18-19 czerwca 2016 Zakopane - III Puchar Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej sześcioosobowej

« powrót

 
 III Puchar Polski Firm i Zakładów Pracy
w piłce nożnej – Zakopane 2016
 
W dniach 18-19 czerwca 2016r. w Zakopanem, odbyła się trzecia edycja Pucharu Polski Firm i Zakładów w piłce nożnej. Zawody zgromadziły na starcie 40 zespołów, które reprezentowały swoje firmy. Po dwudniowej rywalizacji tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Brembo Częstochowa, która w finale pokonała zespół MZZ Kadra Węglokoks Kraj. Trzecie miejsce wywalczyły ex aequo KGHM Zakłady Górnicze Polkowice-Sieroszowice oraz ZEC Pabianice.
W ramach Pucharu Polski Firm i Zakładów Pracy drużyny walczyły również o mistrzostwo w poszczególnych branżach zawodowych: Mistrzem Polski Firm Komunalnych, Wodociągowych, Energetycznych i Gazowniczych została drużyna ZEC Pabianice. Mistrzostwo Polski Branży Metalowej, Górniczej i Hutniczej, wywalczył zespół Pratt & Whitney Kalisz.
Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim drużynom za udział w turnieju i
serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych imprezach organizowanych przez firmę Almar-Sport.
 
 
 
Wyniki:
 
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Thoni Alutec Stalowa Wola
2 : 3
Mostostal Siedlce
Wagony Świdnica
0 : 4
Ramb Bełchatów
Thoni Alutec Stalowa Wola
8 : 0
Ikea Orla
Mostostal Siedlce
2 : 1
Wagony Świdnica
Ramb Bełchatów
5 : 4
Ikea Orla
Thoni Alutec Stalowa Wola
3 : 1
Wagony Świdnica
Ramb Bełchatów
0 : 0
Mostostal Siedlce
Wagony Świdnica
4 : 0
Ikea Orla
Thoni Alutec Stalowa Wola
5 : 1
Ramb Bełchatów
Ikea Orla
0 : 3
Mostostal Siedlce
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Mostostal Siedlce
10
8 - 3
awans do II rundy
2. Thoni Alutec Stalowa Wola
9
18 - 5
awans do II rundy
3. Ramb Bełchatów
7
10 - 9
awans do II rundy
4. Wagony Świdnica
3
6 - 9
baraż
5. Ikea Orla
0
4 - 20
baraż
 
Grupa B
 
Wyniki
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
2 : 0
Brembo Częstochowa
Krause Świdnica
4 : 0
Geberit Koło
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
5 : 1
A.Berger Polska
Brembo Częstochowa
4 : 0
Krause Świdnica
Geberit Koło
1 : 6
A.Berger Polska
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
9 : 2
Krause Świdnica
Geberit Koło
0 : 5
Brembo Częstochowa
Krause Świdnica
4 : 1
A.Berger Polska
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
8 : 0
Geberit Koło
A.Berger Polska
2 : 4
Brembo Częstochowa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
12
24 - 3
awans do II rundy
2. Brembo Częstochowa
9
13 - 4
awans do II rundy
3. Krause Świdnica
6
10 - 14
awans do II rundy
4. A.Berger Polska
3
10 - 14
baraż
5. Geberit Koło
0
1 - 23
baraż
 
Grupa C
 
Wyniki
WPO Alba I Wrocław
3 : 2
ZWiK Pabianice
Veolia Energia Łódź
2 : 3
Elmen Rogowiec
WPO Alba I Wrocław
1 : 4
Rotr Rypin
ZWiK Pabianice
3 : 1
Veolia Energia Łódź
Elmen Rogowiec
0 : 7
Rotr Rypin
WPO Alba I Wrocław
4 : 1
Veolia Energia Łódź
Elmen Rogowiec
0 : 3
ZWiK Pabianice
Veolia Energia Łódź
2 : 9
Rotr Rypin
WPO Alba I Wrocław
1 : 0
Elmen Rogowiec
Rotr Rypin
4 : 0
ZWiK Pabianice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Rotr Rypin
12
24 - 3
awans do II rundy
2. WPO Alba I Wrocław
9
9 - 7
awans do II rundy
3. ZWiK Pabianice
6
8 - 8
awans do II rundy
4. Elmen Rogowiec
3
3 - 13
baraż
5. Veolia Energia Łódź
0
6 - 19
baraż
 
