12-13 września 2015 Kraków - IX Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej

« powrót

 
IX Międzybranżowe Mistrzostwa Polski 
Firm i Zakładów Pracy
w piłce nożnej - Kraków 2015
 
W dniach 12-13 września, na obiekcie sportowym J&J Sport Center w Krakowie odbyła się dziewiąta edycja Międzybranżowych Mistrzostw Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej.
W turnieju wystąpiło 60 drużyn reprezentujących firmy z całej Polski. Zostały one podzielone na piętnaście grup. W sobotę 12-go września, odbyły się rozgrywki pierwszej rundy i toczyły się w grupach, systemem „każdy z każdym”. Zespoły, które nie zakwalifikowały się do II rundy turnieju głównego, w drugim dniu turnieju  zagrały w barażach o jedno wolne miejsce w 1/8 finału.
Rywalizacja drugiego dnia turnieju była bardzo ciekawa i wyrównana oraz przyniosła wiele emocji. W drugiej rundzie, która wyłoniła najlepsze drużyny zawodów, najlepsze wrażenie zrobiły: Kolporter, KGHM Polska Miedź, 10 BKP Świętoszów oraz Tristone Wałbrzych, które wygrywając swoje mecze nie straciły żadnej bramki. Na uwagę zasługuje również postawa drużyny KSRG Zofiówka, która w dwóch meczach grupowych zaaplikowała swoim rywalom 17 bramek. Faza finałowa była bardzo emocjonująca, a w kilku meczach, o ostatecznym wyniku decydowały serie rzutów karnych.  Ostatecznie po dwudniowej rywalizacji najlepsza okazała się drużyna Kolportera, która w meczu finałowym pokonała Dekorglass Działdowo. Trzecie miejsca ex-equo zajęły drużyny SIG oraz KGHM Polska Miedź.
W trakcie rozgrywek uczestnicy mieli okazję spotkać się z gościem specjalnym, Piotrem Świerczewskim, 70-krotnym reprezentantem Polski, któremu bardzo dziękujemy za przybycie.
Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim drużynom za udział w mistrzostwach. Mamy nadzieję, że dzięki naszym zawodom, uczestnicy mile spędzili czas w pięknym Krakowie.
Dziękując drużynom za uczestnictwo, serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych turniejach piłkarskich organizowanych przez firmę Almar-Sport.
 
 
 
Wyniki:
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
KGHM Polska Miedź Lubin
6 : 1
Man Bus Sady
Electrolux Oława
1 : 3
HG Poland
KGHM Polska Miedź Lubin
3 : 1
Electrolux Oława
Man Bus Sady
3 : 2
HG Poland
KGHM Polska Miedź Lubin
3 : 1
HG Poland
Electrolux Oława
1 : 8
Man Bus Sady
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. KGHM Polska Miedź Lubin
9
12 - 3
awans do II rundy
2. Man Bus Sady
6
12 - 9
awans do II rundy
3. HG Poland
3
6 - 7
awans do II rundy
4. Electrolux Oława
0
3 - 14
baraż
 
Grupa B
 
Wyniki
KSRG Zofiówka
3 : 0
Invenio QD Tychy
Bbraun Aesculap
1 : 1
Wielton Wieluń
KSRG Zofiówka
2 : 2
Bbraun Aesculap
Invenio QD Tychy
0 : 2
Wielton Wieluń
KSRG Zofiówka
2 : 2
Wielton Wieluń
Bbraun Aesculap
2 : 3
Invenio QD Tychy
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. KSRG Zofiówka
5
7 - 4
awans do II rundy
2. Wielton Wieluń
5
5 - 3
awans do II rundy
3. Invenio QD Tychy
3
3 - 7
awans do II rundy
4. Bbraun Aesculap
2
5 - 6
baraż
 
Grupa C
 
Wyniki
Tristone Wałbrzych
2 : 1
Apator Metrix Tczew
WOZ Goleniów
1 : 6
Teamtechnik Skawina
Tristone Wałbrzych
13 : 1
WOZ Goleniów
Apator Metrix Tczew
3 : 0
Teamtechnik Skawina
Tristone Wałbrzych
9 : 1
Teamtechnik Skawina
WOZ Goleniów
2 : 8
Apator Metrix Tczew
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Tristone Wałbrzych
9
24 - 3
awans do II rundy
2. Apator Metrix Tczew
6
12 - 4
awans do II rundy
3. Teamtechnik Skawina
3
7 - 13
awans do II rundy
4. WOZ Goleniów
0
4 - 27
baraż
 
