27-28 czerwca 2015 Kołobrzeg - XI Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej i TSL piłce nożnej, kategorie: OPEN i OLDBOY +35

« powrót

XI Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej i TSL
w piłce nożnej – Kołobrzeg 2015
 
 
W dniach 27-28 czerwca 2015r., w Kołobrzegu odbyły się XI Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej w piłce nożnej. W mistrzostwach wystąpiły 32 drużyny, reprezentujące firmy i zakłady pracy z całej Polski.
Po dwudniowej zaciętej rywalizacji najlepsza okazała się drużyna Plastrol Lotyń Logistyka, która w finale pokonała zespół Sitech I Polkowice. Trzecie miejsce ex-equo zajęły drużyny Faurecia Struktury Wałbrzych i FCA Services Polska. Z bardzo dobrej strony pokazały się również ekipy: Volkswagena Poznań o/Odlewnia, GKN Driveline Oleśnica, Antrans Olkusz i VOSS Legnickie Pole, które dotarły do ćwierćfinału mistrzostw zajmując wspólnie piąte miejsce w mistrzostwach.
Dwudniowe zawody przebiegały w doskonałe atmosferze a uczestnicy zawodów mimo twardej walki na boisku, potrafili stworzyć świetne sportowe widowisko. W trakcie rozgrywek uczestnicy mieli okazję spotkać się z gościem specjalnym, Piotrem Świerczewskim, 70-krotnym reprezentantem Polski, któremu bardzo dziękujemy za przybycie. Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za udział w mistrzostwach, zapraszając jednocześnie na kolejne edycje mistrzostw.
 
 
Wyniki:
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Sitech Polkowice I
6 : 3
Marbo Międzychód
KZK GOP Katowice
0 : 1
MZGK Bolesławiec
Sitech Polkowice I
11 : 1
MZGK Bolesławiec
Marbo Międzychód
11 : 0
KZK GOP Katowice
Sitech Polkowice I
12 : 0
KZK GOP Katowice
Marbo Międzychód
5 : 1
MZGK Bolesławiec
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Sitech Polkowice I
9
29 - 4
awans do II rundy
2. Marbo Międzychód
6
19 - 7
awans do II rundy
3. MZGK Bolesławiec
3
3 - 16
awans do II rundy
4. KZK GOP Katowice
0
0 - 24
baraż
 
Grupa B
 
Wyniki
Brembo Częstochowa
6 : 1
ITM Baza Poznańska
Johnson Controls Żory
5 : 4
Dartom Grodzisk Mazowiecki
Brembo Częstochowa
2 : 1
Dartom Grodzisk Mazowiecki
ITM Baza Poznańska
2 : 0
Johnson Controls Żory
Brembo Częstochowa
3 : 0
Johnson Controls Żory
ITM Baza Poznańska
1 : 3
Dartom Grodzisk Mazowiecki
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Brembo Częstochowa
9
11 - 2
awans do II rundy
2. Dartom Grodzisk Mazowiecki
3
8 - 8
awans do II rundy
3. ITM Baza Poznańska
3
4 - 9
awans do II rundy
4. Johnson Controls Żory
3
5 - 9
baraż
 
Grupa C
 
Wyniki
Sitech Polkowice II
2 : 2
Volkswagen Odlewnia Poznań
Faurecia Recliners
1 : 1
Invenio QD Tychy
Sitech Polkowice II
8 : 1
Invenio QD Tychy
Volkswagen Odlewnia Poznań
1 : 6
Faurecia Recliners
Sitech Polkowice II
5 : 3
Faurecia Recliners
Volkswagen Odlewnia Poznań
1 : 1
Invenio QD Tychy
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Sitech Polkowice II
7
15 - 6
awans do II rundy
2. Faurecia Recliners
4
10 - 7
awans do II rundy
3. Volkswagen Odlewnia Poznań
2
4 - 9
awans do II rundy
4. Invenio QD Tychy
2
3 - 10
baraż
 
