20-21 czerwca 2015 Rewal, Niechorze, Pobierowo - II Puchar Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej sześcioosobowej

« powrót

 
II Puchar Polski 
Firm i Zakładów Pracy
w piłce nożnej – Rewal/Pobierowo/Niechorze
 
 
W dniach 20-21 czerwca, na obiektach sportowych w Rewalu, Niechorzu i Pobierowie odbyła się druga edycja Pucharu Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej.
W turnieju wystąpiły 54 drużyny reprezentujące firmy z całej Polski. Zostały one podzielone na trzynaście grup. W sobotę 20-go czerwca, odbyły się rozgrywki pierwszej rundy pucharu i toczyły się w grupach, systemem „każdy z każdym”. Zespoły, które nie zakwalifikowały się do II rundy turnieju głównego, w drugim dniu turnieju zagrały, w barażach o jedno wolne miejsce w 1/8 finału „Pucharu Polski”.
Rywalizacja w fazie finałowej było bardzo ciekawa i wyrównana, przyniosła wiele emocji i niespodzianek. W kilku meczach, o ostatecznym wyniku decydowały serie rzutów karnych. Do fazy ćwierćfinałowej awansowały ekipy Ekomax Gliwice, Tristone Wałbrzych, Postęp Pniewy, Amica Wrocki, Gazowania Koszalin, Hunters Grodzisk Wlkp., Kerry Oleśnica oraz Inter Europol Marki.
Mecze półfinałowe wyłoniły finalistów, Tristone Wałbrzych i Gazownię Koszalin. W finale, po zaciętym spotkaniu, Tristone Wałbrzych pokonało Gazownię Koszalin 1-0.
W ramach Pucharu Polski Firm i Zakładów, drużyny walczyły również o mistrzostwo w poszczególnych branżach zawodowych: Mistrzem Polski Firm Komunalnych, Wodociągowych, Energetycznych i Gazowniczych została drużyna Ekomax Gliwice. Mistrzostwo Polski Branży Metalowej, Górniczej i Hutniczej, wywalczył zespół Thoni Alutec Stalowa Wola. Mistrzem Branży IT, Telekomunikacyjnej i Elektronicznej została drużyna Partnertech Sieradz.
W trakcie rozgrywek uczestnicy mieli okazję spotkać się z gościem specjalnym, Piotrem Świerczewskim, 70-krotnym reprezentantem Polski, któremu bardzo dziękujemy za przybycie.
Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim drużynom za udział w mistrzostwach. Mamy nadzieję, że dzięki naszym zawodom, uczestnicy mile spędzili czas w pięknych nadmorskich miejscowościach.
Dziękując drużynom za uczestnictwo, serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych turniejach piłkarskich organizowanych przez firmę Almar-Sport.
 

 
Wyniki:
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Thoni Alutec Stalowa Wola
2 : 2
Wircom Włocławek
Electrolux Oława
0 : 0
Amica Wronki
Thoni Alutec Stalowa Wola
2 : 1
Electrolux Oława
Wircom Włocławek
5 : 3
Amica Wronki
Electrolux Oława
1: 4
Wircom Włocławek
Thoni Alutec Stalowa Wola
3 : 1
Amica Wronki
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Wircom Włocławek
7
11 - 6
awans do II rundy
2. Thoni Alutec Stalowa Wola
7
7 - 4
awans do II rundy
3. Amica Wronki
1
4 - 8
baraż
4. Electrolux Oława
1
2 - 6
baraż
 
Grupa B
 
Wyniki
Pratt&Whitney Kalisz
2 : 0
ZZG KWK Wieczorek
BSH Łódź
5 : 1
Ferroxcube Skierniewice
Pratt&Whitney Kalisz
3 : 3
BSH Łódź
ZZG KWK Wieczorek
5 : 1
Ferroxcube Skierniewice
BSH Łódź
0 : 6
ZZG KWK Wieczorek
Pratt&Whitney Kalisz
6 : 0
Ferroxcube Skierniewice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Pratt&Whitney Kalisz
7
11 - 3
awans do II rundy
2. ZZG KWK Wieczorek
6
11 - 3
awans do II rundy
3. BSH Łódź
4
8 - 10
awans do II rundy
4. Ferroxcube Skierniewice
0
2 - 16
baraż
 