Grupa D
 
Wyniki
Cooper Standard
2 : 3
PKP LHS Zamość
HTL-Strefa Ozorków
5 : 0
Pratt&Whitney Niepołomice
Cooper Standard
4 : 1
HTL-Strefa Ozorków
PKP LHS Zamość
2 : 0
Pratt&Whitney Niepołomice
Cooper Standard
4 : 0
Pratt&Whitney Niepołomice
HTL-Strefa Ozorków
0 : 2
PKP LHS Zamość
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PKP LHS Zamość
9
7 - 2
awans do II rundy
2. Cooper Standard
6
10 - 4
awans do II rundy
3. HTL-Strefa Ozorków
3
6 - 6
awans do II rundy
4. Pratt&Whitney Niepołomice
0
0 - 11
baraż
 
Grupa E
 
Wyniki
Kiel Nowy Tomyśl
5 : 3
Eaton Bielsko-Biała
A. Berger Polska
3 : 1
Mikołowski Bank Spółdzielczy
Kiel Nowy Tomyśl
9 : 2
A. Berger Polska
Eaton Bielsko-Biała
1 : 2
Mikołowski Bank Spółdzielczy
Kiel Nowy Tomyśl
1 : 1
Mikołowski Bank Spółdzielczy
A. Berger Polska
3 : 1
Eaton Bielsko-Biała
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kiel Nowy Tomyśl
7
15 - 6
awans do II rundy
2. A. Berger Polska
6
8 - 11
awans do II rundy
3. Mikołowski Bank Spółdzielczy
4
4 - 5
awans do II rundy
4. Eaton Bielsko-Biała
0
5 - 10
baraż
 
Grupa F
 
Wyniki
Brembo Częstochowa
2 : 3
Pilkington Sandomierz
Valeo Czechowice-Dziedzice
2 : 0
Nemak Bielsko-Biała
Brembo Częstochowa
2 : 1
Valeo Czechowice-Dziedzice
Pilkington Sandomierz
7 : 0
Nemak Bielsko-Biała
Brembo Częstochowa
7 : 0
Nemak Bielsko-Biała
Valeo Czechowice-Dziedzice
1 : 0
Pilkington Sandomierz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Brembo Częstochowa
6
11 - 4
awans do II rundy
2. Pilkington Sandomierz
6
10 - 3
awans do II rundy
3. Valeo Czechowice-Dziedzice
6
4 - 2
awans do II rundy
4. Nemak Bielsko-Biała
0
0 - 16
baraż
 
Grupa G
 
Wyniki
Kolporter
10 : 0
Scorpio Łódź
Kodak Warszawa
0 : 11
Chespa Krapkowice
Kolporter
13 : 0
Kodak Warszawa
Scorpio Łódź
1 : 9
Chespa Krapkowice
Kolporter
2 : 0
Chespa Krapkowice
Kodak Warszawa
1 : 2
Scorpio Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kolporter
9
25 - 0
awans do II rundy
2. Chespa Krapkowice
6
20 - 3
awans do II rundy
3. Scorpio Łódź
3
3 - 20
awans do II rundy
4. Kodak Warszawa
0
1 - 26
baraż
 
Grupa H
 
Wyniki
Dekorglass Działdowo
1 : 0
Amcor Łódź
Schumacher Packaging Wrocław
0 : 6
Comarch Kraków
Dekorglass Działdowo
3 : 0
Schumacher Packaging Wrocław
Amcor Łódź
6 : 0
Comarch Kraków
Dekorglass Działdowo
0 : 2
Comarch Kraków
Schumacher Packaging Wrocław
1 : 5
Amcor Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Amcor Łódź
6
11 - 2
awans do II rundy
2. Dekorglass Działdowo
6
4 - 2
awans do II rundy
3. Comarch Kraków
6
8 - 6
awans do II rundy
4. Schumacher Packaging Wrocław
0
1 - 14
baraż
 
