17-18 września 2005 Zielona Góra - I Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w piłce nożnej

« powrót

 
I Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej
Zielona Góra 2005
 
 
W dniach 17-18.09.2005r. w Zielonej Górze odbyły się Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej piłce nożnej sześcioosobowej.
Turniej rozgrywano na dwóch boiskach ze sztuczną nawierzchnią, które należą do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Do walki o tytuł przystąpiły dwadzieścia cztery firmy z terenu całego kraju, które aby wyłonić mistrza musiały rozegrać aż 69 mecze. W pierwszym dniu mistrzostw w sobotę rozegrano mecze grupowe, które wyłoniły 18 drużyn awansujących do drugiej fazy turnieju. W niedzielę 18.09. rozegrano turniej pocieszenia dla sześciu drużyn, które odpadły z turnieju głównego, a zwyciężyła w nim ekipa Koramic Kunice. Drugi dzień rywalizacji w turnieju był bardzo emocjonujący, a o wyniku kilku meczy musiały rozstrzygać rzuty karne.
Po tytuł mistrzowski w świetnym stylu sięgnęła drużyna Zehnder Group z Bolesławca, która zwyciężyła w finale Hirsch-Pol Myślęcinek. W meczu o trzecie miejsce zespół Euro Bud ze Środy Wlkp. zwyciężył Castoramę Bydgoszcz.
Zapraszamy na następne edycje turnieju.
 
 
Wyniki:
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Castorama Łódź
1 : 2
WKT Polska
Koramic Kunice
1 : 2
Gaja Zielona Góra
Castorama Łódź
5 : 1
Koramic Kunice
WKT Polska
3 : 1
Gaja Zielona Góra
Castorama Łódź
2 : 0
Gaja Zielona Góra
WKT Polska
1 : 2
Koramic Kunice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. WKT Polska
6
6 - 4
awans do II rundy
2. Castorama Łódź
6
8 - 3
awans do II rundy
3. Gaja Zielona Góra
3
3 - 6
awans do II rundy
4. Koramic Kunice
3
4 - 8
puchar pocieszenia
 
Grupa II
 
Wyniki
Euro Bud Środa Wlkp.
4 : 2
Sanha Legnica
Kaidar Zielona Góra
3 : 0
Cementownia Odra Opole
Euro Bud Środa Wlkp.
3 : 2
Kaidar Zielona Góra
Sanha Legnica
5 : 2
Cementownia Odra Opole
Euro Bud Środa Wlkp.
3 : 2
Cementownia Odra Opole
Sanha Legnica
1 : 8
Kaidar Zielona Góra
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Euro Bud Środa Wlkp.
9
10 - 6
awans do II rundy
2. Kaidar Zielona Góra
6
13 - 4
awans do II rundy
3. Sanha Legnica
3
8 - 14
awans do II rundy
4. Cementownia Odra Opole
0
4 - 11
puchar pocieszenia
 
Grupa III
 
Wyniki
Erowa Międzyrzecz
3 : 8
Zehnder Group Bolesławiec
Gealan Rzgów
0 : 5
Armacell Środa Śląska
Erowa Międzyrzecz
7 : 1
Gealan Rzgów
Armacell Środa Śląska
0 : 5
Zehnder Group Bolesławiec
Erowa Międzyrzecz
1 : 3
Armacell Środa Śląska
Gealan Rzgów
0 : 6
Zehnder Group Bolesławiec
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Zehnder Group Bolesławiec
9
19 - 3
awans do II rundy
2. Armacell Środa Śląska
6
8 - 6
awans do II rundy
3. Erowa Międzyrzecz
3
11 - 12
awans do II rundy
4. Gealan Rzgów
0
1 - 18
puchar pocieszenia
 
