07-08 marca 2015 Bydgoszcz - X Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej

« powrót

X Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy
w halowej piłce nożnej – Bydgoszcz 2015
 
 
W dniach 7-8 marca 2015r. w Bydgoszczy, odbyła się dziesiąta edycja Międzybranżowych Mistrzostw Polski Firm i Zakładów w halowej piłce nożnej. Zawody zgromadziły na starcie 42 zespoły, reprezentujące swoje firmy. Po dwudniowej rywalizacji tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Kolporter, która w finale pokonała zespół Ivet Gliwice.
 

 
Wyniki:
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
MMP Neupack Józefów
2 : 4
Schumacher Packaging
Kolporter
5 : 1
Supravis Group Bydgoszcz
MMP Neupack Józefów
1 : 5
Dekorglass Działdowo
Schumacher Packaging
0 : 8
Kolporter
Supravis Group Bydgoszcz
3 : 1
Dekorglass Działdowo
MMP Neupack Józefów
1 : 12
Kolporter
Supravis Group Bydgoszcz
4 : 3
Schumacher Packaging
Kolporter
2 : 0
Dekorglass Działdowo
MMP Neupack Józefów
5 : 7
Supravis Group Bydgoszcz
Dekorglass Działdowo
2 : 2
Schumacher Packaging
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kolporter
12
27 - 2
awans do II rundy
2. Supravis Group Bydgoszcz
9
15 - 14
awans do II rundy
3. Dekorglass Działdowo
4
8 - 8
awans do II rundy
4. Schumacher Packaging
4
8 - 15
awans do II rundy
5. MMP Neupack Józefów
0
9 - 28
baraż
 
Grupa B
 
Wyniki
Biurfol Toruń
7 : 0
Polipack Gościcino
OKT Bydgoszcz
0 : 0
Etisoft Gliwice
Biurfol Toruń
3 : 1
Impress Decor Ełk
Polipack Gościcino
0 : 9
OKT Bydgoszcz
Etisoft Gliwice
1 : 3
Impress Decor Ełk
Biurfol Toruń
2 : 2
OKT Bydgoszcz
Etisoft Gliwice
5 : 2
Polipack Gościcino
OKT Bydgoszcz
3 : 1
Impress Decor Ełk
Biurfol Toruń
5 : 1
Etisoft Gliwice
Impress Decor Ełk
4 : 1
Polipack Gościcino
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Biurfol Toruń
10
17 - 4
awans do II rundy
2. OKT Bydgoszcz
8
14 - 3
awans do II rundy
3. Impress Decor Ełk
6
9 - 8
awans do II rundy
4. Etisoft Gliwice
4
7 - 10
awans do II rundy
5. Polipack Gościcino
0
3 - 25
baraż
 
Grupa C
 
Wyniki
Gala Collezione
4 : 5
MTI Furninova Kętrzyn
Trio-Line Polska
2 : 1
Nowy Styl Krosno
Gala Collezione
1 : 4
Drewno Fornir Białystok
MTI Furninova Kętrzyn
2 : 5
Trio-Line Polska
Nowy Styl Krosno
1 : 4
Drewno Fornir Białystok
Gala Collezione
2 : 4
Trio-Line Polska
Nowy Styl Krosno
0 : 1
MTI Furninova Kętrzyn
Trio-Line Polska
2 : 1
Drewno Fornir Białystok
Gala Collezione
0 : 2
Nowy Styl Krosno
Drewno Fornir Białystok
3 : 2
MTI Furninova Kętrzyn
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Trio-Line Polska
12
13 - 6
awans do II rundy
2. Drewno Fornir Białystok
9
12 - 6
awans do II rundy
3. MTI Furninova Kętrzyn
6
10 - 12
awans do II rundy
4. Nowy Styl Krosno
3
4 - 7
baraż
5. Gala Collezione
0
7 - 15
baraż
 
