26 czerwca - 1 lipca 2016 Zakopane - Turniej Piłki Nożnej TATRY CUP 2016

« powrót

 Tatry Cup – Zakopane 2016
 
 
 
W dniach 27-30 czerwca, na obiekcie sportowym API Sport Arena w Zakopanem, rozegrany został turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży TATRY CUP 2016. Na starcie stanęło blisko 600 uczestników w czterech kategoriach wiekowych.
Zapał jaki towarzyszył zmaganiom młodych piłkarzy, był przykładem jak można rozwijać sportową pasję u najmłodszych adeptów sztuki piłkarskiej. Zwycięzcom poszczególnych kategorii serdecznie gratulujemy. Wszystkim drużynom dziękujemy za udział w zawodach i stworzenie świetnej sportowej atmosfery. Serdecznie zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w kolejnej edycji turnieju, który odbędzie się w 2017 roku.
 
 
Kategoria U9
 
Wyniki:
 
Grupa A
 
Wyniki
Motor Lublin I
1 : 2
PKS Jadwiga Kraków
Zjednoczeni Kaczory
2 : 2
Broń Radom - niebiescy
Motor Lublin II
0 : 2
Dąb Sława
AS Falcon Sokółka
0 : 4
Krakus Swoszowice I
Motor Lublin I
2 : 2
Zjednoczeni Kaczory
PKS Jadwiga Kraków
0 : 3
Broń Radom - niebiescy
Motor Lublin II
2 : 3
AS Falcon Sokółka
Dąb Sława
1 : 2
Krakus Swoszowice I
Motor Lublin I
0 : 3
Broń Radom - niebiescy
PKS Jadwiga Kraków
3 : 3
Zjednoczeni Kaczory
Motor Lublin II
0 : 4
Krakus Swoszowice I
Dąb Sława
1 : 6
AS Falcon Sokółka
Motor Lublin I
7 : 0
Motor Lublin II
PKS Jadwiga Kraków
6 : 2
Dąb Sława
Zjednoczeni Kaczory
4 : 0
AS Falcon Sokółka
Broń Radom - niebiescy
4 : 1
Krakus Swoszowice I
Motor Lublin I
5 : 3
Dąb Sława
PKS Jadwiga Kraków
4 : 0
Motor Lublin II
Zjednoczeni Kaczory
3 : 1
Krakus Swoszowice I
Broń Radom - niebiescy
4 : 0
AS Falcon Sokółka
Motor Lublin I
2 : 0
Krakus Swoszowice I
PKS Jadwiga Kraków
4 : 1
AS Falcon Sokółka
Zjednoczeni Kaczory
5 : 2
Dąb Sława
Broń Radom - niebiescy
9 : 0
Motor Lublin II
Motor Lublin I
3 : 2
AS Falcon Sokółka
PKS Jadwiga Kraków
4 : 0
Krakus Swoszowice I
Zjednoczeni Kaczory
5 : 1
Motor Lublin II
Broń Radom - niebiescy
7 : 1
Dąb Sława
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Broń Radom - niebiescy
19
32 - 4
awans do ½ finału
2. PKS Jadwiga Kraków
16
23 - 10
awans do ½ finału
3. Zjednoczeni Kaczory
15
24 - 11
mecz o miejsca 5-6
4. Motor Lublin I
13
20 - 12
mecz o miejsca 7-8
5. Krakus Swoszowice I
9
12 - 14
mecz o miejsca 9-10
6. AS Falcon Sokółka
6
12 - 22
mecz o miejsca 11-12
7. Dąb Sława
3
12 - 31
mecz o miejsca 13-14
8. Motor Lublin II
0
3 - 34
mecz o miejsca 15-16
 
