22-23 listopada 2014 Kraków - I Puchar Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej

« powrót

 I Puchar Polski Firm i Zakładów Pracy
w halowej piłce nożnej – Kraków 2014
 
 
 
Aż 40 reprezentacji firmowych stawiło się na starcie I Pucharu Polski  Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej, który odbył się w dniach 22-23 listopada 2014r. w Krakowie. W pierwszym dniu rozegrano mecze I rundy, które wyłoniły kilku faworytów rozgrywek. Najlepiej zaprezentowały się drużyny PKP LHS Zamość,Mostostal Zabrze, KGHM Polska Miedź Lubin,Electrolux Siewierz, Ivet Gliwice, Rafako Racibórz, PZU S.A. oraz Kerry Oleśnica. Drużyny te wygrały swoje grupy i zapowiadały walkę o zwycięstwo w turnieju. W drugim dniu mistrzostw do grona faworytów dołączyły drużyny Siniat Pińczów i Toyota Wałbrzych, które jak się później okazało stanęły na podium. Po dwudniowej rywalizacji Puchar Polski wywalczyła drużyna Ivet Gliwice, która w finale pokonała zespół Siniat Pińczów. Trzecie miejsca ex-equo zajęły drużyny Rafako Racibórz oraz Toyota Wałbrzych. Dwudniowe zawody, stały na dobrym sportowym poziomie a drużyny mimo ambitnej i twardej rywalizacji, stworzyły świetną sportową atmosferę.
Zdobywcy Pucharu Polski, drużynie Ivet Gliwice serdecznie gratulujemy a wszystkie zespoły zapraszamy do udziału w kolejnych turniejach piłki nożnej, organizowanych przez naszą firmę.
 
Wyniki:
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Pratt&Whitney Kalisz
4 : 0
ITM Radom
KGHM Zakład Hydrotechniczny Rudna
2 : 0
Amica Wronki I
Pratt&Whitney Kalisz
0 : 3
PKP LHS Zamość
ITM Radom
0 : 3
KGHM Zakład Hydrotechniczny Rudna
Amica Wronki I
3 : 3
PKP LHS Zamość
Pratt&Whitney Kalisz
2 : 1
KGHM Zakład Hydrotechniczny Rudna
Amica Wronki I
6 : 0
ITM Radom
KGHM Zakład Hydrotechniczny Rudna
1 : 2
PKP LHS Zamość
Pratt&Whitney Kalisz
3 : 1
Amica Wronki I
PKP LHS Zamość
4 : 2
ITM Radom
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PKP LHS Zamość
10
12 - 6
awans do II rundy
2. Pratt&Whitney Kalisz
9
9 - 5
awans do II rundy
3. KGHM Zakład Hydrotechniczny Rudna
6
7 - 4
awans do II rundy
4. Amica Wronki I
4
10 - 8
puchar pocieszenia
5. ITM Radom
0
2 - 17
puchar pocieszenia
 
Grupa B
 
Wyniki
Mostostal Zabrze
3 : 2
Toyota Wałbrzych
Hormann Legnica
4 : 1
Shapers Bydgoszcz
Mostostal Zabrze
6 : 0
MB Aerospace Rzeszów
Toyota Wałbrzych
2 : 0
Hormann Legnica
Shapers Bydgoszcz
0 : 3
MB Aerospace Rzeszów
Mostostal Zabrze
3 : 1
Hormann Legnica
Shapers Bydgoszcz
0 : 6
Toyota Wałbrzych
Hormann Legnica
1 : 3
MB Aerospace Rzeszów
Mostostal Zabrze
6 : 0
Shapers Bydgoszcz
MB Aerospace Rzeszów
0 : 1
Toyota Wałbrzych
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Mostostal Zabrze
12
18 - 3
awans do II rundy
2. Toyota Wałbrzych
9
11 - 3
awans do II rundy
3. MB Aerospace Rzeszów
6
6 - 8
awans do II rundy
4. Hormann Legnica
3
6 - 9
puchar pocieszenia
5. Shapers Bydgoszcz
0
1 - 19
puchar pocieszenia
 
Grupa C
 
Wyniki
KGHM Polska Miedź Lubin
3 : 0
Amica Wronki II
ArcelorMittal Refractories Kraków
1 : 3
WSK PZL-Rzeszów
KGHM Polska Miedź Lubin
13 : 0
Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty
Amica Wronki II
0 : 3
ArcelorMittal Refractories Kraków
WSK PZL-Rzeszów
5 : 2
Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty
KGHM Polska Miedź Lubin
4 : 1
ArcelorMittal Refractories Kraków
WSK PZL-Rzeszów
2 : 0
Amica Wronki II
ArcelorMittal Refractories Kraków
5 : 3
Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty
KGHM Polska Miedź Lubin
4 : 1
WSK PZL-Rzeszów
Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty
1 : 2
Amica Wronki II
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. KGHM Polska Miedź Lubin
12
24 - 2
awans do II rundy
2. WSK PZL-Rzeszów
9
11 - 7
awans do II rundy
3. ArcelorMittal Refractories Kraków
6
10 - 10
awans do II rundy
4. Amica Wronki II
3
2 - 9
puchar pocieszenia
5. Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty
0
6 - 25
puchar pocieszenia
 
