20-21 stycznia 2007 Kielce - II Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w halowej piłce nożnej

« powrót

II Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej
w halowej piłce nożnej Kielce 2007
 
 
W dniach 20-21 stycznia 2007 w Kielcach odbyły się Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w halowej piłce nożnej. W turnieju wzięło udział 27 ekip reprezentujących firmy z terenu całego kraju. Zawody rozegrano na dwóch halach sportowych kieleckiego MOSiR-u.
W pierwszym dniu zawodów rozgrywki w siedmiu grupach wyłoniły 21 drużyn, które walczyły na następny dzień o wejście do ¼ finału oraz zespoły walczące o Puchar Pocieszenia. Druga runda turnieju głównego wyłoniła osiem najlepszych drużyn, które od fazy ćwierćfinałowej rozgrywały mecze systemem pucharowym.
Umiejętności piłkarskie drużyn były bardzo różne, jednak do ¼ finału dotarli tylko najlepsi. Niespodzianką w tej fazie rozgrywek był brak ekip Skanska oraz mistrza z 2006 roku Paroc Trzemeszno. O zaciętości spotkań ćwierćfinałowych niech świadczy fakt, iż trzy z nich rozstrzygnęły się w rzutach karnych, a bramki wyrównujące stan meczu padały na kilka sekund przed końcem regulaminowego czasu.
Mistrzem Polski Branży Budowlanej w halowej piłce nożnej została drużyna Unimax Kielce pokonując w finale Orlen Asfalt Płock. Trzecie miejsce zajęła ekipa Röben Środa Śląska, a czwarte Maxit. W finale Pucharu Pocieszenia Mistrzostw, drużyna Lhoist Opolwap Tarnów Opolski pokonała Zacisze Warszawa.
Gratulujemy drużynie mistrza, jak również gratulacje dla pozostałych ekip za stworzenie wspaniałej sportowej atmosfery.
 
 
Wyniki:
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Knauf Bełchatów
4 : 3
Maxit
Paroc Trzemeszno
0 : 0
Lhoist Opolwap Tarnów Opolski
Maxit
3 : 0
Paroc Trzemeszno
Lhoist Opolwap Tarnów Opolski
1 : 2
Knauf Bełchatów
Maxit
2 : 1
Lhoist Opolwap Tarnów Opolski
Knauf Bełchatów
1 : 3
Paroc Trzemeszno
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Knauf Bełchatów
6
7 - 7
awans do II rundy
2. Maxit
6
8 - 5
awans do II rundy
3. Paroc Trzemeszno
4
3 - 4
awans do II rundy
4. Lhoist Opolwap Tarnów Op.
1
2 - 4
puchar pocieszenia
 
Grupa B
 
Wyniki
Skanska
3 : 0 v.o.
Lafarge Gips Pińczów
Roto Frank Lubartów
7 :0
Kingspan Lipsko
Roto Frank Lubartów
3 : 0 v.o.
Lafarge Gips Pińczów
Kingspan Lipsko
0 : 5
Skanska
Kingspan Lipsko
3 : 0 v.o.
Lafarge Gips Pińczów
Skanska
0 : 1
Roto Frank Lubartów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Roto Frank Lubartów
6
8 - 0
awans do II rundy
2. Skanska
3
5 - 1
awans do II rundy
3. Kingspan Lipsko
0
0 - 12
awans do II rundy
4. Lafarge Gips Pińczów
-
-
 
 
Grupa C
 
Wyniki
Pipelife Polska
1 : 6
Kaprin Kraków
Gealan Rzgów
0 : 6
Metalton Poniatowa
Kaprin Kraków
0 : 3
Gealan Rzgów
Metalton Poniatowa
15 : 0
Pipelife Polska
Kaprin Kraków
0 : 10
Metalton Poniatowa
Pipelife Polska
2 : 5
Gealan Rzgów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Metalton Poniatowa
9
31 - 0
awans do II rundy
2. Gealan Rzgów
6
8 - 8
awans do II rundy
3. Kaprin Kraków
3
6 - 14
awans do II rundy
4. Pipelife Polska
0
3 - 26
puchar pocieszenia
 