Grupa I
 
Wyniki
Polimex Mostostal Siedlce
1 : 1
SIG
Filplast Komorniki
1 : 1
Kombud Radom
Polimex Mostostal Siedlce
1 : 2
Filplast Komorniki
SIG
5 : 0
Kombud Radom
Polimex Mostostal Siedlce
6 : 2
Kombud Radom
Filplast Komorniki
2 : 4
SIG
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. SIG
7
10 - 3
awans do II rundy
2. Filplast Komorniki
4
5 - 6
awans do II rundy
3. Polimex Mostostal Siedlce
4
8 - 5
awans do II rundy
4. Kombud Radom
1
3 - 12
baraż
 
Grupa J
 
Wyniki
Ikea Lubawa
1 : 0
Pekabex Poznań
Armacell Środa Śląska
1 : 2
PERI Polska
Ikea Lubawa
2 : 1
Armacell Środa Śląska
Pekabex Poznań
2 : 2
PERI Polska
Ikea Lubawa
1 : 1
PERI Polska
Armacell Środa Śląska
1 : 2
Pekabex Poznań
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ikea Lubawa
7
4 - 2
awans do II rundy
2. PERI Polska
5
5 - 4
awans do II rundy
3. Pekabex Poznań
4
4 - 4
awans do II rundy
4. Armacell Środa Śląska
0
3 - 6
baraż
 
Grupa K
 
Wyniki
Siniat Pińczów
6 : 1
Eurovia Polska
Trakcja PRKiI Warszawa
0 : 6
3W Dystrybucja Budowlana
Siniat Pińczów
4 : 0
Trakcja PRKiI Warszawa
Eurovia Polska
2 : 4
3W Dystrybucja Budowlana
Siniat Pińczów
1 : 3
3W Dystrybucja Budowlana
Trakcja PRKiI Warszawa
0 : 3
Eurovia Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. 3W Dystrybucja Budowlana
9
13 - 3
awans do II rundy
2. Siniat Pińczów
6
11 - 4
awans do II rundy
3. Eurovia Polska
3
6 - 10
awans do II rundy
4. Trakcja PRKiI Warszawa
0
0 - 13
baraż
 
Grupa L
 
Wyniki
Mador Sosnowiec
3 : 1
Cersanit IV Krasnystaw
Unibep Bielsk Podlaski
0 : 3
Link Wiązowna
Mador Sosnowiec
6 : 1
Unibep Bielsk Podlaski
Cersanit IV Krasnystaw
4 : 2
Link Wiązowna
Mador Sosnowiec
0 : 0
Link Wiązowna
Unibep Bielsk Podlaski
0 : 6
Cersanit IV Krasnystaw
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Mador Sosnowiec
7
9 - 2
awans do II rundy
2. Cersanit IV Krasnystaw
6
11 - 5
awans do II rundy
3. Link Wiązowna
4
5 - 4
awans do II rundy
4. Unibep Bielsk Podlaski
0
1 - 15
baraż
 
Grupa Ł
 
Wyniki
Beds.pl Bydgoszcz
8 : 1
Sevroll-System Warszawa
DFM Dobre Miasto
3 : 0
Rameta Racibórz
Beds.pl Bydgoszcz
2 : 5
DFM Dobre Miasto
Sevroll-System Warszawa
6 : 1
Rameta Racibórz
Beds.pl Bydgoszcz
9 : 6
Rameta Racibórz
DFM Dobre Miasto
4 : 0
Sevroll-System Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. DFM Dobre Miasto
9
12 - 2
awans do II rundy
2. Beds.pl Bydgoszcz
6
19 - 12
awans do II rundy
3. Sevroll-System Warszawa
3
7 - 13
awans do II rundy
4. Rameta Racibórz
0
7 - 18
baraż
 
Grupa M
 
Wyniki
Trio-Line Polska
7 : 0
MTI Furninova Polska
Schattdecor
0 : 3
Nordea Łódź
Trio-Line Polska
4 : 1
Schattdecor
MTI Furninova Polska
1 : 6
Nordea Łódź
Trio-Line Polska
4 : 2
Nordea Łódź
Schattdecor
4 : 0
MTI Furninova Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Trio-Line Polska
9
15 - 3
awans do II rundy
2. Nordea Łódź
6
11 - 5
awans do II rundy
3. Schattdecor
3
5 - 7
awans do II rundy
4. MTI Furninova Polska
0
1 - 17
baraż
 