Grupa D
 
Wyniki
Plastrol Logistyka Lotyń
6 : 2
GKN Driveline Oleśnica
TB Truck Nadarzyn
2 : 12
BWI Kraków
Plastrol Logistyka Lotyń
5 : 0
BWI Kraków
GKN Driveline Oleśnica
12 : 0
TB Truck Nadarzyn
Plastrol Logistyka Lotyń
13 : 0
TB Truck Nadarzyn
GKN Driveline Oleśnica
4 : 3
BWI Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Plastrol Logistyka Lotyń
9
24 - 2
awans do II rundy
2. GKN Driveline Oleśnica
6
18 - 9
awans do II rundy
3. BWI Kraków
3
15 - 11
awans do II rundy
4. TB Truck Nadarzyn
0
2 - 37
baraż
 
Grupa E
 
Wyniki
Toyota Wałbrzych
0 : 1
Synthos Dwory Oświęcim
Gruau Polska Daszyna
7 : 0
Volvo-Nijhof Kutno
Toyota Wałbrzych
9 : 3
Volvo-Nijhof Kutno
Synthos Dwory Oświęcim
2 : 4
Gruau Polska Daszyna
Toyota Wałbrzych
2 : 5
Gruau Polska Daszyna
Synthos Dwory Oświęcim
5 : 8
Volvo-Nijhof Kutno
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Gruau Polska Daszyna
9
16 - 4
awans do II rundy
2. Toyota Wałbrzych
3
11 - 9
awans do II rundy
3. Synthos Dwory Oświęcim
3
8 - 12
awans do II rundy
4. Volvo-Nijhof Kutno
3
11 - 21
baraż
 
Grupa F
 
Wyniki
FCA Services Polska
5 : 1
Antrans Olkusz
Kiel Nowy Tomyśl
0 : 6
DWS Draexlmaier Jelenia Góra
FCA Services Polska
2 : 2
DWS Draexlmaier Jelenia Góra
Antrans Olkusz
9 : 0
Kiel Nowy Tomyśl
FCA Services Polska
14 : 0
Kiel Nowy Tomyśl
Antrans Olkusz
9 : 3
DWS Draexlmaier Jelenia Góra
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. FCA Services Polska
7
21 - 3
awans do II rundy
2. Antrans Anna Pacia Olkusz
6
19 - 8
awans do II rundy
3. DWS Draexlmaier Jelenia Góra
4
11 - 11
awans do II rundy
4. Kiel Nowy Tomyśl
0
0 - 29
baraż
 
Grupa G
 
Wyniki
Pol-Miedź Trans Lubin
2 : 0
Faurecia Struktury
Volvo Polska
1 : 4
Bridgestone Stargard Szczeciński
Pol-Miedź Trans Lubin
4 : 1
Bridgestone Stargard Szczeciński
Faurecia Struktury
7 : 2
Volvo Polska
Pol-Miedź Trans Lubin
5 : 1
Volvo Polska
Faurecia Struktury
7 : 0
Bridgestone Stargard Szczeciński
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Pol-Miedź Trans Lubin
9
11 - 2
awans do II rundy
2. Faurecia Struktury
6
14 - 4
awans do II rundy
3. Bridgestone Stargard Szczeciński
3
5 - 12
awans do II rundy
4. Volvo Polska
0
4 - 16
baraż
 
Grupa H
 
Wyniki
Inter Cars Warszawa
3 : 4
Voss Legnickie Pole
Eurotech Gliwice
3 : 2
Takata Krzeszów
Inter Cars Warszawa
3 : 2
Eurotech Gliwice
Voss Legnickie Pole
6 : 4
Takata Krzeszów
Inter Cars Warszawa
7 : 1
Takata Krzeszów
Voss Legnickie Pole
5 : 3
Eurotech Gliwice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Voss Legnickie Pole
9
15 - 10
awans do II rundy
2. Inter Cars Warszawa
6
13 - 7
awans do II rundy
3. Eurotech Gliwice
3
8 - 10
awans do II rundy
4. Takata Krzeszów
0
7 - 16
baraż
 
 
 
 
Baraż do 1/8 finału
 
 
Grupa X
 
Wyniki
KZK GOP Katowice
0 : 1
Johnson Controls Żory
Invenio QD Tychy
1 : 0
TB Truck Nadarzyn
KZK GOP Katowice
0 : 2
TB Truck Nadarzyn
Johnson Controls Żory
2 : 0
Invenio QD Tychy
KZK GOP Katowice
0 : 3
Invenio QD Tychy
Johnson Controls Żory
1 : 0
TB Truck Nadarzyn
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Johnson Controls Żory
9
4 - 0
2. Invenio QD Tychy
6
4 - 2
3. TB Truck Nadarzyn
3
2 - 2
4. KZK GOP Katowice
0
0 - 6
 