Grupa D
 
Wyniki
SigmaKalon Wrocław
3 : 3
KKSM Kielce
Vitrosilicon Iłowa
2 : 0
Röben Środa Śląska
KKSM Kielce
0 : 1
Vitrosilicon Iłowa
Röben Środa Śląska
5 : 1
SigmaKalon Wrocław
KKSM Kielce
0 : 7
Röben Środa Śląska
SigmaKalon Wrocław
1 : 1
Vitrosilicon Iłowa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Vitrosilicon Iłowa
7
4 - 1
awans do II rundy
2. Röben Środa Śląska
6
12 - 3
awans do II rundy
3. SigmaKalon
2
5 - 9
awans do II rundy
4. KKSM Kielce
1
3 - 11
puchar pocieszenia
 
Grupa E
 
Wyniki
Polifarb Cieszyn
2 : 0
Hydrobudowa Włocławek
Orlen Asfalt Płock
3 : 0
Komandor Radom
Hydrobudowa Włocławek
1 : 4
Orlen Asfalt Płock
Komandor Radom
1 : 1
Polifarb Cieszyn
Hydrobudowa Włocławek
1 : 6
Komandor Radom
Polifarb Cieszyn
3 : 6
Orlen Asfalt Płock
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Orlen Asfalt Płock
9
13 - 4
awans do II rundy
2. Komandor Radom
4
7 - 5
awans do II rundy
3. Polifarb Cieszyn
4
6 - 7
awans do II rundy
4. Hydrobudowa Włocławek
0
2 - 12
puchar pocieszenia
 
Grupa F
 
Wyniki
Mosty - Łódź
1 : 1
Stump-Hydrobudowa Warszawa
Cersanit Wałbrzych
4 : 0
Fibris Przemyśl
Stump-Hydrobudowa Warszawa
0 : 10
Cersanit Wałbrzych
Fibris Przemyśl
9 : 0
Mosty - Łódź
Stump-Hydrobudowa Warszawa
0 : 2
Fibris Przemyśl
Mosty - Łódź
0 : 5
Cersanit Wałbrzych
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Cersanit Wałbrzych
9
19 - 0
awans do II rundy
2. Fibris Przemyśl
6
11 - 4
awans do II rundy
3. Stump-Hydrobudowa
1
1 - 13
awans do II rundy
4. Mosty - Łódź
1
1 - 15
puchar pocieszenia
 
Grupa G
 
Wyniki
Barda Radomsko
1 : 5
Budosprzęt Bytom
Unimax Kielce
10 : 0
Zacisze Warszawa
Budosprzęt Bytom
3 : 0
Unimax Kielce
Zacisze Warszawa
0 : 6
Barda Radomsko
Budosprzęt Bytom
11 : 1
Zacisze Warszawa
Barda Radomsko
0 : 2
Unimax Kielce
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Budosprzęt Bytom
9
19 - 2
awans do II rundy
2. Unimax Kielce
6
12 - 3
awans do II rundy
3. Barda Radomsko
3
7 - 7
awans do II rundy
4. Zacisze Warszawa
0
1 - 27
puchar pocieszenia
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Pipelife Polska
1 : 6
Zacisze Warszawa
Mosty - Łódź
3 : 4
Zacisze Warszawa
Pipelife Polska
0 : 8
Mosty - Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Zacisze Warszawa
6
10 - 4
2. Mosty - Łódź
3
11 - 4
3. Pipelife Polska
0
1 - 14
 
Grupa Y
 
Wyniki
KKSM Kielce
0 : 3 v.o.
Lhoist Opolwap Tarnów Opolski
Hydrobudowa Włocławek
1 : 3
Lhoist Opolwap Tarnów Opolski
KKSM Kielce
0 : 3 v.o.
Hydrobudowa Włocławek
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Lhoist Opolwap Tarnów Opolski
6
6 - 1
2. Hydrobudowa Włocławek
3
4 - 3
3. KKSM Kielce
-
-
 
Finał Pucharu Pocieszenia
Zacisze Warszawa
2 : 3
Lhoist Opolwap Tarnów Opolski
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Metalton Poniatowa
1 : 3
Paroc Trzemeszno
Skanska
2 : 0
Paroc Trzemeszno
Metalton Poniatowa
7 : 3
Skanska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Metalton Poniatowa
3
8 - 6
awans do ¼ finału
2. Paroc Trzemeszno
3
3 - 3
 