Grupa C
 
Wyniki
Euroglas Polska
1 : 3
Emit Żychlin
Hormann Legnica
4 : 1
Aluplast Poznań
Euroglas Polska
0 : 2
Hormann Legnica
Emit Żychlin
2 : 0
Aluplast Poznań
Hormann Legnica
0 : 2
Emit Żychlin
Euroglas Polska
2 : 4
Aluplast Poznań
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Emit Żychlin
9
7 - 1
awans do II rundy
2. Hormann Legnica
6
6 - 3
awans do II rundy
3. Aluplast Poznań
3
5 - 8
awans do II rundy
4. Euroglas Polska
0
3 - 9
baraż
 
Grupa D
 
Wyniki
KGHM Polska Miedź
4 : 5
Ramirent Szczecin
Teleskop Kostrzyn
3 : 1
Dringenberg Polska
KGHM Polska Miedź
6 : 5
Teleskop Kostrzyn
Ramirent Szczecin
3 : 0
Dringenberg Polska
Teleskop Kostrzyn
2 : 3
Ramirent Szczecin
KGHM Polska Miedź
12 : 1
Dringenberg Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ramirent Szczecin
9
11 - 6
awans do II rundy
2. KGHM Polska Miedź
6
22 - 10
awans do II rundy
3. Teleskop Kostrzyn
3
10 - 10
awans do II rundy
4. Dringenberg Polska
0
2 - 18
baraż
 
Grupa E
 
Wyniki
Alior Bank
2 : 3
Supravis Group Bydgoszcz
PZU Sport Team Łódź
2 : 4
Inter Europol Marki
Alior Bank
0 : 3
PZU Sport Team Łódź
Supravis Group Bydgoszcz
1 : 5
Inter Europol Marki
PZU Sport Team Łódź
7 : 0
Supravis Group Bydgoszcz
Alior Bank
2 : 3
Inter Europol Marki
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Inter Europol Marki
9
12 - 5
awans do II rundy
2. PZU Sport Team Łódź
6
12 - 4
awans do II rundy
3. Supravis Group Bydgoszcz
3
4 - 14
baraż
4. Alior Bank
0
4 - 9
baraż
 
Grupa F
 
Wyniki
Corotop Polska
4 : 2
Proservice  AT
PZU Sport Team Warszawa
2 : 6
Hunters Grodzisk Wlkp.
Corotop Polska
3 : 2
PZU Sport Team Warszawa
Proservice  AT
2 : 9
Hunters Grodzisk Wlkp.
PZU Sport Team Warszawa
1 : 2
Proservice  AT
Corotop Polska
2 : 8
Hunters Grodzisk Wlkp.
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Hunters Grodzisk Wlkp.
9
23 - 6
awans do II rundy
2. Corotop Polska
6
9 - 12
awans do II rundy
3. Proservice  AT
3
6 - 14
awans do II rundy
4. PZU Sport Team Warszawa
0
5 - 11
baraż
 
Grupa G
 
Wyniki
Gazownia Koszalin
0 : 1
Ekomax Gliwice
ZWiK Łódź
2 : 2
Nova Polska
Gazownia Koszalin
10 : 1
ZWiK Łódź
Ekomax Gliwice
4 : 4
Nova Polska
ZWiK Łódź
0 : 7
Ekomax Gliwice
Gazownia Koszalin
4 : 1
Nova Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ekomax Gliwice
7
12 - 4
awans do II rundy
2. Gazownia Koszalin
6
14 - 3
awans do II rundy
3. Nova Polska
2
7 - 10
baraż
4. ZWiK Łódź
1
3 - 19
baraż
 
Grupa H
 
Wyniki
RPWiK Sosnowiec
2 : 5
Celsium Skarżysko-Kamienna
ZWiK Pabianice
2 : 0
Veolia Energia Łódź
RPWiK Sosnowiec
1 : 1
ZWiK Pabianice
Celsium Skarżysko-Kamienna
4 : 1
Veolia Energia Łódź
ZWiK Pabianice
2 : 2
Celsium Skarżysko-Kamienna
RPWiK Sosnowiec
0 : 3
Veolia Energia Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Celsium Skarżysko-Kamienna
7
11 - 5
awans do II rundy
2. ZWiK Pabianice
5
5 - 3
awans do II rundy
3. Veolia Energia Łódź
3
4 - 6
awans do II rundy
4. RPWiK Sosnowiec
1
3 - 9
baraż
 
