05-06 marca 2016 Toruń - XI Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej

« powrót

 XI Międzybranżowe Mistrzostwa Polski
Firm i Zakładów Pracy
w halowej piłce nożnej - Toruń 2016
 
 
W dniach 5-6 marca 2016r. w Toruniu, odbyła się jedenasta edycja Międzybranżowych Mistrzostw Polski Firm i Zakładów w halowej piłce nożnej. Zawody zgromadziły na starcie 42 zespoły, reprezentujące swoje firmy. Po dwudniowej rywalizacji tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Kolporter, która w finale pokonała zespół Ostróda-Yacht.
 
 
Wyniki:
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Kolporter
5 : 0
Plastica Kowalewo Pomorskie
Schumacher Packaging Wrocław
1 : 2
Supravis Group Bydgoszcz
Dekorglass Działdowo
0 : 0
Dell Poland Łódź
Scorpio Łódź
0 : 7
Kolporter
Plastica Kowalewo Pomorskie
4 : 1
Schumacher Packaging Wrocław
Supravis Group Bydgoszcz
0 : 4
Dekorglass Działdowo
Kolporter
9 : 0
Dell Poland Łódź
Plastica Kowalewo Pomorskie
3 : 0
Scorpio Łódź
Schumacher Packaging Wrocław
0 : 4
Dekorglass Działdowo
Plastica Kowalewo Pomorskie
3 : 0
Dell Poland Łódź
Supravis Group Bydgoszcz
1 : 0
Scorpio Łódź
Kolporter
1 : 0
Dekorglass Działdowo
Schumacher Packaging Wrocław
1 : 1
Dell Poland Łódź
Kolporter
5 : 0
Supravis Group Bydgoszcz
Dekorglass Działdowo
3 : 0
Scorpio Łódź
Plastica Kowalewo Pomorskie
3 : 1
Supravis Group Bydgoszcz
Scorpio Łódź
3 : 0
Dell Poland Łódź
Kolporter
5 : 0
Schumacher Packaging Wrocław
Plastica Kowalewo Pomorskie
0 : 3
Dekorglass Działdowo
Supravis Group Bydgoszcz
2 : 1
Dell Poland Łódź
Scorpio Łódź
0 : 3
Schumacher Packaging Wrocław
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kolporter
18
32 - 0
awans do 1/16 turnieju
2. Dekorglass Działdowo
13
14 - 1
 awans do 1/16 turnieju
3. Plastica Kowalewo Pomorskie
12
13 - 10
awans do 1/16 turnieju
4. Supravis Group Bydgoszcz
9
6 - 14
awans do 1/16 turnieju
5. Schumacher Packaging Wrocław
4
6 - 16
awans do 1/16 turnieju
6. Scorpio Łódź
3
3 - 17
 
7. Dell Poland Łódź
2
2 - 18
 
 
Grupa B
 
Wyniki
Tristone Wałbrzych
3 : 0
BAS Białe Błota
Ostróda-Yacht
4 : 1
Recaro Skarbimierz
Danwood Bielsk Podlaski
8 : 0
Gdańskie Melioracje
PWiK Wyszków
1 : 8
Tristone Wałbrzych
BAS Białe Błota
1 : 2
Ostróda-Yacht
Recaro Skarbimierz
2 : 6
Danwood Bielsk Podlaski
Tristone Wałbrzych
13 : 0
Gdańskie Melioracje
BAS Białe Błota
5 : 0
PWiK Wyszków
Ostróda-Yacht
2 : 2
Danwood Bielsk Podlaski
BAS Białe Błota
4 : 2
Gdańskie Melioracje
Recaro Skarbimierz
4 : 1
PWiK Wyszków
Tristone Wałbrzych
2 : 0
Danwood Bielsk Podlaski
Ostróda-Yacht
7 : 3
Gdańskie Melioracje
Tristone Wałbrzych
4 : 0
Recaro Skarbimierz
Danwood Bielsk Podlaski
5 : 1
PWiK Wyszków
BAS Białe Błota
8 : 1
Recaro Skarbimierz
PWiK Wyszków
1 : 5
Gdańskie Melioracje
Tristone Wałbrzych
2 : 4
Ostróda-Yacht
BAS Białe Błota
3 : 0
Danwood Bielsk Podlaski
Recaro Skarbimierz
2 : 0
Gdańskie Melioracje
PWiK Wyszków
0 : 5
Ostróda-Yacht
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ostróda-Yacht
16
24 - 9
awans do 1/16 turnieju
2. Tristone Wałbrzych
15
32 - 5
awans do 1/16 turnieju
3. BAS Białe Błota
12
21 - 8
awans do 1/16 turnieju
4. Danwood Bielsk Podlaski
10
21 - 10
awans do 1/16 turnieju
5. Recaro Skarbimierz
6
10 - 23
awans do 1/16 turnieju
6. Gdańskie Melioracje
3
10 - 35
 