3. Skanska
3
5 - 7
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Knauf Bełchatów
9 : 0
Kaprin Kraków
Röben Środa Śląska
12 : 1
Kaprin Kraków
Knauf Bełchatów
0 : 4
Röben Środa Śląska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Röben Środa Śląska
6
16 - 1
awans do ¼ finału
2. Knauf Bełchatów
3
9 - 4
 
3. Kaprin Kraków
0
1 - 21
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Budosprzęt Bytom
4 : 0
Polifarb Cieszyn
Fibris Przemyśl
0 : 0
Polifarb Cieszyn
Budosprzęt Bytom
2 : 0
Fibris Przemyśl
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Budosprzęt Bytom
6
6 - 0
awans do ¼ finału
2. Fibris Przemyśl
1
0 - 0
 
3. Polifarb Cieszyn
1
0 - 4
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Orlen Asfalt Płock
13 : 0
Kingspan Lipsko
Maxit
15 : 0
Kingspan Lipsko
Orlen Asfalt Płock
5 : 2
Maxit
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Orlen Asfalt Płock
6
18 - 2
awans do ¼ finału
2. Maxit
3
17 - 5
awans do ¼ finału
3. Kingspan Lipsko
0
0 - 28
 
 
Grupa V
 
Wyniki
Vitrosilicon Iłowa
8 : 1
Stump-Hydrobudowa Warszawa
Unimax Kielce
14 : 0
Stump-Hydrobudowa Warszawa
Vitrosilicon Iłowa
0 : 5
Unimax Kielce
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Unimax Kielce
6
19 - 0
awans do ¼ finału
2. Vitrosilicon Iłowa
3
8 - 6
 
3. Stump-Hydrobudowa
0
1 - 22
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
Roto Frank Lubartów
1 : 1
Barda Radomsko
Komandor Radom
4 : 3
Barda Radomsko
Roto Frank Lubartów
0 : 2
Komandor Radom
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Komandor Radom
6
6 - 3
awans do ¼ finału
2. Barda Radomsko
1
4 - 5
 
3. Roto-Frank Lubartów
1
1 - 3
 
 
Grupa VII
 
Wyniki
Cersanit Wałbrzych
2 : 1
SigmaKalon Wrocław
Gealan Rzgów
0 : 1
SigmaKalon Wrocław
Cersanit Wałbrzych
6 : 0
Gealan Rzgów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Cersanit Wałbrzych
6
8 - 1
awans do ¼ finału
2. SigmaKalon Wrocław
3
2 - 2
 
3. Gealan Rzgów
0
0 - 7
 
 
 
Faza finałowa
 
 
¼ Finału
Unimax Kielce
3 : 3 k. 3 : 0
Budosprzęt Bytom
Röben Środa Śląska
3 : 1
Metalton Poniatowa
Maxit
2 : 2 k. 3 : 1
Komandor Radom
Cersanit Wałbrzych
6 : 6 k. 0 : 3
Orlen Asfalt Płock
 
½ Finału
Unimax Kielce
4 : 1
Röben Środa Śląska
Maxit
1 : 5
Orlen Asfalt Płock
 
Mecz o III miejsce
Röben Środa Śląska
3 : 1
Maxit
 
FINAŁ TURNIEJU
Unimax Kielce
2 : 0
Orlen Asfalt Płock
 
Puchar Fair-Play
Röben Środa Śląska
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Mariusz Zieliński
Orlen Asfalt Płock
Najlepszy piłkarz
Artur Duda
Unimax Kielce
Najlepszy bramkarz
Michał Bąkowski
Maxit Gniew
 
Wyróżnienia
Robert Fudali
Röben Środa Śląska
Jarosław Pleczyński
Orlen Asfalt Płock
Bartosz Matyja
Röben Środa Śląska
 
Tabela strzelców turnieju:
Mariusz Zieliński
Orlen Asfalt Płock
20
Robert Fudali
Röben Środa Śląska
16
Rafał Szczawiński
Metalton Poniatowa
14
Radosław Wiśniewski
Orlen Asfalt Płock
12
Michał Szczawiński
Metalton Poniatowa
12
Albert Bujny
Budosprzęt Bytom
10
Jarosław Dudiak
Cersanit III Wałbrzych
10
Zbigniew Zawadzki
Cersanit III Wałbrzych
9
Mirosław Sułek
Komandor Radom
8
Arkadiusz Gierszewski
Maxit Gniew
8
 
                                 Logistyka                                             
..