25-26 listopada 2006 Kielce - II Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej w halowej piłce nożnej

« powrót

 
II Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej
w halowej piłce nożnej Kielce 2006
 
 
W dniach 25-26 listopada 2006 w Kielcach odbyły się Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej w halowej piłce nożnej. W turnieju wzięło udział 29 ekip reprezentujących firmy z terenu całej Polski. Po pierwszym dniu turnieju rozgrywki grupowe wyłoniły 21 ekip, które walczyły na drugi dzień o wejście do ¼ finału. Pozostałe ekipy rozegrały Turniej Pocieszenia Mistrzostw w finale, którego drużyna Vorwerk Brodnica pokonała po rzutach karnych Orsa-Moto Ozorków.
Turniej główny od fazy ¼ finału rozgrywano w systemie pucharowym. Mistrzem Polski Branży Motoryzacyjnej w halowej piłce nożnej została drużyna Ronal Wałbrzych pokonując w finale General Motors Gliwice. Trzecie miejsce zajęła ekipa ubiegłorocznego mistrza RT-Trans Szczecin, a czwarte vice-mistrz z 2005 roku Centra Exide Poznań. Turniej stał pod znakiem bardzo zaciętej rywalizacji na wysokim sportowym poziomie.
W czasie trwania rozgrywek prowadzono akcję zbierania pieniędzy na rzecz rodzin górników z kopalni „Halemba”. Zebrano kwotę 508,- zł. Firma Almar-Sport ze swojej strony wpłaciła kwotę 1000 złotych, co daje sumę 1508,-złotych i taka kwota została przelana na konto Caritas Polska.
 
 
Wyniki:
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Ruukki Wrocław
3 : 1
Inter-Team Warszawa
Schmidt Kielce
0 : 2
Philips Piła
Inter-Team Warszawa
7 : 1
Schmidt Kielce
Philips Piła
5 : 1
Ruukki Wrocław
Inter-Team Warszawa
0 : 2
Philips Piła
Schmidt Kielce
1 : 7
Ruukki Wrocław
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Philips Piła
9
9 - 1
awans do II rundy
2. Ruukki Wrocław
6
11 - 7
awans do II rundy
3. Inter-Team Warszawa
3
8 - 6
awans do II rundy
4. Schmidt Kielce
0
2 - 16
puchar pocieszenia
 
Grupa B
 
Wyniki
General Motors Gliwice
7 : 0
Polytec Tomaszów Mazowiecki
FAP Tychy
2 : 0
Brembo Dąbrowa Górnicza
Opel-AS Opole
2 : 8
General Motors Gliwice
Polytec Tomaszów Mazowiecki
0 : 5
FAP Tychy
Brembo Dąbrowa Górnicza
0 : 4
General Motors Gliwice
Polytec Tomaszów Mazowiecki
2 : 6
Opel-AS Opole
General Motors Gliwice
1 : 3
FAP Tychy
Opel-AS Opole
3 : 2
Brembo Dąbrowa Górnicza
Polytec Tomaszów Mazowiecki
3 : 3
Brembo Dąbrowa Górnicza
FAP Tychy
3 : 3
Opel-AS Opole
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. FAP Tychy
10
13 - 4
awans do II rundy
2. General Motors Gliwice
9
20 - 5
awans do II rundy
3. Opel-AS Opole
7
14 - 5
awans do II rundy
4. Brembo Dąbrowa Górnicza
1
5 - 12
awans do II rundy
5. Polytec Tomaszów Mazowiecki
1
5 - 21
puchar pocieszenia
 
Grupa C
 
Wyniki
Brembo Częstochowa
4 : 2
Gedia Nowa Sól
Marbo Międzychód-Bielsko
2 : 4
Magna Dąbrowa Górnicza
Gedia Nowa Sól
4 : 3
Marbo Międzychód-Bielsko
Magna Dąbrowa Górnicza
3 : 5
Brembo Częstochowa
Gedia Nowa Sól
1 : 4
Magna Dąbrowa Górnicza
Marbo Międzychód-Bielsko
0 : 8
Brembo Częstochowa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Brembo Częstochowa
9
17 - 5
awans do II rundy
2. Magna Dąbrowa Górnicza
6
11 - 8
awans do II rundy
3. Gedia Nowa Sól
3
7 - 11
awans do II rundy
4. Marbo Międzychód-Bielsko
0
5 - 16
puchar pocieszenia
 
