20-21 lutego 2016 Częstochowa - XI Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w halowej piłce nożnej

« powrót

 
 XI Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej
w halowej piłce nożnej - Częstochowa 2016
 
 
W dniach 20-21 lutego w Częstochowie, rozegrane zostały XI Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w halowej piłce nożnej. Tytuł Mistrza Polski wywalczyła drużyna Danwood Bielsk Podlaski, która w meczu finałowym pokonała rewelację turnieju Eljot Team Szczecin. Trzecie miejsce ex aequo wywalczyły drużyny Oknoplast Kraków, oraz Mador Sosnowiec. Z bardzo dobrej strony pokazały się też inne zespoły, którym do miejsca na podium zabrakło trochę szczęścia. Bardzo dobre mistrzostwa zanotowała również drużyna Cersanit IV Krasnystaw, która zdobyła piąte miejsce ex aequo z zespołami Sevroll-System Warszawa, Grupa Unibep oraz Dalmet Tomaszów Mazowiecki. Mistrzostwa, stały na bardzo dobrym poziomie a drużyny swoją grą stworzyły świetne, sportowe widowisko. Wszystkim zespołom dziękujemy za uczestnictwo w zawodach, zapraszając jednocześnie na kolejne turnieje piłkarskie organizowane dla branży budowlanej.
 
 
Wyniki:
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Corotop Chrząstowice
1 : 2
Cersanit IV Krasnystaw
Target Budownictwo
1 : 2
Grupa Unibep
Corotop Chrząstowice
0 : 4
Mador Sosnowiec
Cersanit IV Krasnystaw
7 : 0
Target Budownictwo
Grupa Unibep
0 : 3
Mador Sosnowiec
Corotop Chrząstowice
4 : 3
Target Budownictwo
Grupa Unibep
0 : 0
Cersanit IV Krasnystaw
Target Budownictwo
3 : 11
Mador Sosnowiec
Corotop Chrząstowice
0 : 2
Grupa Unibep
Mador Sosnowiec
3 : 1
Cersanit IV Krasnystaw
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Mador Sosnowiec
12
21 - 4
awans do II rundy
2. Cersanit IV Krasnystaw
7
10 - 4
awans do II rundy
3. Grupa Unibep
7
4 - 4
awans do II rundy
4. Corotop Chrząstowice
3
5 - 11
baraż
5. Target Budownictwo
0
7 - 24
baraż
 
Grupa B
 
Wyniki
Akzo Nobel Pilawa
0 : 1
Oknoplast Kraków
Eljot Team Szczecin
5 : 2
Pekabex Mszczonów
Akzo Nobel Pilawa
2 : 3
Dalmet Tomaszów Mazowiecki
Oknoplast Kraków
2 : 1
Eljot Team Szczecin
Pekabex Mszczonów
1 : 3
Dalmet Tomaszów Mazowiecki
Akzo Nobel Pilawa
1 : 3
Eljot Team Szczecin
Pekabex Mszczonów
0 : 3
Oknoplast Kraków
Eljot Team Szczecin
1 : 4
Dalmet Tomaszów Mazowiecki
Akzo Nobel Pilawa
2 : 0
Pekabex Mszczonów
Dalmet Tomaszów Mazowiecki
1 : 0
Oknoplast Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Dalmet Tomaszów Mazowiecki
12
11 - 4
awans do II rundy
2. Oknoplast Kraków
9
6 - 2
awans do II rundy
3. Eljot Team Szczecin
6
10 - 9
awans do II rundy
4. Akzo Nobel Pilawa
3
5 - 7
baraż
5. Pekabex Mszczonów
0
3 - 13
baraż
 
Grupa C
 
Wyniki
Danwood Bielsk Podlaski
4 : 0
Peri Polska
Eurovia Polska
0 : 4
Sevroll-System Warszawa
Peri Polska
3 : 1
Eurovia Polska
Danwood Bielsk Podlaski
8 : 2
Eurovia Polska
Sevroll-System Warszawa
7 : 1
Peri Polska
Danwood Bielsk Podlaski
4 : 0
Sevroll-System Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Danwood Bielsk Podlaski
9
16 - 2
awans do II rundy
2. Sevroll-System Warszawa
6
11 - 5
awans do II rundy
3. Peri Polska
3
4 - 12
awans do II rundy
4. Eurovia Polska
0
3 - 15
baraż
 
 
 
 Baraż o awans do II rundy turnieju
 
 
 
