22-23 listopada 2014 Kraków - X Mistrzostwa Polski Branży Metalowej, Hutniczej i Górniczej w halowej piłce nożnej

« powrót

 X Mistrzostwa Polski Branży Metalowej, Górniczej i Hutniczej
w halowej piłce nożnej – Kraków 2014
 
 
 
W dniach 22-23 listopada 2014r. w Krakowie odbyły się X Mistrzostwa Polski Branży Metalowej, Górniczej i Hutniczej w halowej piłce nożnej. Do rywalizacji zgłosiło się 20 drużyn. Tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Siniat Pińczów, która w finale pokonała zespół Toyota Wałbrzych. Trzecie miejsca ex-equo zajęły drużyny Mostostal Zabrze i Pratt & Whitnej Kalisz.
X Mistrzostwa Polski Branży Metalowej, Górniczej i Hutniczej, rozgrywane były w ramach I Pucharu Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej. W Pucharze Polski, w którym uczestniczyło aż 40 drużyn z całego kraju, wysokie miejsca zajęły zespoły związane z branżą metalową. Drugie miejsce zdobyła drużyna Siniat Pińczów, trzecie  Toyota Wałbrzych, a piąte ex-equo Mostostal Zabrze i Pratt&Whitney Kalisz.
Drużynom serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne edycje mistrzostw.
 
Wyniki:
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Pratt&Whitney Kalisz
4 : 0
ITM Radom
KGHM Zakład Hydrotechniczny Rudna
2 : 0
Amica Wronki I
Pratt&Whitney Kalisz
0 : 3
PKP LHS Zamość
ITM Radom
0 : 3
KGHM Zakład Hydrotechniczny Rudna
Amica Wronki I
3 : 3
PKP LHS Zamość
Pratt&Whitney Kalisz
2 : 1
KGHM Zakład Hydrotechniczny Rudna
Amica Wronki I
6 : 0
ITM Radom
KGHM Zakład Hydrotechniczny Rudna
1 : 2
PKP LHS Zamość
Pratt&Whitney Kalisz
3 : 1
Amica Wronki I
PKP LHS Zamość
4 : 2
ITM Radom
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PKP LHS Zamość
10
12 - 6
awans do II rundy
2. Pratt&Whitney Kalisz
9
9 - 5
awans do II rundy
3. KGHM Z. Hydrotechniczny Rudna
6
7 - 4
awans do II rundy
4. Amica Wronki I
4
10 - 8
puchar pocieszenia
5. ITM Radom
0
2 - 17
puchar pocieszenia
 
Grupa B
 
Wyniki
Mostostal Zabrze
3 : 2
Toyota Wałbrzych
Hormann Legnica
4 : 1
Shapers Bydgoszcz
Mostostal Zabrze
6 : 0
MB Aerospace Rzeszów
Toyota Wałbrzych
2 : 0
Hormann Legnica
Shapers Bydgoszcz
0 : 3
MB Aerospace Rzeszów
Mostostal Zabrze
3 : 1
Hormann Legnica
Shapers Bydgoszcz
0 : 6
Toyota Wałbrzych
Hormann Legnica
1 : 3
MB Aerospace Rzeszów
Mostostal Zabrze
6 : 0
Shapers Bydgoszcz
MB Aerospace Rzeszów
0 : 1
Toyota Wałbrzych
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Mostostal Zabrze
12
18 - 3
awans do II rundy
2. Toyota Wałbrzych
9
11 - 3
awans do II rundy
3. MB Aerospace Rzeszów
6
6 - 8
awans do II rundy
4. Hormann Legnica
3
6 - 9
puchar pocieszenia
5. Shapers Bydgoszcz
0
1 - 19
puchar pocieszenia
 
Grupa C
 
Wyniki
KGHM Polska Miedź Lubin
3 : 0
Amica Wronki II
ArcelorMittal Refractories Kraków
1 : 3
WSK PZL-Rzeszów
KGHM Polska Miedź Lubin
13 : 0
Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty
Amica Wronki II
0 : 3
ArcelorMittal Refractories Kraków
WSK PZL-Rzeszów
5 : 2
Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty
KGHM Polska Miedź Lubin
4 : 1
ArcelorMittal Refractories Kraków
WSK PZL-Rzeszów
2 : 0
Amica Wronki II
ArcelorMittal Refractories Kraków
5 : 3
Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty
KGHM Polska Miedź Lubin
4 : 1
WSK PZL-Rzeszów
Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty
1 : 2
Amica Wronki II
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. KGHM Polska Miedź Lubin
12
24 - 2
awans do II rundy
2. WSK PZL-Rzeszów
9
11 - 7
awans do II rundy
3. ArcelorMittal Refractories Kraków
6
10 - 10
awans do II rundy
4. Amica Wronki II
3
2 - 9
puchar pocieszenia
5. Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty
0
6 - 25
puchar pocieszenia
 