Grupa I
 
Wyniki
ZEC Pabianice
6 : 0
ZGK Ostrów Mazowiecka
LPWiK Legnica
2 : 0
PUWiS Nowogard
ZEC Pabianice
1 : 1
LPWiK Legnica
ZGK Ostrów Mazowiecka
6 : 3
PUWiS Nowogard
LPWiK Legnica
5 : 3
ZGK Ostrów Mazowiecka
ZEC Pabianice
14 : 0
PUWiS Nowogard
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ZEC Pabianice
7
21 - 1
awans do II rundy
2. LPWiK Legnica
7
8 - 4
awans do II rundy
3. ZGK Ostrów Mazowiecka
3
9 - 14
awans do II rundy
4. PUWiS Nowogard
0
3 - 22
baraż
 
Grupa J
 
Wyniki
HTL-Strefa Ozorków
5 : 0
Schumacher Packaging Wrocław
ING TFI Warszawa
1 : 2
Postęp Pniewy
HTL-Strefa Ozorków
5 : 2
ING TFI Warszawa
Schumacher Packaging Wrocław
0 : 6
Postęp Pniewy
ING TFI Warszawa
5 : 0
Schumacher Packaging Wrocław
HTL-Strefa Ozorków
2 : 1
Postęp Pniewy
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. HTL-Strefa Ozorków
9
12 - 3
awans do II rundy
2. Postęp Pniewy
6
9 - 3
awans do II rundy
3. ING TFI Warszawa
3
8 - 7
awans do II rundy
4. Schumacher Packaging Wrocław
0
0 - 16
baraż
 
Grupa K
 
Wyniki
Dekorglass Działdowo
10 : 1
Ikea Stalowa Wola
Twinings Swarzędz
0 : 1
Kerry Oleśnica
Dekorglass Działdowo
1 : 0
Twinings Swarzędz
Ikea Stalowa Wola
0 : 15
Kerry Oleśnica
Twinings Swarzędz
7 : 0
Ikea Stalowa Wola
Dekorglass Działdowo
0 : 3
Kerry Oleśnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kerry Oleśnica
9
19 - 0
awans do II rundy
2. Dekorglass Działdowo
6
11 - 4
awans do II rundy
3. Twinings Swarzędz
3
7 - 2
awans do II rundy
4. Ikea Stalowa Wola
0
1 - 32
baraż
 
Grupa L
 
Wyniki
Tristone Wałbrzych
2 : 0
Poldan Sławno
Polonia Iserlohn
1 : 11
Rotr Rypin
Tristone Wałbrzych
2 : 1
Efekt Group Leszno
Poldan Sławno
5 : 0
Polonia Iserlohn
Rotr Rypin
4 : 2
Efekt Group Leszno
Tristone Wałbrzych
12 : 0
Polonia Iserlohn
Rotr Rypin
6 : 0
Poldan Sławno
Polonia Iserlohn
1 : 13
Efekt Group Leszno
Tristone Wałbrzych
4 : 3
Rotr Rypin
Efekt Group Leszno
1 : 1
Poldan Sławno
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Tristone Wałbrzych
12
20 - 4
awans do II rundy
2. Rotr Rypin
9
24 - 7
awans do II rundy
3. Efekt Group Leszno
4
17 - 8
awans do II rundy
4. Poldan Sławno
4
6 - 9
baraż
5. Polonia Iserlohn
0
2 - 41
baraż
 
Grupa Ł
 
Wyniki
Netia Warszawa
1 : 0
Partnertech Sieradz
Forcom Poznań
1 : 4
Infosys BPO Łódź
Netia Warszawa
0 : 2
NSK Wałbrzych
Partnertech Sieradz
3 : 1
Forcom Poznań
Infosys BPO Łódź
2 : 4
NSK Wałbrzych
Netia Warszawa
1 : 3
Forcom Poznań
Infosys BPO Łódź
1 : 3
Partnertech Sieradz
Forcom Poznań
1 : 4
NSK Wałbrzych
Netia Warszawa
1 : 5
Infosys BPO Łódź
NSK Wałbrzych
2 : 4
Partnertech Sieradz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Partnertech Sieradz
9
10 - 5
awans do II rundy
2. NSK Wałbrzych
9
14 - 5
awans do II rundy
3. Infosys BPO Łódź
6
12 - 9
awans do II rundy
4. Forcom Poznań
3
6 - 12
baraż
5. Netia Warszawa
3
3 - 10
baraż
 
