16-17 kwietnia 2016 Częstochowa - VII Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w siatkówce

« powrót

 
 VII Mistrzostwa Polski 
Firm i Zakładów Pracy
w siatkówce – Częstochowa 2016
 
 
            W dniach 16-17 kwietnia 2016r., w nowoczesnej hali sportowo-widowiskowej w Częstochowie, odbyły się VII Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów w siatkówce.
Siódma edycja mistrzostw spotkała się z wielkim zainteresowaniem. Do zawodów zgłosiły się 32 zespoły, reprezentujące swoje firmy. Drużyny swoją grą, stworzyły doskonałą sportową atmosferę i w każdym meczu z wielkim zaangażowaniem walczyły o zwycięstwo. Mecze w większości były bardzo zacięte, a w wielu spotkaniach o zwycięstwie musiał decydować tie-break.
            Tytuł mistrzowski wywalczyła reprezentacji firmy Remagum Mysłowice, która w po zaciętym meczu finałowym, pokonała drużynę Azoty Chemik Puławy. Trzecie miejsce w mistrzostwach, ex-equo zdobyły zespoły Rossmana Łódź, oraz Cersanitu IV Krasnystaw.
            Wśród czołowych drużyn turnieju, znalazły się również ekipy: Orange Polska, ZKS Contra Przechlewo, Kolrex Koluszki oraz BestCan Warszawa. Wszystkie te drużyny zajęły ex-equo piąte miejsce w turnieju.
            Najlepszą drużyna mieszaną mistrzostw, został zespół Flyspot. Puchar Fair-Play, przyznano drużynie Biella Szydłowiec, a „Puchar Pocieszenia” mistrzostw wywalczyła drużyna NSK Wałbrzych. MVP turnieju został zawodnik drużyny Remagum Mysłowice Sebastian Paluszkiewicz, natomiast nagrodę za najlepszą zawodniczkę turnieju otrzymała Marta Raźniewska z drużyny Rossmann Łódź.
            Mistrzom Polski serdecznie gratulujemy zwycięstwa w turnieju. Wszystkim drużynom dziękujemy za udział w zawodach i stworzenie świetnej sportowej atmosfery. Serdecznie zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w kolejnej edycji mistrzostw turniejów organizowanych przez naszą firmę.
 
 
 
Wyniki:
 
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Kolrex Koluszki
2 : 0(21:13, 21:15)
Allcon Gdynia
Diehl Controls
2 : 1(21:12, 19:21, 15:13)
Brembo Częstochowa
Kolrex Koluszki
2 : 0(21:15, 21:11)
Diehl Controls
Allcon Gdynia
0 : 2(9:21, 10:21)
Brembo Częstochowa
Brembo Częstochowa
0 : 2(13:21, 11:21)
Kolrex Koluszki
Diehl Controls
0 : 2(17:21, 8:21)
Allcon Gdynia
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Kolrex Koluszki
9
6 - 0
awans do II rundy
2. Allcon Gdynia
6
4 - 2
awans do II rundy
3. Diehl Controls
3
2 - 5
awans do II rundy
4. Brembo Częstochowa
0
1 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa B
 
Wyniki
Technokabel Szreńsk
2 : 1(21:9, 19:21, 15:13)
Sitech Polkowice
Adamed Pabianice
0 : 2(16:21, 13:21)
Ekoland Tychy
Technokabel Szreńsk
2 : 0(21:12, 21:10)
Adamed Pabianice
Sitech Polkowice
2 : 0(21:15, 21:8)
Ekoland Tychy
Ekoland Tychy
0 : 2(15:21, 16:21)
Technokabel Szreńsk
Adamed Pabianice
1 : 2(15:21, 21:14, 9:15)
Sitech Polkowice
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Technokabel Szreńsk
8
6 - 1
awans do II rundy
2. Sitech Polkowice
6
5 - 3
awans do II rundy
3. Ekoland Tychy
3
2 - 4
awans do II rundy
4. Adamed Pabianice
1
1 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa C
 