Grupa B
 
Wyniki
LKS Iskra Czułów
0 : 5
PA First Kick Czernica
AP Błękitni Owińska
0 : 6
Broń Radom - biali
Krakus Swoszowice II
1 : 4
Junior Radom
SP Brzeszcze
9 : 1
MUKS Tuszyn
LKS Iskra Czułów
2 : 2
AP Błękitni Owińska
PA First Kick Czernica
1 : 2
Broń Radom - biali
Krakus Swoszowice II
0 : 8
SP Brzeszcze
Junior Radom
3 : 0
MUKS Tuszyn
LKS Iskra Czułów
1 : 9
Broń Radom - biali
PA First Kick Czernica
5 : 0
AP Błękitni Owińska
Krakus Swoszowice II
3 : 1
MUKS Tuszyn
Junior Radom
3 : 3
SP Brzeszcze
LKS Iskra Czułów
1 : 2
Krakus Swoszowice II
PA First Kick Czernica
1 : 3
Junior Radom
AP Błękitni Owińska
0 : 3
SP Brzeszcze
Broń Radom - biali
9 : 0
MUKS Tuszyn
LKS Iskra Czułów
0 : 6
Junior Radom
PA First Kick Czernica
3 : 0
Krakus Swoszowice II
AP Błękitni Owińska
6 : 0
MUKS Tuszyn
Broń Radom - biali
1 : 0
SP Brzeszcze
LKS Iskra Czułów
1 : 2
MUKS Tuszyn
PA First Kick Czernica
1 : 1
SP Brzeszcze
AP Błękitni Owińska
0 : 2
Junior Radom
Broń Radom - biali
2 : 0
Krakus Swoszowice II
LKS Iskra Czułów
0 : 8
SP Brzeszcze
PA First Kick Czernica
6 : 0
MUKS Tuszyn
AP Błękitni Owińska
3 : 2
Krakus Swoszowice II
Broń Radom - biali
2 : 1
Junior Radom
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Broń Radom - biali
21
31 - 3
awans do ½ finału
2. Junior Radom
16
22 - 7
awans do ½ finału
3. SP Brzeszcze
14
32 - 6
mecz o miejsca 5-6
4. PA First Kick Czernica
13
22 - 6
mecz o miejsca 7-8
5. AP Błękitni Owińska
7
11 - 20
mecz o miejsca 9-10
6. Krakus Swoszowice II
6
8 - 22
mecz o miejsca 11-12
7. MUKS Tuszyn
3
4 - 37
mecz o miejsca 13-14
8. LKS Iskra Czułów
1
5 - 34
mecz o miejsca 15-16
 
 
 
Mecz o miejsca 15-16
Motor Lublin II
1 : 1  k.3 : 2
LKS Iskra Czułów
Mecz o miejsca 13-14
Dąb Sława
9 : 1
MUKS Tuszyn
Mecz o miejsca 11-12
AS Falcon Sokółka
1 : 1  k.3 : 2
Krakus Swoszowice II
Mecz o miejsca 9-10
Krakus Swoszowice I
4 : 2
AP Błękitni Owińska
Mecz o miejsca 7-8
Motor Lublin I
1 : 1  k.8 : 7
PA First Kick Czernica
Mecz o miejsca 5-6
Zjednoczeni Kaczory
2 : 1
SP Brzeszcze
 
 
½ Finału
Broń Radom - niebiescy
3 : 0
Junior Radom
Broń Radom - biali
2 : 0
PKS Jadwiga Kraków
 
 
Mecz o miejsca 3-4
Junior Radom
1 : 3
PKS Jadwiga Kraków
 
FINAŁ
Broń Radom - niebiescy
0 : 2
Broń Radom - biali
 
 
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Bartek Makosa
Broń Radom - niebiescy
Wyróżnienie
Kacper Jabłoński
Junior Radom
Wyróżnienie
Bartek Grzeszczyk
PKS Jadwiga Kraków
Wyróżnienie
Szymon Molga
Broń Radom - biali
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Broń Radom - biali
II
Broń Radom - niebiescy
III
PKS Jadwiga Kraków
IV
Junior Radom
V
Zjednoczeni Kaczory
VI
SP Brzeszcze
VII
Motor Lublin I
VIII
PA First Kick Czernica
IX
Krakus Swoszowice I
X
AP Błękitni Owińska
XI
AS Falcon Sokółka
XII
Krakus Swoszowice II
XIII
Dąb Sława
XIV
MUKS Tuszyn
XV
Motor Lublin II
XVI
LKS Iskra Czułów
 
 
Kategoria U11
 
Wyniki:
 
