0 : 2
Gmina Komorniki
UM Sierpc
0 : 1
Gmina Komorniki
UM Leszno
1 : 4
Gmina Mielnik
Powiat Sanocki
8 : 2
Powiat Włocławski
Gmina Mielnik
1 : 2
Gmina Komorniki
UM Leszno
0 : 7
Powiat Sanocki
UM Sierpc
6 : 2
Powiat Włocławski
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Gmina Komorniki
15
18 - 2
awans do ⅛ finału
2. Powiat Sanocki
12
23 - 5
awans do ⅛ finału
3. UM Sierpc
9
18 - 8
awans do ⅛ finału
4. Gmina Mielnik
6
11 - 16
awans do ⅛ finału
5. Powiat Włocławski
3
11 - 28
puchar pocieszenia
6. UM Leszno
0
3 - 25
puchar pocieszenia
 
Grupa B
 
Wyniki
UM Pionki
1 : 2
Gmina Stężyca
Gmina Nadarzyn
1 : 1
Powiat Bełchatowski
UM Skarżysko-Kamienna
1 : 1
Samorządowcy Radomia
UM Pionki
0 : 3
Powiat Bełchatowski
Gmina Stężyca
1 : 0
UM Skarżysko-Kamienna
Gmina Nadarzyn
3 : 1
Samorządowcy Radomia
UM Pionki
2 : 6
Gmina Nadarzyn
Gmina Stężyca
0 : 0
Samorządowcy Radomia
Powiat Bełchatowski
2 : 1
UM Skarżysko-Kamienna
UM Pionki
0 : 5
UM Skarżysko-Kamienna
Gmina Stężyca
0 : 0
Gmina Nadarzyn
Powiat Bełchatowski
1 : 3
Samorządowcy Radomia
UM Pionki
1 : 3
Samorządowcy Radomia
Gmina Stężyca
2 : 0
Powiat Bełchatowski
Gmina Nadarzyn
2 : 0
UM Skarżysko-Kamienna
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Gmina Nadarzyn
11
12 - 4
awans do ⅛ finału
2. Gmina Stężyca
11
5 - 1
awans do ⅛ finału
3. Samorządowcy Radomia
8
6 - 8
awans do ⅛ finału
4. Powiat Bełchatowski
7
7 - 7
awans do ⅛ finału
5. UM Skarżysko-Kamienna
4
7 - 5
puchar pocieszenia
6. UM Pionki
0
4 - 19
puchar pocieszenia
 
Grupa C
 
Wyniki
UM Torunia
5 : 2
Gmina Świecie
Gmina Obrowo
2 : 4
Powiat Chodzieski
Gmina Aleksandrów Łódzki
0 : 3
UM Nowy Sącz
UM Torunia
2 : 5
Powiat Chodzieski
Gmina Świecie
0 : 3
Gmina Aleksandrów Łódzki
Gmina Obrowo
0 : 3
UM Nowy Sącz
UM Torunia
2 : 1
Gmina Obrowo
Powiat Chodzieski
0 : 1
Gmina Aleksandrów Łódzki
Gmina Świecie
1 : 5
UM Nowy Sącz
UM Torunia
4 : 0
Gmina Aleksandrów Łódzki
Gmina Świecie
2 : 1
Gmina Obrowo
Powiat Chodzieski
5 : 3
UM Nowy Sącz
UM Torunia
1 : 2
UM Nowy Sącz
Gmina Świecie
0 : 9
Powiat Chodzieski
Gmina Obrowo
2 : 0
Gmina Aleksandrów Łódzki
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Powiat Chodzieski
12
23 - 8
awans do ⅛ finału
2. UM Nowy Sącz
12
16 - 7
awans do ⅛ finału
3. UM Torunia
9
14 - 10
awans do ⅛ finału
4. Gmina Aleksandrów Łódzki
6
4 - 9
awans do ⅛ finału
5. Gmina Świecie
3
5 - 23
puchar pocieszenia
6. Gmina Obrowo
3
6 - 11
puchar pocieszenia
 
Grupa D
 
Wyniki
Powiat Ostródzki
2 : 4
Powiat Pszczyński
Powiat Poznański
6 : 0
Gmina Halinów
Powiat Ostródzki
1 : 1
Gmina Żmigród
Powiat Pszczyński
1 : 1
Powiat Poznański
Gmina Halinów
0 : 5
Gmina Żmigród
Powiat Ostródzki
3 : 3
Powiat Poznański
Gmina Halinów
0 : 7
Powiat Pszczyński
Powiat Poznański
4 : 1
Gmina Żmigród
Powiat Ostródzki
5 : 4
Gmina Halinów
Powiat Pszczyński
7 : 0
Gmina Żmigród
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Powiat Pszczyński
10
19 - 3
awans do ⅛ finału
2. Powiat Poznański
8
14 - 5
awans do ⅛ finału
3. Powiat Ostródzki
5
11 - 12
awans do ⅛ finału
4. Gmina Żmigród
4
7 - 12
awans do ⅛ finału
5. Gmina Halinów
0
4 - 23
puchar pocieszenia
 
