14-15 lutego 2015 Jarocin - IX Mistrzostwa Polski Branży Spożywczej w halowej piłce nożnej

« powrót

 IX Mistrzostwa Polski
Branży Spożywczej
w halowej piłce nożnej – Jarocin 2015
 
 
W dniach 14-15 lutego 2015r. w Jarocinie odbyły się IX Mistrzostwa Polski Branży Spożywczej w halowej piłce nożnej. Po dwudniowej, zaciętej rywalizacji tytuł Mistrza Polski wywalczyła drużyna Kerry Oleśnica, która w finale pokonała Animex Ełk, trzecie miejsce zajął zespół Brodnickich Zakładów Żelatyny, pokonując Sadowników Grójec.
Stawka zespołów w tegorocznej edycji mistrzostw była niezwykle wyrównana o czym świadczy choćby fakt, że zespoły Animexu Ełk i Brodnickich Zakładów Żelatyny, które stanęły na podium mistrzostw, swój awans do II rundy mistrzostw wywalczyły tylko lepszą różnicą bramek, nad zespołem Profi z Grabowa nad Prosną. Niepocieszone były drużyny Browaru Warka i Rolnika Mikołów, które w pierwszej rundzie mistrzostw zaprezentowały się z bardzo dobrej strony, natomiast w drugiej rundzie musiały nieznacznie uznać wyższość doświadczonym zespołom z Oleśnicy, Brodnicy, Ełku i Grójca.
Mistrzom Polski serdecznie gratulujemy zwycięstwa w turnieju. Wszystkim drużynom dziękujemy za udział w zawodach i stworzenie świetnej sportowej atmosfery.Dziękujemy również bardzo serdecznie Sadownikom z Belska Dużego, którzy obdarowali wszystkich dużą ilością soków i bardzo dobrych jabłek.
Zapraszamy wszystkie zespoły do uczestnictwa w kolejnych edycjach Mistrzostw Polski Branży Spożywczej w piłce nożnej. Okazja do wspólnej rywalizacji i rewanżu za turniej halowy, będzie możliwa już w dniach 05-06 września 2015r. W tych dniach w Kołobrzegu, odbędzie się letnia edycja Mistrzostw Polski Branży Spożywczej w piłce nożnej sześcioosobowej.
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.
 
 
WYNIKI:
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Rolnik Mikołów
3 : 2
Profi Grabów
Animex Ełk
1 : 6
Brodnickie Zakłady Żelatyny
Rolnik Mikołów
1 : 2
Browar Warka
Profi Grabów
1 : 4
Animex Ełk
Brodnickie Zakłady Żelatyny
4 : 4
Browar Warka
Rolnik Mikołów
0 : 0
Animex Ełk
Brodnickie Zakłady Żelatyny
2 : 3
Profi Grabów
Animex Ełk
1 : 4
Browar Warka
Rolnik Mikołów
2 : 1
Brodnickie Zakłady Żelatyny
Browar Warka
2 : 2
Profi Grabów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Browar Warka
8
12 - 8
awans do II rundy
2. Rolnik Mikołów
7
6 - 5
awans do II rundy
3. Brodnickie Zakłady Żelatyny
4
13 - 10
awans do II rundy
4. Animex Ełk
4
6 - 11
awans do II rundy
5. Profi Grabów
4
8 - 11
puchar pocieszenia
 
Grupa B
 
Wyniki
Kerry Oleśnica
6 : 1
Bewa Kleszczów
Sadownicy Grójec
4 : 2
Bomadek Trzebiechów
Kerry Oleśnica
6 : 1
Aber Olsztyn
Bewa Kleszczów
3 : 1
Sadownicy Grójec
Bomadek Trzebiechów
3 : 3
Aber Olsztyn
Kerry Oleśnica
2 : 3
Sadownicy Grójec
Bomadek Trzebiechów
1 : 7
Bewa Kleszczów
Sadownicy Grójec
3 : 1
Aber Olsztyn
Kerry Oleśnica
4 : 2
Bomadek Trzebiechów
Aber Olsztyn
2 : 4
Bewa Kleszczów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kerry Oleśnica
9
18 - 7
awans do II rundy
2. Sadownicy Grójec
9
11 - 8
awans do II rundy
3. Bewa Kleszczów
9
15 - 10
awans do II rundy
4. Aber Olsztyn
1
7 - 16
awans do II rundy
5. Bomadek Trzebiechów
1
8 - 18
puchar pocieszenia
 