Grupa A
 
Wyniki
Czarni Gorzyce
1 : 7
Orzeł Służewo
Wkra Działdowo
2 : 3
Zjednoczeni Kaczory
Morena Gdańsk
1 : 2
Pogoń Ruda Śląska
Piłkarskie Talenty Ełk
0 : 4
Szczakowianka Jaworzno
Czarni Gorzyce
0 : 2
Wkra Działdowo
Orzeł Służewo
8 : 0
Zjednoczeni Kaczory
Morena Gdańsk
5 : 2
Piłkarskie Talenty Ełk
Pogoń Ruda Śląska
6 : 0
Szczakowianka Jaworzno
Czarni Gorzyce
2 : 1
Zjednoczeni Kaczory
Orzeł Służewo
7 : 0
Wkra Działdowo
Morena Gdańsk
4 : 1
Szczakowianka Jaworzno
Pogoń Ruda Śląska
8 : 1
Piłkarskie Talenty Ełk
Czarni Gorzyce
2 : 3
Morena Gdańsk
Orzeł Służewo
4 : 0
Pogoń Ruda Śląska
Wkra Działdowo
1 : 1
Piłkarskie Talenty Ełk
Zjednoczeni Kaczory
1 : 1
Szczakowianka Jaworzno
Czarni Gorzyce
0 : 5
Pogoń Ruda Śląska
Orzeł Służewo
5 : 2
Morena Gdańsk
Wkra Działdowo
0 : 4
Szczakowianka Jaworzno
Zjednoczeni Kaczory
0 : 1
Piłkarskie Talenty Ełk
Czarni Gorzyce
2 : 2
Szczakowianka Jaworzno
Orzeł Służewo
5 : 1
Piłkarskie Talenty Ełk
Wkra Działdowo
0 : 4
Pogoń Ruda Śląska
Zjednoczeni Kaczory
0 : 0
Morena Gdańsk
Czarni Gorzyce
1 : 1
Piłkarskie Talenty Ełk
Orzeł Służewo
3 : 3
Szczakowianka Jaworzno
Wkra Działdowo
1 : 0
Morena Gdańsk
Zjednoczeni Kaczory
0 : 4
Pogoń Ruda Śląska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Orzeł Służewo
19
39 - 7
awans do ½ finału
2. Pogoń Ruda Śląska
18
29 - 6
awans do ½ finału
3. Morena Gdańsk
10
15 - 13
mecz o miejsca 5-6
4. Szczakowianka Jaworzno
9
15 - 16
mecz o miejsca 7-8
5. Wkra Działdowo
7
6 - 19
mecz o miejsca 9-10
6. Czarni Gorzyce
5
8 - 21
mecz o miejsca 11-12
7. Piłkarskie Talenty Ełk
5
7 - 24
mecz o miejsca 13-14
8. Zjednoczeni Kaczory
5
5 - 18
mecz o miejsca 15-16
 
Grupa B
 
Wyniki
Deko Włoszczowa
3 : 2
PA First Kick Czernica
SP Brzeszcze
1 : 3
Falcon Sokółka
Notecianka Pakość
5 : 3
KS Zakopane
GKS Katowice
4 : 0
Podhale Nowy Targ
Deko Włoszczowa
1 : 0
SP Brzeszcze
PA First Kick Czernica
3 : 4
Falcon Sokółka
Notecianka Pakość
1 : 3
GKS Katowice
KS Zakopane
1 : 1
Podhale Nowy Targ
Deko Włoszczowa
1 : 2
Falcon Sokółka
PA First Kick Czernica
1 : 3
SP Brzeszcze
Notecianka Pakość
6 : 3
Podhale Nowy Targ
KS Zakopane
0 : 1
GKS Katowice
Deko Włoszczowa
0 : 5
Notecianka Pakość
PA First Kick Czernica
0 : 7
KS Zakopane
SP Brzeszcze
0 : 11
GKS Katowice
Falcon Sokółka
1 : 0
Podhale Nowy Targ
Deko Włoszczowa
1 : 2
KS Zakopane
PA First Kick Czernica
0 : 11
Notecianka Pakość
SP Brzeszcze
0 : 0
Podhale Nowy Targ
Falcon Sokółka
3 : 5
GKS Katowice
Deko Włoszczowa
0 : 3
Podhale Nowy Targ
PA First Kick Czernica
1 : 9
GKS Katowice
SP Brzeszcze
0 : 5
KS Zakopane
Falcon Sokółka
0 : 2
Notecianka Pakość
Deko Włoszczowa
0 : 6
GKS Katowice
PA First Kick Czernica
0 : 4
Podhale Nowy Targ
SP Brzeszcze
1 : 9
Notecianka Pakość
Falcon Sokółka
1 : 2
KS Zakopane
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. GKS Katowice
21
39 - 5
awans do ½ finału
2. Notecianka Pakość
18
39 - 10
awans do ½ finału
3. KS Zakopane
13
20 - 9
mecz o miejsca 5-6
4. Falcon Sokółka
12
14 - 14
mecz o miejsca 7-8
5. Podhale Nowy Targ
8
11 - 12
mecz o miejsca 9-10
6. Deko Włoszczowa
6
6 - 20
mecz o miejsca 11-12
7. SP Brzeszcze
4
5 - 30
mecz o miejsca 13-14
8. PA First Kick Czernica
0
7 - 41
mecz o miejsca 15-16
 