Grupa D
 
Wyniki
RT-Trans I Szczecin
5 : 1
Vorwerk Brodnica
Pilkington Sandomierz
1 : 4
Delphi Tychy
Vorwerk Brodnica
1 : 2
Pilkington Sandomierz
Delphi Tychy
2 : 2
RT-Trans I Szczecin
Vorwerk Brodnica
1 : 3
Delphi Tychy
Pilkington Sandomierz
0 : 3
RT-Trans I Szczecin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. RT-Trans I Szczecin
7
10 - 3
awans do II rundy
2. Delphi Tychy
7
9 - 4
awans do II rundy
3. Pilkington Sandomierz
3
3 - 8
puchar pocieszenia
4. Vorwerk Brodnica
0
3 - 10
puchar pocieszenia
 
Grupa E
 
Wyniki
Kirchhoff Mielec
5 : 2
Troton Ząbrowo
RT-Trans II Szczecin
1 : 6
Ronal Wałbrzych
Troton Ząbrowo
2 : 4
RT-Trans II Szczecin
Ronal Wałbrzych
6 : 0
Kirchhoff Mielec
Troton Ząbrowo
0 : 1
Ronal Wałbrzych
RT-Trans II Szczecin
1 : 0
Kirchhoff Mielec
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ronal Wałbrzych
9
13 - 1
awans do II rundy
2. RT-Trans II Szczecin
6
6 - 8
awans do II rundy
3. Kirchhoff Mielec
3
5 - 9
awans do II rundy
4. Troton Ząbrowo
0
4 - 10
puchar pocieszenia
 
Grupa F
 
Wyniki
TMP Fondalmec Żory
2 : 8
ZAP Sznajder Batterien Piastów
Ronal Jelcz-Laskowice
1 : 0
GKN Driveline Oleśnica
ZAP Sznajder Batterien Piastów
5 : 1
Ronal Jelcz-Laskowice
GKN Driveline Oleśnica
2 : 0
TMP Fondalmec Żory
ZAP Sznajder Batterien Piastów
2 : 0
GKN Driveline Oleśnica
Ronal Jelcz-Laskowice
2 : 3
TMP Fondalmec Żory
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ZAP Sznajder Batterien Piastów
9
15 - 3
awans do II rundy
2. TMP Fondalmec Żory
3
3 - 11
awans do II rundy
3. Ronal Jelcz-Laskowice
3
4 - 8
awans do II rundy
4. GKN Driveline Oleśnica
3
2 - 4
puchar pocieszenia
 
Grupa G
 
Wyniki
Rieter Katowice
1 : 3
Centra Exide Poznań
Faurecia Wałbrzych
1 : 1
Orsa-Moto Ozorków
Centra Exide Poznań
2 : 1
Faurecia Wałbrzych
Orsa-Moto Ozorków
0 : 2
Rieter Katowice
Centra Exide Poznań
2 : 0
Orsa-Moto Ozorków
Faurecia Wałbrzych
2 : 0
Rieter Katowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Centra Exide Poznań
9
7 - 2
awans do II rundy
2. Faurecia Wałbrzych
4
4 - 3
awans do II rundy
3. Rieter Katowice
3
3 - 5
awans do II rundy
4. Orsa-Moto Ozorków
1
1 - 5
puchar pocieszenia
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Schmidt Kielce
1 : 2
Pilkington Sandomierz
Marbo Międzychód-Bielsko
0 : 2
Vorwerk Brodnica
Schmidt Kielce
0 : 2
Vorwerk Brodnica
Marbo Międzychód-Bielsko
0 : 1
Pilkington Sandomierz
Schmidt Kielce
4 : 2
Marbo Międzychód-Bielsko
Vorwerk Brodnica
0 : 0
Pilkington Sandomierz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Vorwerk Brodnica
7
4 - 0
2. Pilkington Sandomierz
7
3 - 1
3. Schmidt Kielce
3
5 - 6
4. Marbo Międzychód-Bielsko
0
2 - 7
 
Grupa Y
 
Wyniki
Polytec Tomaszów Mazowiecki
0 : 3
Troton Ząbrowo
GKN Driveline Oleśnica
0 : 1
Orsa Moto Ozorków
Polytec Tomaszów Mazowiecki
0 : 2
Orsa Moto Ozorków
GKN Driveline Oleśnica
2 : 1
Troton Ząbrowo
Polytec Tomaszów Mazowiecki
0 : 3
GKN Driveline Oleśnica
Orsa Moto Ozorków
0 : 0
Troton Ząbrowo
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Orsa Moto Ozorków
7
3 - 0
2. GKN Driveline Oleśnica
6
5 - 2
3. Troton Ząbrowo
4
4 - 2
4. Polytec Tomaszów Mazowiecki
0
0 - 8
 
Finał Pucharu Pocieszenia
Vorwerk Brodnica
0 : 0 k. 3 : 2
Orsa Moto Ozorków
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Centra Exide Poznań
3 : 1
Kirchhoff Mielec
TMP Fondalmec Żory
2 : 2
Kirchhoff Mielec
Centra Exide Poznań
2 : 2
TMP Fondalmec Żory
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Centra Exide Poznań
4
5 - 3
awans do ¼ finału
2. TMP Fondalmec Żory
2
4 - 4
 