Grupa D
 
Wyniki
Sevroll-System Warszawa
5 : 3
Firma Kołaszewski Bytów
Dovista Polska
0 : 10
Ivet Gliwice
Sevroll-System Warszawa
8 : 3
BSB Bydgoszcz
Firma Kołaszewski Bytów
1 : 3
Dovista Polska
Ivet Gliwice
8 : 0
BSB Bydgoszcz
Sevroll-System Warszawa
2 : 1
Dovista Polska
Ivet Gliwice
10 : 0
Firma Kołaszewski Bytów
Dovista Polska
5 : 3
BSB Bydgoszcz
Sevroll-System Warszawa
2 : 5
Ivet Gliwice
BSB Bydgoszcz
1 : 7
Firma Kołaszewski Bytów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ivet Gliwice
12
33 - 2
awans do II rundy
2. Sevroll-System Warszawa
9
17 - 12
awans do II rundy
3. Dovista Polska
6
9 - 16
awans do II rundy
4. Firma Kołaszewski Bytów
3
11 - 19
baraż
5. BSB Bydgoszcz
0
7 - 28
baraż
 
Grupa E
 
Wyniki
Shapers Polska
0 : 5
Lindab Wieruchów
Faurecia Legnica
3 : 4
Sandoz Polska
Shapers Polska
0 : 11
KGHM Polska Miedź Lubin
Lindab Wieruchów
2 : 5
Faurecia Legnica
Sandoz Polska
2 : 2
KGHM Polska Miedź Lubin
Shapers Polska
1 : 3
Faurecia Legnica
Sandoz Polska
1 : 1
Lindab Wieruchów
Faurecia Legnica
0 : 5
KGHM Polska Miedź Lubin
Shapers Polska
0 : 5
Sandoz Polska
KGHM Polska Miedź Lubin
2 : 0
Lindab Wieruchów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. KGHM Polska Miedź Lubin
10
20 - 2
awans do II rundy
2. Sandoz Polska
8
12 - 6
awans do II rundy
3. Faurecia Legnica
6
11 - 12
awans do II rundy
4. Lindab Wieruchów
4
8 - 8
awans do II rundy
5. Shapers Polska
0
1 - 24
baraż
 
Grupa F
 
Wyniki
Tristone Wałbrzych
0 : 3
Netto Szczecin
BAS Białe Błota
0 : 5
Plastrol Lotyń
Tristone Wałbrzych
4 : 0
BASF Środa Śląska
Netto Szczecin
2 : 1
BAS Białe Błota
Plastrol Lotyń
6 : 0
BASF Środa Śląska
Tristone Wałbrzych
3 : 1
BAS Białe Błota
Plastrol Lotyń
9 : 0
Netto Szczecin
BAS Białe Błota
3 : 0
BASF Środa Śląska
Tristone Wałbrzych
0 : 2
Plastrol Lotyń
BASF Środa Śląska
2 : 4
Netto Szczecin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Plastrol Lotyń
12
22 - 0
awans do II rundy
2. Netto Szczecin
9
9 - 12
awans do II rundy
3. Tristone Wałbrzych
6
7 - 6
awans do II rundy
4. BAS Białe Błota
3
5 - 10
awans do II rundy
5. BASF Środa Śląska
0
2 - 17
baraż
 
Grupa G
 
Wyniki
EthosEnergy Lubliniec
3 : 2
Cooper Standard
MB Aerospace Rzeszów
0 : 4
PZU Sport Team Warszawa
PWiK Inowrocław
2 : 1
Cukiernia Sowa Bydgoszcz
EthosEnergy Lubliniec
1 : 3
PZU Sport Team Warszawa
Cooper Standard
4 : 2
PWiK Inowrocław
MB Aerospace Rzeszów
1 : 2
Cukiernia Sowa Bydgoszcz
EthosEnergy Lubliniec
1 : 4
PWiK Inowrocław
Cooper Standard
4 : 0
MB Aerospace Rzeszów
PZU Sport Team Warszawa
2 : 0
Cukiernia Sowa Bydgoszcz
EthosEnergy Lubliniec
2 : 0
MB Aerospace Rzeszów
Cooper Standard
2 : 0
Cukiernia Sowa Bydgoszcz
PZU Sport Team Warszawa
2 : 2
PWiK Inowrocław
EthosEnergy Lubliniec
4 : 3
Cukiernia Sowa Bydgoszcz
Cooper Standard
1 : 2
PZU Sport Team Warszawa
MB Aerospace Rzeszów
1 : 5
PWiK Inowrocław
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PZU Sport Team Warszawa
13
13 - 4
awans do II rundy
2. PWiK Inowrocław
10
15 - 9
awans do II rundy
3. EthosEnergy Lubliniec
9
11 - 12
awans do II rundy
4. Cooper Standard
9
13 - 7
awans do II rundy
5. Cukiernia Sowa Bydgoszcz
3
6 - 11
baraż
6. MB Aerospace Rzeszów
0
2 - 17
baraż
 
