25-26 kwietnia 2015 Toruń - VI Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w siatkówce

« powrót

VI Mistrzostwa Polski
Firm i Zakładów Pracy
w siatkówce - Toruń 2015
 
 
W dniach 25-26 kwietnia 2015r. w Toruniu, odbyły się VI Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w siatkówce. Zawody spotkały się z ogromnym zainteresowaniem i zgromadziły na starcie, rekordową ilość 40 zespołów. Mistrzostwa odbywały się w trzech halach sportowo-widowiskowych, a mecze rozgrywane były równolegle na sześciu boiskach.
Po dwudniowej, bardzo zaciętej i emocjonującej rywalizacji, tytuł Mistrza Polski wywalczyła drużyna Kolrex Koluszki, która w meczu finałowym pokonała w setach 2-0 Technokabel Szreńsk. Trzecie miejsce wywalczyły ex-aequo Rossmann Łódź, oraz Mono Toruń. Na piątych miejscach, ex-aequo sklasyfikowani zostali czterej ćwierćfinaliści mistrzostw: Cersanit IV Krasnystaw, Iquor Bydgoszcz, D&H Bytów, oraz 11 Lubuska DKP.
Nowy Mistrz Polski, zespół Kolrexu Koluszki, tytuł wywalczył niespodziewanie, ale w pełni zasłużenie, pokonując w fazie finałowej kilka zespołów uchodzących za głównych faworytów mistrzostw. Szczególnie zwycięstwo w meczu ¼ finału, ze świetną drużyną 11 Lubuskiej DKP, pozwoliło zespołowi uwierzyć w końcowy sukces. Bardzo dobrze zaprezentowały się również inny debiutant, zespół Mono Toruń, który zajął trzecie miejsce ex-equo z rewelacją turnieju, drużyną Rossmann Łódź. Drugie miejsce i tytuł Wicemistrza Polski, po raz  trzeci z rzędu wywalczyła drużyna Technokabel Szreńsk. „Puchar Pocieszenia Mistrzostw”, wywalczyła drużyna Brukland-Surchem Łódź.
 
Organizatorzy serdecznie dziękują za uczestnictwo w mistrzostwach wszystkim zespołom, zapraszając jednocześnie do udziału w kolejnych turniejach siatkarskich, organizowanych dla firm i zakładów pracy. Już w październiku, w dniach 17-18, zapraszamy do Krakowa, gdzie odbędą „IV Otwarte Mistrzostwa Polski Drużyn Amatorskich w siatkówce” oraz „I Puchar Polski Firm i Zakładów Pracy w siatkówce”.
 
 
 
Wyniki:
 
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Hutchinson Żywiec
2 : 0(21:12, 21:16)
Allcon Gdynia
BSH Łódź
0 : 2(17:21, 18:21)
Veolia Poznań
Hutchinson Żywiec
2 : 0(21:5, 21:12)
BSH Łódź
Allcon Gdynia
0 : 2(16:21, 16:21)
Veolia Poznań
Veolia Poznań
0 : 2(15:21, 13:21)
Hutchinson Żywiec
BSH Łódź
0 : 2(21:23, 15:21)
Allcon Gdynia
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Hutchinson Żywiec
9
6 - 0
awans do II rundy
2. Veolia Poznań
6
4 - 2
awans do II rundy
3. Allcon Gdynia
3
2 - 4
puchar pocieszenia
4. BSH Łódź
0
0 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa B
 
Wyniki
Animex Morliny
0 : 2(6:21, 13:21)
Rossmann Łódź
Mostva Mszczonów
2 : 0(21:13, 21:18)
Diehl Controls
Animex Morliny
0 : 2(15:21, 10:21)
Mostva Mszczonów
Rossmann Łódź
2 : 0(21:9, 21:17)
Diehl Controls
Diehl Controls
2 : 1(21:11, 13:21, 16:14)
Animex Morliny
Mostva Mszczonów
1 : 2(21:17, 14:21, 13:15)
Rossmann Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Rossmann Łódź
8
6 - 1
awans do II rundy
2. Mostva Mszczonów
7
5 - 2
awans do II rundy
3. Diehl Controls
2
2 - 5
puchar pocieszenia
4. Animex Morliny
1
1 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa C
 