Grupa D
 
Wyniki
WPO Alba II Wrocław
2 : 1
Celsium Skarżysko-Kamienna
ZEC Pabianice
5 : 0
MZGK Bolesławiec
WPO Alba II Wrocław
0 : 0
Dekorglass Działdowo
Celsium Skarżysko-Kamienna
0 : 11
ZEC Pabianice
MZGK Bolesławiec
2 : 3
Dekorglass Działdowo
WPO Alba II Wrocław
0 : 8
ZEC Pabianice
MZGK Bolesławiec
2 : 0
Celsium Skarżysko-Kamienna
ZEC Pabianice
4 : 0
Dekorglass Działdowo
WPO Alba II Wrocław
1 : 1
MZGK Bolesławiec
Dekorglass Działdowo
4 : 0
Celsium Skarżysko-Kamienna
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ZEC Pabianice
12
28 - 0
awans do II rundy
2. Dekorglass Działdowo
7
7 - 6
awans do II rundy
3. WPO Alba II Wrocław
5
3 - 10
awans do II rundy
4. MZGK Bolesławiec
4
5 - 9
baraż
5. Celsium Skarżysko-Kamienna
0
1 - 19
baraż
 
Grupa E
 
Wyniki
MZZ Kadra Węglokoks Kraj
1 : 1
BSH Łódź
Amica Wronki
3 : 2
Nemak Poland
MZZ Kadra Węglokoks Kraj
3 : 0
Pentair Dzierżoniów
BSH Łódź
1 : 6
Amica Wronki
Nemak Poland
2 : 0
Pentair Dzierżoniów
MZZ Kadra Węglokoks Kraj
3 : 0
Amica Wronki
Nemak Poland
3 : 2
BSH Łódź
Amica Wronki
7 : 2
Pentair Dzierżoniów
MZZ Kadra Węglokoks Kraj
4 : 1
Nemak Poland
Pentair Dzierżoniów
0 : 3
BSH Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. MZZ Kadra Węglokoks Kraj
10
11 - 2
awans do II rundy
2. Amica Wronki
9
16 - 8
awans do II rundy
3. Nemak Poland
6
8 - 9
awans do II rundy
4. BSH Łódź
4
7 - 10
baraż
5. Pentair Dzierżoniów
0
2 - 15
baraż
 
Grupa F
 
Wyniki
Pratt&Whitney Kalisz
2 : 1
Euroglas Ujazd
Sevroll System Warszawa
8 : 0
Ferroxcube Skierniewice
Pratt&Whitney Kalisz
1 : 1
Schumacher Wrocław
Euroglas Ujazd
3 : 5
Sevroll System Warszawa
Ferroxcube Skierniewice
1 : 2
Schumacher Wrocław
Pratt&Whitney Kalisz
5 : 5
Sevroll System Warszawa
Ferroxcube Skierniewice
2 : 3
Euroglas Ujazd
Sevroll System Warszawa
4 : 1
Schumacher Wrocław
Pratt&Whitney Kalisz
10 : 0
Ferroxcube Skierniewice
Schumacher Wrocław
0 : 6
Euroglas Ujazd
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Sevroll System Warszawa
10
22 - 9
awans do II rundy
2. Pratt&Whitney Kalisz
8
18 - 7
awans do II rundy
3. Euroglas Ujazd
6
13 - 9
awans do II rundy
4. Schumacher Wrocław
4
4 - 12
baraż
5. Ferroxcube Skierniewice
0
3 - 23
baraż
 
Grupa G
 
Wyniki
Ekomax Gliwice
3 : 1
Elbest Security Bełchatów
ZGK Ostrów Mazowiecka
2 : 2
PWiK Inowrocław
Ekomax Gliwice
3 : 1
Tauron Ciepło Katowice
Elbest Security Bełchatów
1 : 3
ZGK Ostrów Mazowiecka
PWiK Inowrocław
1 : 0
Tauron Ciepło Katowice
Ekomax Gliwice
5 : 2
ZGK Ostrów Mazowiecka
PWiK Inowrocław
0 : 1
Elbest Security Bełchatów
ZGK Ostrów Mazowiecka
2 : 1
Tauron Ciepło Katowice
Ekomax Gliwice
6 : 0
PWiK Inowrocław
Tauron Ciepło Katowice
4 : 0
Elbest Security Bełchatów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ekomax Gliwice
12
17 - 4
awans do II rundy
2. ZGK Ostrów Mazowiecka
7
9 - 9
awans do II rundy
3. PWiK Inowrocław
4
3 - 9
awans do II rundy
4. Tauron Ciepło Katowice
3
6 - 6
baraż
5. Elbest Security Bełchatów
3
3 - 10
baraż
 