 
Baraż do finału
 
  
Grupa R
 
Wyniki
Electrolux Oława
3 : 1
PZU Sport Team Warszawa
Electrolux Oława
3 : 0 v.o.
Polonia Iserlohn
PZU Sport Team Warszawa
3 : 0 v.o.
Polonia Iserlohn
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Electrolux Oława
6
6 - 1
2. PZU Sport Team Warszawa
3
4 - 3
3. Polonia Iserlohn
0
0 - 6
 
Grupa S
 
Wyniki
Ferroxcube Skierniewice
2 : 0
Netia Warszawa
Poldan Sławno
1 : 1
Netia Warszawa
Ferroxcube Skierniewice
1 : 2
Poldan Sławno
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Poldan Sławno
4
3 - 2
2. Ferroxcube Skierniewice
3
3 - 2
3. Netia Warszawa
1
1 - 3
 
Grupa T
 
Wyniki
Euroglas Ujazd
2 : 0
Forcom Poznań
Euroglas Ujazd
2 : 2
Alior Bank
Forcom Poznań
1 : 4
Alior Bank
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Alior Bank
4
6 - 3
2. Euroglas Ujazd
4
4 - 2
3. Forcom Poznań
0
1 - 6
 
Grupa U
 
Wyniki
ZWiK Łódź
2 : 0
Ikea Stalowa Wola
ZWiK Łódź
5 : 1
Supravis Bydgoszcz
Ikea Stalowa Wola
1 : 2
Supravis Bydgoszcz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. ZWiK Łódź
6
7 - 1
2. Supravis Bydgoszcz
3
3 - 6
3. Ikea Stalowa Wola
0
1 - 4
 
Grupa W
 
Wyniki
RPWiK Sosnowiec
3 : 0 v.o.
Dringenberg
RPWiK Sosnowiec
1 : 1 k. 1: 2
Nova Polska
Dringenberg
0 : 3 v.o.
Nova Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Nova Polska
4
4 - 1
2. RPWiK Sosnowiec
4
4 - 1
3. Dringenberg
0
0 - 6
 
Grupa Z
 
Wyniki
Schumacher Packaging Wrocław
1 : 0
PUWiS Nowogard
Schumacher Packaging Wrocław
0 : 6
Amica Wronki
PUWiS Nowogard
0 : 10
Amica Wronki
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Amica Wronki
6
16 - 0
2. Schumacher Packaging Wrocław
3
1 - 6
3. PUWiS Nowogard
0
0 - 11
 
Grupa X
 
Wyniki
ZWiK Łódź
2 : 3
Nova Polska
Amica Wronki
3 : 0
Nova Polska
ZWiK Łódź
0 : 3
Amica Wronki
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Amica Wronki
6
6 - 0
2. Nova Polska
3
3 - 5
3. ZWiK Łódź
0
2 - 6
 
Grupa Y
 
Wyniki
Electrolux Oława
2 : 0
Poldan Sławno
Alior Bank
2 : 0
Poldan Sławno
Electrolux Oława
10 : 0
Alior Bank
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Electrolux Oława
6
12 - 0
2. Alior Bank
3
2 - 10
3. Poldan Sławno
0
0 - 4
 
 
Finał Baraży
Amica Wronki
1 : 0
Electrolux Oława


II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
PZU Sport Team Łódź
3 : 0 v.o.
Veolia Energia Łódź
Wircom Włocławek
1 : 1
Veolia Energia Łódź
Wircom Włocławek
4 : 1
PZU Sport Team Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Wircom Włocławek
4
5 - 2
awans do ⅛ finału
2. PZU Sport Team Łódź
3
4 - 4
 
