12-13 grudnia 2015 Wałbrzych - XI Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej w halowej piłce nożnej. Kategoria Open i Oldboy +35

« powrót

 
XI Mistrzostwa Polski
Branży Motoryzacyjnej w halowej piłce nożnej
Wałbrzych/Szczawno-Zdrój 2015
 
 
W dniach 12-13 grudnia 2015r., w Wałbrzychu i Szczawnie Zdroju  odbyły się XI Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej w halowej piłce nożnej. W tegorocznej edycji mistrzostw uczestniczyły 24 drużyny firmowe z całej Polski.  Dwudniowa rywalizacja stała na bardzo dobrym poziomie a drużyny stworzyły doskonałe sportowe widowisko. Najlepszym zespołem mistrzostw okazała się reprezentacja firmy Inter Cars Warszawa, która w meczu finałowym pokonała zespół DWS Draexlmaier Jelenia Góra. Trzecie miejsce ex-equo zajęły drużyny Antrans Olkusz, oraz Tristone Wałbrzych. W czołówce mistrzostw znalazły się również zespoły: Gruau Polska, Michalin Olsztyn, Ronal Wałbrzych i NGK Ceramics Gliwice. Drużyny te odpadły w fazie ćwierćfinałowej mistrzostw i sklasyfikowane zostały na piątym miejscu.
W klasyfikacji OLDBOY +35 najlepsza okazała się drużyna Michelin Olsztyn, na drugim miejscu uplasowała się Faurecia Struktury Wałbrzych, a trzecie miejsce zajęła drużyna oldboyów, Magna Dąbrowa Górnicza. 
Wszystkie uczestniczące zespoły, były pod wielkim wrażeniem pięknych hal sportowych w Wałbrzychu i Szczawnie Zdroju. Miło było usłyszeć, że wałbrzyski Kompleks Sportowy Aqua-Zdrój z nowoczesną halą sportową, hotelem, oraz basenem, oceniony został przez uczestników turnieju, jako jeden z najładniejszych tego typu obiektów sportowych w naszym kraju.
Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim zespołom za uczestnictwo w mistrzostwach, zapraszając na kolejne edycje turniejów piłkarskich, organizowanych dla firm i zakładów pracy.
 
 
Serdecznie zapraszamy.
 
 
WYNIKI MISTRZOSTW
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Renault Polska
0 : 2
Gruau Polska
Alcar Renault Olsztyn
2 : 1
Cooper Standard Myślenice
Kiel Nowy Tomyśl
0 : 5
Antrans Olkusz
Renault Polska
1 : 4
Cooper Standard Myślenice
Gruau Polska
2 : 0
Kiel Nowy Tomyśl
Alcar Renault Olsztyn
0 : 3
Antrans Olkusz
Renault Polska
2 : 0
Kiel Nowy Tomyśl
Gruau Polska
3 : 1
Alcar Renault Olsztyn
Cooper Standard Myślenice
1 : 2
Antrans Olkusz
Renault Polska
1 : 2
Alcar Renault Olsztyn
Gruau Polska
1 : 0
Antrans Olkusz
Cooper Standard Myślenice
4 : 0
Kiel Nowy Tomyśl
Renault Polska
3 : 4
Antrans Olkusz
Gruau Polska
2 : 1
Cooper Standard Myślenice
Alcar Renault Olsztyn
4 : 1
Kiel Nowy Tomyśl
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Gruau Polska
15
10 - 2
awans do II rundy
2. Antrans Olkusz
12
14 - 5
awans do II rundy
3. Alcar Renault Olsztyn
9
9 - 8
awans do II rundy
4. Cooper Standard Myślenice
6
11 - 7
baraż
5. Renault Polska
3
7 - 12
baraż
6. Kiel Nowy Tomyśl
0
1 - 17
baraż
 
Grupa B
 
Wyniki
Michelin Olsztyn
1 : 0
Faurecia Struktury
Magna Dąbrowa Górnicza II
1 : 4
Ronal Wałbrzych
Trans.eu Wrocław
1 : 3
Inter Cars Warszawa
Michelin Olsztyn
2 : 3
Ronal Wałbrzych
Faurecia Struktury
0 : 6
Trans.eu Wrocław
Magna Dąbrowa Górnicza II
0 : 4
Inter Cars Warszawa
Michelin Olsztyn
3 : 2
Trans.eu Wrocław
Faurecia Struktury
0 : 0
Magna Dąbrowa Górnicza II
Ronal Wałbrzych
3 : 2
Inter Cars Warszawa
Michelin Olsztyn
2 : 0
Magna Dąbrowa Górnicza II
Faurecia Struktury
1 : 4
Inter Cars Warszawa
Ronal Wałbrzych
6 : 0
Trans.eu Wrocław
Michelin Olsztyn
0 : 5
Inter Cars Warszawa
Faurecia Struktury
3 : 1
Ronal Wałbrzych
Magna Dąbrowa Górnicza II
1 : 3
Trans.eu Wrocław
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ronal Wałbrzych
12
17 - 8
awans do II rundy
2. Inter Cars Warszawa
12
18 - 5
awans do II rundy
3. Michelin Olsztyn
9
8 - 10
awans do II rundy
4. Trans.eu Wrocław
6
12 - 13
baraż
5. Faurecia Struktury Wałbrzych
4
4 - 12
baraż
6. Magna Dąbrowa Górnicza II
1
2 - 13
baraż
 