Grupa H
 
Wyniki
Sitech Polkowice
4 : 1
Magna Dąbrowa Górnicza
Comvision Gliwice
0 : 2
Thoni Alutec Stalowa Wola
PZU Sport Team
5 : 3
CITI Handlowy
Sitech Polkowice
3 : 0
Thoni Alutec Stalowa Wola
Magna Dąbrowa Górnicza
0 : 4
PZU Sport Team
Comvision Gliwice
1 : 3
CITI Handlowy
Sitech Polkowice
5 : 0
PZU Sport Team
Magna Dąbrowa Górnicza
0 : 3
Comvision Gliwice
Thoni Alutec Stalowa Wola
1 : 2
CITI Handlowy
Sitech Polkowice
5 : 3
Comvision Gliwice
Magna Dąbrowa Górnicza
0 : 3
CITI Handlowy
Thoni Alutec Stalowa Wola
2 : 3
PZU Sport Team
Sitech Polkowice
2 : 1
CITI Handlowy
Magna Dąbrowa Górnicza
0 : 9
Thoni Alutec Stalowa Wola
Comvision Gliwice
3 : 6
PZU Sport Team
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Sitech Polkowice
15
19 - 5
awans do II rundy
2. PZU Sport Team
12
18 - 13
awans do II rundy
3. CITI Handlowy
9
12 - 9
awans do II rundy
4. Thoni Alutec Stalowa Wola
6
14 - 8
awans do II rundy
5. Comvision Gliwice
3
10 - 16
baraż
6. Magna Dąbrowa Górnicza
0
1 - 23
baraż
 
 
 
Baraże o awans do 1/8 finału
 
 
 
 
Grupa W
 
Wyniki
MMP Neupack Józefów
8 : 1
Cukiernia Sowa Bydgoszcz
Shapers Polska
3 : 1
Cukiernia Sowa Bydgoszcz
Shapers Polska
2 : 1
MMP Neupack Józefów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Shapers Polska
6
5 - 2
2. MMP Neupack Józefów
3
9 - 3
3. Cukiernia Sowa Bydgoszcz
0
2 - 11
 
Grupa X
 
Wyniki
Gala Collezione
0 : 0
MB Aerospace Rzeszów
MB Aerospace Rzeszów
0 : 3
Firma Kołaszewski Bytów
Gala Collezione
2 : 3
Firma Kołaszewski Bytów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Firma Kołaszewski Bytów
6
6 - 2
2. Gala Collezione
1
2 - 3
3. MB Aerospace Rzeszów
1
0 - 3
 
Grupa Y
 
Wyniki
Polipack Gościcino
3 : 4
Comvision Gliwice
BASF Środa Śląska
3 : 2
Comvision Gliwice
BASF Środa Śląska
2 : 1
Polipack Gościcino
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. BASF Środa Śląska
6
5 - 3
2. Comvision Gliwice
3
6 - 6
3. Polipack Gościcino
0
4 - 6
 
Grupa Z
 
Wyniki
BSB Bydgoszcz
2 : 0
Magna Dąbrowa Górnicza
Magna Dąbrowa Górnicza
1 : 2
Nowy Styl Krosno
BSB Bydgoszcz
1 : 2
Nowy Styl Krosno
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Nowy Styl Krosno
6
4 - 2
2. BSB Bydgoszcz
3
3 - 2
3. Magna Dąbrowa Górnicza
0
1 - 4
 
 
½ Finału barażu
Shapers Polska
2 : 3
Firma Kołaszewski Bytów
BASF Środa Śląska
0 : 5
Nowy Styl Krosno
 