3. Veolia Energia Łódź
1
1 - 4
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Corotop Polska
1 : 3
Aluplast Poznań
Pratt&Whitney Kalisz
1 : 2
Aluplast Poznań
Pratt&Whitney Kalisz
8 : 2
Corotop Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Aluplast Poznań
6
5 - 2
awans do ⅛ finału
2. Pratt&Whitney Kalisz
3
9 - 4
awans do ⅛ finału
3. Corotop Polska
0
3 - 11
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Thoni Alutec Stalowa Wola
3 : 0 v.o.
Teleskop Kostrzyn
Inter Europol Marki
3 : 0 v.o.
Teleskop Kostrzyn
Inter Europol Marki
3 : 1
Thoni Alutec Stalowa Wola
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Inter Europol Marki
6
6 - 1
awans do ⅛ finału
2. Thoni Alutec Stalowa Wola
3
4 - 3
 
3. Teleskop Kostrzyn
0
0 - 6
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
ZZG KWK Wieczorek
2 : 4
Proservice AT
Hunters Grodzisk Wlkp.
6 : 2
Proservice AT
Hunters Grodzisk Wlkp.
2 : 0
ZZG KWK Wieczorek
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Hunters Grodzisk Wlkp.
6
8 - 2
awans do ⅛ finału
2. Proservice AT
3
6 - 8
 
3. ZZG KWK Wieczorek
3
2 - 6
 
 
Grupa V
 
Wyniki
LPWiK Legnica
3 : 5
NSK Wałbrzych
Emit Żychlin
2 : 4
NSK Wałbrzych
Emit Żychlin
1 : 3
LPWiK Legnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. NSK Wałbrzych
6
9 - 5
awans do ⅛ finału
2. LPWiK Legnica
3
6 - 6
 
3. Emit Żychlin
0
3 - 7
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
Postęp Pniewy
2 : 0
ING TFI
Ramirent Szczecin
1 : 3
ING TFI
Ramirent Szczecin
4 : 4
Postęp Pniewy
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Postęp Pniewy
4
6 - 4
awans do ⅛ finału
2. ING TFI
3
3 - 3
 
3. Ramirent Szczecin
1
4 - 7
 
 
Grupa VII
 
Wyniki
Dekorglass Działdowo
2 : 3
Twinings Swarzędz
Ekomax Gliwice
1 : 0
Twinings Swarzędz
Ekomax Gliwice
1 : 0
Dekorglass Działdowo
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ekomax Gliwice
6
2 - 0
awans do ⅛ finału
2. Twinings
3
3 - 3
 
3. Dekorglass Działdowo
0
2 - 4
 
 
Grupa VIII
 
Wyniki
HTL –Strefa Ozorków
2 : 0
Infosys BPO Łódź
Celsium Skarżysko-Kamienna
4 : 0
Infosys BPO Łódź
Celsium Skarżysko-Kamienna
1 : 2
HTL –Strefa Ozorków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. HTL-Strefa Ozorków
6
4 - 1
awans do ⅛ finału
2. Celsium Skarżysko-Kamienna
3
5 - 2
awans do ⅛ finału
3. Infosys BPO Łódź
0
0 - 6
 
 
Grupa IX
 
Wyniki
Hormann Legnica
5 : 2
Rotr Rypin
ZEC Pabianice
5 : 3
Rotr Rypin
ZEC Pabianice
1 : 2
Hormann Legnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Hormann Legnica
6
7 - 3
awans do ⅛ finału
2. ZEC Pabianice
3
6 - 5
 
3. Rotr Rypin
0
5 - 10
 
 
Grupa X
 
Wyniki
KGHM Polska Miedź
1 : 1
BSH Łódź
Kerry Oleśnica
6 : 0
BSH Łódź
Kerry Oleśnica
1 : 0
KGHM Polska Miedź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kerry Oleśnica
6
7 - 0
awans do ⅛ finału
2. KGHM Polska Miedź
1
1 - 2
 
3. BSH Łódź
1
1 - 7
 
 
Grupa XI
 
Wyniki
Gazownia Koszalin
9 : 0
ZGK Ostrów Mazowiecka
Tristone Wałbrzych
11 : 2
ZGK Ostrów Mazowiecka
Tristone Wałbrzych
2 : 1
Gazownia Koszalin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Tristone Wałbrzych
6
13 - 3
awans do ⅛ finału
2. Gazownia Koszalin
3
10 - 2
awans do ⅛ finału
3. ZGK Ostrów Mazowiecka
0
2 - 20
 
