05-06 września 2015 Kołobrzeg - X Mistrzostwa Polski Branży Spożywczej w piłce nożnej

« powrót

 
X Mistrzostwa Polski Branży Spożywczej
w piłce nożnej – Kołobrzeg 2015
 
 
W dniach 5-6 września 2015r. w Kołobrzegu, odbyły się X Mistrzostwa Polski Branży Spożywczej w piłce nożnej. Do rywalizacji zgłosiło się 17 drużyn, reprezentujących zakłady pracy z całej Polski.
Po dwudniowej zaciętej rywalizacji najlepsza okazała się drużyna Mars Polska Sochaczew, która w finale pokonała zespół Lemon Kołobrzeg. Trzecie miejsce ex-equo zajęły drużyny Browar Warka oraz Bewa Kleszczów. Z bardzo dobrej strony pokazały się również ekipy: Kerry Oleśnica, Inter Europol Marki, Rotr Rypin oraz debiutant w turnieju Lemonex Lublin, które dotarły do ćwierćfinału mistrzostw zajmując wspólnie piąte miejsce.
Dwudniowe zawody przebiegały w doskonałej atmosferze a uczestnicy zawodów mimo twardej walki na boisku, potrafili stworzyć świetne sportowe widowisko. Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za udział w mistrzostwach, zapraszając jednocześnie na kolejne edycje mistrzostw.
 
 
 
Wyniki:
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Mars Polska Sochaczew
1 : 0
Lemon Kołobrzeg
Rotr Rypin
3 : 4
Jeronimo Martins Sieradz
Mars Polska Sochaczew
6 : 2
Rotr Rypin
Lemon Kołobrzeg
3 : 1
Jeronimo Martins Sieradz
Rotr Rypin
2 : 2
Lemon Kołobrzeg
Jeronimo Martins Sieradz
1 : 1
Mars Polska Sochaczew
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Mars Polska Sochaczew
7
8 - 3
awans do II rundy
2. Lemon Kołobrzeg
4
5 - 4
awans do II rundy
3. Jeronimo Martins Sieradz
4
6 - 7
awans do II rundy
4. Rotr Rypin
1
7 - 12
baraż
 
Grupa B
 
Wyniki
Danone Bieruń
6 : 1
Mleczarnia Gościno
Inter Europol
3 : 2
Twinings Swarzędz
Danone Bieruń
5 : 3
Inter Europol
Mleczarnia Gościno
0 : 6
Twinings Swarzędz
Twinings Swarzędz
2 : 3
Danone Bieruń
Inter Europol
7 : 3
Mleczarnia Gościno
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Danone Bieruń
9
14 - 6
awans do II rundy
2. Inter Europol
6
13 - 10
awans do II rundy
3. Twinings Swarzędz
3
10 - 6
awans do II rundy
4. Mleczarnia Gościno
0
4 - 19
baraż
 
Grupa C
 
Wyniki
Kerry Oleśnica
12 : 0
Okechamp
Bewa Kleszczów
3 : 1
Dega Sianów
Kerry Oleśnica
3 : 1
Bewa Kleszczów
Okechamp
0 : 6
Dega Sianów
Dega Sianów
1 : 7
Kerry Oleśnica
Bewa Kleszczów
9 : 1
Okechamp
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kerry Oleśnica
9
22 - 2
awans do II rundy
2. Bewa Kleszczów
6
13 - 5
awans do II rundy
3. Dega Sianów
3
8 - 10
baraż
4. Okechamp
0
1 - 27
baraż
 
Grupa D
 
Wyniki
Lemonex Lublin
4 : 0
Gadus Gdynia
Browar Warka
2 : 0
CEDC Oborniki Wlkp.
Lemonex Lublin
4 : 1
Aber Olsztyn
Gadus Gdynia
0 : 3
Browar Warka
CEDC Oborniki Wlkp.
1 : 0
Aber Olsztyn
Lemonex Lublin
3 : 1
Browar Warka
CEDC Oborniki Wlkp.
0 : 0
Gadus Gdynia
Browar Warka
5 : 3
Aber Olsztyn
Lemonex Lublin
1 : 2
CEDC Oborniki Wlkp.
Aber Olsztyn
1 : 0
Gadus Gdynia
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Lemonex Lublin
9
12 - 4
awans do II rundy
2. Browar Warka
9
11 - 6
awans do II rundy
3. CEDC Oborniki Wlkp.
7
3 - 3
awans do II rundy
4. Aber Olsztyn
3
5 - 10
baraż
5. Gadus Gdynia
1
0 - 8
baraż
 