Wyniki
11 LDKP
2 : 0(21:10, 21:14)
Mono Cios Toruń
D&H Bytów
2 : 0(21:12, 21:14)
Brukland Łódź
11 LDKP
2 : 1(28:26, 20:22, 15:11)
D&H Bytów
Mono Cios Toruń
2 : 0(21:10, 21:12)
Brukland Łódź
Brukland Łódź
0 : 2(16:21, 20:22)
11 LDKP
D&H Bytów
0 : 2(19:21, 17:21)
Mono Cios Toruń
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. 11 LDKP
8
6 - 1
awans do II rundy
2. Mono Cios Toruń
6
4 - 2
awans do II rundy
3. D&H Bytów
4
3 - 4
awans do II rundy
4. Brukland Łódź
0
0 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa D
 
Wyniki
Technokabel Szreńsk
2 : 1(22:20, 17:21, 15:10)
IQOR Bydgoszcz
EDC Warszawa
2 : 1(15:21, 21:16, 15:8)
Wika Włocławek
Technokabel Szreńsk
2 : 0(21:18, 23:21)
EDC Warszawa
IQOR Bydgoszcz
2 : 0(21:14, 21:11)
Wika Włocławek
Wika Włocławek
0 : 2(17:21, 16:21)
Technokabel Szreńsk
EDC Warszawa
0 : 2(12:21, 17:21)
IQOR Bydgoszcz
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Technokabel Szreńsk
8
6 - 1
awans do II rundy
2. IQOR Bydgoszcz
7
5 - 2
awans do II rundy
3. EDC Warszawa
2
2 - 5
puchar pocieszenia
4. Wika Włocławek
1
1 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa E
 
Wyniki
Klimat Solec
2 : 0(21:9, 21:15)
Amcor Łódź
Cementownia Odra Opole
2 : 0(21:16, 21:16)
ZWiK Pabianice
Klimat Solec
2 : 0(21:9, 22:20)
Cementownia Odra Opole
Amcor Łódź
2 : 1(15:21, 21:10, 15:11)
ZWiK Pabianice
ZWiK Pabianice
0 : 2(10:21, 12:21)
Klimat Solec
Cementownia Odra Opole
1 : 2(13:21, 21:19, 11:15)
Amcor Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Klimat Solec
9
6 - 0
awans do II rundy
2. Amcor Łódź
4
4 - 4
awans do II rundy
3. Cementownia Odra Opole
4
3 - 4
awans do II rundy
4. ZWiK Pabianice
1
1 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa F
 
Wyniki
Przelewy24
0 : 2(8:21, 10:21)
Cersanit IV Krasnystaw
Bohamet Białe Błota
2 : 0(21:16, 21:16)
Nordea Łódź
Przelewy24
0 : 2(19:21, 9:21)
Bohamet Białe Błota
Cersanit IV Krasnystaw
2 : 0(21:18, 21:13)
Nordea Łódź
Nordea Łódź
2 : 1(17:21, 21:18, 15:10)
Przelewy24
Bohamet Białe Błota
0 : 2(10:21, 15:21)
Cersanit IV Krasnystaw
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Cersanit IV Krasnystaw
9
6 - 0
awans do II rundy
2. Bohamet Białe Błota
6
4 - 2
awans do II rundy
3. Nordea Łódź
2
2 - 5
puchar pocieszenia
4. Przelewy24
1
1 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa G
 
Wyniki
Tip-Topol Pobiedziska
2 : 0(21:7, 21:16)
NSK Wałbrzych
Pol-Miedź Trans Lubin
2 : 0 wo.
DFM Dobre Miasto
Tip-Topol Pobiedziska
2 : 0(21:16, 21:6)
Pol-Miedź Trans Lubin
NSK Wałbrzych
2 : 0 wo.
DFM Dobre Miasto
DFM Dobre Miasto
0 : 2 wo.
Tip-Topol Pobiedziska
Pol-Miedź Trans Lubin
0 : 2(21:23, 19:21)
NSK Wałbrzych
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Tip-Topol Pobiedziska
9
6 - 0
awans do II rundy
2. NSK Wałbrzych
6
4 - 2
awans do II rundy
3. Pol-Miedź Trans Lubin
3
2 - 4
puchar pocieszenia
4. DFM Dobre Miasto
0
0 - 6
 