 
 
Mecz o miejsca 15-16
Zjednoczeni Kaczory
3 : 0
PA First Kick Czernica
Mecz o miejsca 13-14
Piłkarskie Talenty Ełk
1 : 3
SP Brzeszcze
Mecz o miejsca 11-12
Czarni Gorzyce
1 : 3
Deko Włoszczowa
Mecz o miejsca 9-10
Wkra Działdowo
3 : 4
Podhale Nowy Targ
Mecz o miejsca 7-8
Szczakowianka Jaworzno
1 : 2
Falcon Sokółka
Mecz o miejsca 5-6
Morena Gdańsk
1 : 3
KS Zakopane
 
 
½ Finału
Orzeł Służewo
2 : 2  k. 4 : 3
Notecianka Pakość
GKS Katowice
1 : 0
Pogoń Ruda Śląska
 
 
Mecz o miejsca 3-4
Notecianka Pakość
3 : 1
Pogoń Ruda Śląska
 
FINAŁ
Orzeł Służewo
2 : 5
GKS Katowice
 
 
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Aleksander Nadolski
Notecianka Pakość
Wyróżnienie
Dominik Kaczmarczyk
Pogoń Ruda Śląska
Wyróżnienie
Michał Piotrowski
Orzeł Służewo
Wyróżnienie
Dawid Mateja
GKS Katowice
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
GKS Katowice
II
Orzeł Służewo
III
Notecianka Pakość
IV
Pogoń Ruda Śląska
V
KS Zakopane
VI
Morena Gdańsk
VII
Falcon Sokółka
VIII
Szczakowianka Jaworzno
IX
Podhale Nowy Targ
X
Wkra Działdowo
XI
Deko Włoszczowa
XII
Czarni Gorzyce
XIII
SP Brzeszcze
XIV
Piłkarskie Talenty Ełk
XV
Zjednoczeni Kaczory
XVI
PA First Kick Czernica
 
 
 
Kategoria U13
 
Wyniki:
 
Grupa A
 
Wyniki
Stal Stalowa Wola I
1 : 2
Morena Gdańsk
Falcon Sokółka
1 : 0
Grunwald Ruda Śląska I
Lubuszanin Drezdenko
0 : 3
Dąb Sława
Stal Stalowa Wola I
1 : 4
Falcon Sokółka
Morena Gdańsk
4 : 0
Lubuszanin Drezdenko
Grunwald Ruda Śląska I
1 : 3
Dąb Sława
Falcon Sokółka
4 : 1
Lubuszanin Drezdenko
Stal Stalowa Wola I
1 : 3
Grunwald Ruda Śląska I
Morena Gdańsk
1 : 2
Dąb Sława
Stal Stalowa Wola I
0 : 1
Lubuszanin Drezdenko
Morena Gdańsk
1 : 1
Grunwald Ruda Śląska I
Falcon Sokółka
1 : 2
Dąb Sława
Grunwald Ruda Śląska I
0 : 1
Lubuszanin Drezdenko
Stal Stalowa Wola I
0 : 1
Dąb Sława
Morena Gdańsk
0 : 1
Falcon Sokółka
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Dąb Sława
15
11 - 3
awans do ¼ finału
2. Falcon Sokółka
12
11 - 4
awans do ¼ finału
3. Morena Gdańsk
7
8 - 5
awans do ¼ finału
4. Lubuszanin Drezdenko
6
3 - 11
awans do ¼ finału
5. Grunwald Ruda Śląska I
4
5 - 7
mecze o miejsca 9-12
6. Stal Stalowa Wola I
0
3 - 11
mecze o miejsca 9-12
 