Grupa N
 
Wyniki
10BKP Świętoszów
2 : 0
Faurecia Recliners
Valmet Automotive Żary
1 : 1
Pol-Electra Łochowice
10BKP Świętoszów
6 : 0
Valmet Automotive Żary
Faurecia Recliners
4 : 0
Pol-Electra Łochowice
10BKP Świętoszów
11 : 0
Pol-Electra Łochowice
Valmet Automotive Żary
1 : 2
Faurecia Recliners
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. 10BKP Świętoszów
9
19 - 0
awans do II rundy
2. Faurecia Recliners
6
6 - 3
awans do II rundy
3. Valmet Automotive Żary
1
2 - 9
awans do II rundy
4. Pol-Electra Łochowice
1
1 - 16
baraż
 
 
⅛ Barażu o awans do fazy finałowej
Pol-Elektra Łochowice
0 : 3 wo.
WOZ Goleniów
Electrolux Oława
1 : 2
Schumacher Packaging Wrocław
MTI-Furninova Polska
3 : 1
Pratt&Whitney Niepołomice
Eaton Bielsko-Biała
1 : 3
Nemak Bielsko-Biała
Trakcja PRKiI Warszawa
2 : 3
Unibep Bielsk Podlaski
Kodak Warszawa
1 : 4
Kombud Radom
Rameta Racibórz
1 : 6
Bbraun Aesculap
 
¼ Barażu o awans do fazy finałowej
Armacell Środa Śląska
2 : 1
WOZ Goleniów
Schumacher Packaging Wrocław
0 : 5
MTI-Furninova Polska
Nemak Bielsko-Biała
1 : 1 k. 3 : 4
Unibep Bielsk Podlaski
Kombud Radom
1 : 1 k. 3 : 2
Bbraun Aesculap
 
 
½ Baraży o awans do fazy finałowej
Armacell Środa Śląska
0 : 3
MTI-Furninova Polska
Unibep Bielsk Podlaski
2 : 5
Kombud Radom
 
 
Finał baraży
MTI-Furninova Polska
2 : 3
Kombud Radom
 
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Dekorglass Działdowo
5 : 2
Teamtechnik Skawina
DFM Dobre Miasto
3 : 0
Teamtechnik Skawina
DFM Dobre Miasto
2 : 2
Dekorglass Działdowo
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Dekorglass Działdowo
4
7 - 4
awans do ⅛ finału
2. DFM Dobre Miasto
4
5 - 2
 
3. Teamtechnik Skawina
0
2 - 8
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Filplast Komorniki
2 : 3
HTL-Strefa Ozorków
Trio-Line Polska
3 : 1
HTL-Strefa Ozorków
Trio-Line Polska
5 : 1
Filplast Komorniki
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Trio-Line Polska
6
8 - 2
awans do ⅛ finału
2. HTL-Strefa Ozorków
3
4 - 5
 
3. Filplast Komorniki
0
3 - 8
 
 
Grupa III
 
Wyniki
PERI Polska
3 : 2
Mikołowski Bank Spółdzielczy
10BKP Świętoszów
4 : 0
Mikołowski Bank Spółdzielczy
10BKP Świętoszów
5 : 0
PERI Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. 10BKP Świętoszów
6
9 - 0
awans do ⅛ finału
2. PERI Polska
3
3 - 7
 
3. Mikołowski Bank Spółdzielczy
0
2 - 7
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Siniat Pińczów
6 : 0
Valeo Czechowice-Dziedzice
KGHM Polska Miedź Lubin
5 : 0
Valeo Czechowice-Dziedzice
KGHM Polska Miedź Lubin
2 : 0
Siniat Pińczów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. KGHM Polska Miedź Lubin
6
7 - 0
awans do ⅛ finału
2. Siniat Pińczów
3
6 - 2
 
3. Valeo Czechowice-Dziedzice
0
0 - 11
 
 
Grupa V
 
Wyniki
Cersanit IV Krasnystaw
10 : 0
Scorpio Łódź
KSRG Zofiówka
15 : 0
Scorpio Łódź
KSRG Zofiówka
2 : 1
Cersanit IV Krasnystaw
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. KSRG Zofiówka
6
17 - 1
awans do ⅛ finału
2. Cersanit IV Krasnystaw
3
11 - 2
 