7. PWiK Wyszków
0
4 - 32
 
 
Grupa C
 
Wyniki
Thoni Alutec Stalowa Wola
3 : 1
RPWiK Chrzanów
LM Wind Power Goleniów
0 : 0
Apator Metrix Tczew
Brembo Częstochowa
3 : 4
Carini Łaskarzew
Decathlon Gdańsk
0 : 3
Thoni Alutec Stalowa Wola
RPWiK Chrzanów
3 : 2
LM Wind Power Goleniów
Apator Metrix Tczew
1 : 3
Brembo Częstochowa
Thoni Alutec Stalowa Wola
2 : 0
Carini Łaskarzew
RPWiK Chrzanów
3 : 0
Decathlon Gdańsk
LM Wind Power Goleniów
3 : 0
Brembo Częstochowa
RPWiK Chrzanów
0 : 3
Carini Łaskarzew
Apator Metrix Tczew
1 : 2
Decathlon Gdańsk
Thoni Alutec Stalowa Wola
3 : 2
Brembo Częstochowa
LM Wind Power Goleniów
3 : 2
Carini Łaskarzew
Thoni Alutec Stalowa Wola
5 : 0
Apator Metrix Tczew
Brembo Częstochowa
1 : 3
Decathlon Gdańsk
RPWiK Chrzanów
1 : 2
Apator Metrix Tczew
Decathlon Gdańsk
0 : 3
Carini Łaskarzew
Thoni Alutec Stalowa Wola
3 : 0
LM Wind Power Goleniów
RPWiK Chrzanów
1 : 2
Brembo Częstochowa
Apator Metrix Tczew
0 : 3
Carini Łaskarzew
Decathlon Gdańsk
0 : 4
LM Wind Power Goleniów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Thoni Alutec Stalowa Wola
18
19 - 3
awans do 1/16 turnieju
2. Carini Łaskarzew
12
15 - 8
awans do 1/16 turnieju
3. LM Wind Power Goleniów
10
12 - 8
awans do 1/16 turnieju
4. RPWiK Chrzanów
6
9 - 12
awans do 1/16 turnieju
5. Decathlon Gdańsk
6
5 - 15
awans do 1/16 turnieju
6. Brembo Częstochowa
6
11 - 15
awans do 1/16 turnieju
7. Apator Metrix Tczew
4
4 - 14
 
 
Grupa D
 
Wyniki
Tynki Pasti Białystok
3 : 0
Magna Dąbrowa Górnicza
Computex Bydgoszcz
1 : 2
KM PSP Łódź
KGHM Polska Miedź Lubin
4 : 0
Katowickie Wodociągi
Cukiernia Sowa Bydgoszcz
0 : 1
Tynki Pasti Białystok
Magna Dąbrowa Górnicza
2 : 3
Computex Bydgoszcz
KM PSP Łódź
0 : 4
KGHM Polska Miedź Lubin
Tynki Pasti Białystok
0 : 1
Katowickie Wodociągi
Magna Dąbrowa Górnicza
1 : 0
Cukiernia Sowa Bydgoszcz
Computex Bydgoszcz
0 : 1
KGHM Polska Miedź Lubin
Magna Dąbrowa Górnicza
0 : 0
Katowickie Wodociągi
KM PSP Łódź
3 : 4
Cukiernia Sowa Bydgoszcz
Tynki Pasti Białystok
4 : 3
KGHM Polska Miedź Lubin
Computex Bydgoszcz
0 : 4
Katowickie Wodociągi
Tynki Pasti Białystok
1 : 2
KM PSP Łódź
KGHM Polska Miedź Lubin
6 : 1
Cukiernia Sowa Bydgoszcz
Magna Dąbrowa Górnicza
1 : 1
KM PSP Łódź
Cukiernia Sowa Bydgoszcz
0 : 2
Katowickie Wodociągi
Tynki Pasti Białystok
1 : 3
Computex Bydgoszcz
Magna Dąbrowa Górnicza
0 : 4
KGHM Polska Miedź Lubin
KM PSP Łódź
3 : 0
Katowickie Wodociągi
Cukiernia Sowa Bydgoszcz
0 : 3
Computex Bydgoszcz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. KGHM Polska Miedź Lubin
15
22 - 5
awans do 1/16 turnieju
2. KM PSP Łódź
10
11 - 11
awans do 1/16 turnieju
3. Katowickie Wodociągi
10
7 - 7
awans do 1/16 turnieju
4. Computex Bydgoszcz
9
10 - 10
awans do 1/16 turnieju
5. Tynki Pasti Białystok
9
10 - 9
awans do 1/16 turnieju
6. Magna Dąbrowa Górnicza
5
4 - 11
awans do 1/16 turnieju
7. Cukiernia Sowa Bydgoszcz
3
5 - 16
 
