05-06 września 2015 Kołobrzeg - V Mistrzostwa Polski Branży Chemicznej i Farmaceutycznej w piłce nożnej

« powrót

 
V Mistrzostwa Polski Branży Chemicznej i Farmaceutycznej
w piłce nożnej – Kołobrzeg 2015
 
 
 
W dniach 5-6 września 2015r. w Kołobrzegu, odbyły się V Mistrzostwa Polski Branży Chemicznej i Farmaceutycznej w piłce nożnej. Do rywalizacji zgłosiło się 13 drużyn, reprezentujących zakłady pracy z całej Polski.
Po dwudniowej zaciętej rywalizacji najlepsza okazała się drużyna Gedeon Richter, która obroniła tytuł mistrzowski wywalczony w ubiegłym roku. Na drugim miejscu swój udział zakończyła drużyna Olimp Labs, trzecie miejsce ex-equo zajęły drużyny PCC Rokita Brzeg Dolny oraz Polpharma Starogard Gdański. Z bardzo dobrej strony pokazały się również ekipy: USP Zdrowie, HTL Strefa, Actavis Polska oraz Akzo-Nobel, które dotarły do ćwierćfinału mistrzostw zajmując wspólnie piąte miejsce.
Dwudniowe zawody przebiegały w doskonałej atmosferze a uczestnicy zawodów mimo twardej walki na boisku, potrafili stworzyć świetne sportowe widowisko. Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za udział w mistrzostwach, zapraszając jednocześnie na kolejne edycje mistrzostw.
Dziękujemy za patronat medialny portalom chemiaibiznes.com.pl i pharmrep.pl
 
 
 
Wyniki:
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Gedeon Richter
3 : 1
Sanofi-Anentis
HTL-Strefa Ozorków
3 : 3
Stada Poland
Gedeon Richter
2 : 0
Stada Poland
Sanofi-Anentis
6 : 2
HTL-Strefa Ozorków
Gedeon Richter
1 : 7
HTL-Strefa Ozorków
Stada Poland
2 : 2
Sanofi-Anentis
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Gedeon Richter
6
6 - 8
awans do II rundy
2. Sanofi-Anentis
4
9 - 7
awans do II rundy
3. HTL-Strefa Ozorków
4
12 - 10
awans do II rundy
4. Stada Poland
2
5 - 7
baraż
 
Grupa B
 
Wyniki
PCC Rokita Brzeg Dolny
0 : 1
Lek Stryków
Akzo Nobel Pilawa
2 : 1
USP Zdrowie
PCC Rokita Brzeg Dolny
2 : 0
Actavis Polska
Lek Stryków
2 : 1
Akzo Nobel Pilawa
USP Zdrowie
2 : 1
Actavis Polska
PCC Rokita Brzeg Dolny
1 : 0
Akzo Nobel Pilawa
USP Zdrowie
1 : 3
Lek Stryków
Akzo Nobel Pilawa
2 : 1
Actavis Polska
PCC Rokita Brzeg Dolny
1 : 1
USP Zdrowie
Actavis Polska
1 : 1
Lek Stryków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Lek Stryków
10
7 - 3
awans do II rundy
2. PCC Rokita Brzeg Dolny
7
4 - 2
awans do II rundy
3. Akzo Nobel Pilawa
6
5 - 5
awans do II rundy
4. USP Zdrowie
4
5 - 7
baraż
5. Actavis Polska
1
3 - 7
baraż
 
Grupa C
 
Wyniki
Olimp Laboratories
9 : 3
Sandoz Polska
Polpharma Starogard Gdański
10 : 0
Algontec Kostrzyn
Olimp Laboratories
2 : 2
Polpharma Starogard Gdański
Sandoz Polska
4 : 2
Algontec Kostrzyn
Olimp Laboratories
17 : 1
Algontec Kostrzyn
Polpharma Starogard Gdański
9 : 0
Sandoz Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Olimp Laboratories
7
28 - 6
awans do II rundy
2. Polpharma Starogard Gdański
7
21 - 2
awans do II rundy
3. Sandoz Polska
3
7 - 20
baraż
4. Algontec Kostrzyn
0
3 - 31
baraż
 