3. Scorpio Łódź
0
0 - 25
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
Beds.pl Bydgoszcz
3 : 1
Comarch Kraków
Tristone Wałbrzych
4 : 0
Comarch Kraków
Tristone Wałbrzych
1 : 0
Beds.pl Bydgoszcz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Tristone Wałbrzych
6
5 - 0
awans do ⅛ finału
2. Beds.pl Bydgoszcz
3
3 - 2
 
3. Comarch Kraków
0
1 - 7
 
 
Grupa VII
 
Wyniki
Nordea Łódź
1 : 3
Polimex Mostostal Siedlce
PKP LHS Zamość
1 : 0
Polimex Mostostal Siedlce
PKP LHS Zamość
1 : 1
Nordea Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PKP LHS Zamość
4
2 - 1
awans do ⅛ finału
2. Polimex Mostostal Siedlce
3
3 - 2
 
3. Nordea Łódź
1
2 - 4
 
 
Grupa VIII
 
Wyniki
Faurecia Recliners
2 : 1
Pekabex Poznań
Kiel Nowy Tomyśl
3 : 0
Pekabex Poznań
Kiel Nowy Tomyśl
5 : 1
Faurecia Recliners
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kiel Nowy Tomyśl
6
8 - 1
awans do ⅛ finału
2. Faurecia Recliners
3
3 - 6
 
3. Pekabex Poznań
0
1 - 5
 
 
Grupa IX
 
Wyniki
Man Bus Sady
2 : 0
Eurovia Polska
Brembo Częstochowa
4 : 0
Eurovia Polska
Brembo Częstochowa
3 : 1
Man Bus Sady
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Brembo Częstochowa
6
7 - 1
awans do ⅛ finału
2. Man Bus Sady
3
3 - 3
 
3. Eurovia Polska
0
0 - 6
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Wielton Wieluń
2 : 1
Link Wiązowna
Kolporter
6 : 0
Link Wiązowna
Kolporter
3 : 0
Wielton Wieluń
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kolporter
6
9 - 0
awans do ⅛ finału
2. Wielton Wieluń
3
2 - 4
 
3. Link Wiązowna
0
1 - 8
 
 
Grupa XI
 
Wyniki
Apator Metrix Tczew
1 : 2
Sevroll-System Warszawa
Amcor Łódź
2 : 1
Sevroll-System Warszawa
Amcor Łódź
3 : 0
Apator Metrix Tczew
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Amcor Łódź
6
5 - 1
awans do ⅛ finału
2. Sevroll-System Warszawa
3
3 - 3
 
3. Apator Metrix Tczew
0
1 - 5
 
 
Grupa XII
 
Wyniki
Cooper Standard
6 : 4
Schattdecor Głuchołazy
SIG
4 : 2
Schattdecor Głuchołazy
SIG
3 : 0
Cooper Standard
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. SIG
6
7 - 2
awans do ⅛ finału
2. Cooper Standard
3
6 - 7
 
3. Schattdecor Głuchołazy
0
6 - 10
 
 
Grupa XIII
 
Wyniki
A. Berger Polska
3 : 1
Valmet Żary
Ikea Lubawa
6 : 0
Valmet Żary
Ikea Lubawa
1 : 1
A. Berger Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ikea Lubawa
4
7 - 1
awans do ⅛ finału
2. A. Berger Polska
4
4 - 2
 
3. Valmet Żary
0
1 - 9
 
 
Grupa XIV
 
Wyniki
Pilkington Sandomierz
1 : 1
HG Poland
3W  Dystrybucja Budowlana
1 : 1
HG Poland
3W  Dystrybucja Budowlana
3 : 2
Pilkington Sandomierz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. 3W  Dystrybucja Budowlana
4
4 - 3
awans do ⅛ finału
2. HG Poland
2
2 - 2
 