 
Grupa H
 
Wyniki
Reum Polska
0 : 2(23:25, 23:25)
Adamed Pabianice
Adamed Pabianice
0 : 2(16:25, 17:25)
Kolrex Koluszki
Kolrex Koluszki
2 : 0(25:9, 25:15)
Reum Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Kolrex Koluszki
6
4 - 0
awans do II rundy
2. Adamed Pabianice
3
2 - 2
awans do II rundy
3. Reum Polska
0
0 - 4
puchar pocieszenia
 
Grupa I
 
Wyniki
Corning Stryków
2 : 0(25:20, 25:9)
Teamtechnik Skawina
Corning Stryków
1 : 2(25:18, 23:25, 15:13)
Poldanor Przechlewo
Poldanor Przechlewo
2 : 0(25:19, 25:14)
Teamtechnik Skawina
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Poldanor Przechlewo
5
4 - 1
awans do II rundy
2. Corning Stryków
4
3 - 2
awans do II rundy
3. Teamtechnik Skawina
0
0 - 4
puchar pocieszenia
 
Grupa J
 
Wyniki
Biella Polska
2 : 0(25:23, 25:21)
Sitech Polkowice
Sitech Polkowice
0 : 2(25:27, 28:30)
Hicron Wrocław
Hicron Wrocław
0 : 2(17:25, 22:25)
Biella Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Biella Polska
6
4 - 0
awans do II rundy
2. Hicron Wrocław
3
2 - 2
awans do II rundy
3. Sitech Polkowice
0
0 - 4
puchar pocieszenia
 
Grupa K
 
Wyniki
Inter Marine Gdynia
2 : 0(25:20, 28:26)
ING Volleyball Team
ING Volleyball Team
2 : 0(25:22, 25:21)
Piotr i Paweł Trzcianka
Piotr i Paweł Trzcianka
1 : 2(18:25, 25:23, 10:15)
Inter Marine Gdynia
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Inter Marine Gdynia
5
4 - 1
awans do II rundy
2. ING Volleyball Team
3
2 - 2
awans do II rundy
3. Piotr i Paweł Trzcianka
1
1 - 4
puchar pocieszenia
 
 
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
 
Grupa W
 
Wyniki
BSH Łódź
1 : 0(30:28)
Animex Morliny
Brukland Łódź
1 : 0(25:14)
Allcon Gdynia
BSH Łódź
0 : 1(23:25)
Allcon Gdynia
Brukland Łódź
1 : 0(25:19)
Animex Morliny
BSH Łódź
0 : 1(14:25)
Brukland Łódź
Animex Morliny
0 : 1(17:25)
Allcon Gdynia
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
1. Brukland Łódź
6
3 - 0
2. Allcon Gdynia
4
2 - 1
3. BSH Łódź
2
1 - 2
4. Animex Morliny
0
0 - 3
 
Grupa X
 
Wyniki
Wika Włocławek
1 : 0(25:21)
ZWiK Pabianice
Teamtechnik Skawina
0 : 1(17:25)
Nordea Łódź
Wika Włocławek
1 : 0(25:10)
Nordea Łódź
Teamtechnik Skawina
1 : 0(25:14)
ZWiK Pabianice
Wika Włocławek
1 : 0(25:22)
Teamtechnik Skawina
ZWiK Pabianice
1 : 0(25:20)
Nordea Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
1. Wika Włocławek
6
3 - 0
2. Teamtechnik Skawina
2
1 - 2
3. ZWiK Pabianice
2
1 - 2
4. Nordea Łódź
2
1 - 2
 