Grupa D
 
Wyniki
ZZ Kadra KWK Piekary
5 : 0
Elmat Rzeszów
Electrolux Siewierz
2 : 1
Siniat Pińczów
ZZ Kadra KWK Piekary
4 : 0
Pratt&Whitney Tubes Niepołomice
Elmat Rzeszów
3 : 4
Electrolux Siewierz
Siniat Pińczów
6 : 0
Pratt&Whitney Tubes Niepołomice
ZZ Kadra KWK Piekary
1 : 1
Electrolux Siewierz
Siniat Pińczów
5 : 1
Elmat Rzeszów
Electrolux Siewierz
2 : 1
Pratt&Whitney Tubes Niepołomice
ZZ Kadra KWK Piekary
0 : 3
Siniat Pińczów
Pratt&Whitney Tubes Niepołomice
3 : 3
Elmat Rzeszów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Electrolux Siewierz
10
9 - 6
awans do II rundy
2. Siniat Pińczów
9
15 - 3
awans do II rundy
3. ZZ Kadra KWK Piekary
7
10 - 4
awans do II rundy
4. Elmat Rzeszów
1
7 - 17
puchar pocieszenia
5. Pratt&Whitney Tubes Niepołomice
1
4 - 15
puchar pocieszenia
 
Grupa E
 
Wyniki
Ivet Gliwice
4 : 1
Agrobud Strumień
Arcadis Warszawa
1 : 1
Samsung R&D Polska
Ivet Gliwice
5 : 1
Bilfinger Infrastructure
Agrobud Strumień
2 : 1
Arcadis Warszawa
Samsung R&D Polska
0 : 7
Bilfinger Infrastructure
Ivet Gliwice
6 : 0
Arcadis Warszawa
Samsung R&D Polska
1 : 7
Agrobud Strumień
Arcadis Warszawa
1 : 9
Bilfinger Infrastructure
Ivet Gliwice
15 : 1
Samsung R&D Polska
Bilfinger Infrastructure
3 : 3
Agrobud Strumień
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ivet Gliwice
12
30 - 3
awans do II rundy
2. Bilfinger Infrastructure
7
20 - 9
awans do II rundy
3. Agrobud Strumień
7
13 - 9
awans do II rundy
4. Arcadis Warszawa
1
3 - 18
puchar pocieszenia
5. Samsung R&D Polska
1
3 - 30
puchar pocieszenia
 
Grupa F
 
Wyniki
Mars Polska Sochaczew
2 : 2
Frosta Bydgoszcz
Alfa Wassermann
2 : 2
Espefa Kraków
Mars Polska Sochaczew
1 : 2
PZU S.A.
Frosta Bydgoszcz
6 : 1
Alfa Wassermann
Espefa Kraków
0 : 2
PZU S.A.
Mars Polska Sochaczew
8 : 2
Alfa Wassermann
Espefa Kraków
2 : 4
Frosta Bydgoszcz
Alfa Wassermann
1 : 6
PZU S.A.
Mars Polska Sochaczew
6 : 0
Espefa Kraków
PZU S.A.
3 : 2
Frosta Bydgoszcz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PZU S.A.
12
13 - 4
awans do II rundy
2. Mars Polska Sochaczew
7
17 - 6
awans do II rundy
3. Frosta Bydgoszcz
7
14 - 8
awans do II rundy
4. Espefa Kraków
1
4 - 14
puchar pocieszenia
5. Alfa Wassermann
1
6 - 22
puchar pocieszenia
 
Grupa G
 
Wyniki
Rafako Racibórz
6 : 0
PWiK Starachowice
Zakład Komunalny Opole
2 : 3
PWiK Inowrocław
Rafako Racibórz
5 : 0
ZWiK Grójec
PWiK Starachowice
5 : 3
Zakład Komunalny Opole
PWiK Inowrocław
3 : 2
ZWiK Grójec
Rafako Racibórz
5 : 1
Zakład Komunalny Opole
PWiK Inowrocław
5 : 4
PWiK Starachowice
Zakład Komunalny Opole
1 : 0
ZWiK Grójec
Rafako Racibórz
5 : 2
PWiK Inowrocław
ZWiK Grójec
1 : 6
PWiK Starachowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Rafako Racibórz
12
21 - 3
awans do II rundy
2. PWiK Inowrocław
9
13 - 13
awans do II rundy
3. PWiK Starachowice
6
15 - 15
awans do II rundy
4. Zakład Komunalny Opole
3
7 - 13
puchar pocieszenia
5. ZWiK Grójec
0
3 - 15
puchar pocieszenia
 
