17-18 lutego 2007 Kraków - II Mistrzostwa Polski Stref Ekonomicznych w halowej piłce nożnej

« powrót

 
II Mistrzostwa Polski Stref Ekonomicznych
w halowej piłce nożnej Kraków 2007
 
 
W dniach 17-18 luty 2007 w Krakowie odbyły się Mistrzostwa Polski Stref Ekonomicznych w halowej piłce nożnej. W turnieju wzięły udział 24 ekipy reprezentujące firmy działające w SSE w różnych miejscach w kraju. Zawody rozegrano na hali sportowej Zespołu Szkół Sportowych nr 1 w Krakowie.
Pierwszy dzień rozgrywek pokazał, że turniej będzie stał na bardzo wysokim poziomie. Do kolejnej fazy rozgrywek turnieju głównego nie udało się zakwalifikować między innymi silnym ekipom Delphi Tychy i TRW Gliwice.
W drugim dniu zawodów rozgrywki w grupach wyłoniły 8 drużyn, które awansowały do ¼ finału. Doskonale na tym etapie prezentowały się drużyny z Legnicy i z Wałbrzycha. W spotkaniach decydujących o awansie do ½ finału, dwukrotnie o awansie zadecydował konkurs rzutów karnych.
Tytuł Mistrza Polski Stref Ekonomicznych w halowej piłce nożnej zdobyła drużyna Winkelmann Legnica pokonując w finale Kirchhoff Gliwice (Zakład nr 1). Trzecie miejsce wywalczyła ekipa Teleskopu Kostrzyn, a czwarte poprzedni mistrz Toyota Wałbrzych. W finale Pucharu Pocieszenia Mistrzostw, drużyna TRW Gliwice pokonała Sandvik M&C Tychy.
Ekipa mistrzowska tytuł zdobyła zasłużenie odnosząc komplet ośmiu zwycięstw. Potwierdzeniem reguły, że turniej rządzi się własnymi prawami jest ekipa vice mistrza, która zanotowała 2 porażki, 4 remisy i tylko 2 zwycięstwa, a wystarczyło to do zdobycia drugiego miejsca.
Gratulujemy zwycięzcom, oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za stworzenie doskonałej sportowej atmosfery.
 
 
Wyniki:
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Sandvik M&C Tychy
0 : 13
Metzeler Dzierżoniów
RR Donnelly Kraków
1 : 1
Toyota Wałbrzych
Metzeler Dzierżoniów
3 : 3
RR Donnelly Kraków
Toyota Wałbrzych
10 : 0
Sandvik M&C Tychy
Metzeler Dzierżoniów
6 : 1
Toyota Wałbrzych
Sandvik M&C Tychy
1 : 10
RR Donnelly Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Metzeler Dzierżoniów
7
22 - 4
awans do II rundy
2. RR Donnelly Kraków
5
14 - 5
awans do II rundy
3. Toyota Wałbrzych
4
12 - 7
awans do II rundy
4. Sandvik M&C Tychy
0
1 - 33
puchar pocieszenia
 
Grupa B
 
Wyniki
BSH Łódź
2 : 3
Trelleborg Wałbrzych
Ekocem Dąbrowa Górnicza
3 : 5
Kirchhoff Mielec
Trelleborg Wałbrzych
5 : 0
Ekocem Dąbrowa Górnicza
Kirchhoff Mielec
3 : 1
BSH Łódź
Trelleborg Wałbrzych
6 : 1
Kirchhoff Mielec
BSH Łódź
2 : 2
Ekocem Dąbrowa Górnicza
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Trelleborg Wałbrzych
9
14 - 3
awans do II rundy
2. Kirchhoff Mielec
6
9 - 10
awans do II rundy
3. BSH Łódź
1
5 - 8
awans do II rundy
4. Ekocem Dąbrowa Górnicza
1
5 - 12
puchar pocieszenia
 
Grupa C
 
Wyniki
Kirchhoff Gliwice I
1 : 1
KPM-Meble Kłodzko
Delphi Tychy
1 : 3
Business Solutions Bielsko-Biała
KPM-Meble Kłodzko
3 : 2
Delphi Tychy
Business Solutions Bielsko-Biała
0 : 0
Kirchhoff Gliwice I
KPM-Meble Kłodzko
3 : 4
Business Solutions Bielsko-Biała
Kirchhoff Gliwice I
1 : 1
Delphi Tychy
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Business Solutions Bielsko-Biała
7
7 - 4
awans do II rundy
2. KPM-Meble Kłodzko
4
7 - 7
awans do II rundy
3. Kirchhoff Gliwice I
3
2 - 2
awans do II rundy
4. Delphi Tychy
1
4 - 7
puchar pocieszenia
 