Grupa B
 
Wyniki
Stal Stalowa Wola II
3 : 0
Sokół Wręczyca
PA First Kick Czernica
0 : 2
Grunwald Ruda Śląska II
Górnik Wałbrzych
1 : 0
Notecianka Pakość
Stal Stalowa Wola II
2 : 0
PA First Kick Czernica
Sokół Wręczyca
1 : 2
Górnik Wałbrzych
Grunwald Ruda Śląska II
3 : 0
Notecianka Pakość
PA First Kick Czernica
1 : 1
Górnik Wałbrzych
Stal Stalowa Wola II
3 : 1
Grunwald Ruda Śląska II
Sokół Wręczyca
0 : 1
Notecianka Pakość
Stal Stalowa Wola II
2 : 0
Górnik Wałbrzych
Sokół Wręczyca
0 : 4
Grunwald Ruda Śląska II
PA First Kick Czernica
2 : 2
Notecianka Pakość
Grunwald Ruda Śląska II
4 : 2
Górnik Wałbrzych
Stal Stalowa Wola II
1 : 1
Notecianka Pakość
Sokół Wręczyca
1 : 1
PA First Kick Czernica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Stal Stalowa Wola II
13
11 - 2
awans do ¼ finału
2. Grunwald Ruda Śląska II
12
14 - 5
awans do ¼ finału
3. Górnik Wałbrzych
7
6 - 8
awans do ¼ finału
4. Notecianka Pakość
5
4 - 7
awans do ¼ finału
5. PA First Kick Czernica
3
4 - 8
mecze o miejsca 9-12
6. Sokół Wręczyca
1
2 - 11
mecze o miejsca 9-12
 
 
 
Mecze o miejsca 9-12
Grunwald Ruda Śląska I
1 : 3
Sokół Wręczyca
Stal Stalowa Wola I
0 : 1
PA First Kick Czernica
Grunwald Ruda Śląska I
2 : 2
Stal Stalowa Wola I
PA First Kick Czernica
0 : 2
Sokół Wręczyca
Stal Stalowa Wola I
3 : 0
Sokół Wręczyca
Grunwald Ruda Śląska I
2 : 3
PA First Kick Czernica
 
Tabela 9-12
Punkty
Bramki
 
1. Sokół Wręczyca
6
5 - 4
  9 miejsce
2. PA First Kick Czernica
6
4 - 4
10 miejsce
3. Stal Stalowa Wola I
4
5 - 3
11 miejsce
4. Grunwald Ruda Śląska I
1
5 - 8
12 miejsce
 
 
¼ Finału
Dąb Sława
5 : 1
Notecianka Pakość
Stal Stalowa Wola II
1 : 4
Lubuszanin Drezdenko
Falcon Sokółka
2 : 5
Górnik Wałbrzych
Grunwald Ruda Śląska II
3 : 0
Morena Gdańsk
Mecze o miejsca 5-8
Notecianka Pakość
1 : 0
Morena Gdańsk
Stal Stalowa Wola II
2 : 3
Falcon Sokółka
 
 
Mecz o miejsca 7-8
Morena Gdańsk
2 : 2 k. 7 :8
Stal Stalowa Wola II
Mecz o miejsca 5-6
Notecianka Pakość
1 : 1 k. 3 : 4
Falcon Sokółka
 
 
½ Finału
Dąb Sława
4 : 2
Grunwald Ruda Śląska II
Lubuszanin Drezdenko
1 : 1 k. 3 : 2
Górnik Wałbrzych
 
 
Mecz o miejsca 3-4
Grunwald Ruda Śląska II
1 : 1 k. 6 : 5
Górnik Wałbrzych
 
FINAŁ
Dąb Sława
3 : 1
Lubuszanin Drezdenko
 
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Krystian Panicz
Stal Stalowa Wola II
Król strzelców
Przemysław Jastrzębski
Dąb Sława
Wyróżnienie
Michał Balicki
Lubuszanin Drezdenko
Wyróżnienie
Marcel Rewers
Górnik Wałbrzych
Wyróżnienie
Jakub Kubica
Grunwald Ruda Śląska II
Wyróżnienie
Gabriel Draczyński
Dąb Sława
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Dąb Sława
II
Lubuszanin Drezdenko
III
Grunwald Ruda Śląska II
IV
Górnik Wałbrzych
V
Falcon Sokółka
VI
Notecianka Pakość
VII
Stal Stalowa Wola II
VIII
Morena Gdańsk
IX
Sokół Wręczyca
X
PA First Kick Czernica
XI
Stal Stalowa Wola I
XII
Grunwald Ruda Śląska I
 