Grupa H
 
Wyniki
PKO BP Warszawa
3 : 0
Sandoz Polska
PZU Kraków
0 : 1
Synthos Dwory Oświęcim
PKO BP Warszawa
1 : 2
Kerry Polska Oleśnica
Sandoz Polska
3 : 2
PZU Kraków
Synthos Dwory Oświęcim
2 : 4
Kerry Polska Oleśnica
PKO BP Warszawa
5 : 1
PZU Kraków
Synthos Dwory Oświęcim
0 : 3
Sandoz Polska
PZU Kraków
0 : 3
Kerry Polska Oleśnica
PKO BP Warszawa
3 : 0
Synthos Dwory Oświęcim
Kerry Polska Oleśnica
5 : 1
Sandoz Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kerry Polska Oleśnica
12
14 - 4
awans do II rundy
2. PKO BP Warszawa
9
12 - 3
awans do II rundy
3. Sandoz Polska
6
7 - 10
awans do II rundy
4. Synthos Dwory Oświęcim
3
3 - 10
puchar pocieszenia
5. PZU Kraków
0
3 - 12
puchar pocieszenia
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
¼ Finału Pucharu Pocieszenia
Arcadis Warszawa
6 : 1
Alfa Wassermann
ZWiK Grójec
4 : 3
Synthos Dwory Oświęcim
Samsung R&D Polska
2 : 1
Espefa Kraków
Zakład Komunalny Opole
2 : 7
PZU Kraków
 
 
½ Finału Pucharu Pocieszenia
Arcadis Warszawa
3 : 2
ZWiK Grójec
PZU Kraków
5 : 1
Samsung R&D Polska
 
 
Finał Pucharu Pocieszenia
Arcadis Warszawa
3 : 4
PZU Kraków
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
¼ Finału Pucharu Pocieszenia
Amica Wronki I
5 : 0
Shapers Bydgoszcz
Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty
4 : 6
Elmat Rzeszów
ITM Radom
2 : 8
Hormann Legnica
Amica Wronki II
4 : 1
Pratt&Whitney Tubes Niepołomice
 
 
½ Finału Pucharu Pocieszenia
Amica Wronki I
2 : 6
Elmat Rzeszów
Hormann Legnica
3 : 1
Amica Wronki II
 
 
Finał Pucharu Pocieszenia
Elmat Rzeszów
3 : 5
Hormann Legnica
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Toyota Wałbrzych
6 : 0
ArcelorMittal Refractories Kraków
PKP LHS Zamość
3 : 0
ArcelorMittal Refractories Kraków
PKP LHS Zamość
1 : 1
Toyota Wałbrzych
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Toyota Wałbrzych
4
7 - 1
awans do ¼ finału
2. PKP LHS Zamość
4
4 - 1
 
3. ArcelorMittal Refractories Kraków
0
0 - 9
 
 
Grupa II
 
Wyniki
WSK PZL-Rzeszów
1 : 2
ZZ Kadra KWK Piekary
Mostostal Zabrze
1 : 0
ZZ Kadra KWK Piekary
Mostostal Zabrze
3 : 2
WSK PZL-Rzeszów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Mostostal Zabrze
6
4 - 2
awans do ¼ finału
2. ZZ Kadra KWK Piekary
3
2 - 2
 
3. WSK PZL-Rzeszów
0
3 - 5
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Siniat Pińczów
3 : 0
KGHM Zakład Hydrotechniczny Rudna
KGHM Polska Miedź Lubin
4 : 0
KGHM Zakład Hydrotechniczny Rudna
KGHM Polska Miedź Lubin
0 : 3
Siniat Pińczów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Siniat Pińczów
6
6 - 0
awans do ¼ finału
2. KGHM Polska Miedź Lubin
3
4 - 3
 
3. KGHM Zakład Hydrotechniczny Rudna
0
0 - 7
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Pratt&Whitney Kalisz
4 : 0
MB Aerospace Rzeszów
Electrolux Siewierz
5 : 0
MB Aerospace Rzeszów
Electrolux Siewierz
0 : 3
Pratt&Whitney Kalisz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Pratt&Whitney Kalisz
6
7 - 0
awans do ¼ finału
2. Electrolux Siewierz
3
5 - 3
 