 
Grupa E
 
Wyniki
WPO Alba Wrocław
2 : 0
Netto Szczecin
Pentair Poland Dzierżoniów
2 : 0
Faurecia II Legnica
Cooper Standard Myślenice
4 : 3
Sipma Lublin
Vlassenroot Gliwice
0 : 3
WPO Alba Wrocław
Netto Szczecin
0 : 0
Pentair Poland Dzierżoniów
Faurecia II Legnica
0 : 4
Cooper Standard Myślenice
WPO Alba Wrocław
1 : 0
Sipma Lublin
Netto Szczecin
2 : 4
Vlassenroot Gliwice
Pentair Poland Dzierżoniów
0 : 2
Cooper Standard Myślenice
Netto Szczecin
1 : 4
Sipma Lublin
Faurecia II Legnica
2 : 2
Vlassenroot Gliwice
WPO Alba Wrocław
4 : 2
Cooper Standard Myślenice
Pentair Poland Dzierżoniów
1 : 5
Sipma Lublin
WPO Alba Wrocław
3 : 2
Faurecia II Legnica
Cooper Standard Myślenice
2 : 1
Vlassenroot Gliwice
Netto Szczecin
2 : 0
Faurecia II Legnica
Vlassenroot Gliwice
0 : 1
Sipma Lublin
WPO Alba Wrocław
2 : 1
Pentair Poland Dzierżoniów
Netto Szczecin
1 : 4
Cooper Standard Myślenice
Faurecia II Legnica
1 : 3
Sipma Lublin
Vlassenroot Gliwice
4 : 2
Pentair Poland Dzierżoniów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. WPO Alba Wrocław
18
15 - 5
awans do 1/16 turnieju
2. Cooper Standard Myślenice
15
18 - 9
awans do 1/16 turnieju
3. Sipma Lublin
12
16 - 8
awans do 1/16 turnieju
4. Vlassenroot Gliwice
7
11 - 12
awans do 1/16 turnieju
5. Pentair Poland Dzierżoniów
4
6 - 13
awans do 1/16 turnieju
6. Netto Szczecin
4
6 - 14
 
7. Faurecia II Legnica
1
5 - 16
 
 
Grupa F
 
Wyniki
Ikea Lubawa
3 : 0
Stolrus Krotoszyn
MTI Furninova Kętrzyn
5 : 1
Gamet Toruń
Trio Line Stęszew
3 : 1
Maro Komorniki
Silekol Kędzierzyn-Koźle
0 : 6
Ikea Lubawa
Stolrus Krotoszyn
0 : 5
MTI Furninova Kętrzyn
Gamet Toruń
1 : 6
Trio Line Stęszew
Ikea Lubawa
3 : 0
Maro Komorniki
Stolrus Krotoszyn
0 : 1
Silekol Kędzierzyn-Koźle
MTI Furninova Kętrzyn
3 : 5
Trio Line Stęszew
Stolrus Krotoszyn
1 : 2
Maro Komorniki
Gamet Toruń
3 : 1
Silekol Kędzierzyn-Koźle
Ikea Lubawa
1 : 3
Trio Line Stęszew
MTI Furninova Kętrzyn
3 : 1
Maro Komorniki
Ikea Lubawa
3 : 0
Gamet Toruń
Trio Line Stęszew
6 : 0
Silekol Kędzierzyn-Koźle
Stolrus Krotoszyn
1 : 3
Gamet Toruń
Silekol Kędzierzyn-Koźle
1 : 1
Maro Komorniki
Ikea Lubawa
5 : 1
MTI Furninova Kętrzyn
Stolrus Krotoszyn
0 : 4
Trio Line Stęszew
Gamet Toruń
7 : 2
Maro Komorniki
Silekol Kędzierzyn-Koźle
1 : 3
MTI Furninova Kętrzyn
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Trio Line Stęszew
18
27 - 6
awans do 1/16 turnieju
2. Ikea Lubawa
15
21 - 4
awans do 1/16 turnieju
3. MTI Furninova Kętrzyn
12
20 - 13
awans do 1/16 turnieju
4. Gamet Toruń
9
15 - 18
awans do 1/16 turnieju
5. Maro Komorniki
4
7 - 18
awans do 1/16 turnieju
6. Silekol Kędzierzyn-Koźle
4
4 - 19
 
7. Stolrus Krotoszyn
0
2 - 18
 
 
 