 
Grupa XII
 
Wyniki
ZWiK Pabianice
3 : 3
Efekt Group Leszno
Partnertech Sieradz
2 : 1
Efekt Group Leszno
Partnertech Sieradz
0 : 1
ZWiK Pabianice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ZWiK Pabianice
4
4 - 3
awans do ⅛ finału
2. Partnertech Sieradz
3
2 - 2
 
3. Efekt Group Leszno
1
4 - 5
 
 
 
Faza finałowa
 
 
 
⅛ Finału
NSK Wałbrzych
0 : 5
Ekomax Gliwice
Postęp Pniewy
4 : 1
Celsium Skarżysko-Kamienna
HTL-Strefa Ozorków
1 : 1 k. 2 : 3
Gazownia Koszalin
Kerry Oleśnica
2 : 0
ZWiK Pabianice
Tristone Wałbrzych
1 : 1 k. 3 : 1
Hormann Legnica
Wircom Włocławek
2 : 5
Amica Wronki
Hunters Grodzisk Mazowiecki
3 : 1
Pratt&Whitney Kalisz
Inter Europol Marki
4 : 2
Aluplast Poznań
 
 
¼ Finału
Ekomax Gliwice
0 : 1
Tristone Wałbrzych
Postęp Pniewy
1 : 1 k. 2 : 3
Amica Wronki
Gazownia Koszalin
4 : 2
Hunters Grodzisk Wlkp.
Kerry Oleśnica
4 : 0
Inter Europol Marki
 
½ Finału
Tristone Wałbrzych
2 : 1
Amica Wronki
Gazownia Koszalin
1 : 1 k. 3 : 2
Kerry Oleśnica
 
 
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Tristone Wałbrzych
1 : 0
Gazownia Koszalin
 
Puchar Fair-Play
Postęp Pniewy
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Rafał Krówczyński
Hunters Grodzisk Wlkp.
Najlepszy piłkarz
Wojciech Pyda
Tristone Wałbrzych
Najlepszy bramkarz
Damian Kocera
Kerry Oleśnica
 
 
Wyróżnienia
Marcin Pujanek
Amica Wronki
Dawid Boryszewski
Gazownia Koszalin
Zbigniew Wotawa
Gazownia Koszalin
 
 
Tabela strzelców turnieju:
Rafał Krówczyński
Hunters
19
Wojciech Pyda
Tristone Wałbrzych
15
Paweł Kukowski
Rotr Rypin
14
Dmitro Koshakow
Hunters
12
Zbigniew Wotawa
Gazownia Koszalin
11
Marcin Pujanek
Amica Wronki
11
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Tristone Wałbrzych
II
Gazownia Koszalin
III
Kerry Oleśnica
III
Amica Wronki
V
Ekomax Gliwice
 
Postęp Pniewy
 
Hunters Grodzisk Wlkp.
 
Inter Europol Marki
IX
NSK Wałbrzych
 
Celsium Skarżysko-Kamienna
 
HTL-Strefa Ozorków
 
ZWiK Pabianice
 
Hormann Legnica
 
Wircom Włocławek
 
Pratt&Whitney Kalisz
 
Aluplast Poznań
XVII
ZEC Pabianice
 
Thoni Alutec Stalowa Wola
 
LPWiK Legnica
 
PZU Sport Team Łódź
 
ING TFI Warszawa
 
Twinings Swarzędz
 
Partnertech Sieradz
 
Proservice AT
 
KGHM Polska Miedź Lubin
XXVI - XXXVII
Efekt Group Leszno
 
Ramirent Szczecin
 
Veolia Energia Łódź
 
BSH Łódź
 
Dekorglass Działdowo
 
Emit Żychlin
 
ZZK KWK Wieczorek
 
Rotr Rypin
 
Infosys BPO Łódź
 
Corotop
 
ZGK Ostrów Mazowiecka
 
Teleskop Kostrzyn
XXXVIII - LIV
Electrolux Oława
 
Nova Polska
 
Alior Bank
 
ZWiK Łódź
 
Poldan Sławno
 
Euroglas Ujazd
 
RPWiK Sosnowiec
 
PZU Sport Team Warszawa
 
Ferroxcube Skierniewice
 
Supravis Group Bydgoszcz
 
Schumacher Packaging Wrocław
 
Netia Warszawa
 
Ikea Stalowa Wola
 
Forcom Poznań
 
PUWiS Nowogard
 
Dringenberg
 
Polonia Iserlohn
                                 Logistyka                                             
..