3. MB Aerospace Rzeszów
0
0 - 9
 
 
Grupa V
 
Wyniki
Mars Polska Sochaczew
7 : 0
PWiK Starachowice
Ivet Gliwice
13 : 0
PWiK Starachowice
Ivet Gliwice
7 : 1
Mars Polska Sochaczew
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ivet Gliwice
6
20 - 1
awans do ¼ finału
2. Mars Polska Sochaczew
3
8 - 7
 
3. PWiK Starachowice
0
0 - 20
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
PWiK Inowrocław
2 : 1
Sandoz Polska
PZU S.A.
4 : 3
Sandoz Polska
PZU S.A.
0 : 6
PWiK Inowrocław
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PWiK Inowrocław
6
8 - 1
awans do ¼ finału
2. PZU S.A.
3
4 - 9
 
3. Sandoz Polska
0
4 - 6
 
 
Grupa VII
 
Wyniki
PKO BP Warszawa
1 : 1
Agrobud Strumień
Rafako Racibórz
6 : 0
Agrobud Strumień
Rafako Racibórz
2 : 0
PKO BP Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Rafako Racibórz
6
8 - 0
awans do ¼ finału
2. PKO BP Warszawa
1
1 - 3
 
3. Agrobud Strumień
1
1 - 7
 
 
Grupa VIII
 
Wyniki
Bilfinger Infrastructure
3 : 2
Frosta Bydgoszcz
Kerry Polska Oleśnica
5 : 0
Frosta Bydgoszcz
Kerry Polska Oleśnica
1 : 3
Bilfinger Infrastructure
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Bilfinger Infrastructure
6
6 - 3
awans do ¼ finału
2. Kerry Polska Oleśnica
3
6 - 3
 
3. Frosta Bydgoszcz
0
2 - 8
 
 
 
 
Faza finałowa
 
 
 
¼ Finału
Ivet Gliwice
5 : 1
PWiK Inowrocław
Rafako Racibórz
1 : 1 k. 3 : 1
Bilfinger Infrastructure
Toyota Wałbrzych
1 : 0
Mostostal Zabrze
Siniat Pińczów
1 : 1 k. 3 : 2
Pratt&Whitney Kalisz
 
½ Finału
Ivet Gliwice
6 : 0
Rafako Racibórz
Toyota Wałbrzych
1 : 2
Siniat Pińczów
 
 
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Ivet Gliwice
5 : 2
Siniat Pińczów
 
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Ariel Mnochy
Ivet Gliwice
Najlepszy piłkarz
Paweł Niedziela
Siniat Pińczów
Najlepszy bramkarz
Sebastian Łuszczak
Toyota Wałbrzych
 
 
Wyróżnienia
Łukasz Mika
Siniat Pińczów
Mateusz Kocot
Rafako Racibórz
Krzysztof Filipczak
Ivet Gliwice
 
 
Tabela strzelców turnieju:
Ariel Mnochy
Ivet Gliwice
23
Damian Borowski
Bilfinger Infrastructure
19
Krzysztof Filipczak
Ivet Gliwice
14
Mateusz Kocot
Rafako Racibórz
11
Przemysław Kubisz
Mars Polska Sochaczew
10
Rafał Majok
Ivet Gliwice
10
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Ivet Gliwice
II
Siniat Pińczów
III
Rafako Racibórz
III
Toyota Wałbrzych
V - VIII
PWiK Inowrocław
 
Bilfinger Infrastructure
 
Mostostal Zabrze
 
Pratt&Whitney Kalisz
IX - XVI
Kerry Polska Oleśnica
 
PKO BP Warszawa
 
PZU S.A.
 
Mars Polska Sochaczew
 
Electrolux Siewierz
 
KGHM Polska Miedź Lubin
 
ZZ Kadra KWK Piekary
 
PKP LHS Zamość
XVIII - XXIV
Frosta Bydgoszcz
 
Agrobud Strumień
 
Sandoz Polska
 
PWiK Starachowice
 
MB Aerospace Rzeszów
 
KGHM Zakład Hydrotechniczny Rudna
 
WSK PZL-Rzeszów
 
ArcelorMittal Refractories Kraków
XXV
PZU Kraków
Hormann Legnica
 
Arcadis Warszawa
Elmat Rzeszów
 
ZWiK Grójec
Amica Wronki II
 
Samsung R&D Polska
Amica Wronki I
 
Synthos Dwory Oświęcim
Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty
 
Espefa Kraków
Pratt&Whitney Tubes Niepołomice
 
Zakład Komunalny Opole
Shapers Bydgoszcz
 
Alfa Wassermann
ITM Radom
 
                                 Logistyka                                             
..