09 maja 2015 Warszawa PEPPERL+FUCHS

« powrót

  
 
 
 
II Mistrzostwa Polski Branży Automatyki Przemysłowej
w piłce nożnej
 
 
 
 
Wyniki:
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Blumenbecker Katowice
0 : 7
Kirchhoff Gliwice
Durr Radom
2 : 2
Automatika Police
Mars Polska Sochaczew
5 : 1
Teamtechnik Skawina
Blumenbecker Katowice
1 : 5
Automatika Police
Kirchhoff Gliwice
2 : 1
Mars Polska Sochaczew
Durr Radom
3 : 3
Teamtechnik Skawina
Blumenbecker Katowice
1 : 11
Mars Polska Sochaczew
Kirchhoff Gliwice
2 : 1
Durr Radom
Automatika Police
7 : 0
Teamtechnik Skawina
Blumenbecker Katowice
3 : 4
Durr Radom
Kirchhoff Gliwice
8 : 2
Teamtechnik Skawina
Automatika Police
3 : 0
Mars Polska Sochaczew
Blumenbecker Katowice
2 : 5
Teamtechnik Skawina
Kirchhoff Gliwice
7 : 0
Automatika Police
Durr Radom
1 : 3
Mars Polska Sochaczew
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kirchhoff Gliwice
15
26 - 4
awans do ½ finału
2. Automatika Police
10
17 - 10
awans do ½ finału
3. Mars Polska Sochaczew
9
20 - 8
mecz o miejsce 5-6
4. Durr Radom
5
11 - 13
mecz o miejsce 7-8
5. Teamtechnik Skawina
4
11 - 25
mecz o miejsce 9-10
6. Blumenbecker Katowice
0
7 - 32
mecz o miejsce 11-12
  
Grupa B
 
Wyniki
Dekorglass Działdowo
1 : 4
Inter Europol Piekarnie Szwajcarskie
Flexlink Plewiska
2 : 0
MW Lublin
Kirchhoff Mielec
3 : 0
PCC Rokita Brzeg Dolny
Dekorglass Działdowo
4 : 0
MW Lublin
Inter Europol Piekarnie Szwajcarskie
0 : 1
Kirchhoff Mielec
Flexlink Plewiska
0 : 4
PCC Rokita Brzeg Dolny
Dekorglass Działdowo
0 : 4
Kirchhoff Mielec
Inter Europol Piekarnie Szwajcarskie
1 : 0
Flexlink Plewiska
MW Lublin
0 : 3
PCC Rokita Brzeg Dolny
Dekorglass Działdowo
1 : 1
Flexlink Plewiska
Inter Europol Piekarnie Szwajcarskie
2 : 4
PCC Rokita Brzeg Dolny
MW Lublin
1 : 5
Kirchhoff Mielec
Dekorglass Działdowo
2 : 2
PCC Rokita Brzeg Dolny
Inter Europol Piekarnie Szwajcarskie
4 : 1
MW Lublin
Flexlink Plewiska
2 : 1
Kirchhoff Mielec
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kirchhoff Mielec
12
14 - 3
awans do ½ finału
2. PCC Rokita Brzeg Dolny
10
13 - 7
awans do ½ finału
3. Inter Europol Piekarnie Szwajcarskie
9
11 - 7
mecz o miejsce 5-6
4. Flexlink Plewiska
7
5 - 7
mecz o miejsce 7-8
5. Dekorglass Działdowo
5
8 - 11
mecz o miejsce 9-10
6. MW Lublin
0
2 - 18
mecz o miejsce 11-12
 
 
 
Mecz o miejsce 11 - 12
Blumenbecker Katowice
4 : 1
MW Lublin
 
Mecz o miejsce 9 - 10
Teamtechnik Skawina
1 : 7
Dekorglass Działdowo
 
 
Mecz o miejsce 7 - 8
Durr Radom
2 : 0
Flexlink Plewiska
 
Mecz o miejsce 5 - 6
Mars Polska Sochaczew
4 : 1
Inter Europol Piekarnie
 
 
 
 
½ Finału
Kirchhoff Gliwice
2 : 0
PCC Rokita Brzeg Dolny
Automatika Police
3 : 0
Kirchhoff Mielec
 
 
 
Mecz o miejsce 3
Kirchhoff Mielec
0 : 0 k. 3 : 2
PCC Rokita Brzeg Dolny
 
FINAŁ TURNIEJU
Kirchhoff Gliwice
2 : 1
Automatika Police
 
 
Puchar Fair-Play
MW Lublin
 
Nagrody indywidualne
Najlepszy strzelec
Radosław Krawczyk
Teamtechnik Skawina
Najlepszy piłkarz
Bartosz Goncerz
Kirchhoff Gliwice
Najlepszy bramkarz
Marcin Mazur
Automatika Police
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Kirchhoff Gliwice
II
Automatika Police
III
Kirchhoff Mielec
IV
PCC Rokita Brzeg Dolny
V
Mars Polska Sochaczew
VI
Inter Europol Piekarnie Szwajcarskie
VII
Durr Radom
VIII
Flexlink Plewiska
IX
Dekorglass Działdowo
X
Teamtechnik Skawina
XI
Blumenbecker Katowice
XII
MW Lublin
 
                                 Logistyka                                             
..