25-26 czerwca 2016 Zakopane - XII Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej i TSL w piłce nożnej sześcioosobowej

« powrót

 
XII Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej i TSL
w piłce nożnej – Zakopane 2016
 
 
            W dniach 25-26 czerwca, na obiekcie sportowym API Sport Arena w Zakopanem, rozegraliśmy XII edycję Mistrzostw Polski Branży Motoryzacyjnej i TSL w piłce nożnej sześcioosobowej. Do rozgrywek zgłosiły się 22 drużyny, które prezentowały bardzo wyrównany i wysoki poziom sportowy. Po zaciętych meczach i wielkich emocjach, tytuł Mistrza Polski wywalczyła drużyna Pol-Miedź Trans Lubin, która w finale, wynikiem 7-1 pokonała reprezentację Marbopur Międzychód. Trzecie miejsce ex aequo zajęły Trans.eu oraz Tristone Wałbrzych. Jednocześnie na piątym miejscu uplasowały się drużyny Nijhof-Wassink Kutno, Geyer-Hosaja Partynia, Inter Cars Warszawa oraz Invenio QD.
            Mistrzom Polski serdecznie gratulujemy zwycięstwa w turnieju. Wszystkim drużynom dziękujemy za udział w zawodach i stworzenie świetnej sportowej atmosfery. Serdecznie zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w kolejnej, halowej edycji mistrzostw, która odbędzie się już w grudniu bieżącego roku.
 
 
 
Wyniki:
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Johnson Controls Żory
2 : 0
Volvo Polska
Lobo Zwoleń
1 : 9
Pol-Miedź Trans Lubin
Johnson Controls Żory
1 : 2
Lobo Zwoleń
Volvo Polska
0 : 5
Pol-Miedź Trans Lubin
Johnson Controls Żory
2 : 3
Pol-Miedź Trans Lubin
Lobo Zwoleń
1 : 2
Volvo Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Pol-Miedź Trans Lubin
9
17 - 3
awans do II rundy
2. Johnson Controls Żory
3
5 - 5
awans do II rundy
3. Lobo Zwoleń
3
4 - 12
baraż
4. Volvo Trucks
3
2 - 8
baraż
 
Grupa B
 
Wyniki
Faurecia Wałbrzych
0 : 3
SMP Poland
Marbopur Międzychód
11 : 4
Nijhof-Wassink Kutno
Faurecia Wałbrzych
3 : 7
Marbopur Międzychód
SMP Poland
2 : 0
Nijhof-Wassink Kutno
Faurecia Wałbrzych
1 : 6
Nijhof-Wassink Kutno
Marbopur Międzychód
7 : 4
SMP Poland
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Marbopur Międzychód
9
25 - 11
awans do II rundy
2. SMP Poland
6
9 - 7
awans do II rundy
3. Nijhof-Wassink Kutno
3
10 - 14
awans do II rundy
4. Faurecia Wałbrzych
0
4 - 16
baraż
 
Grupa C
 
Wyniki
Tristone Wałbrzych
5 : 2
Plastic Omnium
Invenio QD
6 : 1
TB Truck Nadarzyn
Tristone Wałbrzych
5 : 1
Invenio QD
Plastic Omnium
3 : 1
TB Truck Nadarzyn
Tristone Wałbrzych
7 : 1
TB Truck Nadarzyn
Invenio QD
2 : 0
Plastic Omnium
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Tristone Wałbrzych
9
17 - 4
awans do II rundy
2. Invenio QD
6
9 - 6
awans do II rundy
3. Plastic Omnium
3
5 - 8
awans do II rundy
4. TB Truck
0
3 - 16
baraż
 
Grupa D
 
Wyniki
BWI Kraków
0 : 2
Takata Krzeszów
Geyer-Hosaja Partynia
1 : 2
Multicco Białystok
BWI Kraków
1 : 3
Renault Polska
Takata Krzeszów
2 : 3
Geyer-Hosaja
Multicco Białystok
2 : 1
Renault Polska
BWI Kraków
1 : 3
Geyer-Hosaja Partynia
Multicco Białystok
1 : 0
Takata Krzeszów
Geyer-Hosaja Partynia
4 : 1
Renault Polska
BWI Kraków
4 : 7
Multicco Białystok
Renault Polska
0 : 2
Takata Krzeszów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Multicco Białystok
12
12 - 6
awans do II rundy
2. Geyer-Hosaja Partynia
9
11 - 6
awans do II rundy
3. Takata Krzeszów
6
6 - 4
awans do II rundy
4. Renault Polska
3
5 - 9
baraż
5.BWI Kraków
0
6 - 15
baraż
 
Grupa E
 
Wyniki
Trans.eu Wrocław
1 : 0
MAN Niepołomice
Link Wiązowna
1 : 4
Delphi Kraków
Trans.eu Wrocław
2 : 2
Inter Cars Warszawa
MAN Niepołomice
6 : 1
Link Wiązowna
Delphi Kraków
0 : 2
Inter Cars Warszawa
Trans.eu Wrocław
6 : 1
Link Wiązowna
Delphi Kraków
1 : 1
MAN Niepołomice
Link Wiązowna
0 : 6
Inter Cars Warszawa
Trans.eu Wrocław
0 : 4
Delphi Kraków
Inter Cars Warszawa
0 : 1
MAN Niepołomice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Delphi Kraków
7
9 - 4
awans do II rundy
2. Inter Cars Warszawa
7
10 - 3
awans do II rundy
3. MAN Niepołomice
7
8 - 3
awans do II rundy
4. Trans.eu Wrocław
7
8 - 6
awans do II rundy
5. Link Wiązowna
0
3 - 22
baraż
 