 
Baraż
 
Wyniki
USP Zdrowie
3 : 2
Algontec Kostrzyn
Actavis Polska
2 : 1
Stada Poland
USP Zdrowie
3 : 1
Sandoz Polska
Algontec Kostrzyn
0 : 1
Actavis Polska
Stada Poland
1 : 3
Sandoz Polska
USP Zdrowie
4 : 1
Actavis Polska
Stada Poland
0 : 5
Algontec Kostrzyn
Actavis Polska
0 : 2
Sandoz Polska
USP Zdrowie
4 : 2
Stada Poland
Sandoz Polska
0 : 3
Algontec Kostrzyn
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. USP Zdrowie
12
14 - 6
awans do II rundy
2. Algontec Kostrzyn
6
10 - 4
awans do II rundy
3. Sandoz Polska
6
6 - 7
awans do II rundy
4. Actavis Polska
6
4 - 7
awans do II rundy
5. Stada Poland
0
4 - 14
 
 
 
 
II Runda grupowa
 
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Gedeon Richter
1 : 2
Polpharma Starogard Gdański
Gedeon Richter
4 : 3
Sandoz Polska
Polpharma Starogard Gdański
7 : 1
Sandoz Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Polpharma Starogard Gdański
6
9 - 2
awans do ¼ finału
2. Gedeon Richter
3
5 - 5
awans do ¼ finału
3. Sandoz Polska
0
4 - 11
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Lek Sandoz
3 : 2
HTL Strefa Ozorków
Lek Sandoz
1 : 2
USP Zdrowie
HTL Strefa Ozorków
4 : 3
USP Zdrowie
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. HTL Strefa Ozorków
3
6 - 6
awans do ¼ finału
2. USP Zdrowie
3
5 - 5
awans do ¼ finału
3. Lek Sandoz Stryków
3
4 - 4
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Olimp Laboratories
4 : 0
Akzo Nobel Pilawa
Olimp Laboratories
8 : 1
Algontec Kostrzyn
Akzo Nobel Pilawa
5 : 0
Algontec Kostrzyn
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Olimp Laboratories
6
12 - 1
awans do ¼ finału
2. Akzo Nobel Pilawa
3
5 - 4
awans do ¼ finału
3. Algontec Kostrzyn
0
1 - 13
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Sanofi Aventis
0 : 1
PCC Rokita Brzeg Dolny
Sanofi Aventis
3 : 3
Actavis Polska
PCC Rokita Brzeg Dolny
1 : 1
Actavis Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PCC Rokita Brzeg Dolny
4
2 - 1
awans do ¼ finału
2. Actavis Polska
2
4 - 4
awans do ¼ finału
3. Sanofi Aventis
1
3 - 4
 
 
 
 
Faza finałowa
 
 
 
¼ Finału
Polpharma Starogard Gdański
5 : 3
USP Zdrowie
HTL Strefa Ozorków
1 : 3
Gedeon Richter
Olimp Laboratories
5 : 1
Actavis Polska
PCC Rokita Brzeg Dolny
3 : 0
Akzo Nobel Pilawa
 
½ Finału
Polpharma Starogard Gdański
2 : 4
Olimp Laboratories
Gedeon Richter
3 : 0
PCC Rokita Brzeg Dolny
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Olimp Laboratories
2 : 3
Gedeon Richter
 
Puchar Fair-Play
Polpharma Starogard Gdański
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Jakub Szewczyk
Olimp Laboratories
Najlepszy piłkarz
Robert Warakomski
Gedeon Richter
Najlepszy bramkarz
Krzysztof Kocoń
Olimp Laboratories
 
 
Wyróżnienia
Adrian Strojny
Polpharma Starogard Gdański
Andrzej Grzywacz
Polpharma Starogard Gdański
Łukasz Tomanik
PCC Rokita Brzeg Dolny
Marcin Józefowicz
Gedeon Richter
 
 
Tabela strzelców turnieju:
Jakub Szewczyk
Olimp Laboratories
16
Adam Strojny
Polpharma Starogard Gdański
15
Jakub Centarski
Olimp Laboratories
15
Robert Warakomski
Gedeon Richter
11
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Gedeon Richter
II
Olimp Laboratories
III
Polpharma Starogard Gdański
III
PCC Rokita Brzeg Dolny
V-VIII
USP Zdrowie
 
HLT Strefa Ozorków
 
Actavis Poland
 
Akzo Nobel Pilawa
IX
Lek Sandoz Stryków
IX
Sanofi-Aventis
 
Sandoz Polska
 
Algontec
XIII
Stada Poland
    
                                 Logistyka                                             
..