Kategoria U15
 
Wyniki:
 
 
Wyniki
Notecianka Pakość I
3 : 1
Rodło Kwidzyn I
Siarka Tarnobrzeg I
1 : 0
KS Zakopane
Notecianka Pakość II
6 : 1
Rodło Kwidzyn II
Siarka Tarnobrzeg II
0 : 3
LKS Szaflary
Notecianka Pakość I
1 : 0
Siarka Tarnobrzeg I
Rodło Kwidzyn I
1 : 5
KS Zakopane
Notecianka Pakość II
3 : 1
Siarka Tarnobrzeg II
Rodło Kwidzyn II
4 : 5
LKS Szaflary
Notecianka Pakość I
4 : 0
KS Zakopane
Rodło Kwidzyn I
0 : 3
Siarka Tarnobrzeg I
Notecianka Pakość II
3 : 1
LKS Szaflary
Rodło Kwidzyn II
1 : 2
Siarka Tarnobrzeg II
Notecianka Pakość I
1 : 1
Notecianka Pakość II
Rodło Kwidzyn I
3 : 3
Rodło Kwidzyn II
Siarka Tarnobrzeg I
1 : 0
Siarka Tarnobrzeg II
KS Zakopane
1 : 2
LKS Szaflary
Notecianka Pakość I
2 : 0
Rodło Kwidzyn II
Rodło Kwidzyn I
0 : 12
Notecianka Pakość II
Siarka Tarnobrzeg I
1 : 3
LKS Szaflary
KS Zakopane
2 : 2
Siarka Tarnobrzeg II
Notecianka Pakość I
2 : 0
LKS Szaflary
Rodło Kwidzyn I
0 : 3
Siarka Tarnobrzeg II
Siarka Tarnobrzeg I
1 : 1
Rodło Kwidzyn II
KS Zakopane
1 : 4
Notecianka Pakość II
Notecianka Pakość I
1 : 0
Siarka Tarnobrzeg II
Rodło Kwidzyn I
1 : 7
LKS Szaflary
Siarka Tarnobrzeg I
1 : 3
Notecianka Pakość II
KS Zakopane
1 : 2
Rodło Kwidzyn II
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Notecianka Pakość II
19
32 - 6
mecz o miejsca 1-2
2. Notecianka Pakość I
16
14 - 2
mecz o miejsca 1-2
3. LKS Szaflary
15
21 - 12
mecz o miejsca 3-4
4. Siarka Tarnobrzeg I
10
8 - 8
mecz o miejsca 3-4
5. Siarka Tarnobrzeg II
7
8 - 12
mecz o miejsca 5-6
6. Rodło Kwidzyn II
5
12 - 20
mecz o miejsca 5-6
7. KS Zakopane
4
10 - 16
mecz o miejsca 7-8
8. Rodło Kwidzyn I
1
6 - 36
mecz o miejsca 7-8
 
 
Mecz o miejsca 7-8
KS Zakopane
7 : 2
Rodło Kwidzyn I
 
Mecz o miejsca 5-6
Siarka Tarnobrzeg II
6 : 3
Rodło Kwidzyn II
 
 
Mecz o miejsca 3-4
LKS Szaflary
4 : 0
Siarka Tarnobrzeg I
 
FINAŁ
Notecianka Pakość II
1 : 0
Notecianka Pakość I
 
 
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Mateusz Otręba
LKS Szaflary
Wyróżnienie
Dominik Kowalski
Notecianka Pakość I
Wyróżnienie
Dawid Orzechowski
Siarka Tarnobrzeg I
Wyróżnienie
Mateusz Rościszewski
Notecianka Pakość II
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Notecianka Pakość II
II
Notecianka Pakość I
III
LKS Szaflary
IV
Siarka Tarnobrzeg I
V
Siarka Tarnobrzeg II
VI
Rodło Kwidzyn II
VII
KS Zakopane
VIII
Rodło Kwidzyn I
                                 Logistyka                                             
..