II Runda Turnieju
FAZA FINAŁOWA MISTRZOSTW
 
1/16 Finału
Sipma Lublin
0 : 0 k. 3 : 1
Brembo Częstochowa
Trio Line Stęszew
8 : 0
Pentair Poland Dzierżoniów
MTI Furninova Kętrzyn
1 : 0
Magna Dąbrowa Górnicza
WPO Alba Wrocław
8 : 0
Maro Komorniki
Vlassenroot Gliwice
0 : 7
Ikea Lubawa
Gamet Toruń
2 : 5
Cooper Standard Myślenice
LM Wind Power Goleniów
0 : 0 k. 1 : 3
Katowickie Wodociągi
RPWiK Chrzanów
3 : 2
KM PSP Łódź
Thoni Alutec Stalowa Wola
3 : 0
Tynki Pasti Białystok
Carini Łaskarzew
0 : 2
Computex Bydgoszcz
Decathlon Gdańsk
0 : 1
KGHM Polska Miedź Lubin
Plastica Kowalewo Pomorskie
2 : 2 k. 4 : 3
BAS Białe Błota
Supravis Bydgoszcz
1 : 3
Tristone Wałbrzych
Kolporter
7 : 0
Recaro Skarbimierz
Dekorglass Działdowo
1 : 1 k. 2 : 0
Danwood Bielsk Podlaski
Schumacher Packaging Wrocław
0 : 6
Ostróda Yacht
 
 
1/8 Finału
Sipma Lublin
4 : 1
Trio Line Stęszew
MTI Furninova Kętrzyn
0 : 3
WPO Alba Wrocław
Ikea Lubawa
1 : 0
Cooper Standard Myślenice
Katowickie Wodociągi
1 : 1 k. 3 : 2
Plastica Kowalewo Pomorskie
RPWiK Chrzanów
1 : 3
Thoni Alutec Stalowa Wola
Computex Bydgoszcz
4 : 3
KGHM Polska Miedź Lubin
Tristone Wałbrzych
2 : 4
Kolporter
Dekorglass Działdowo
1 : 1 k. 3 : 4
Ostróda Yacht
 
 
¼ Finału
Sipma Lublin
0 : 2
Thoni Alutec Stalowa Wola
WPO Alba Wrocław
4 : 1
Computex Bydgoszcz
Ikea Lubawa
0 : 3
Kolporter
Katowickie Wodociągi
1 : 2
Ostróda Yacht
 
½ Finału
Thoni Alutec Stalowa Wola
0 : 0 k. 2 : 3
Kolporter
WPO Alba Wrocław
1 : 3
Ostróda Yacht
 
FINAŁ TURNIEJU
Kolporter
2 : 0
Ostróda Yacht
 
Puchar Fair-Play
Pentair Poland Dzierżoniów
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Grzegorz Szymanek
Thoni Alutec Stalowa Wola
Najlepszy piłkarz
Radosław Karasek
WPO Alba Wrocław
Najlepszy bramkarz
Piotr Świetlik
Kolporter
 
 
Wyróżnienia
Aleks Liniewicz
WPO Alba Wrocław
Daniel Góralski
Ostróda Yacht
Krzysztof Wasiak
Kolporter
Arkadiusz Teliszewski
Ostróda Yacht
 
 
Tabela strzelców turnieju:
Grzegorz Szymanek
Thoni Alutec Stalowa Wola
20
Radosław Karasek
WPO Alba Wrocław
18
Krzysztof Wasiak
Kolporter
16
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Kolporter
II
Ostróda Yacht
III
WPO Alba Wrocław
III
Thoni Alutec Stalowa Wola
V
Sipma Lublin
 
Computex Bydgoszcz
 
Ikea Lubawa
 
Katowickie Wodociągi
IX
Trio Line Stęszew
 
MTI Furninova Kętrzyn
 
Cooper Standard Myślenice
 
Plastica Kowalewo Pomorskie
 
RPWiK Chrzanów
 
KGHM Polska Miedź Lubin
 
Tristone Wałbrzych
 
Dekorglass Działdowo
XVII
Brembo Częstochowa
 
Pentair Dzierżoniów
 
Magna Dąbrowa Górnicza
 
Maro Komorniki
 
Vlassenroot Gliwice
 
Gamet Toruń
 
LM Wind Power Goleniów
 
KM PSP Łódź
 
Tynki Pasti Białystok
 
Carini Łaskarzew
 
Decathlon Gdańsk
 
Bas Białe Błota
 
Supravis Bydgoszcz
 
Recaro Skarbimierz
 
Danwood Bielsk Podlaski
 
Schumacher Packaging Wrocław
XXXIII
Netto Szczecin
 
Silekol Kędzierzyn-Koźle
 
Scorpio Łódź
 
Gdańskie Melioracje
XXXVII
Apator Metrix Tczew
 
Cukiernia Sowa Bydgoszcz
 
Dell Łódź
 
Faurecia II Legnica
 
Stolrus Krotoszyn
 
PWiK Wyszków
                                 Logistyka                                             
..