13-14 września 2014 Łódź - VIII Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej

« powrót

 
VIII Międzybranżowe Mistrzostwa Polski
Firm i Zakładów Pracy
w piłce nożnej – Łódź 2014
 
W dniach 13-14 września 2014r. w Łodzi, odbyła się ósma edycja Międzybranżowych Mistrzostw Polski Firm i Zakładów w piłce nożnej. Zawody spotkały się z ogromnym zainteresowaniem i zgromadziły na starcie aż 70 zespołów, reprezentujących swoje firmy. Po dwudniowej rywalizacji tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Ivet Gliwice, która w finale pokonała zespół Wircom Włocławek. Trzecie miejsca ex-equo zajęły drużyny Tristone Wałbrzych i Gedeon Richter. Dwudniowe zawody stały na dobrym, piłkarskim poziomie a uczestniczące zespoły stworzyły świetną sportową atmosferę. Zdobywcy Mistrzostwa Polski, drużynie Ivet Gliwice serdecznie gratulujemy a wszystkie zespoły zapraszamy do udziału w kolejnych turniejach piłki nożnej, organizowanych przez naszą firmę.
 
Wyniki:
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
10 BKP Świętoszów
2 : 0
Humax Bełchatów
Philips Pabianice
3 : 2
Nordea Łódź
10 BKP Świętoszów
7 : 0
Philips Pabianice
Humax Bełchatów
2 : 1
Nordea Łódź
10 BKP Świętoszów
5 : 0
Nordea Łódź
Philips Pabianice
2 : 6
Humax Bełchatów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. 10 BKP Świętoszów
9
14 - 0
awans do II rundy
2. Humax Bełchatów
6
8 - 5
awans do II rundy
3. Philips Pabianice
3
5 - 15
puchar pocieszenia
4. Nordea Łódź
0
3 - 10
puchar pocieszenia
 
Grupa B
 
Wyniki
BSH Łódź
3 : 0
MB Aerospace Rzeszów
Venture Grudziądz
2 : 0
Ferroxcube Skierniewice
BSH Łódź
3 : 1
Venture Grudziądz
MB Aerospace Rzeszów
2 : 7
Ferroxcube Skierniewice
BSH Łódź
1 : 1
Ferroxcube Skierniewice
Venture Grudziądz
1 : 5
MB Aerospace Rzeszów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. BSH Łódź
7
7 - 2
awans do II rundy
2. Ferroxcube Skierniewice
4
8 - 5
awans do II rundy
3. MB Aerospace Rzeszów
3
7 - 11
awans do II rundy
4. Venture Grudziądz
3
4 - 8
puchar pocieszenia
 
 
Grupa C
 
Wyniki
UNIQA Łódź
4 : 0
Radmor Gdynia
DPD Zgierz
2 : 1
Netia Warszawa
UNIQA Łódź
0 : 0
DPD Zgierz
Radmor Gdynia
3 : 1
Netia Warszawa
UNIQA Łódź
0 : 1
Netia Warszawa
DPD Zgierz
2 : 3
Radmor Gdynia
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Radmor Gdynia
6
6 - 7
awans do II rundy
2. UNIQA Łódź
4
4 - 1
awans do II rundy
3. DPD Zgierz
4
4 - 4
awans do II rundy
4. Netia Warszawa
3
3 - 5
puchar pocieszenia
 
Grupa D
 
Wyniki
GKN Driveline Oleśnica
5 : 1
Ocmer Łódź
Wircom Włocławek
5 : 2
PKO BP Warszawa
GKN Driveline Oleśnica
2 : 4
Wircom Włocławek
Ocmer Łódź
1 : 7
PKO BP Warszawa
GKN Driveline Oleśnica
2 : 2
PKO BP Warszawa
Wircom Włocławek
5 : 1
Ocmer Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Wircom Włocławek
9
14 - 5
awans do II rundy
2. PKO BP Warszawa
4
11 - 8
awans do II rundy
3. GKN Driveline Oleśnica
4
9 - 7
awans do II rundy
4. OCMER Łódź
0
3 - 17
puchar pocieszenia
 