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
 
¼ Finału Pucharu Pocieszenia
Powiat Włocławski
3 : 0
UM Pionki
UM Leszno
0 : 3
UM Skarżysko-Kamienna
Gmina Obrowo
1 : 4
Gmina Halinów
Gmina Świecie (wolny los)
 
 
 
½ Finału Pucharu Pocieszenia
Powiat Włocławski
0 : 2
Gmina Świecie
UM Skarżysko-Kamienna
6 : 1
Gmina Halinów
 
 
Finał Pucharu Pocieszenia
Gmina Świecie
1 : 4
UM Skarżysko-Kamienna
 
 
 
Faza finałowa
 
 
⅛ Finału
Gmina Komorniki
1 : 1 k. 2 : 0
Powiat Bełchatowski
Powiat Sanocki
3 : 0
Samorządowcy Radomia
UM Sierpc
3 : 0
Gmina Stężyca
Gmina Mielnik
0 : 3
Gmina Nadarzyn
Powiat Chodzieski
3 : 1
Gmina Żmigród
UM Nowy Sącz
3 : 1
Powiat Ostródzki
UM Torunia
2 : 2 k. 2 : 3
Powiat Poznański
Gmina Aleksandrów Łódzki
0 : 3
Powiat Pszczyński
 
 
¼ Finału
Powiat Sanocki
2 : 1
Powiat Chodzieski
Gmina Komorniki
5 : 1
UM Nowy Sącz
Gmina Nadarzyn
2 : 1
Powiat Poznański
UM Sierpc
1 : 2
Powiat Pszczyński
 
½ Finału
Powiat Sanocki
3 : 0
Gmina Komorniki
Gmina Nadarzyn
2 : 4
Powiat Pszczyński
 
FINAŁ
Powiat Sanocki
2 : 1
Powiat Pszczyński
 
 
Puchar Fair-Play
Gmina Komorniki
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Radosław Górka
Powiat Chodzieski
Najlepszy piłkarz
Daniel Niemczyk
Powiat Sanocki
Najlepszy bramkarz
Artur Żurawiecki
Powiat Pszczyński
 
 
Wyróżnienia
Paweł Kiliński
Gmina Nadarzyn
Wojciech Majak
Gmina Komorniki
Marcin Bienioszek
Powiat Pszczyński
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Powiat Sanocki
II
Powiat Pszczyński
III
Gmina Komorniki
III
Gmina Nadarzyn
V
Powiat Chodzieski
 
UM Nowy Sącz
 
Powiat Poznański
 
UM Sierpc
IX
Powiat Bełchatowski
 
Samorządowcy Radomia
 
Gmina Stężyca
 
Gmina Mielnik
 
Gmina Żmigród
 
Powiat Ostródzki
 
UM Torunia
 
Gmina Aleksandrów Łódzki
XVII
UM Skarżysko-Kamienna
XVIII
Gmina Świecie
XIX - XXIII
Powiat Włocławski
 
Gmina Halinów
 
UM Pionki
 
UM Leszno
 
Gmina Obrowo
 
 
W ramach Mistrzostw Polski Samorządowców w piłce nożnej drużyny walczyły również o mistrzostwo w kategorii Oldboy U35 . Do rywalizacji przystąpiły 4 drużyny, a tytuł mistrzowski wywalczyła reprezentacja Gminy Stężyca.
 
 
Grupa B U35
 
Wyniki
UM Pionki
1 : 2
Gmina Stężyca
UM Skarżysko-Kamienna
1 : 1
Samorządowcy Radomia
Gmina Stężyca
1 : 0
UM Skarżysko-Kamienna
Gmina Stężyca
0 : 0
Samorządowcy Radomia
UM Pionki
0 : 5
UM Skarżysko-Kamienna
UM Pionki
1 : 3
Samorządowcy Radomia

 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Gmina Stężyca
7
3 - 1
2. Samorządowcy Radomia
5
4 - 2
3. UM Skarżysko-Kamienna
4
6 - 2
4. UM Pionki
0
2 - 10
 
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Ireneusz Stencel
Gmina Stężyca
Najlepszy piłkarz
Rafał Synak
Gmina Stężyca
Najlepszy bramkarz
Robert Bilski
UM Skarżysko-Kamienna

                                 Logistyka                                             
..