Grupa C
 
Wyniki
NSK Wałbrzych
3 : 1
Cooper Standard Dzierżoniów
Kirchhoff Mielec
0 : 1
Tristone Wałbrzych
Oscar Oleśnica
0 : 0
DWS Draexlmaier Jelenia Góra
NSK Wałbrzych
3 : 3
Tristone Wałbrzych
Cooper Standard Dzierżoniów
1 : 10
Oscar Oleśnica
Kirchhoff Mielec
2 : 2
DWS Draexlmaier Jelenia Góra
NSK Wałbrzych
2 : 3
Oscar Oleśnica
Cooper Standard Dzierżoniów
1 : 5
Kirchhoff Mielec
Tristone Wałbrzych
3 : 2
DWS Draexlmaier Jelenia Góra
NSK Wałbrzych
4 : 1
Kirchhoff Mielec
Cooper Standard Dzierżoniów
1 : 11
DWS Draexlmaier Jelenia Góra
Tristone Wałbrzych
3 : 1
Oscar Oleśnica
NSK Wałbrzych
1 : 1
DWS Draexlmaier Jelenia Góra
Cooper Standard Dzierżoniów
2 : 5
Tristone Wałbrzych
Kirchhoff Mielec
0 : 1
Oscar Oleśnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Tristone Wałbrzych
13
15 - 8
awans do II rundy
2. Oscar Oleśnica
10
15 - 6
awans do II rundy
3. NSK Wałbrzych
8
13 - 9
awans do II rundy
4. DWS Draexlmaier Jelenia Góra
6
16 - 7
baraż
5. Kirchhoff Mielec
4
8 - 9
baraż
6. Cooper Standard Dzierżoniów
0
6 - 34
baraż
 
Grupa D
 
Wyniki
Faurecia Mechanizmy
1 : 0
Magna Dąbrowa Górnicza I
Invenio QD
2 : 1
NGK Ceramics Gliwice
Hormann Legnica
0 : 1
Toyota Wałbrzych
Faurecia Mechanizmy
1 : 3
NGK Ceramics Gliwice
Magna Dąbrowa Górnicza I
0 : 3
Hormann Legnica
Invenio QD
2 : 2
Toyota Wałbrzych
Faurecia Mechanizmy
2 : 2
Hormann Legnica
Magna Dąbrowa Górnicza I
1 : 2
Invenio QD
NGK Ceramics Gliwice
0 : 2
Toyota Wałbrzych
Faurecia Mechanizmy
2 : 1
Invenio QD
Magna Dąbrowa Górnicza I
1 : 2
Toyota Wałbrzych
NGK Ceramics Gliwice
4 : 0
Hormann Legnica
Faurecia Mechanizmy
2 : 1
Toyota Wałbrzych
Magna Dąbrowa Górnicza I
0 : 3
NGK Ceramics Gliwice
Invenio QD
1 : 2
Hormann Legnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Faurecia Mechanizmy Wałbrzych
10
8 - 7
awans do II rundy
2. Toyota Wałbrzych
10
8 - 5
awans do II rundy
3. NGK Ceramics Gliwice
9
10 - 6
awans do II rundy
4. Hormann Legnica
7
7 - 8
baraż
5. Invenio QD
7
8 - 8
baraż
6. Magna Dąbrowa Górnicza I
0
2 - 11
baraż
 
 
 
 
Baraż o awans do ¼ finału
 
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Faurecia Struktury Wałbrzych
3 : 2
Cooper Standard Dzierżoniów
Cooper Standard Myślenice
4 : 0
Cooper Standard Dzierżoniów
Cooper Standard Myślenice
3 : 1
Faurecia Struktury Wałbrzych
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Cooper Standard Myślenice
6
7 - 1
 
2. Faurecia Struktury Wałbrzych
3
4 - 5
 
3. Cooper Standard Dzierżoniów
0
2 - 7
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Invenio QD
6 : 0
Kiel Nowy Tomyśl
DWS Draexlmaier Jelenia Góra
10 : 0
Kiel Nowy Tomyśl
DWS Draexlmaier Jelenia Góra
5 : 0
Invenio QD
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. DWS Draexlmaier Jelenia Góra
6
15 - 0
 
2. Invenio QD
3
6 - 5
 
3. Kiel Nowy Tomyśl
0
0 - 16
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Kirchhoff Mielec
4 : 1
Magna Dąbrowa Górnicza I
Trans.eu Wrocław
1 : 1
Magna Dąbrowa Górnicza I
Trans.eu Wrocław
1 : 6
Kirchhoff Mielec
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kirchhoff Mielec
6
10 - 2
 