3. Pilkington Sandomierz
1
3 - 4
 
 
Grupa XV
 
Wyniki
Chespa Krapkowice
1 : 3
Invenio QD Tychy
Mador Sosnowiec
4 : 0
Invenio QD Tychy
Mador Sosnowiec
4 : 1
Chespa Krapkowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Mador Sosnowiec
6
8 - 1
awans do ⅛ finału
2. Invenio QD Tychy
3
3 - 5
 
3. Chespa Krapkowice
0
2 - 7
 
 
 
 
Faza finałowa
 
 
 
⅛ Finału
Dekorglass Działdowo
2 : 2 k. 3 : 2
Trio Line Polska
10BKP Świętoszów
0 : 4
KGHM Polska Miedź Lubin
Kombud Radom
0 : 4
KSRG Zofiówka
Tristone Wałbrzych
1 : 0
PKP LHS Zamość
Kiel Nowy Tomyśl
2 : 3
Brembo Częstochowa
Kolporter
3 : 1
Amcor Łódź
SIG
3 : 3 k. 6 : 5
Ikea Lubawa
3W Dystrybucja Budowlana
4 : 1
Mador Sosnowiec
 
 
¼ Finału
Dekorglass Działdowo
3 : 2
KSRG Zofiówka
KGHM Polska Miedź Lubin
1 : 0
Tristone Wałbrzych
Brembo Częstochowa
2 : 3
SIG
Kolporter
6 : 0
3W Dystrybucja Budowlana
 
½ Finału
Dekorglass Działdowo
1 : 1 k. 4 : 3
SIG
KGHM Polska Miedź Lubin
2 : 2 k. 2 : 3
Kolporter
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Dekorglass Działdowo
0 : 3
Kolporter
 
Puchar Fair-Play
Armacell Środa Śląska
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Dmytro Koszakow
Kiel Nowy Tomyśl
Najlepszy piłkarz
Marcin Wanat
Kolporter
Najlepszy bramkarz
Kamil Molski
Dekorglass Działdowo
 
 
Wyróżnienia
Bartosz Rybiński
SIG
Sebastian Burda
KGHM Polska Miedź
Piotr Heintze
KGHM Polska Miedź
 
 
Tabela strzelców turnieju:
Dmytro Koszakow
Kiel Nowy Tomyśl
12
Krzysztof Wasiak
Kolporter
11
Sebastian Burda
Kghm Polska Miedź
9
 
 
Klasyfikacja końcowa:
1
Kolporter
2
Dekorglass Działdowo
3
SIG
 
KGHM Polska Miedź Lubin
5
KSRG Zofiówka
 
Tristone Wałbrzych
 
Brembo Częstochowa
 
3W Dystrybucja Budowlana
9
Trio Line Polska
 
10BKP Świętoszów
 
Kombud Radom
 
PKP LHS Zamość
 
Kiel nowy Tomyśl
 
Amcor Łódź
 
Ikea Lubawa
 
Mador Sosnowiec
17
Faurecia Recliners
 
HG Poland
 
A. Berger
 
Cooper Standard
 
Sevroll-System Warszawa
 
Wielton Wieluń
 
Man Bus Sady
 
Invenio QD Tychy
 
Polimex Mostostal Siedlce
 
Beds.pl Bydgoszcz
 
Cersanit IV Krasnystaw
 
Siniat Pińczów
 
PERI Polska
 
HTL Strefa Ozorków
 
DFM Dobre Miasto
32
Chespa Krapkowice
 
Pilkington Sandomierz
 
Valmet Żary
 
Schattdecor Głuchołazy
 
Apator Metrix
 
Link Wiązowna
 
Eurovia Polska
 
Pekabex Poznań
 
Nordea Łódź
 
Comarch Kraków
 
Scorpio Łódź
 
Valeo Łódź
 
Mikołowski Bank Spółdzielczy
 
Filplast Komorniki
 
Teamtechnik Skawina
47
MTI Furninova Polska
 
Unibep
 
Armacell Środa Śląska
 
WOZ Goleniów
 
Schumacher Packaging Wrocław
 
Nemak Bielsko-Biała
 
Bbraun Aesculap
 
Rameta Racibórz
 
Electrolux Oława
 
Pratt&Whitney Niepołomice
 
Eaton Bielsko-Biała
 
Trakcja PRKiI Warszawa
 
Kodak Warszawa
 
Pol-Elektra Łochowice
 
                                 Logistyka                                             
..