 
Finał baraży
Firma Kołaszewski Bytów
0 : 2
Nowy Styl Krosno
 
 
 
II Runda grupowa
 
 
 
Grupa I
 
Wyniki
EthosEnergy Lubliniec
1 : 0
Etisoft Gliwice
Trio-Line Polska
6 : 1
Etisoft Gliwice
Trio-Line Polska
4 : 1
EthosEnergy Lubliniec
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Trio-Line Polska
6
10 - 2
awans do ⅛ finału
2. EthosEnergy Lubliniec
3
2 - 4
 
3. Etisoft Gliwice
0
1 - 7
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Supravis Group Bydgoszcz
2 : 1
BAS Białe Błota
KGHM Polska Miedź Lubin
6 : 0
BAS Białe Błota
KGHM Polska Miedź Lubin
5 : 1
Supravis Group Bydgoszcz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. KGHM Polska Miedź Lubin
6
11 - 1
awans do ⅛ finału
2. Supravis Group Bydgoszcz
3
3 - 6
 
3. BAS Białe Błota
0
1 - 8
 
 
Grupa III
 
Wyniki
CITI Handlowy
1 : 3
MTI Furninova Kętrzyn
Ivet Gliwice
4 : 1
MTI Furninova Kętrzyn
Ivet Gliwice
8 : 0
CITI Handlowy
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ivet Gliwice
6
12 - 1
awans do ⅛ finału
2. MTI Furninova Kętrzyn
3
4 - 5
awans do ⅛ finału
3. CITI Handlowy
0
1 - 11
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
OKT Bydgoszcz
2 : 2
Dovista Polska
Plastrol Lotyń
4 : 0
Dovista Polska
Plastrol Lotyń
1 : 3
OKT Bydgoszcz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. OKT Bydgoszcz
4
5 - 3
awans do ⅛ finału
2. Plastrol Lotyń
4
5 - 3
awans do ⅛ finału
3. Dovista Polska
1
2 - 6
 
 
Grupa V
 
Wyniki
PWiK Inowrocław
2 : 0
Dekorglass Działdowo
PZU Sport Team
3 : 0
Dekorglass Działdowo
PWiK Inowrocław
6 : 1
PZU Sport Team
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PWiK Inowrocław
6
8 - 1
awans do ⅛ finału
2. PZU Sport Team
3
4 - 6
awans do ⅛ finału
3. Dekorglass Działdowo
0
0 - 5
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
Sandoz Polska
2 : 2
Impress Decor Ełk
Netto Szczecin
2 : 3
Impress Decor Ełk
Sandoz Polska
4 : 4
Netto Szczecin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Impress Decor Ełk
4
5 - 4
awans do ⅛ finału
2. Sandoz Polska
2
6 - 6
 
3. Netto Szczecin
1
6 - 7
 
 
Grupa VII
 
Wyniki
Faurecia Legnica
1 : 6
Cooper Standard
Kolporter
1 : 0
Cooper Standard
Kolporter
4 : 0
Faurecia Legnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kolporter
6
5 - 0
awans do ⅛ finału
2. Cooper Standard
3
6 - 2
awans do ⅛ finału
3. Faurecia Legnica
0
1 - 10
 
 
Grupa VIII
 
Wyniki
Drewno Fornir Białystok
2 : 4
Thoni Alutec Stalowa Wola
PZU Sport Team Warszawa
0 : 1
Thoni Alutec Stalowa Wola
PZU Sport Team Warszawa
2 : 1
Drewno Fornir Białystok
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Thoni Alutec Stalowa Wola
6
5 - 2
awans do ⅛ finału
2. PZU Sport Team Warszawa
3
2 - 2
 
3. Drewno Fornir Białystok
0
3 - 6
 
 
Grupa IX
 
Wyniki
Tristone Wałbrzych
0 : 0
Lindab Wieruchów
Biurfol Toruń
4 : 1
Lindab Wieruchów
Biurfol Toruń
4 : 2
Tristone Wałbrzych
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Biurfol Toruń
6
8 - 3
awans do ⅛ finału
2. Tristone Wałbrzych
1
2 - 4
 