 
Baraże o awans do II rundy
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Aber Olsztyn
0 : 3
Dega Sianów
Rotr Rypin
7 : 3
Dega Sianów
Rotr Rypin
7 : 2
Aber Olsztyn
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Rotr Rypin
6
14 - 5
awans do ¼ finału
2. Dega Sianów
3
6 - 7
awans do ¼ finału
3. Aber Olsztyn
0
2 - 10
 
 
Grupa Y
 
Wyniki
Okechamp
1 : 5
Gadus Gdynia
Mleczarnia Gościno
3 : 6
Gadus Gdynia
Mleczarnia Gościno
6 : 2
Okechamp
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Gadus Gdynia
6
11 - 4
awans do ¼ finału
2. Mleczarnia Gościno
3
9 - 8
awans do ¼ finału
3. Okechamp
0
3 - 11
 
 
Tabela grupy
Rotr Rypin
4 : 3
Gadus Gdynia
 
 
 
 
II Runda grupowa
 
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Browar Warka
1 : 2
Jeronimo Martins Sieradz
Kerry Oleśnica
4 : 0
Jeronimo Martins Sieradz
Kerry Oleśnica
0 : 2
Browar Warka
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kerry Oleśnica
3
4 - 2
awans do ¼ finału
2. Browar Warka
3
3 - 2
awans do ¼ finału
3. Jeronimo Martins Sieradz
3
2 - 5
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Lemon Kołobrzeg
3 : 1
Twinings Swarzędz
Lemonex Lublin
3 : 2
Twinings Swarzędz
Lemonex Lublin
3 : 1
Lemon Kołobrzeg
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Lemonex Lublin
6
6 - 3
awans do ¼ finału
2. Lemon Kołobrzeg
3
4 - 4
awans do ¼ finału
3. Twinings Swarzędz
0
3 - 6
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Inter Europol Piekarnia Szwajcarska
4 : 1
CEDC Oborniki Wlkp.
Mars Sochaczew
2 : 1
CEDC Oborniki Wlkp.
Mars Sochaczew
0 : 3
Inter Europol Piekarnia Szwajcarska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Inter Europol Piekarnia Szwajcarska
6
7 - 1
awans do ¼ finału
2. Mars Sochaczew
3
2 - 4
awans do ¼ finału
3. CEDC Oborniki Wlkp.
0
2 - 6
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Bewa Kleszczów
1 : 3
Rotr Rypin
Danone Bieruń
0 : 2
Rotr Rypin
Danone Bieruń
1 : 1
Bewa Kleszczów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Rotr Rypin
6
5 - 1
awans do ¼ finału
2. Bewa Kleszczów
1
2 - 4
awans do ¼ finału
3. Danone Bieruń
1
1 - 3
 
 
 
 
 
Faza finałowa
 
 
 
¼ Finału
Kerry Oleśnica
1 : 2
Lemon Kołobrzeg
Lemonex Lublin
2 : 2 k. 3 : 4
Browar Warka
Inter Europol
2 : 2 k. 3 : 4
Bewa Kleszczów
Rotr Rypin
1 : 4
Mars Sochaczew
 
½ Finału
Lemon Kołobrzeg
1 : 1 k. 3 : 2
Bewa Kleszczów
Browar Warka
1 : 2
Mars Sochaczew
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Lemon Kołobrzeg
0 : 1
Mars Sochaczew
 
Puchar Fair-Play
Lemonex Lublin
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Tomasz Piórkowski
Inter Europol
Najlepszy piłkarz
Łukasz Piórkowski
Mars Sochaczew
Najlepszy bramkarz
Mateusz Lizak
Bewa Kleszczów
 
 
Wyróżnienia
Piotr Kamiński
Mars Sochaczew
Paweł Wójcik
Lemon Kołobrzeg
Marcin Błaszczyk
Bewa Kleszczów
Michał Tymek
Lemon Kołobrzeg
 
 
Tabela strzelców turnieju:
Tomasz Piórkowski
Inter Europol
10
Tomasz Karwat
Lemonex Lublin
9
Laby Sebastian
Danone Bieruń
9
Piotr Kamiński
Mars Sochaczew
8
Krzysztof Michalewski
Kerry Oleśnica
8
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Mars Sochaczew
II
Lemon Kołobrzeg
III
Bewa Kleszczów
III
Browar Warka
V-VIII
Kerry Oleśnica
 
Lemonex Lublin
 
Inter Europol
 
Rotr Rypin
IX
Danone Bieruń
 
CEDC Oborniki Wlkp.
 
Twinings Swarzędz
 
Jeronimo Martins Sieradz
XIII
Gadus Gdynia
XIV
Mleczarnia Gościno
 
Dega Sianów
XVI
Aber Olsztyn
 
Okechamp
 
                                 Logistyka                                             
..