Grupa E
 
Wyniki
PCC Rokita
4 : 0
Stada Piaseczno
MSD Polska
1 : 0
Lek-Am Zakroczym
PCC Rokita
5 : 0
MSD Polska
Stada Piaseczno
0 : 1
Lek-Am Zakroczym
PCC Rokita
3 : 2
Lek-Am Zakroczym
MSD Polska
1 : 5
Stada Piaseczno
 
Tabela grupy
 Punkty
Bramki
 
1. PCC Rokita Brzeg Dolny
9
12 - 2
awans do II rundy
2. Stada Piaseczno
3
5 - 6
awans do II rundy
3. Lek-Am Zakroczym
3
3 - 4
awans do II rundy
4. MSD Polska
3
2 - 10
puchar pocieszenia
 
Grupa F
 
Wyniki
Gedeon Richter
4 : 2
Merck Warszawa
Lek Stryków
1 : 1
Pepperl+Fuchs
Gedeon Richter
3 : 2
Lek Stryków
Merck Warszawa
0 : 4
Pepperl+Fuchs
Gedeon Richter
3 : 0
Pepperl+Fuchs
Lek Stryków
6 : 1
Merck Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Gedeon Richter
9
10 - 4
awans do II rundy
2. Lek Stryków
4
9 - 5
awans do II rundy
3. Pepperl+Fuchs
4
5 - 4
awans do II rundy
4. Merck Warszawa
0
3 - 14
puchar pocieszenia
 
Grupa G
 
Wyniki
USP Zdrowie
4 : 1
Adamed
Olimp Laboratories
4 : 2
Faurecia Wałbrzych
USP Zdrowie
0 : 0
Olimp Laboratories
Adamed
3 : 0
Faurecia Wałbrzych
USP Zdrowie
6 : 1
Faurecia Wałbrzych
Olimp Laboratories
5 : 0
Adamed
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. USP Zdrowie
7
10 - 2
awans do II rundy
2. Olimp Laboratories
7
9 - 2
awans do II rundy
3. Adamed
3
4 - 9
puchar pocieszenia
4. Faurecia Wałbrzych
0
3 - 13
puchar pocieszenia
 
Grupa H
 
Wyniki
Sandoz Polska
2 : 1
Actavis Polska
Sanofi-Aventis
2 : 2
Kombud Radom
Sandoz Polska
2 : 3
Sanofi-Aventis
Actavis Polska
1 : 0
Kombud Radom
Sandoz Polska
3 : 1
Kombud Radom
Sanofi-Aventis
2 : 3
Actavis Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Sandoz Polska
6
7 - 5
awans do II rundy
2. Actavis Polska
6
5 - 4
awans do II rundy
3. Sanofi-Aventis
4
7 - 7
awans do II rundy
4. Kombud Radom
1
3 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa I
 
Wyniki
ZEC Pabianice
6 : 0
MZA Warszawa
PUK Gryfino
0 : 9
Voss Automotive
ZEC Pabianice
5 : 0
PUK Gryfino
MZA Warszawa
1 : 3
Voss Automotive
ZEC Pabianice
2 : 4
Voss Automotive
PUK Gryfino
0 : 4
MZA Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Voss Automotive
9
16 - 3
awans do II rundy
2. ZEC Pabianice
6
13 - 4
awans do II rundy
3. MZA Warszawa
3
5 - 9
awans do II rundy
4. PUK Gryfino
0
0 - 18
puchar pocieszenia
 
Grupa J
 
Wyniki
Inter Cars Warszawa
2 : 1
Dalkia Łódź
Okechamp Grodzisk Wlkp.
1 : 9
Cooper Standard
Inter Cars Warszawa
4 : 0
Okechamp Grodzisk Wlkp.
Dalkia Łódź
3 : 3
Cooper Standard
Inter Cars Warszawa
0 : 4
Cooper Standard
Okechamp Grodzisk Wlkp.
1 : 7
Dalkia Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Cooper Standard
7
16 - 4
awans do II rundy
2. Inter Cars Warszawa
6
6 - 5
awans do II rundy
3. Dalkia Łódź
4
11 - 6
awans do II rundy
4. Okechamp Grodzisk Wlkp.
0
2 - 20
puchar pocieszenia
 