2. Magna Dąbrowa Górnicza I
1
2 - 5
 
3. Trans.eu Wrocław
1
2 - 7
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Renault Polska
0 : 1
Magna Dąbrowa Górnicza II
Hormann Legnica
3 : 1
Magna Dąbrowa Górnicza II
Hormann Legnica
4 : 1
Renault Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Hormann Legnica
6
7 - 2
 
2. Magna Dąbrowa Górnicza II
3
2 - 3
 
3. Renault Polska
0
1 - 5
 
 
 
½ Finału baraży
Cooper Standard Myślenice
2 : 3
DWS Draexlmaier Jelenia Góra
Kirchhoff Mielec
4 : 1
Hormann Legnica
 
 
Finał baraży
DWS Draexlmaier Jelenia Góra
4 : 1
Kirchhoff Mielec
 
 
 
 
DRUGA RUNDA MISTRZOSTW
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Inter Cars Warszawa
2 : 1
NSK Wałbrzych
Gruau Polska
3 : 1
NSK Wałbrzych
Gruau Polska
1 : 2
Inter Cars Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Inter Cars Warszawa
6
4 - 2
awans do ¼ finału
2. Gruau Polska
3
4 - 3
awans do ¼ finału
3. NSK Wałbrzych
0
2 - 5
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Toyota Wałbrzych
0 : 2
Alcar Renault Olsztyn
Tristone Wałbrzych
3 : 1
Alcar Renault Olsztyn
Tristone Wałbrzych
5 : 1
Toyota Wałbrzych
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Tristone Wałbrzych
6
8 - 2
awans do ¼ finału
2. Alcar Renault Olsztyn
3
3 - 3
 
3. Toyota Wałbrzych
0
1 - 7
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Oscar Oleśnica
1 : 4
NGK Ceramics Gliwice
Ronal Wałbrzych
1 : 0
NGK Ceramics Gliwice
Ronal Wałbrzych
3 : 0
Oscar Oleśnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ronal Wałbrzych
6
4 - 0
awans do ¼ finału
2. NGK Ceramics Gliwice
3
4 - 2
awans do ¼ finału
3. Oscar Oleśnica
0
1 - 7
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Antrans Olkusz
1 : 1
Michelin Olsztyn
Faurecia Mechanizmy Wałbrzych
1 : 3
Michelin Olsztyn
Faurecia Mechanizmy Wałbrzych
2 : 6
Antrans Olkusz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Antrans Olkusz
4
7 - 3
awans do ¼ finału
2. Michelin Olsztyn
4
4 - 2
awans do ¼ finału
3. Faurecia Mechanizmy Wałbrzych
0
3 - 9
 
 
 
 
FAZA FINAŁOWA MISTRZOSTW
 
 
 
 
ĆWIERĆFINAŁY
Tristone Wałbrzych
0 : 0 k. 3 : 2
Gruau Polska
Antrans Olkusz
3 : 2
NGK Ceramics Gliwice
Inter Cars Warszawa
2 : 0
Michelin Olsztyn
Ronal Wałbrzych
1 : 2
DWS Draexlmaier Jelenia Góra
 
PÓŁFINAŁY
Tristone Wałbrzych
1 : 4
Inter Cars Warszawa
Antrans Olkusz
7 : 7 k. 4 : 5
DWS Draexlmaier Jelenia Góra
 
FINAŁ TURNIEJU
Inter Cars Warszawa
3 : 0
DWS Draexlmaier Jelenia Góra
 
Puchar Fair-Play
Renault Polska
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Daniel Gałach
DWS Draexlmaier Jelenia Góra
Najlepszy piłkarz
Arkadiusz Niezgoda
Inter Cars Warszawa
Najlepszy bramkarz
Paweł Tietz
Tristone Wałbrzych
 
 
Wyróżnienia
Patryk Bębenek
DWS Draexlmaier Jelenia Góra
Artur Czech
Antrans Olkusz
Paweł Tarnowski
Inter Cars Warszawa
 
 
Tabela strzelców turnieju:
Daniel Gałach
DWS Draexlmaier Jelenia Góra
20
Patryk Bębenek
DWS Draexlmaier Jelenia Góra
12
Paweł Tarnowski
Inter Cars Warszawa
11
Arkadiusz Niezgoda
Inter Cars Warszawa
10
Artur Czech
Antrans Olkusz
9
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Inter Cars Warszawa
II
DWS Draexlmaier Jelenia Góra
III
Antrans Olkusz
III
Tristone Wałbrzych
V
Gruau Polska
 
NGK Ceramics Gliwice
 
Ronal Wałbrzych
 
Michelin Olsztyn
IX - XIII
Alcar Renault Olsztyn
 
NSK Wałbrzych
 
Faurecia Mechanizmy Wałbrzych
 
Toyota Wałbrzych
 
Oscar Oleśnica
XIV
Kirchhoff Mielec
XV
Cooper Standard Myślenice
 
Hormann Legnica
XVI
Invenio QD
 
Faurecia Struktury Wałbrzych
 
Magna Dąbrowa Górnicza II
 
Magna Dąbrowa Górnicza I
 
Trans.eu Wrocław
 
Renault Polska
 
Cooper Standard Dzierżoniów
 
Kiel Nowy Tomyśl
 
                                 Logistyka                                             
..