Grupa IV
 
Wyniki
Scan Win Wolsztyn
0 : 5
Castorama Wałbrzych
Condix Poznań
2 : 3
Strabag Warszawa
Scan Win Wolsztyn
6 : 1
Strabag Warszawa
Condix Poznań
1 : 9
Castorama Wałbrzych
Scan Win Wolsztyn
6 : 0
Condix Poznań
Strabag Warszawa
2 : 6
Castorama Wałbrzych
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Castorama Wałbrzych
9
20 - 3
awans do II rundy
2. Scan Win Wolsztyn
6
12 - 6
awans do II rundy
3. Strabag Warszawa
3
5 - 13
awans do II rundy
4. Condix Poznań
0
3 - 18
puchar pocieszenia
 
Grupa V
 
Wyniki
Castorama Bydgoszcz
8 : 2
OBI Gdynia
Cersanit Wałbrzych
11 : 0
Caparol Warszawa
Castorama Bydgoszcz
1 : 3
Cersanit Wałbrzych
OBI Gdynia
13 : 2
Caparol Warszawa
OBI Gdynia
1 : 9
Cersanit Wałbrzych
Castorama Bydgoszcz
8 : 1
Caparol Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Cersanit Wałbrzych
9
23 - 2
awans do II rundy
2. Castorama Bydgoszcz
6
17 - 6
awans do II rundy
3. OBI Gdynia
3
16 - 19
awans do II rundy
4. Caparol Warszawa
0
3 - 32
puchar pocieszenia
 
Grupa VI
 
Wyniki
Art-Bud Gołdap
1 : 6
Hirszpol Myślęcinek
Tom-Bud Wolsztyn
2 : 7
Calbud Szczecin
Art-Bud Gołdap
0 : 1
Tom-Bud Wolsztyn
Hirszpol Myślęcinek
3 : 4
Calbud Szczecin
Art-Bud Gołdap
0 : 12
Calbud Szczecin
Hirszpol Myślęcinek
9 : 0
Tom-Bud Wolsztyn
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Calbud Szczecin
9
23 - 5
awans do II rundy
2. Hirszpol Myślęcinek
6
18 - 5
awans do II rundy
3. Tom-Bud Wolsztyn
3
3 - 16
awans do II rundy
4. Art-Bud Gołdap
0
1 - 19
puchar pocieszenia
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Condix Poznań
2 : 5
Art-Bud Gołdap
Condix Poznań
0 : 2
Cementownia Odra Opole
Art-Bud Gołdap
5 : 1
Cementownia Odra Opole
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Art-Bud Gołdap
6
10 - 3
2. Cementownia Odra Opole
3
3 - 5
3. Condix Poznań
0
2 - 7
 
Grupa Y
 
Wyniki
Caparol Warszawa
0 : 3
Gealan Rzgów
Caparol Warszawa
1 : 8
Koramic Kunice
Gealan Rzgów
0 : 8
Koramic Kunice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Koramic Kunice
6
16 - 1
2. Gealan Rzgów
3
3 - 8
3. Caparol Warszawa
0
1 - 11
 
Finał Pucharu Pocieszenia
Art-Bud Gołdap
0 : 5
Koramic Kunice
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Castorama Łódź
2 : 2
OBI Gdynia
Euro-Bud Środa Wlkp.
2 : 3
OBI Gdynia
Euro-Bud Środa Wlkp.
5 : 1
Castorama Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. OBI Gdynia
4
5 - 4
awans do ¼ finału
2. Euro-Bud Środa Wlkp.
3
7 - 4
awans do ¼ finału
3. Castorama Łódź
1
3 - 7
 
 
Grupa B
 
Wyniki
Castorama Bydgoszcz
1 : 0
Sanha Legnica
Castorama Wałbrzych
5 : 1
Sanha Legnica
Castorama Wałbrzych
2 : 4
Castorama Bydgoszcz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Castorama Bydgoszcz
6
5 - 2
awans do ¼  finału
2. Castorama Wałbrzych
3
7 - 5
 