Grupa K
 
Wyniki
Kronopol Żary
2 : 3
Pro-Cars Tychy
Sklejka Orzechowo
1 : 3
Trakcja PRKiI
Kronopol Żary
7 : 0
Sklejka Orzechowo
Pro-Cars Tychy
3 : 1
Trakcja PRKiI
Kronopol Żary
4 : 2
Trakcja PRKiI
Sklejka Orzechowo
1 : 7
Pro-Cars Tychy
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Pro-Cars Tychy
9
13 - 4
awans do II rundy
2. Kronopol Żary
6
13 - 5
awans do II rundy
3. Trakcja PRKiI
3
6 - 8
awans do II rundy
4. Sklejka Orzechowo
0
2 - 17
puchar pocieszenia
 
Grupa L
 
Wyniki
Tristone Wałbrzych
2 : 0
Ergom Łódź
Optima Warszawa
6 : 0
Venture Łomianki
Tristone Wałbrzych
2 : 0
Optima Warszawa
Ergom Łódź
2 : 2
Venture Łomianki
Tristone Wałbrzych
6 : 1
Venture Łomianki
Optima Warszawa
2 : 0
Ergom Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Tristone Wałbrzych
9
10 - 1
awans do II rundy
2. Optima Warszawa
6
8 - 2
awans do II rundy
3. Ergom Łódź
1
2 - 6
puchar pocieszenia
4. Venture Łomianki
1
3 - 14
puchar pocieszenia
 
Grupa Ł
 
Wyniki
Muszkieterowie Solidarność
5 : 0
ABER Olsztyn
Rotr Rypin
3 : 1
Mars Polska Sochaczew
Muszkieterowie Solidarność
2 : 1
Sealed Air
ABER Olsztyn
2 : 10
Rotr Rypin
Mars Polska Sochaczew
3 : 1
Sealed Air
Muszkieterowie Solidarność
4 : 3
Rotr Rypin
Mars Polska Sochaczew
1 : 0
ABER Olsztyn
Rotr Rypin
3 : 1
Sealed Air
Muszkieterowie Solidarność
2 : 0
Mars Polska Sochaczew
Sealed Air
3 : 0
ABER Olsztyn
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Muszkieterowie Solidarność
12
13 - 4
awans do II rundy
2. Rotr Rypin
9
19 - 8
awans do II rundy
3. Mars Polska Sochaczew
6
5 - 6
awans do II rundy
4. Sealed Air
3
6 - 8
puchar pocieszenia
5. ABER Olsztyn
0
2 - 19
puchar pocieszenia
 
Grupa M
 
Wyniki
Kerry Polska Oleśnica
6 : 2
Jeronimo Martins Sieradz
Spomlek Radzyń Podlaski
1 : 0
Danone Bieruń
Kerry Polska Oleśnica
3 : 2
Inter-Europol Marki
Jeronimo Martins Sieradz
3 : 3
Spomlek Radzyń Podlaski
Danone Bieruń
4 : 1
Inter-Europol Marki
Kerry Polska Oleśnica
2 : 1
Spomlek Radzyń Podlaski
Danone Bieruń
3 : 1
Jeronimo Martins Sieradz
Spomlek Radzyń Podlaski
2 : 0
Inter-Europol Marki
Kerry Polska Oleśnica
5 : 0
Danone Bieruń
Inter-Europol Marki
7 : 2
Jeronimo Martins Sieradz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kerry Polska Oleśnica
12
16 - 5
awans do II rundy
2. Spomlek Radzyń Podlaski
7
7 - 5
awans do II rundy
3. Danone Bieruń
6
7 - 8
awans do II rundy
4. Inter-Europol Marki
3
10 - 11
awans do II rundy
5. Jeronimo Martins Sieradz
1
8 - 19
puchar pocieszenia
 