Grupa Y
 
Wyniki
Volvo-Nijhof Kutno
6 : 1
Kiel Nowy Tomyśl
Volvo Polska
2 : 4
Takata Krzeszów
Volvo-Nijhof Kutno
4 : 0
Takata Krzeszów
Kiel Nowy Tomyśl
0 : 3
Volvo Polska
Volvo-Nijhof Kutno
3 : 2
Volvo Polska
Kiel Nowy Tomyśl
0 : 5
Takata Krzeszów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Volvo-Nijhof Kutno
9
13 - 3
2. Takata Krzeszów
6
9 - 6
3. Volvo Polska
3
7 - 7
4. Kiel Nowy Tomyśl
0
1 - 14
 
½ Finału baraży
Johnson Controls Żory
3 : 3 k. 2 : 3
Takata Krzeszów
Volvo-Nijhof Kutno
4 : 4 k. 2 : 3
Invenio QD Tychy
 
 
Finał baraży
Takata Krzeszów
1 : 3
Invenio QD Tychy
 
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Sitech Polkowice I
6 : 0
BWI Kraków
Toyota Wałbrzych
0 : 2
BWI Kraków
Sitech Polkowice I
6 : 2
Toyota Wałbrzych
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Sitech Polkowice I
6
12 - 2
awans do ⅛ finału
2. BWI Kraków
3
2 - 6
awans do ⅛ finału
3. Toyota Wałbrzych
0
2 - 8
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Brembo Częstochowa
1 : 1
Eurotech Gliwice
Antrans Olkusz
2 : 2
Eurotech Gliwice
Brembo Częstochowa
0 : 3
Antrans Olkusz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Antrans Olkusz
4
5 - 2
awans do ⅛ finału
2. Eurotech Gliwice
2
3 - 3
 
3. Brembo Częstochowa
1
1 - 4
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Sitech Polkowice II
2 : 1
DWS Draexlmaier Jelenia Góra
Faurecia Struktury
4 : 0
DWS Draexlmaier Jelenia Góra
Sitech Polkowice II
1 : 2
Faurecia Struktury
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Faurecia Struktury
6
6 - 1
awans do ⅛ finału
2. Sitech Polkowice II
3
3 - 3
awans do ⅛ finału
3. DWS Draexlmaier Jelenia Góra
0
1 - 6
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Plastrol Logistyka Lotyń
5 : 0
ITM Baza Poznańska
Inter Cars Warszawa
4 : 2
ITM Baza Poznańska
Plastrol Logistyka Lotyń
1 : 1
Inter Cars Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Plastrol Logistyka Lotyń
4
6 - 1
awans do ⅛ finału
2. Inter Cars Warszawa
4
5 - 3
awans do ⅛ finału
3. ITM Baza Poznańska
0
2 - 9
 
 
Grupa V
 
Wyniki
Gruau Polska
0 : 0
Volkswagen Odlewnia Poznań
Marbo Międzychód
1 : 4
Volkswagen Odlewnia Poznań
Gruau Polska
3 : 4
Marbo Międzychód
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Volkswagen Odlewnia Poznań
4
4 - 1
awans do ⅛ finału
2. Marbo Międzychód
3
5 - 7
awans do ⅛ finału
3. Gruau Polska
1
3 - 4
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
FCA Services Polska
7 : 0
Bridgestone Stargard Szczeciński
Darom Grodzisk Mazowiecki
3 : 0
Bridgestone Stargard Szczeciński
FCA Services Polska
4 : 0
Darom Grodzisk Mazowiecki
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. FCA Services Polska
6
11 - 0
awans do ⅛ finału
2. Darom Grodzisk Mazowiecki
3
3 - 4
awans do ⅛ finału
3. Bridgestone Stargard Szczeciński
0
0 - 10
 
 
Grupa VII
 
Wyniki
Pol-Miedź Trans Lubin
2 : 2
Synthos Dwory Oświęcim
Faurecia Recliners
2 : 2
Synthos Dwory Oświęcim
Pol-Miedź Trans Lubin
1 : 1
Faurecia Recliners
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Synthos Dwory Oświęcim
2
4 - 4
awans do ⅛ finału
2. Pol-Miedź Trans Lubin
2
3 - 3
awans do ⅛ finału
3. Faurecia Recliners
2
3 - 3
 
