18-19 czerwca 2016 Rewal - Bałtyk CUP - Turniej Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej sześcioosobowej

« powrót

 
 
Bałtyk Cup
Turniej Piłki Nożnej Firm i Zakładów Pracy - Rewal 2016
 
 
 
W dniach 18-19 czerwca 2016r. w Rewalu, odbył się Turniej Piłki Nożnej Firm i Zakładów Pracy-Bałtyk Cup. Do rywalizacji zgłosiło się 20 zespołów, reprezentujących zakłady pracy z całej Polski.
Po dwudniowej zaciętej rywalizacji najlepsza okazała się drużyna GAZ Koszalin, która pokonała w meczu finałowym Trio Line Polska. Trzecie miejsce ex aequo zajęły drużyny Bridgestone Stargard oraz Paged Sklejka Morąg. Z bardzo dobrej strony pokazało się wiele innych zespołów, którym do miejsca na podium zabrakło trochę szczęścia. Bardzo dobre zawody zanotowały drużyny Cotta Oborniki, Ostróda Yacht, Stolbud Włoszczowa oraz Firma Kołaszewski, które awansowały do ¼ finału, zdobywając ex aequo piąte miejsce. Turniej stał na bardzo dobrym poziomie a drużyny swoją grą stworzyły świetne, sportowe widowisko.
Wszystkim zespołom dziękujemy za uczestnictwo w zawodach.
 
 
Wyniki:
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Ostróda Yacht
1 : 4
Stolbud Włoszczowa
NSK Wałbrzych
7 : 1
Dringenberg Polska
Ostróda Yacht
9 : 0
Wodociągi Zachodniopomorskie
Stolbud Włoszczowa
0 : 0
NSK Wałbrzych
Dringenberg Polska
2 : 4
Wodociągi Zachodniopomorskie
Ostróda Yacht
3 : 2
NSK Wałbrzych
Dringenberg Polska
2 : 10
Stolbud Włoszczowa
NSK Wałbrzych
6 : 2
Wodociągi Zachodniopomorskie
Ostróda Yacht
7 : 1
Dringenberg Polska
Wodociągi Zachodniopomorskie
0 : 4
Stolbud Włoszczowa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Stolbud Włoszczowa
10
18 - 3
awans do II rundy
2. Ostróda Yacht
9
20 - 7
awans do II rundy
3. NSK Wałbrzych
7
15 – 6
awans do II rundy
4. Wodociągi Zachodniopomorskie
3
6 - 21
baraż
5. Dringenberg Polska
0
6 - 28
baraż
 
Grupa B
 
Wyniki
GAZ Koszalin
5 :3
Faurecia Wałbrzych
Aluplast Poznań
3 : 0
Anpharm Warszawa
GAZ Koszalin
5 : 0
Wielton Wieluń
Faurecia Wałbrzych
2 : 4
Aluplast Poznań
Anpharm Warszawa
0 :7
Wielton Wieluń
GAZ Koszalin
3 : 0
Aluplast Poznań
Anpharm Warszawa
0 : 11
Faurecia Wałbrzych
Aluplast Poznań
3 : 3
Wielton Wieluń
GAZ Koszalin
9 : 1
Anpharm Warszawa
Wielton Wieluń
5 : 3
Faurecia Wałbrzych
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. GAZ Koszalin
12
22 - 4
awans do II rundy
2. Wielton Wieluń
7
15 - 11
awans do II rundy
3. Aluplast Poznań
7
10 - 8
awans do II rundy
4. Faurecia Mechanizmy Wałbrzych
3
19 - 14
baraż
5. Anpharm Warszawa
0
1 - 30
baraż
 
Grupa C
 
Wyniki
HTL Strefa Polska
2 : 2
Cotta Polsterwerke Oborniki
Gillette Łódź
1 : 4
Trio Line Polska
HTL Strefa Polska
3 : 1
Corotop Chrząstowice
Cotta Polsterwerke Oborniki
4 : 0
Gillette Łódź
Trio Line Polska
5 : 0
Corotop Chrząstowice
HTL Strefa Polska
1 : 1
Gillette Łódź
Trio Line Polska
6 : 1
Cotta Polsterwerke Oborniki
Gillette Łódź
1 : 5
Corotop Chrząstowice
HTL Strefa Polska
3 : 4
Trio Line Polska
Corotop Chrząstowice
1 : 5
Cotta Polsterwerke Oborniki
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Trio Line Polska
12
19 - 5
awans do II rundy
2. Cotta Polsterwerke Oborniki
7
12 - 9
awans do II rundy
3. HTL Strefa Polska
5
9 - 8
awans do II rundy
4. Corotop Chrząstowice
3
7 - 14
baraż
5. Gillette Łódź
1
3 - 14
baraż
 
Grupa D
 
Wyniki
Paged Sklejka Morąg
2 : 0
Twinings Swarzędz
GE Power Łódź
3 : 1
Firma Kołaszewski
Paged Sklejka Morąg
0 : 1
Bridgestone Stargard
Twinings Swarzędz
2 : 3
GE Power Łódź
Firma Kołaszewski
2 : 3
Bridgestone Stargard
Paged Sklejka Morąg
3 : 0
GE Power Łódź
Firma Kołaszewski
4 : 1
Twinings Swarzędz
GE Power Łódź
2 : 2
Bridgestone Stargard
Paged Sklejka Morąg
2 : 2
Firma Kołaszewski
Bridgestone Stargard
3 : 0
Twinings Swarzędz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Bridgestone Stargard
10
9 - 4
awans do II rundy
2. Paged Sklejka Morąg
7
7 - 3
awans do II rundy
3. GE Power Łódź
7
8 - 8
awans do II rundy
4. Firma Kołaszewski
4
9 - 9
baraż
5. Twinings Swarzędz
0
3 - 12
baraż
 