Grupa N
 
Wyniki
Kolporter
5 : 0
Top-Thimm Tychy
Supravis Group
1 : 3
Schumacher Packaging
Amcor Tobacco
4 : 0
Dekorglass Działdowo
Kolporter
11 : 0
Schumacher Packaging
Top-Thimm Tychy
0 : 10
Amcor Tobacco
Supravis Group
1 : 4
Dekorglass Działdowo
Kolporter
16 : 1
Supravis Group
Top-Thimm Tychy
3 : 3
Dekorglass Działdowo
Schumacher Packaging
2 : 1
Amcor Tobacco
Kolporter
3 : 1
Amcor Tobacco
Top-Thimm Tychy
5 : 2
Supravis Group
Schumacher Packaging
1 : 6
Dekorglass Działdowo
Kolporter
2 : 0
Dekorglass Działdowo
Top-Thimm Tychy
4 : 3
Schumacher Packaging
Supravis Group
3 : 8
Amcor Tobacco
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kolporter
15
37 - 2
awans do II rundy
2. Amcor Tobacco
9
24 - 8
awans do II rundy
3. Dekorglass Działdowo
7
13 - 11
awans do II rundy
4. Top-Thimm Tychy
7
12 - 23
awans do II rundy
5. Schumacher Packaging
6
9 - 23
puchar pocieszenia
6. Supravis Group
0
8 - 36
puchar pocieszenia
 
Grupa O
 
Wyniki
Ivet Gliwice
8 : 1
B.D. ART Małkinia
DFM Dobre Miasto
1 : 0
Zebra Mieroszów
Drewno Fornir Białystok
2 : 3
Trio Line Polska
Ivet Gliwice
8 : 1
Zebra Mieroszów
B.D. ART Małkinia
0 : 4
Drewno Fornir Białystok
DFM Dobre Miasto
1 : 4
Trio Line Polska
Ivet Gliwice
7 : 0
DFM Dobre Miasto
B.D. ART Małkinia
3 : 7
Trio Line Polska
Zebra Mieroszów
0 : 2
Drewno Fornir Białystok
Ivet Gliwice
4 : 2
Drewno Fornir Białystok
B.D. ART Małkinia
1 : 2
DFM Dobre Miasto
Zebra Mieroszów
3 : 5
Trio Line Polska
Ivet Gliwice
2 : 2
Trio Line Polska
B.D. ART Małkinia
1 : 3
Zebra Mieroszów
DFM Dobre Miasto
0 : 4
Drewno Fornir Białystok
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ivet Gliwice
13
29 - 6
awans do II rundy
2. Trio Line Polska
13
21 - 11
awans do II rundy
3. Drewno Fornir Białystok
9
14 - 7
awans do II rundy
4. DFM Dobre Miasto
6
4 - 16
awans do II rundy
5. Zebra Mieroszów
3
7 - 17
puchar pocieszenia
6.B.D. ART Małkinia
0
6 - 24
puchar pocieszenia
 
 
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
 
 
Grupa R
 
Wyniki
Venture Grudziądz
2 : 3
Aber Olsztyn
Kombud Radom
3 : 2
Aber Olsztyn
Venture Grudziądz
0 : 4
Kombud Radom
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Kombud Radom
6
7 - 2
2. Aber Olsztyn
3
5 - 5
3. Venture Grudziądz
0
2 - 7
 
Grupa S
 
Wyniki
Netia Warszawa
1 : 3
Jeronimo Martins Sieradz
Okechamp Grodzisk Wlkp.
1 : 7
Jeronimo Martins Sieradz
Netia Warszawa
3 : 2
Okechamp Grodzisk Wlkp.
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Jeronimo Martins Sieradz
6
10 - 2
2. Netia Warszawa
3
4 - 5
3. Okechamp Grodzisk Wlkp.
0
3 - 10
 
Grupa T
 
Wyniki
Ocmer Łódź
2 : 4
Supravis Group
Sklejka Orzechowo
1 : 1
Supravis Group
Ocmer Łódź
2 : 1
Sklejka Orzechowo
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Supravis Group
4
5 - 3
2. Ocmer Łódź
1
4 - 5
3. Sklejka Orzechowo
1
2 - 3
 
Grupa U
 
Wyniki
MSD Polska
1 : 2
B.D. ART Małkinia
Venture Łomianki
0 : 3
B.D. ART Małkinia
MSD Polska
2 : 0
Venture Łomianki
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. B.D. ART Małkinia
6
5 - 1
2. MSD Polska
3
3 - 2
3. Venture Łomianki
0
0 - 5
 
Grupa W
 
Wyniki
Merck Warszawa
0 : 1
Philips Pabianice
Sealed Air
4 : 5
Philips Pabianice
Merck Warszawa
1 : 2
Sealed Air
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Philips Pabianice
6
6 - 4
2. Sealed Air
3
6 - 6
3. Merck Warszawa
0
1 - 3
 