Grupa Y
 
Wyniki
Przelewy24
1 : 0 wo.
DFM Dobre Miasto
Diehl Controls
0 : 1(20:25)
EDC Warszawa
Przelewy24
0 : 1(11:25)
EDC Warszawa
Diehl Controls
1 : 0 wo.
DFM Dobre Miasto
Przelewy24
0 : 1(19:25)
Diehl Controls
DFM Dobre Miasto
0 : 1 wo.
EDC Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
1. EDC Warszawa
6
3 - 0
2. Diehl Controls
4
2 - 1
3. Przelewy24
2
1 - 2
4. DFM Dobre Miasto
0
0 - 3
 
Grupa Z
 
Wyniki
Sitech Polkowice
1 : 0(25:23)
Piotr i Paweł Trzcianka
Reum Polska
1 : 0(25:20)
Pol-Miedź Trans Lubin
Sitech Polkowice
1 : 0(25:18)
Pol-Miedź Trans Lubin
Reum Polska
0 : 1(20:25)
Piotr i Paweł Trzcianka
Sitech Polkowice
1 : 0(25:14)
Reum Polska
Piotr i Paweł Trzcianka
1 : 0(25:21)
Pol-Miedź Trans Lubin
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
1. Sitech Polkowice
6
3 - 0
2. Piotr i Paweł Trzcianka
4
2 - 1
3. Reum Polska
2
1 - 2
4. Pol-Miedź Trans Lubin
0
0 - 3
 
 
 
½ Finału Pucharu Pocieszenia
Brukland Łódź
1 : 0(25:17)
Wika Włocławek
EDC Warszawa
1 : 0(25:16)
Sitech Polkowice
 
Finał Pucharu Pocieszenia
Brukland Łódź
1 : 0(25:19)
EDC Warszawa
 
 
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Hutchinson Żywiec
2 : 0(21:12, 21:14)
Corning Stryków
IQOR Bydgoszcz
2 : 0(21:9, 21:14)
Corning Stryków
Hutchinson Żywiec
1 : 2(20:22, 21:14, 12:15)
IQOR Bydgoszcz
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. IQOR Bydgoszcz
5
4 - 1
awans do ¼ finału
2. Hutchinson Żywiec
4
3 - 2
 
3. Corning Stryków
0
0 - 4
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Rossmann Łódź
2 : 0(21:6, 21:12)
Adamed Pabianice
Klimat Solec
0 : 2(17:21, 16:21)
Adamed Pabianice
Rossmann Łódź
2 : 1(21:18, 17:21, 15:12)
Klimat Solec
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Rossmann Łódź
5
4 - 1
awans do ¼ finału
2. Adamed Pabianice
3
2 - 2
 
3. Klimat Solec
1
1 - 4
 
 
Grupa III
 
Wyniki
11 LDKP
2 : 0(21:6, 21:9)
Bohamet Białe Błota
NSK Wałbrzych
1 : 2(14:21, 21:16, 15:17)
Bohamet Białe Błota
11 LDKP
2 : 0(21:10, 21:14)
NSK Wałbrzych
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. 11 LDKP
6
4 - 0
awans do ¼ finału
2. Bohamet Białe Błota
2
2 - 3
 
3. NSK Wałbrzych
1
1 - 4
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Technokabel Szreńsk
2 : 0(21:12, 21:13)
Amcor Łódź
Veolia Poznań
2 : 1(21:14, 16:21, 15:7)
Amcor Łódź
Technokabel Szreńsk
2 : 0(21:19, 21:15)
Veolia Poznań
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Technokabel Szreńsk
6
4 - 0
awans do ¼ finału
2. Veolia Poznań
2
2 - 3
 
3. Amcor Łódź
1
1 - 4
 
 
Grupa V
 
Wyniki
Cersanit IV Krasnystaw
2 : 1(16:21,21:7, 15:6)
Mostva Mszczonów
Hicron Wrocław
1 : 2(19:21, 23:21, 11:15)
Mostva Mszczonów
Cersanit IV Krasnystaw
2 : 0(21:18, 21:18)
Hicron Wrocław
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Cersanit IV Krasnystaw
5
4 - 1
awans do ¼ finału
2. Mostva Mszczonów
3
3 - 3
 