Wyniki
Orange Polska
2 : 1(21:14, 14:21, 15:12)
Rossmann Łódź
Katowickie Wodociągi
2 : 0(21:13, 21:18)
Cementownia Odra Opole
Orange Polska
2 : 0(21:6, 21:11)
Katowickie Wodociągi
Rossmann Łódź
2 : 0(21:10, 21:17)
Cementownia Odra Opole
Cementownia Odra Opole
0 : 2(7:21, 13:21)
Orange Polska
Katowickie Wodociągi
0 : 2(17:21, 17:21)
Rossmann Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Orange Polska
8
6 - 1
awans do II rundy
2. Rossmann Łódź
7
5 - 2
awans do II rundy
3. Katowickie Wodociągi
6
2 - 4
awans do II rundy
4. Cementownia Odra Opole
0
0 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa D
 
Wyniki
Remagum Mysłowice
2 : 0(21:10, 21:8)
Cooper Standard
Wika Polska
0 : 2(15:21, 17:21)
Klimat Solec
Remagum Mysłowice
2 : 0(21:4, 21:19)
Wika Polska
Cooper Standard
0 : 2(12:21, 25:27)
Klimat Solec
Klimat Solec
0 : 2(14:21, 18:21)
Remagum Mysłowice
Wika Polska
0 : 2(18:21, 16:21)
Cooper Standard
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Remagum Mysłowice
9
6 - 0
awans do II rundy
2. Klimat Solec
6
4 - 2
awans do II rundy
3. Cooper Standard Częstochowa
3
2 - 4
awans do II rundy
4. Wika Polska
0
0 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa E
 
Wyniki
Cersanit IV Krasnystaw
2 : 0(21:14, 21:13)
Biella Szydłowiec
Amcor Łódź
2 : 0(21:9, 21:11)
USP Zdrowie
Cersanit IV Krasnystaw
2 : 0(25:23, 21:9)
Amcor Łódź
Biella Szydłowiec
2 : 0(21:9, 21:11)
USP Zdrowie
USP Zdrowie
0 : 2(4:21, 16:21)
Cersanit IV Krasnystaw
Amcor Łódź
2 : 0(22:20, 21:13)
Biella Szydłowiec
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Cersanit IV Krasnystaw
9
6 - 0
awans do II rundy
2. Amcor Łódź
6
4 - 2
awans do II rundy
3. Biella Szydłowiec
3
2 - 4
awans do II rundy
4. USP Zdrowie
0
0 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa F
 
Wyniki
ETP Kędzierzyn-Koźle
2 : 0(22:20, 21:15)
Nordea Łódź
Corning Stryków
1 : 2(21:15, 19:21, 9:15)
Bohamet Białe Błota
ETP Kędzierzyn-Koźle
2 : 0(21:16, 21:14)
Corning Stryków
Nordea Łódź
2 : 0(21:15, 22:20)
Bohamet Białe Błota
Bohamet Białe Błota
0 : 2(15:21, 18:21)
ETP Kędzierzyn-Koźle
Corning Stryków
1 : 2(21:17, 19:21, 12:15)
Nordea Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. ETP Kędzierzyn-Koźle
9
6 - 0
awans do II rundy
2. Nordea Łódź
5
4 - 3
awans do II rundy
3. Bohamet Białe Błota
2
2 - 5
awans do II rundy
4. Corning Stryków
2
2 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa G
 
Wyniki
Bestcan Team
2 : 1 (21:17, 17:21, 15:6)
Flyspot
ZKS Contra Przechlewo
1 : 2(21:19, 17:21, 12:15)
Bestcan Team
Flyspot
1 : 2(21:17, 17:21, 13:15)
ZKS Contra Przechlewo
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Bestcan Team
4
4 - 2
awans do II rundy
2. ZKS Contra Przechlewo
3
3 - 3
awans do II rundy
3. Flyspot
2
2 - 4
awans do II rundy
 