Grupa Z
 
Wyniki
Faurecia Wałbrzych
7 : 1
Ergom Łódź
Schumacher Packaging
4 : 1
Ergom Łódź
Faurecia Wałbrzych
7 : 1
Schumacher Packaging
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Faurecia Wałbrzych
6
14 - 2
2. Schumacher Packaging
3
5 - 8
3. Ergom Łódź
0
2 - 11
 
Grupa X
 
Wyniki
Nordea Łódź
1 : 1 k. 2 : 3
Zebra Mieroszów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Zebra Mieroszów
1
1 - 1
2. Nordea Łódź
1
1 - 1
 
Grupa Y
 
Wyniki
PUK Gryfino
0 : 14
Adamed
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Adamed
3
14 - 0
2. PUK Gryfino
0
0 - 14
 
 
¼ Finału Pucharu Pocieszenia
Jeronimo Martins Sieradz
3 : 2
Supravis Group
Kombud Radom
4 : 1
B.D. ART Małkinia
Philips Pabianice
2 : 5
Zebra Mieroszów
Faurecia Wałbrzych
2 : 0
Adamed
 
½ Finału Pucharu Pocieszenia
Jeronimo Martins Sieradz
6 : 5
Kombud Radom
Zebra Mieroszów
2 : 1
Faurecia Wałbrzych
 
Finał Pucharu Pocieszenia
Jeronimo Martins Sieradz
2 : 0
Zebra Mieroszów
 
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Rotr Rypin
0 : 0
Dekorglass Działdowo
10 BKP Świętoszów
5 : 0
Dekorglass Działdowo
10 BKP Świętoszów
1 : 3
Rotr Rypin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Rotr Rypin
4
3 : 1
awans do ⅛ finału
2. 10 BKP Świętoszów
3
6 : 3
 
3. Dekorglass Działdowo
1
0 : 5
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Spomlek Radzyń Podlaski
3 : 0
Trakcja PRKiI
BSH Łódź
5 : 0
Trakcja PRKiI
BSH Łódź
4 : 1
Spomlek Radzyń Podlaski
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. BSH Łódź
6
9 - 1
awans do ⅛ finału
2. Spomlek Radzyń Podlaski
3
4 - 4
 
3. Trakcja PRKiI
0
0 - 8
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Amcor Tobacco Łódź
5 : 1
MZA Warszawa
Radmor Gdynia
5 : 1
MZA Warszawa
Radmor Gdynia
1 : 5
Amcor Tobacco Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Amcor Tobacco Łódź
6
10 - 2
awans do ⅛ finału
2. Radmor Gdynia
3
6 - 6
 
3. MZA Warszawa
0
2 - 10
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Trio-Line Polska
2 : 0
Dalkia Łódź
Wircom Włocławek
4 : 0
Dalkia Łódź
Wircom Włocławek
1 : 1
Trio-Line Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Wircom Włocławek
4
5 - 1
awans do ⅛ finału
2. Trio-Line Polska
4
3 - 1
 
3. Dalkia Łódź
0
0 - 6
 
 
Grupa V
 
Wyniki
Humax Bełchatów
1 : 1
Mars Polska Sochaczew
PCC Rokita Brzeg Dolny
1 : 3
Mars Polska Sochaczew
PCC Rokita Brzeg Dolny
3 : 1
Humax Bełchatów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Mars Polska Sochaczew
4
4 - 2
awans do ⅛ finału
2. PCC Rokita Brzeg Dolny
3
4 - 4
 
3. Humax Bełchatów
1
2 - 4
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
Ferroxcube Skierniewice
0 : 4
Danone Bieruń
Gedeon Richter
3 : 1
Danone Bieruń
Gedeon Richter
4 : 0
Ferroxcube Skierniewice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Gedeon Richter
6
7 - 1
awans do ⅛ finału
2. Danone Bieruń
3
5 - 3
 
3. Ferroxcube Skierniewice
0
0 - 8
 
 
Grupa VII
 
Wyniki
UNIQA Łódź
2 : 1
Top-Thimm Tychy
USP Zdrowie
7 : 3
Top-Thimm Tychy
USP Zdrowie
2 : 3
UNIQA Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. UNIQA Łódź
6
5 - 3
awans do ⅛ finału
2. USP Zdrowie
3
9 - 6
 