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Sadownicy Grójec
0 : 1
Brodnickie Zakłady Żelatyny
Browar Warka
7 : 0
Aber Olsztyn
Aber Olsztyn
1 : 3
Sadownicy Grójec
Browar Warka
1 : 1
Brodnickie Zakłady Żelatyny
Sadownicy Grójec
3 : 2
Browar Warka
Brodnickie Zakłady Żelatyny
4 : 2
Aber Olsztyn
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Brodnickie Zakłady Żelatyny
7
6 - 3
awans do ½ finału
2. Sadownicy Grójec
6
6 - 4
awans do ½ finału
3. Browar Warka
4
10 - 4
mecz o miejsce 5 - 6
4. Aber Olsztyn
0
3 - 14
mecz o miejsce 7 - 8
 
Grupa II
 
Wyniki
Rolnik Mikołów
3 : 0
Bewa Kleszczów
Kerry Oleśnica
1 : 1
Animex Ełk
Animex Ełk
3 : 0
Rolnik Mikołów
Kerry Oleśnica
5 : 0
Bewa Kleszczów
Rolnik Mikołów
2 : 2
Kerry Oleśnica
Bewa Kleszczów
2 : 1
Animex Ełk
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kerry Oleśnica
5
8 - 3
awans do ½ finału
2. Animex Ełk
4
5 - 3
awans do ½ finału
3. Rolnik Mikołów
4
5 - 5
mecz o miejsce 5 - 6
4. Bewa Kleszczów
3
2 - 9
mecz o miejsce 7 - 8
 
Mecz o miejsce 7 - 8
Aber Olsztyn
0 : 3
Bewa Kleszczów
 
Mecz o miejsce 5 - 6
Browar Warka
2 : 2 k. 3 : 4
Rolnik Mikołów
 
 
 
Faza finałowa
 
 
½ Finału
Brodnickie Zakłady Żelatyny
1 : 2
Animex Ełk
Kerry Oleśnica
1 : 1 k. 3 : 2
Sadownicy Grójec
 
 
Mecz o 3 miejsce
Brodnickie Zakłady Żelatyny
5 : 1
Sadownicy Grójec
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Animex Ełk
0 : 0 k. 1 : 2
Kerry Oleśnica
 
Puchar Fair-Play
Bewa Kleszczów
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Damian Grzędzicki
Brodnickie Zakłady Żelatyny
Najlepszy piłkarz
Krzysztof Michalewski
Kerry Oleśnica
Najlepszy bramkarz
Paweł Reszka
Sadownicy Grójec
 
 
Wyróżnienia
Piotr Rubinek
Animex Ełk
Marcin Błaszczyk
Bewa Kleszczów
Tomasz Dąbrowski
Animex Ełk
 
 
Tabela strzelców turnieju:
Damian Grzędzicki
Brodnickie Zakłady Żelatyny
9
Marcin Błaszczyk
Bewa Kleszczów
9
Jarosław Karbowniczak
Bewa Kleszczów
6
Paweł Wróblewski
Rolnik Mikołów
6
Przemysław Grzywacz
Browar Warka
6
Patryk Bartkowski
Browar Warka
6
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Kerry Oleśnica
II
Animex Ełk
III
Brodnickie Zakłady Żelatyny
IV
Sadownicy Grójec
V
Rolnik Mikołów
VI
Browar Warka
VII
Bewa Kleszczów
VIII
Aber Olsztyn
IX
Profi Grabów
X
Bomadek Trzebiechów
 
                                 Logistyka                                             
..