Grupa H
 
Wyniki
Azoty Chemik Puławy
2 : 0(21:12, 21:15)
EDC Polska
Mostva Mszczonów
2 : 0(21:14, 21:11)
NSK Wałbrzych
Azoty Chemik Puławy
2 : 0(28:26, 21:15)
Mostva Mszczonów
EDC Polska
2 : 0(21:13, 21:9)
NSK Wałbrzych
NSK Wałbrzych
1 : 2(21:17, 13:21, 12:15)
Azoty Chemik Puławy
Mostva Mszczonów
2 : 1 (10:21, 21:16, 15:8)
EDC Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Azoty Chemik Puławy
8
6 - 1
awans do II rundy
2. Mostva Mszczonów
5
4 - 3
awans do II rundy
3. EDC Polska
4
3 - 4
awans do II rundy
4. NSK Wałbrzych
1
1 - 6
puchar pocieszenia
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Brembo Poland
10 : 21
Adamed Pabianice
Cementownia Odra Opole
8 : 21
Wika Polska
Adamed Pabianice
19 : 21
Cementownia Odra Opole
Brembo Poland
12 : 21
Wika Polska
Adamed Pabianice
9 : 21
Wika Polska
Brembo Poland
11 : 21
Cementownia Odra Opole
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
1. Wika Polska
6
3 - 0
2. Cementownia Odra Opole
4
2 - 1
3. Adamed Pabianice
2
1 - 2
4. Brembo Poland
0
0 - 3
 
Grupa Y
 
Wyniki
USP Zdrowie
12 : 21
Corning Stryków
USP Zdrowie
11 : 21
NSK Wałbrzych
Corning Stryków
17 : 21
NSK Wałbrzych
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
1. NSK Wałbrzych
4
2 - 0
2. Corning Stryków
2
1 - 1
3. USP Zdrowie
0
0 - 2
 
Mecz o miejsca 5 - 6
Adamed Pabianice
21 : 18
USP Zdrowie
 
Mecz o miejsca 3 - 4
Cementownia Odra Opole
15 : 21
Corning Stryków
 
Mecz o miejsca 1 - 2
Wika Polska
20 : 22
NSK Wałbrzych
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Kolrex Koluszki
2 : 0(21:10, 21:10)
Katowickie Wodociągi
Katowickie Wodociągi
0 : 2(6:21, 17:21)
Sitech Polkowice
Sitech Polkowice
1 : 2(9:21, 21:16, 9:15)
Kolrex Koluszki
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Kolrex Koluszki
5
4 - 1
awans do ¼ finału
2. Sitech Polkowice
4
3 - 2
 
3. Katowickie Wodociągi
0
0 - 4
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Technokabel Szreńsk
2 : 0(21:13, 21:18)
Cooper Standard
Cooper Standard
0 : 2(13:21, 14:21)
Rossmann Łódź
Rossmann Łódź
2 : 0(21:17, 22:20)
Technokabel Szreńsk
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Rossmann Łódź
6
4 - 0
awans do ¼ finału
2. Technokabel Szreńsk
3
2 - 2
 
3. Cooper Standard
0
0 - 4
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Orange Polska
2 : 0(21:12, 21:19)
Diehl Controls
Diehl Controls
0 : 2(12:21, 20:22)
Klimat Solec
Klimat Solec
0 : 2(16:21, 10:21)
Orange Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Orange Polska
6
4 - 0
awans do ¼ finału
2. Klimat Solec
3
2 - 2
 
3. Diehl Controls
0
0 - 4
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Remagum Mysłowice
2 : 0(21:9, 21:12)
Ekoland Tychy
Ekoland Tychy
1 : 2(21:19, 12:21, 6:15)
Allcon Gdynia
Allcon Gdynia
0 : 2(16:21, 15:21)
Remagum Mysłowice
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Remagum Mysłowice
6
4 - 0
awans do ¼ finału
2. Allcon Gdynia
2
2 - 3
 
3. Ekoland Tychy
1
1 - 4
 
 
Grupa V
 
Wyniki
Cersanit IV Krasnystaw
2 : 0(21:14, 21:10)
Flyspot
Flyspot
1 : 2(17:21, 21:15, 13:15)
Nordea Łódź
Nordea Łódź
0 : 2(10:21, 10:21)
Cersanit IV Krasnystaw
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Cersanit IV Krasnystaw
6
4 - 0
awans do ¼ finału
2. Nordea Łódź
2
2 - 3
 