Grupa D
 
Wyniki
Magna Dąbrowa Górnicza
1 : 3
Kirchhoff Gliwice II
Viessmann Legnica
6 : 2
Faurecia Gorzów Wlkp.
Kirchhoff Gliwice II
1 : 3
Viessmann Legnica
Faurecia Gorzów Wlkp.
0 : 6
Magna Dąbrowa Górnicza
Kirchhoff Gliwice II
6 : 3
Faurecia Gorzów Wlkp.
Magna Dąbrowa Górnicza
2 : 2
Viessmann Legnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Viessmann Legnica
7
11 - 5
awans do II rundy
2. Kirchhoff Gliwice II
6
10 - 7
awans do II rundy
3. Magna Dąbrowa Górnicza
4
9 - 5
awans do II rundy
4. Faurecia Gorzów Wlkp.
0
5 - 18
puchar pocieszenia
 
Grupa E
 
Wyniki
Ergom Sosnowiec
9 : 0
AZSoft Kraków
Winkelmann Legnica
3 : 1
Geyer&Hosaja Mielec
AZSoft Kraków
0 : 16
Winkelmann Legnica
Geyer&Hosaja Mielec
2 : 2
Ergom Sosnowiec
AZSoft Kraków
0 : 13
Geyer&Hosaja Mielec
Ergom Sosnowiec
3 : 6
Winkelmann Legnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Winkelmann Legnica
9
25 - 4
awans do II rundy
2. Geyer&Hosaja Mielec
4
16 - 5
awans do II rundy
3. Ergom Sosnowiec
4
14 - 8
awans do II rundy
4. AZSoft Kraków
0
0 - 38
puchar pocieszenia
 
Grupa F
 
Wyniki
Teleskop Kostrzyn
3 : 1
Lear Tychy
TRW Gliwice
1 : 0
Broen Dzierżoniów
Lear Tychy
3 : 1
TRW Gliwice
Broen Dzierżoniów
0 : 2
Teleskop Kostrzyn
Lear Tychy
1 : 2
Broen Dzierżoniów
Teleskop Kostrzyn
5 : 1
TRW Gliwice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Teleskop Kostrzyn
9
10 - 2
awans do II rundy
2. Lear Tychy
3
5 - 6
awans do II rundy
3. Broen Dzierżoniów
3
2 - 4
awans do II rundy
4. TRW Gliwice
3
3 - 8
puchar pocieszenia
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Sandvik M&C Tychy
3 : 0
AZSoft Kraków
Delphi Tychy
0 : 3 v.o.
AZSoft Kraków
Sandvik M&C Tychy
3 : 0 v.o.
Delphi Tychy
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Sandvik M&C Tychy
6
6 - 0
2. AZSoft Kraków
3
3 - 3
3. Delphi Tychy
0
0 - 6
 
Grupa Y
 
Wyniki
Ekocem Dąbrowa Górnicza
0 : 6
TRW Gliwice
Faurecia Gorzów Wlkp.
2 : 9
TRW Gliwice
Ekocem Dąbrowa Górnicza
2 : 3
Faurecia Gorzów Wlkp.
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. TRW Gliwice
6
15 - 2
2. Faurecia Gorzów Wlkp.
3
5 - 11
3. Ekocem Dąbrowa Górnicza
0
2 - 9
 
Finał Pucharu Pocieszenia
Sandvik M&C Tychy
0 : 6
TRW Gliwice
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Business Solutions Bielsko-Biała
0 : 2
Toyota Wałbrzych
Kirchhoff Mielec
0 : 1
Toyota Wałbrzych
Kirchhoff Mielec
3 : 2
Business Solutions Bielsko-Biała
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Toyota Wałbrzych
6
3 - 0
awans do ¼ finału
2. Kirchhoff Mielec
3
3 - 3
 