3. Top-Thimm Tychy
0
4 - 9
 
 
Grupa VIII
 
Wyniki
PKO BP Warszawa
3 : 3
Drewno Fornir Białystok
Sandoz Polska
0 : 2
Drewno Fornir Białystok
Sandoz Polska
1 : 4
PKO BP Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PKO BP Warszawa
4
7 - 4
awans do ⅛ finału
2. Drewno Fornir Białystok
1
5 - 3
 
3. Sandoz Polska
0
1 - 6
 
 
Grupa IX
 
Wyniki
Stada Piaseczno
0 : 2
Inter-Europol Marki
Voss Automotive
5 : 2
Inter-Europol Marki
Voss Automotive
5 : 1
Stada Piaseczno
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Voss Automotive
6
10 - 3
awans do ⅛ finału
2. Inter-Europol Marki
3
4 - 5
 
3. Stada Piaseczno
0
1 - 7
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Optima Warszawa
3 : 1
Sanofi-Aventis
Cooper Standard
7 : 0
Sanofi-Aventis
Cooper Standard
3 : 2
Optima Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Cooper Standard
6
10 - 2
awans do ⅛ finału
2. Optima Warszawa
3
5 - 4
 
3. Sanofi-Aventis
0
1 - 10
 
 
Grupa XI
 
Wyniki
Olimp Laboratories
4 : 2
Pepperl+Fuchs
Pro-Cars Tychy
2 : 0
Pepperl+Fuchs
Pro-Cars Tychy
0 : 3
Olimp Laboratories
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Olimp Laboratories
6
7 - 2
awans do ⅛ finału
2. Pro-Cars Tychy
3
2 - 3
 
3. Pepperl+Fuchs
0
2 - 6
 
 
Grupa XII
 
Wyniki
ZEC Pabianice
5 : 1
Lek-Am Zakroczym
Tristone Wałbrzych
2 : 0
Lek-Am Zakroczym
Tristone Wałbrzych
4 : 1
ZEC Pabianice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Tristone Wałbrzych
6
6 - 1
awans do ⅛ finału
2. ZEC Pabianice
3
6 - 5
 
3. Lek-Am Zakroczym
0
1 - 7
 
 
Grupa XIII
 
Wyniki
Actavis Polska
3 : 1
DFM Dobre Miasto
Muszkieterowie Solidarność
2 : 1
DFM Dobre Miasto
Muszkieterowie Solidarność
1 : 3
Actavis Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Actavis Polska
6
6 - 2
awans do ⅛ finału
2. Muszkieterowie Solidarność
3
3 - 4
 
3. DFM Dobre Miasto
0
2 - 5
 
 
Grupa XIV
 
Wyniki
Inter Cars Warszawa
4 : 1
DPD Zgierz
Kerry Polska Oleśnica
9 : 1
DPD Zgierz
Kerry Polska Oleśnica
2 : 3
Inter Cars Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Inter Cars Warszawa
6
7 - 3
awans do ⅛ finału
2. Kerry Polska Oleśnica
3
11 - 4
 
3. DPD Zgierz
0
2 - 13
 
 
Grupa XV
 
Wyniki
Kronopol Żary
1 : 3
MB Aerospace Rzeszów
Kolporter
6 : 0
MB Aerospace Rzeszów
Kolporter
6 : 0
Kronopol Żary
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kolporter
6
12 - 0
awans do ⅛ finału
2. MB Aerospace Rzeszów
3
3 - 7
 
3. Kronopol Żary
0
1 - 9
 
 
Grupa XVI
 
Wyniki
Lek Stryków
2 : 3
GKN Driveline Oleśnica
Ivet Gliwice
4 : 0
GKN Driveline Oleśnica
Ivet Gliwice
4 : 3
Lek Stryków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ivet Gliwice
6
8 - 3
awans do ⅛ finału
2. GKN Driveline Oleśnica
3
3 - 6
 
3. Lek Stryków
0
5 - 7
 
 
 