 
 
II Runda Turnieju
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Paged Sklejka Morąg
3 : 1
HTL Strefa Polska
Stolbud Włoszczowa
1 : 0
HTL Strefa Polska
Stolbud Włoszczowa
1 : 2
Paged Sklejka Morąg
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Paged Sklejka Morąg
6
5 - 2
awans do ¼ finału
2. Stolbud Włoszczowa
3
2 - 2
finał barażu
3. HTL Strefa Polska
0
1 - 4
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Ostróda Yacht
3 : 1
GE Power Łódź
GAZ Koszalin
4 : 1
GE Power Łódź
GAZ Koszalin
1 : 0
Ostróda Yacht
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. GAZ Koszalin
6
5 - 1
awans do ¼ finału
2. Ostróda Yacht
3
3 - 2
awans do ¼ finału
3. GE Power Łódź
0
2 - 7
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Wielton Wieluń
4 : 1
NSK Wałbrzych
Trio Line Polska
3 : 1
NSK Wałbrzych
Trio Line Polska
5 : 1
Wielton Wieluń
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Trio Line Polska
6
8 - 2
awans do ¼ finału
2. Wielton Wieluń
3
5 - 6
finał barażu
3. NSK Wałbrzych
0
2 - 7
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Cotta Polsterwerke Oborniki
2 : 0
Aluplast Poznań
Bridgestone Stargard
4 : 2
Aluplast Poznań
Bridgestone Stargard
3 : 1
Cotta Polsterwerke Oborniki
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
Bridgestone Stargard
6
7 - 3
awans do ¼ finału
Cotta Polsterwerke Oborniki
3
3 - 3
awans do ¼ finału
Aluplast Poznań
0
2 - 6
 
 
 
 
Baraż o awans do ¼ finału
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Wodociągi Zachodniopomorskie
6 : 0
Anpharm Warszawa
Corotop Chrząstowice
0 : 1
Twinings Swarzędz
Anpharm Warszawa
1 : 10
Corotop Chrząstowice
Wodociągi Zachodniopomorskie
1 : 1
Twinings Swarzędz
Anpharm Warszawa
0 : 4
Twinings Swarzędz
Wodociągi Zachodniopomorskie
2 : 5
Corotop Chrząstowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Twinings Swarzędz
7
6 - 1
Finał barażu
2. Corotop Chrząstowice
6
15 - 4
 
3. Wodociągi Zachodniopomorskie
4
9 - 6
 
4. Anpharm Warszawa
0
1 - 20
 
 
FINAŁ BARAŻU
Twinings Swarzędz
0 : 2
Stolbud Włoszczowa
 
Grupa Y
 
Wyniki
Dringenberg Polska
1 : 4
Faurecia Mechanizmy Wałbrzych
Gillette Łódź
1 : 2
Firma Kołaszewski
Faurecia Mechanizmy Wałbrzych
0 : 1
Gillette Łódź
Dringenberg Polska
0 : 6
Firma Kołaszewski
Faurecia Mechanizmy Wałbrzych
1 : 2
Firma Kołaszewski
Dringenberg Polska
2 : 6
Gillette Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
Firm Kołaszewski
9
10 - 2
Finał barażu
Gillette Łódź
6
8 - 4
 
Faurecia Mechanizmy Wałbrzych
3
5 - 4
 
Dringenberg Polska
0
3 - 16
 
 
Finał barażu
Firma Kołaszewski
1 : 1 k.6 - 5
Wielton Wieluń
 
 
 
FAZA FINAŁOWA MISTRZOSTW
 
 
 
¼ Finału
Paged Sklejka Morąg
3 : 0
Ostróda Yacht
GAZ Koszalin
3 : 2
Stolbud Włoszczowa
Trio Line Polska
7 : 2
Cotta Oborniki
Bridgestone
4 : 2
Firma Kołaszewski
 
½ Finału
Paged Sklejka Morąg
0 : 2
Trio Line
GAZ Koszalin
2 : 0
Bridgestone Stargard
 
FINAŁ TURNIEJU
Trio Line Polska
0 : 3
GAZ Koszalin
 
Puchar Fair-Play
Anpharm Warszawa
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Seweryn Fijałek
Gaz Koszalin
Najlepszy piłkarz
Hubert Pawłowski
Trio Line Polska
Najlepszy bramkarz
Dawid Boryszewski
GAZ Koszalin
 
 
Wyróżnienia
Rafał Szaj
Trio Line Polska
Mateusz Korycki
Bridgestone Stargard
Arkadiusz Kacprzak
Paged Sklejka Morąg
 
 
Tabela strzelców turnieju:
Seweryn Fijałek
GAZ Koszalin
13
Hubert Pawłowski
Trio Line Polska
11
Rafał Szaj
Trio Line Polska
10
 
Klasyfikacja końcowa:
I
GAZ Koszalin
II
Trio Line Polska
III
Bridgestone Stargard
III
Paged Sklejka Morąg
V
Stolbud Włoszczowa
 
Ostróda Yacht
 
Cotta Polsterwerke Oborniki
 
Firma Kołaszewski
IX
Wielton Wieluń
X
HTL Strefa Polska
 
Aluplast Poznań
 
NSK Wałbrzych
 
GE Power Łódź
XIV
Twinings Swarzędz
XV
Corotop Chrząstowice
 
Gillette Łódź
 
Wodociągi Zachodniopomorskie
 
Faurecia Mechanizmy Wałbrzych
 
Dringenberg Polska
 
Anpharm Warszawa
 
                                 Logistyka                                             
..