3. Business Solutions Bielsko-Biała
0
2 - 5
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Teleskop Kostrzyn
4 : 2
Kirchhoff Gliwice I
Kirchhoff Gliwice II
0 : 3
Kirchhoff Gliwice I
Kirchhoff Gliwice II
1 : 4
Teleskop Kostrzyn
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Teleskop Kostrzyn
6
8 - 3
awans do ¼ finału
2. Kirchhoff Gliwice I
3
5 - 4
awans do ¼ finału
3. Kirchhoff Gliwice II
0
1 - 7
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Metzeler Dzierżoniów
0 : 0
Ergom Sosnowiec
Lear Tychy
0 : 1
Ergom Sosnowiec
Lear Tychy
2 : 3
Metzeler Dzierżoniów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Metzeler Dzierżoniów
4
3 - 2
awans do ¼ finału
2. Ergom Sosnowiec
4
1 - 0
awans do ¼ finału
3. Lear Tychy
0
2 - 4
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Winkelmann Legnica
3 : 0
Magna Dąbrowa Górnicza
RR Donnelley Kraków
0 : 2
Magna Dąbrowa Górnicza
RR Donnelley Kraków
0 : 4
Winkelmann Legnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Winkelmann Legnica
6
7 - 0
awans do ¼ finału
2. Magna Dąbrowa Górnicza
3
2 - 3
 
3. RR Donnelley Kraków
0
0 - 6
 
 
Grupa V
 
Wyniki
Viessmann Legnica
5 : 2
BSH Łódź
KPM-Meble Kłodzko
2 : 3
BSH Łódź
KPM-Meble Kłodzko
2 : 3
Viessmann Legnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Viessmann Legnica
6
8 - 4
awans do ¼ finału
2. BSH Łódź
3
5 - 7
 
3. KPM-Meble Kłodzko
0
4 - 6
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
Trelleborg Wałbrzych
4 : 0
Broen Dzierżoniów
Geyer&Hosaja Mielec
2 : 0
Broen Dzierżoniów
Geyer&Hosaja Mielec
1 : 3
Trelleborg Wałbrzych
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.Trelleborg Wałbrzych
6
7 - 1
awans do ¼ finału
2. Geyer&Hosaja Mielec
3
3 - 3
 
3. Broen Dzierżoniów
0
0 - 6
 
 
 
Faza finałowa
 
 
¼ Finału
Winkelmann Legnica
4 : 1
Metzeler Dzierżoniów
Ergom Sosnowiec
1 : 6
Teleskop Kostrzyn
Toyota Wałbrzych
2 : 2 k. 4 : 3
Viessmann Legnica
Kirchhoff Gliwice I
1 : 1 k. 3 : 2
Trelleborg Wałbrzych
 
½ Finału
Winkelmann Legnica
5 : 2
Teleskop Kostrzyn
Toyota Wałbrzych
0 : 1
Kirchhoff Gliwice I
 
Mecz o III miejsce
Toyota Wałbrzych
2 : 4
Teleskop Kostrzyn
 
FINAŁ TURNIEJU
Winkelmann Legnica
2 : 0
Kirchhoff Gliwice I
 
Puchar Fair-Play
Geyer&Hosaja Mielec
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Tomasz Bogdanowicz
Winkelmann Legnica
Najlepszy piłkarz
Bartłomiej Tymków
Winkelmann Legnica
Najlepszy bramkarz
Tomasz Pluta
Kirchhoff Gliwice I
 
Wyróżnienia
Waldemar Jóźwiak
Toyota Wałbrzych
Sebastian Jankowski
Teleskop Kostrzyn
Sebastian Zychowicz
Teleskop Kostrzyn
 
Tabela strzelców turnieju:
Tomasz Bogdanowicz
Winkelmann Legnica
23
Artur Małek
Winkelmann Legnica
11
Sebastian Zychowicz
Teleskop Kostrzyn
9
Jarosław Rapacz
Metzeler Dzierżoniów
9
Bartłomiej Tymków
Winkelmann Legnica
8
Damian Dudek
Trelleborg Wałbrzych
8
Daniel Sekuła
Geyer&Hosaja Mielec
8
Andrzej Węgłowski
Viessmann Legnica
7
Adam Mucha
Trelleborg Wałbrzych
7
Marcin Czekaj
Magna Dąbrowa Górnicza
7
 
                                 Logistyka                                             
..