Faza finałowa
 
 
⅛ Finału
Rotr Rypin
1 : 2
BSH Łódź
Amcor Tobacco Packaging
0 : 3
Wircom Włocławek
Mars Polska Sochaczew
3 : 4
Gedeon Richter
UNIQA Łódź
2 : 1
PKO BP Warszawa
Voss Automotive
3 : 3 k. 2 : 3
Cooper Standard
Olimp Laboratories
0 : 1
Tristone Wałbrzych
Actavis Polska
2 : 5
Inter Cars Warszawa
Kolporter
0 : 1
Ivet Gliwice
 
 
¼ Finału
BSH Łódź
1 : 1 k. 2 : 3
Wircom Włocławek
Gedeon Richter
2 : 1
UNIQA Łódź
Cooper Standard
1 : 3
Tristone Wałbrzych
Inter Cars Warszawa
1 : 1 k. 2 : 3
Ivet Gliwice
 
 
½ Finału
Wircom Włocławek
2 : 2 k. 2 : 0
Tristone Wałbrzych
Gedeon Richter
0 : 2
Ivet Gliwice
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Wircom Włocławek
1 : 2
Ivet Gliwice
 
 
 
Puchar Fair-Play
Adamed
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Paweł Kukowski
Rotr Rypin
Najlepszy piłkarz
Edward Ambrosiewicz
Ivet Gliwice
Najlepszy bramkarz
Bartosz Prokopiak
Wircom Włocławek
 
 
Wyróżnienia
Robert Warakomski
Gedeon Richter
Marcin Łysakowski
Tristone Wałbrzych
Tomasz Pilch
Cooper Standard
 
 
Tabela strzelców turnieju:
Paweł Kukowski
Rotr Rypin
17
Szymon Kiciński
Trio Line Stęszew
12
Arkadiusz Świętosławski
Amcor Łódź
12
Paweł Wyzga
Voss Automotive
12
Maciej Pijewski
PKO BP Warszawa
12
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Ivet Gliwice
II
Wircom Włocławek
III
Tristone Wałbrzych
III
Gedeon Richter
V - VIII
BSH Łódź
 
UNIQA Łódź
 
Cooper Standard
 
Inter Cars Warszawa
IX - XVI
Rotr Rypin
 
Amcor Tobacco Packaging
 
Mars Polska Sochaczew
 
PKO BP Warszawa
 
Voss Automotive
 
Olimp Laboratories
 
Actavis Polska
 
Kolporter
XVII - XXXII
GKN Driveline Oleśnica
 
MB Aerospace Rzeszów
 
Kerry Polska Oleśnica
 
Muszkieterowie Solidarność
 
ZEC Pabianice
 
Pro-Cars Tychy
 
Optima Warszawa
 
Inter Europol Marki
 
Drewno Fornir Białystok
 
USP Zdrowie
 
Danone Bieruń
 
PCC Rokita Brzeg Dolny
 
Trio Line Stęszew
 
Radmor Gdynia
 
Spomlek Radzyń Podlaski
 
10 BKP Świętoszów
XXXIII - XLVIII
Lek Stryków
 
Kronopol Żary
 
DPD Zgierz
 
DFM Dobre Miasto
 
Lek-Am Zakroczym
 
Pepperl+Fuchs
 
Sanofi-Aventis
 
Stada Piaseczno
 
Sandoz Polska
 
Top-Thimm Tychy
 
Ferroxcube Skierniewice
 
Humax Bełchatów
 
Dalkia Łódź
 
MZA Warszawa
 
Tarkcja PRKiI
 
Dekorglass Działdowo
.
Jeronimo Martins Sieradz
 
Zebra Mieroszów
 
Kombud Radom
 
Faurecia Wałbrzych
 
Supravis Bydgoszcz
 
B.D. ART Małkinia
 
Philips Pabianice
 
Adamed
 
PUK Gryfino
 
Nordea Łódź
 
Schumacher Packaging
 
Ergom Łódź
 
Sealed Air
 
Merck Warszawa
 
MSD Polska
 
Venture Łomianki
 
Ocmer Łódź
 
Sklejka Orzechowo
 
Netia Warszawa
 
Okechamp Grodzisk Wlkp.
 
Aber Olsztyn
 
Venture Grudziądz
 

                                 Logistyka                                             
..