3. Hicron Wrocław
1
1 - 4
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
Tip-Topol Pobiedziska
0 : 2(14:21, 8:21)
D&H Bytów
D&H Bytów
2 : 0(21:3, 21:16)
Poldanor Przechlewo
Tip-Topol Pobiedziska
1 : 2(21:17, 18:21, 10:15)
Poldanor Przechlewo
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. D&H Bytów
6
4 - 0
awans do ¼ finału
2. Poldanor Przechlewo
2
2 - 3
 
3. Tip-Topol Pobiedziska
1
1 - 4
 
 
Grupa VII
 
Wyniki
Kolrex Koluszki
2 : 0(21:14, 23:21)
ING Volleyball Team
ING Volleyball Team
2 : 1(16:21, 22:20, 15:9)
Biella Szydlowiec
Kolrex Koluszki
2 : 0(21:8, 21:14)
Biella Szydlowiec
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Kolrex Koluszki
6
4 - 0
awans do ¼ finału
2. ING Volleyball Team
2
2 - 3
 
3. Biella Szydlowiec
1
1 - 4
 
 
Grupa VIII
 
Wyniki
Inter Marine Gdynia
2 : 0 (21:9, 21:9)
Cementownia Odra Opole
Cementownia Odra Opole
0 : 2(9:21, 10:21)
Mono Cios Toruń
Inter Marine Gdynia
0 : 2(19:21, 16:21)
Mono Cios Toruń
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Mono Cios Toruń
6
4 - 0
awans do ¼ finału
2. Inter Marine Gdynia
3
2 - 2
 
3. Cementownia Odra Opole
0
0 - 4
 
 
 
Faza finałowa
 
 
¼ Finału
IQOR Bydgoszcz
0 : 2(18:21, 14:21)
Rossmann Łódź
11LDKP
1 : 2(21:23, 21:16, 11:15)
Kolrex Koluszki
Technokabel Szreńsk
2 : 0(21:15, 21:19)
Cersanit IV Krasnystaw
D&H Bytów
0 : 2(21:23, 17:21)
Mono Cios Toruń
 
 
½ Finału
Rossmann Łódź
0 : 2(16:21, 7:21)
Kolrex Koluszki
Technokabel Szreńsk
2 : 1(13:21, 21:15, 15:13)
Mono Cios Toruń
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Kolrex Koluszki
2 : 0 (21:19, 21:9)
Technokabel Szreńsk
 
 
Najlepsza Drużyna Mieszana
Klimat Solec
 
 
Puchar Fair-Play
Veolia Poznań
 
 
Nagrody indywidualne:
Najlepsza Zawodniczka
Marta Raźniewska
Rossmann Łódź
Najlepszy Zawodnik
Piotr Bożyk
Kolrex Koluszki
 
Wyróżnienia
Dawid Pawłowski
Mono Cios Toruń
Maciej Han
Rossmann Łódź
Jan Kanowski
Technokabel Szreńsk
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Kolrex Koluszki
II
Technokabel Szreńsk
III ex aequo
Rossmann Łódź
III ex aequo
Mono Cios Toruń
V ex aequo
IQOR Bydgoszcz
V ex aequo
11 LDKP
V ex aequo
D&H Bytów
V ex aequo
Cersanit IV Krasnystaw
IX - XVI
Inter Marine
 
ING Volleyball Team
 
Poldanor Przechlewo
 
Mostva Mszczonów
 
Veolia Poznań
 
Bohamet Białe Błota
 
Adamed Pabianice
 
Hutchinson Żywiec
XVII - XXIV
NSK Wałbrzych
 
Biella Szydlowiec
 
Tip-Topol Pobiedziska
 
Hicron Wrocław
 
Amcor Łódź
 
Cementownia Odra Opole
 
Klimat Solec
 
Corning Stryków
XXV
Brukland Łódź
XXVI
EDC Warszawa
XXVII-XXVIII
Wika Włocławek
 
Sitech Polkowice
XXIX - XXXIX
Piotr i Paweł Trzcianka
 
Diehl Controls
 
Teamtechnik Skawina
 
Allcon Gdynia
 
BSH Łódź
 
ZWiK Pabianice
 
Reum Polska
 
Pol-Miedź Trans Lubin
 
Animex Morliny
 
Nordea Łódź
 
Przelewy24
                                 Logistyka                                             
..