3. Kirchhoff Mielec
1
3 - 5
 
 
Grupa II
 
Wyniki
RT-Trans I Szczecin
0 : 0
Ronal Jelcz-Laskowice
Faurecia Wałbrzych
0 : 0
Ronal Jelcz-Laskowice
RT-Trans I Szczecin
4 : 0
Faurecia Wałbrzych
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. RT-Trans I Szczecin
4
4 - 0
awans do ¼ finału
2. Ronal Jelcz-Laskowice
2
0 - 0
 
3. Faurecia Wałbrzych
1
0 - 4
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Brembo Częstochowa
1 : 0
Inter-Team Warszawa
General Motors Gliwice
3 : 1
Inter-Team Warszawa
Brembo Częstochowa
2 : 2
General Motors Gliwice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. General Motors Gliwice
4
5 - 3
awans do ¼ finału
2. Brembo Częstochowa
4
3 - 2
 
3. Inter-Team Warszawa
0
1 - 4
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Ronal Wałbrzych
3 : 0
Opel-AS Opole
Ruukki Wrocław
6 : 1
Opel-AS Opole
Ronal Wałbrzych
4 : 0
Ruukki Wrocław
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ronal Wałbrzych
6
7 - 0
awans do ¼ finału
2. Ruukki Wrocław
3
6 - 5
 
3. Opel-AS Opole
0
1 - 9
 
 
Grupa V
 
Wyniki
Philips Piła
0 : 0
Gedia Nowa Sól
Delphi Tychy
1 : 0
Gedia Nowa Sól
Philips Piła
3 : 0
Delphi Tychy
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Philips Piła
4
3 - 0
awans do ¼ finału
2. Delphi Tychy
3
1 - 3
 
3. Gedia Nowa Sól
1
0 - 1
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
FAP Tychy
3 : 0
Rieter Katowice
RT-Trans II Szczecin
2 : 1
Rieter Katowice
FAP Tychy
0 : 1
RT-Trans II Szczecin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. RT-Trans II Szczecin
6
3 - 1
awans do ¼ finału
2. FAP Tychy
3
3 - 1
 
3. Rieter Katowice
0
1 - 5
 
 
Grupa VII
 
Wyniki
ZAP Sznajder Batterien Piastów
6 : 0
Brembo Częstochowa
Magna Dąbrowa Górnicza
5 : 0
Brembo Częstochowa
ZAP Sznajder Batterien Piastów
0 : 0
Magna Dąbrowa Górnicza
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ZAP Sznajder Batterien Piastów
4
6 - 0
awans do ¼ finału
2. Magna Dąbrowa Górnicza
4
5 - 0
awans do ¼ finału
3. Brembo Częstochowa
0
0 - 11
 
 
 
Faza finałowa
 
 
¼ Finału
RT-Trans II Szczecin
0 : 3
RT-Trans I Szczecin
Philips Piła
1 : 1 k. 10 : 11
General Motors Gliwice
Magna Dąbrowa Górnicza
1 : 3
Centra Exide Poznań
Ronal Wałbrzych
1 : 0
ZAP Sznajder Batterien Piastów
 
½ Finału
RT-Trans I Szczecin
1 : 1 k. 3 : 4
General Motors Gliwice
Centra Exide Poznań
0 : 3
Ronal Wałbrzych
 
Mecz o III miejsce
RT-Trans I Szczecin
2 : 1
Centra Exide Poznań
 
FINAŁ TURNIEJU
General Motors Gliwice
1 : 4
Ronal Wałbrzych
 
Puchar Fair-Play
Fiat Auto Poland Tychy
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Zdzisław Pyrdoł
Ronal Wałbrzych
Najlepszy piłkarz
Adam Mikrut
General Motors Gliwice
Najlepszy bramkarz
Tomasz Kujawiński
Ronal Wałbrzych
 
Wyróżnienia
Marcin Wojtalik
Centra Exide Poznań
Łukasz Ścieszyński
RT-Trans I Szczecin
Marcin Żydek
Ronal Wałbrzych
 
Tabela strzelców turnieju:
Zdzisław Pyrdoł
Ronal Wałbrzych
13
Tomasz Stachera
Brembo Częstochowa
11
Adam Mikrut
General Motors Gliwice
10
Stanisław Zakliński
Rukki Wrocław
8
Karol Abram
Delphi Tychy
7
Piotr Antkowiak
Centra Exide Poznań
7
Maciej Milanowicz
RT-Trans I Szczecin
6
Dawid Łoboda
Magna Dąbrowa Górnicza
6
 
                                 Logistyka                                             
..