 
Grupa VIII
 
Wyniki
Voss Legnickie Pole
6 : 1
MZGK Bolesławiec
GKN Driveline Oleśnica
8 : 1
MZGK Bolesławiec
Voss Legnickie Pole
6 : 6
GKN Driveline Oleśnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. GKN Driveline Oleśnica
4
14 - 7
awans do ⅛ finału
2. Voss Legnickie Pole
4
12 - 7
awans do ⅛ finału
3. MZGK Bolesławiec
0
2 - 14
 
 
 
Faza finałowa
 
 
⅛ Finału
Faurecia Struktury
4 : 2
Invenio QD Tychy
Antrans Anna Pacia Olkusz
2 : 1
Sitech Polkowice II
Volkswagen Odlewnia Poznań
2 : 1
BWI Kraków
FCA Services Polska
1 : 0
Inter Cars Warszawa
GKN Driveline Oleśnica
2 : 0
Dartom Grodzisk Mazowiecki
Plastrol Logistyka Lotyń
7 : 0
Pol-Miedź Trans Lubin
Synthos Dwory Oświęcim
2 : 3
Voss Legnickie Pole
Sitech Polkowice I
5 : 1
Marbo Międzychód
 
 
¼ Finału
Faurecia Struktury
2 : 2 k. 3 : 2
Antrans Anna Pacia Olkusz
Volkswagen Odlewnia Poznań
0 : 1
FCA Services Polska
GKN Driveline Oleśnica
0 : 3
Plastrol Logistyka Lotyń
Voss Legnickie Pole
3 : 6
Sitech Polkowice II
 
½ Finału
Faurecia Struktury
0 : 7
Plastrol Logistyka Lotyń
FCA Services Polska
1 : 5
Sitech Polkowice I
 
FINAŁ TURNIEJU
Plastrol Logistyka Lotyń
1 : 0
Sitech Polkowice I
 
Puchar Fair-Play
MZGK Bolesławiec
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Wojciech Jurak
Sitech Polkowice I
Najlepszy piłkarz
Marcin Kaszczyc
Plastrol Logistyka Lotyń
Najlepszy bramkarz
Piotr Brzeziński
Sitech Polkowice I
 
 
Wyróżnienia
Damian Baran
Faurecia Struktury
Tomasz Bydliński
FCA Services Polska
Marcin Stelmaszyński
Plastrol Logistyka Lotyń
 
 
Tabela strzelców turnieju:
Wojciech Jurak
Sitech Polkowice I
32
Bartek Nowak
Marbo Międzychód
13
Adrian Bogusławski
GKN Driveline Oleśnica
13
Sebastian Szala
Sitech Polkowice I
12
Łukasz Kościan
Plastrol Logistyka Lotyń
12
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Plastrol Logistyka Lotyń
II
Sitech Polkowice I
III
Faurecia Struktury
III
FCA Services Polska
V
Antrans Anna Pacia Olkusz
 
Volkswagen Odlewnia Poznań
 
GKN Driveline Oleśnica
 
Voss Legnickie Pole
IX
Invenio QD Tychy
 
Sitech Polkowice II
 
BWI Kraków
 
Inter Cars Warszawa
 
Dartom Grodzisk Mazowiecki
 
Pol-Miedź Trans Lubin
 
Synthos Dwory Oświęcim
 
Marbo Międzychód
XVII - XXIV
Eurotech Gliwice
 
Faurecia Recliners
 
Gruau Polska Daszyna
 
Brembo Częstochowa
 
DWS Draexlmaier Jelenia Góra
 
Toyota Wałbrzych
 
ITM Baza Poznańska
 
Bridgestone Stargard Szczeciński
 
MZGK Bolesławiec
XXV
Takata Krzeszów
XXVI - XXVII
Volvo-Nijhof Kutno
 
Johnson Controls Żory
XXVIII - XXXII
Volvo Polska
 
TB Truck Nadarzyn
 
KZK GOP Katowice
 
Kiel Nowy Tomyśl
 
                                 Logistyka                                             
..