 
Baraże o awans do ¼ finału
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Volvo Truck Polska
0 : 2
Faurecia Wałbrzych
TB Truck
0 : 0
Renault Polska
Faurecia Wałbrzych
3 : 0
TB Truck
Volvo Truck Polska
1 : 1
Renault Polska
Faurecia Wałbrzych
4 : 0
Renault Polska
Volvo Polska
1 : 0
TB Truck
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Faurecia Wałbrzych
9
9 - 0
Półfinał barażu
2. Volvo Truck Polska
4
2 - 3
 
3. Renault Polska
2
1 - 5
 
4. TB Truck
1
0 - 4
 
 
Grupa Y
 
Wyniki
BWI Kraków
4 : 1
Link Wiązowna
Lobo Zwoleń
5 : 2
Link Wiązowna
Lobo Zwoleń
5 : 1
BWI Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Lobo Zwoleń
6
10 - 3
 
2. BWI Kraków
3
5 - 6
 
3. Link Wiązowna
0
3 - 9
 
 
Półfinał barażu
Faurecia Wałbrzych
4 : 1
Lobo Zwoleń
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Johnson Controls Żory
1 : 4
Trans.eu Wrocław
Marbopur Międzychód
2 : 3
Trans.eu Wrocław
Marbopur Międzychód
7 : 2
Johnson Controls Żory
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Trans.eu Wrocław
6
7 - 3
awans do ¼ finału
2. Marbopur Międzychód
3
9 - 5
awans do ¼ finału
3. Johnson Controls Żory
0
3 - 11
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Inter Cars Warszawa
5 : 1
Takata Krzeszów
Pol-Miedź Trans Lubin
6 : 0
Takata Krzeszów
Pol-Miedź Trans Lubin
2 - 3
Inter Cars Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Inter Cars Warszawa
6
8 - 3
awans do ¼ finału
2. Pol-Miedź Trans Lubin
3
8 - 3
awans do ¼ finału
3. Takata Krzeszów
0
1 - 11
 
 
Grupa III
 
Wyniki
SMP Poland
6 : 2
MAN Niepołomice
Tristone Wałbrzych
4 : 1
MAN Niepołomice
Tristone Wałbrzych
4 : 2
SMP Poland
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Tristone Wałbrzych
6
8 - 3
awans do ¼ finału
2. SMP Poland
3
8 - 6
awans do ¼ finału
3. MAN Niepołomice
0
3 - 10
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Invenio QD
0 - 0
Nijhof-Wassink Kutno
Multicco Białystok
1 - 2
Nijhof-Wassink Kutno
Multicco Białystok
0 - 1
Invenio QD
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Nijhof-Wassink Kutno
4
2 - 1
awans do ¼ finału
2. Invenio QD
4
1 - 0
awans do ¼ finału
3. Multicco Białystok
0
1 - 3
 
 
Grupa V
 
Wyniki
Geyer-Hosaja Partynia
3 : 0
Plastic Omnium
Delphi Kraków
5 : 1
Plastic Omnium
Delphi Kraków
2 : 7
Geyer-Hosaja Partynia
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Geyer-Hosaja Partynia
6
10 - 2
awans do ¼ finału
2. Delphi Kraków
3
 7 - 8
awans do ¼ finału
3. Plastic Omnium
0
1 - 8
 
 
 
Faza finałowa
 
 
Finał baraży
Faurecia Wałbrzych
0 : 2
Marbopur Międzychód
 
¼ Finału
Nijhof-Wassink Kutno
1 : 3
Trans.eu Wrocław
Geyer-Hosaja Partynia
0 : 4
Pol-Miedź Trans Lubin
Inter Cars Warszawa
2 : 4
Marbopur Międzychód
Tristone Wałbrzych
6 : 0
Invenio QD
 
½ Finału
Trans.eu Wrocław
0 : 3
Pol-Miedź Trans Lubin
Marbopur Międzychód
5 : 2
Tristone Wałbrzych
 
 
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Pol-Miedź Trans Lubin
7 : 1
Marbopur Międzychód
 
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Jarosław Krysiak
Marbopur Międzychód
Najlepszy piłkarz
Jakub Kruk
Pol-Miedź Trans Lubin
Najlepszy bramkarz
Damian Wójcik
Pol-Miedź Trans Lubin
 
 
Wyróżnienia
Krzysztof Kotwicki
Trans.eu Wrocław
Marcin Łysakowski
Tristone Wałbrzych
Patryk Smolarek
Marbopur Międzychód
 
Puchar Fair-Play
Nijhof-Wassink Kutno
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Pol-Miedź Trans Lubin
II
Marbopur Międzychód
III
Trans.eu Wrocław
III
Tristone Wałbrzych
V
Nijhof-Wassink Kutno
 
Geyer Hosaja Partynia
 
Inter Cars Warszawa
 
Invenio QD Tychy
IX
SMP Poland
 
Multicco Białystok
 
MAN Niepołomice
 
Plastic Omnium
 
Johnson Controls Żory
 
Takata Krzeszów
XVI
Faurecia Wałbrzych
XVII
Lobo Zwoleń
XVIII
Volvo Polska
 
BWI Kraków
 
Renault Polska
 
TB Truck
 
Link Wiązowna
                                 Logistyka                                             
..