 
Wyniki
Target Budownictwo
0 : 5
Pekabex Mszczonów
Corotop Chrząstowice
1 : 1
Akzo Nobel Pilawa
Target Budownictwo
0 : 8
Eurovia Polska
Pekabex Mszczonów
0 : 0
Corotop Chrząstowice
Akzo Nobel Pilawa
0 : 2
Eurovia Polska
Target Budownictwo
0 : 9
Corotop Chrząstowice
Akzo Nobel Pilawa
3 : 1
Pekabex Mszczonów
Corotop Chrząstowice
1 : 0
Eurovia Polska
Target Budownictwo
0 : 11
Akzo Nobel Pilawa
Eurovia Polska
4 : 0
Pekabex Mszczonów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Eurovia Polska
9
14 - 1
awans do II rundy
2. Corotop Chrząstowice
8
11 - 1
awans do II rundy
3. Akzo Nobel Pilawa
7
15 - 4
awans do II rundy
4. Pekabex Mszczonów
4
6 - 7
 
5. Target Budownictwo
0
0 - 33
 
 
 
II Runda Turnieju
 
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Eljot Team Szczecin
5 : 0
Eurovia Polska
Danwood Bielsk Podlaski
3 : 0
Eurovia Polska
Danwood Bielsk Podlaski
3 : 1
Eljot Team Szczecin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Danwood Bielsk Podlaski
6
6 - 1
awans do ¼ finału
2. Eljot Team Szczecin
3
6 - 3
awans do ¼ finału
3. Eurovia Polska
0
0 - 8
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Sevroll-System Warszawa
0 : 2
Corotop Chrząstowice
Cersanit IV Krasnystaw
4 : 1
Corotop Chrząstowice
Cersanit IV Krasnystaw
1 : 4
Sevroll-System Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Sevroll-System Warszawa
3
4 - 3
awans do ¼ finału
2. Cersanit IV Krasnystaw
3
5 - 5
awans do ¼ finału
3. Corotop Chrząstowice
3
3 - 4
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Oknoplast Kraków
4 : 0
Akzo Nobel Pilawa
Mador Sosnowiec
3 : 0
Akzo Nobel Pilawa
Mador Sosnowiec
2 : 3
Oknoplast Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Oknoplast Kraków
6
7 - 2
awans do ¼ finału
2. Mador Sosnowiec
3
5 - 3
awans do ¼ finału
3. Akzo Nobel Pilawa
0
0 - 7
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Grupa Unibep
2 : 0
Peri Polska
Dalmet Tomaszów Mazowiecki
4 : 0
Peri Polska
Dalmet Tomaszów Mazowiecki
2 : 0
Grupa Unibep
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Dalmet Tomaszów Mazowiecki
6
6 - 0
awans do ¼ finału
2. Grupa Unibep
3
2 - 2
awans do ¼ finału
3. Peri Polska
0
0 - 6
 
 
 
 
FAZA FINAŁOWA MISTRZOSTW
 
 
 
 
¼ Finału
Danwood Bielsk Podlaski
2 : 0
Cersanit IV Krasnystaw
Sevroll-System Warszawa
1 : 3
Eljot Team Szczecin
Oknoplast Kraków
4 : 0
Grupa Unibep
Dalmet Tomaszów Mazowiecki
1 : 3
Mador Sosnowiec
 
½ Finału
Danwood Bielsk Podlaski
1 : 1 k. 11 : 10
Oknoplast Kraków
Eljot Team Szczecin
4 : 3
Mador Sosnowiec
 
FINAŁ TURNIEJU
Danwood Bielsk Podlaski
1 : 0
Eljot Team Szczecin
 
Puchar Fair-Play
Eurovia Polska
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Daniel Wieczorek
Mador Sosnowiec
Najlepszy piłkarz
Karol Car
Danwood Bielsk Podlaski
Najlepszy bramkarz
Kamil Osmulski
Danwood Bielsk Podlaski
 
 
Wyróżnienia
Mariusz Siara
Eljot Team Szczecin
Krzysztof Kornak
Eljot Team Szczecin
Grzegorz Ławrowski
Oknoplast Kraków
 
 
Tabela strzelców turnieju:
Daniel Wieczorek
Mador Sosnowiec
12
Mariusz Siara
Eljot Team Szczecin
11
Grzegorz Ławrowski
Oknoplast Kraków
9
Michał Gorzkowski
Sevroll-System Warszawa
8
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Danwood Bielsk Podlaski
II
Eljot Team Szczecin
III
Oknoplast Kraków
III
Mador Sosnowiec
V
Cersanit IV Krasnystaw
 
Sevroll-System Warszawa
 
Grupa Unibep
 
Dalmet Tomaszów Mazowiecki
IX-XII
Corotop Chrząstowice
 
Peri Polska
 
Akzo Nobel Pilawa
 
Eurovia Polska
XIII-XIV
Pekabex Mszczonów
 
Target Budownictwo
                                 Logistyka                                             
..