Grupa D
 
Wyniki
ZZ Kadra KWK Piekary
5 : 0
Elmat Rzeszów
Electrolux Siewierz
2 : 1
Siniat Pińczów
ZZ Kadra KWK Piekary
4 : 0
Pratt&Whitney Tubes Niepołomice
Elmat Rzeszów
3 : 4
Electrolux Siewierz
Siniat Pińczów
6 : 0
Pratt&Whitney Tubes Niepołomice
ZZ Kadra KWK Piekary
1 : 1
Electrolux Siewierz
Siniat Pińczów
5 : 1
Elmat Rzeszów
Electrolux Siewierz
2 : 1
Pratt&Whitney Tubes Niepołomice
ZZ Kadra KWK Piekary
0 : 3
Siniat Pińczów
Pratt&Whitney Tubes Niepołomice
3 : 3
Elmat Rzeszów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Electrolux Siewierz
10
9 - 6
awans do II rundy
2. Siniat Pińczów
9
15 - 3
awans do II rundy
3. ZZ Kadra KWK Piekary
7
10 - 4
awans do II rundy
4. Elmat Rzeszów
1
7 - 17
puchar pocieszenia
5. Pratt&Whitney Tubes Niepołomice
1
4 - 15
puchar pocieszenia
 
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
 
¼ Finału Pucharu Pocieszenia
Amica Wronki I
5 : 0
Shapers Bydgoszcz
Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty
4 : 6
Elmat Rzeszów
ITM Radom
2 : 8
Hormann Legnica
Amica Wronki II
4 : 1
Pratt&Whitney Tubes Niepołomice
 
 
½ Finału Pucharu Pocieszenia
Amica Wronki I
2 : 6
Elmat Rzeszów
Hormann Legnica
3 : 1
Amica Wronki II
 
 
Finał Pucharu Pocieszenia
Elmat Rzeszów
3 : 5
Hormann Legnica
 
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Toyota Wałbrzych
6 : 0
ArcelorMittal Refractories Kraków
PKP LHS Zamość
3 : 0
ArcelorMittal Refractories Kraków
PKP LHS Zamość
1 : 1
Toyota Wałbrzych
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Toyota Wałbrzych
4
7 - 1
awans do ½ finału
2. PKP LHS Zamość
4
4 - 1
 
3. ArcelorMittal Refractories Kraków
0
0 - 9
 
 
Grupa II
 
Wyniki
WSK PZL-Rzeszów
1 : 2
ZZ Kadra KWK Piekary
Mostostal Zabrze
1 : 0
ZZ Kadra KWK Piekary
Mostostal Zabrze
3 : 2
WSK PZL-Rzeszów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Mostostal Zabrze
6
4 - 2
awans do ½ finału
2. ZZ Kadra KWK Piekary
3
2 - 2
 
3. WSK PZL-Rzeszów
0
3 - 5
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Siniat Pińczów
3 : 0
KGHM Z. Hydrotechniczny Rudna
KGHM Polska Miedź Lubin
4 : 0
KGHM Z. Hydrotechniczny Rudna
KGHM Polska Miedź Lubin
0 : 3
Siniat Pińczów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Siniat Pińczów
6
6 - 0
awans do ½ finału
2. KGHM Polska Miedź Lubin
3
4 - 3
 
3. KGHM Z. Hydrotechniczny Rudna
0
0 - 7
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Pratt&Whitney Kalisz
4 : 0
MB Aerospace Rzeszów
Electrolux Siewierz
5 : 0
MB Aerospace Rzeszów
Electrolux Siewierz
0 : 3
Pratt&Whitney Kalisz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Pratt&Whitney Kalisz
6
7 - 0
awans do ½ finału
2. Electrolux Siewierz
3
5 - 3
 
3. MB Aerospace Rzeszów
0
0 - 9
 
 
 
 
Faza finałowa
 
 
½ Finału
Toyota Wałbrzych
1 : 0
Mostostal Zabrze
Siniat Pińczów
1 : 1 k. 3 : 2
Pratt&Whitney Kalisz
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Toyota Wałbrzych
1 : 2
Siniat Pińczów
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Siniat Pińczów
II
Toyota Wałbrzych
III
Mostostal Zabrze
III
Pratt&Whitney Kalisz
V - VIII
PKP LHS Zamość
 
ZZ Kadra KWK Piekary
 
KGHM Polska Miedź Lubin
 
Electrolux Siewierz
IX - XII
ArcelorMittal Refractories Kraków
 
WSK PZL-Rzeszów
 
KGHM Zakład Hydrotechniczny Rudna
 
MB Aerospace Rzeszów
XIII
Hormann Legnica
 
Elmat Rzeszów
 
Amica Wronki II
 
Amica Wronki I
 
Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty
 
Pratt&Whitney Tubes Niepołomice
 
Shapers Bydgoszcz
 
ITM Radom
                                 Logistyka                                             
..