3. Lindab Wieruchów
1
1 - 4
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Sevroll System Warszawa
2 : 1
Schumacher Packaging
Sitech Polkowice
5 : 0
Schumacher Packaging
Sitech Polkowice
0 : 1
Sevroll System Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Sevroll System Warszawa
6
3 - 1
awans do ⅛ finału
2. Sitech Polkowice
3
5 - 1
awans do ⅛ finału
3. Schumacher Packaging
0
1 - 7
 
 
 
 
 
Faza finałowa
 
 
 
⅛ Finału
Sitech Polkowice
3 : 2
Thoni Alutec Stalowa Wola
Biurfol Toruń
3 : 2
Cooper Standard
Kolporter
5 : 0
Sevroll System Warszawa
Plastrol Lotyń
1 : 4
Trio-Line Polska
MTI Furninova Kętrzyn
0 : 6
KGHM Polska Miedź Lubin
OKT Bydgoszcz
1 : 2
Ivet Gliwice
Impress Decor Ełk
2 : 6
PZU Sport Team
PWiK Inowrocław
2 : 0
Nowy Styl Krosno
 
 
¼ Finału
Sitech Polkowice
1 : 4
KGHM Polska Miedź Lubin
Biurfol Toruń
0 : 5
Ivet Gliwice
Kolporter
3 : 1
PZU Sport Team
Trio-Line Polska
3 : 1
PWiK Inowrocław
 
½ Finału
KGHM Polska Miedź Lubin
1 : 3
Kolporter
Ivet Gliwice
5 : 2
Trio-Line Polska
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Kolporter
3 : 2
Ivet Gliwice
 
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Ariel Mnochy
Ivet Gliwice
Najlepszy piłkarz
Radosław Nolka
Trio-Line Polska
Najlepszy bramkarz
Maciej Sambor
KGHM Polska Miedź Lubin
 
 
Wyróżnienia
Marcin Zurzydło
Kolporter
Piotr Papierowski
Kolporter
Marcin Wanat
Kolporter
 
 
Tabela strzelców turnieju:
Ariel Mnochy
Ivet Gliwice
27
Radosław Nolka
Trio-Line Polska
18
Krzysztof Baszczyński
PZU Sport Team
14
Grzegorz Bruzda
Ivet Gliwice
11
Daniel Dudkiewicz
Sitech Polkowice
9
Tomasz Stelmach
Cooper Standard
9
Paweł Gonerski
Supravis Bydgoszcz
9
Kamil Ujazdowski
MMP Neupack Józefów
9
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Kolporter
II
Ivet Gliwice
III
KGHM Polska Miedź Lubin
III
Trio-Line Polska
V - VIII
Sitech Polkowice
 
Biurfol Toruń
 
PZU Sport Team
 
PWiK Inowrocław
IX - XVI
Thoni Alutec Stalowa Wola
 
Cooper Standard
 
Sevroll System Warszawa
 
Plastrol Lotyń
 
MTI Furninova Kętrzyn
 
OKT Bydgoszcz
 
Impress Decor Ełk
 
Nowy Styl Krosno
XVII - XXXI
Schumacher Packaging
 
Tristone Wałbrzych
 
Lindab Wieruchów
 
PZU Sport Team Warszawa
 
Drewno Fornir Białystok
 
Faurecia Legnica
 
Sandoz Polska
 
Netto Szczecin
 
Dekorglass Działdowo
 
Dovista Polska
 
CITI Handlowy
 
Supravis Group Bydgoszcz
 
BAS Białe Błota
 
Ethosenergy Lubliniec
 
Etisoft Gliwice
XXXII
Firma Kołaszewski Bytów
XXXIII - XLII
Shapers Polska
 
BASF Środa Śląska
 
BSB Bydgoszcz
 
Magna Dąbrowa Górnicza
 
Comvision Gliwice
 
Polipack Gościcino
 
Gala Collezione
 
MB Aerospace Rzeszów
 
MMP Neupack Józefów
 
Cukiernia Sowa Bydgoszcz
 
                                 Logistyka                                             
..