3. Sanha Legnica
0
1 - 6
 
 
Grupa C
 
Wyniki
Scan Win Wolsztyn
5 : 0
Tom-Bud Wolsztyn
Zehnder Group Bolesławiec
6 : 0
Tom-Bud Wolsztyn
Zehnder Group Bolesławiec
5 : 0
Scan Win Wolsztyn
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Zehnder Group Bolesławiec
6
11 - 0
awans do ¼ finału
2. Scan Win Wolsztyn
3
5 - 5
 
3. Tom-Bud Wolsztyn
0
0 - 11
 
 
Grupa D
 
Wyniki
Hirsch-Pol Myślęcinek
8 : 1
Erowa Międzyrzecz
Cersanit Wałbrzych
6 : 1
Erowa Międzyrzecz
Cersanit Wałbrzych
2 : 0
Hirsch-Pol Myślęcinek
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Cersanit Wałbrzych
6
8 - 1
awans do ¼ finału
2. Hirsch-Pol Myślęcinek
3
8 - 3
awans do ¼ finału
3. Erowa Międzyrzecz
0
2 - 14
 
 
Grupa E
 
Wyniki
Armacell Środa Śląska
4 : 2
Gaja Zielona Góra
Calbud Szczecin
9 : 0
Gaja Zielona Góra
Calbud Szczecin
5 : 1
Armacell Środa Śląska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Calbud Szczecin
6
14 - 1
awans do ¼ finału
2. Armacell Środa Śląska
3
5 - 7
 
3. Gaja Zielona Góra
0
2 - 13
 
 
Grupa F
 
Wyniki
WKT Polska
3 : 0 v.o.
Strabag Warszawa
Kaidar Zielona Góra
3 : 0 v.o.
Strabag Warszawa
WKT Polska
1 : 6
Kaidar Zielona Góra
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kaidar Zielona Góra
6
9 - 1
awans do ¼ finału
2. WKT Polska
3
4 - 6
 
3. Strabag Warszawa
ns
ns
 
 
Mecz barażowy o wejście do ¼ finału:
WKT Polska
0 : 6
Euro-Bud Środa Wlkp.
 
 
Faza finałowa
 
 
¼ Finału
OBI Gdynia
1 : 3
Castorama Bydgoszcz
Zehnder Group Bolesławiec
0 : 0 k. 4 : 3
Cersanit Wałbrzych
Kaidar Zielona Góra
1 : 3
Hirsch-Pol Myślęcinek
Euro-Bud Środa Wlkp.
1 : 1 k. 11 : 10
Calbud Szczecin
 
½ Finału
Castorama Bydgoszcz
2 : 4
Hirsch-Pol Myślęcinek
Zehnder Group Bolesławiec
2 : 0
Euro-Bud Środa Wlkp.
 
Mecz o III miejsce
Castorama Bydgoszcz
2 : 6
Euro-Bud Środa Wlkp.
 
FINAŁ TURNIEJU
Hirsch-Pol Myślęcinek
 1 : 2
Zehnder Group Bolesławiec
 
 
Puchar Fair-Play
Sanha Legnica
 
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Radosław Pietkiewicz
Zehnder Group Bolesławiec
Najlepszy piłkarz
Paweł Demczar
Zehnder Group Bolesławiec
Najlepszy bramkarz
Bartłomiej Pindel
Hirsch-Pol Myślęcinek
 
Tabela strzelców turnieju:
Radosław Pietkiewicz
Zehnder Group Bolesławiec
16
Paweł Przybyliński
Castorama Bydgoszcz
14
Grzegorz Haniewicz
Euro-Bud Środa Wlkp.
13
Jarosław Falkenberg
Cersanit Wałbrzych
9
Marcin Szparok
Hirsch-Pol Myślęcinek
9
Sebastian Kasyna
OBI Gdynia
8
Jacek Kowalski
Hirsch-Pol Myślęcinek
8
Andrzej Sydor
Calbud Szczecin
8
Adam Wolniewicz
Castorama Wałbrzych
8
Piotr Zielonka
Calbud Szczecin
8
 
                                 Logistyka                                             
..