3. Flyspot
1
1 - 4
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
ETP Kędzierzyn-Koźle
2 : 0(21:19, 21:14)
EDC Polska
EDC Polska
1 : 2(18:21, 21:19, 12:15)
ZKS Contra Przechlewo
ZKS Contra Przechlewo
2 : 0(21:12, 22:20)
ETP Kędzierzyn-Koźle
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. ZKS Contra Przechlewo
5
4 - 1
awans do ¼ finału
2. ETP Kędzierzyn-Koźle
3
2 - 2
 
3. EDC Polska
1
1 - 4
 
 
Grupa VII
 
Wyniki
Bestcan Warszawa
2 : 0(21:12, 21:18)
Biella Szydłowiec
Biella Szydłowiec
0 : 2(18:21, 12:21)
Mostva Mszczonów
Mostva Mszczonów
0 : 2(15:21, 10:21)
Bestcan Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Bestcan Warszawa
6
4 - 0
awans do ¼ finału
2. Mostva Mszczonów
3
2 - 2
 
3. Biella Szydłowiec
0
0 - 4
 
 
Grupa VIII
 
Wyniki
Azoty Chemik Puławy
2 : 0(21:15, 21:14)
Bohamet Białe Błota
Bohamet Białe Błota
2 : 1(18:21, 21:7, 16:14)
Amcor Łódź
Amcor Łódź
0 : 2(12:21, 19:21)
Azoty Chemik Puławy
 
Tabela grupy
Punkty
Sety
 
1. Azoty Chemik Puławy
6
4 - 0
awans do ¼ finału
2. Bohamet Białe Błota
2
2 - 3
 
3. Amcor Łódź
1
1 - 4
 
 
 
Faza finałowa
 
 
¼ Finału
Kolrex Koluszki
1 : 2(24:22, 19:21, 10:15)
Rossmann Łódź
Orange Polska
0 : 2(8:21, 16:21)
Remagum Mysłowice
Cersanit IV Krasnystaw
2 : 0(21:17, 21:17)
ZKS Contra Przechlewo
Bestcan Warszawa
0 : 2(19:21, 16:21)
Azoty Chemik Puławy
 
 
½ Finału
Rossmann Łódź
1 : 2(23:21, 12:21, 13:15)
Remagum Mysłowice
Cersanit IV Krasnystaw
0 : 2(22:24, 11:21)
Azoty Chemik Puławy
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Remagum Mysłowice
2 : 1 (20:22, 23:21, 15:10)
Azoty Chemik Puławy
 
 
Najlepsza Drużyna Mieszana
Flyspot
 
 
Puchar Fair-Play
Biella Szydłowiec
 
 
Nagrody indywidualne:
Najlepsza Zawodniczka
Marta Raźniewska
Rossmann Łódź
Najlepszy Zawodnik
Sebastian Paluszkiewicz
Remagum Mysłowice
 
Wyróżnienia
Paweł Dobrowolski
Cersanit IV Krasnystaw
Daniel Adamecki
Rossmann Łódź
Karol Kupisz
Azoty Chemik Puławy
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Remagum Mysłowice
II
Azoty Chemik Puławy
III ex aequo
Rossmann Łódź
III ex aequo
Cersanit IV Krasnystaw
V ex aequo
Kolrex Koluszki
V ex aequo
Bestcan Warszawa
V ex aequo
ZKS Contra Przechlewo
V ex aequo
Orange Polska
IX - XVI
Sitech Polkowice
 
Technokabel Szreńsk
 
Klimat Solec
 
ETP Kędzierzyn-Koźle
 
Mostva Mszczonów
 
Allcon Gdynia
 
Nordea Łódź
 
Bohamet Białe Błota
XVII - XXIV
Ekoland Tychy
 
Flyspot
 
EDC Polska
 
Amcor Łódź
 
Katowickie Wodociągi
 
Cooper Standard
 
Diehl Controls
 
Biella Szydłowiec
XXV
NSK Wałbrzych
XXVI
Wika Polska
XXVII
Corning Stryków
XXVIII
Cementownia Odra Opole
XXIX
Adamed Pabianice
XXX
USP Zdrowie
XXXI
Brembo Poland
 
                                 Logistyka                                             
..