Grupa H
 
Wyniki
Hunters Grodzisk Wlkp.
10 : 0
i3D Gliwice
Kerry Oleśnica
5 : 1
Cersanit IV Krasnystaw
Hunters Grodzisk Wlkp.
5 : 1
Synthos Dwory Oświęcim
i3D Gliwice
0 : 6
Kerry Oleśnica
Cersanit IV Krasnystaw
2 : 2
Synthos Dwory Oświęcim
Hunters Grodzisk Wlkp.
3 : 3
Kerry Oleśnica
Cersanit IV Krasnystaw
4 : 0
i3D Gliwice
Kerry Oleśnica
4 : 0
Synthos Dwory Oświęcim
Hunters Grodzisk Wlkp.
5 : 3
Cersanit IV Krasnystaw
Synthos Dwory Oświęcim
10 : 1
i3D Gliwice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Hunters Grodzisk Wlkp.
10
23 -  7
awans do II rundy
2. Kerry Oleśnica
10
18 -  4
awans do II rundy
3. Synthos Dwory Oświęcim
4
13 - 12
awans do II rundy
4. Cersanit IV Krasnystaw
4
10 - 12
baraż
5. i3D Gliwice
0
1 - 30
baraż
 
 
 
Baraże o awans do ¼ finału
 
 
Grupa W
 
Wyniki
Wagony Świdnica
1 : 1
Geberit Koło
Elmen Rogowiec
2 : 0
Celsium Skarżysko-Kamienna
Geberit Koło
2 : 3
Elmen Rogowiec
Wagony Świdnica
6 : 0
Celsium Skarżysko-Kamienna
Geberit Koło
1 : 0
Celsium Skarżysko-Kamienna
Wagony Świdnica
1 : 3
Elmen Rogowiec
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Elmen Rogowiec
9
8 - 3
 
2. Wagony Świdnica
4
8 - 4
 
3. Geberit Koło
4
4 - 4
 
4. Celsium Skarżysko-Kamienna
0
0 - 9
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Ikea Orla
4 : 2
A.Berger Polska
Veolia Łódź
5 : 1
MZGK Bolesławiec
A.Berger Polska
4 : 0
Veolia Łódź
Ikea Orla
6 : 0
MZGK Bolesławiec
A.Berger Polska
7 : 1
MZGK Bolesławiec
Ikea Orla
0 : 3
Veolia Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. A.Berger Polska
6
13 - 5
 
2. Ikea Orla
6
10 - 5
 
3. Veolia Łódź
6
8 - 5
 
4. MZGK Bolesławiec
0
2 - 18
 
 
Grupa Y
 
Wyniki
BSH Łódź
2 : 0
Ferroxcube Skierniewice
Tauron Ciepło Katowice
3 : 2
I3D Gliwice
Ferroxcube Skierniewice
1 : 2
Tauron Ciepło Katowice
BSH Łódź
4 : 0
I3D Gliwice
Ferroxcube Skierniewice
0 : 1
I3D Gliwice
BSH Łódź
6 : 1
Tauron Ciepło Katowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. BSH Łódź
9
12 - 1
 
2. Tauron Ciepło Katowice
6
6 - 9
 
3. I3D Gliwice
3
3 - 7
 
4. Ferroxcube Skierniewice
0
1 - 5
 
 
Grupa Z
 
Wyniki
Pentair Dzierżoniów
0 : 2
Schumacher Wrocław
Elbest Security
0 : 2
Cersanit IV Krasnystaw
Schumacher Wrocław
1 : 0
Elbest Security
Pentair Dzierżoniów
1 : 2
Cersanit IV Krasnystaw
Schumacher Wrocław
0 : 0
Cersanit IV Krasnystaw
Pentair Dzierżoniów
1 : 2
Elbest Security
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Cersanit IV Krasnystaw
7
4 - 1
 
2. Schumacher Wrocław
7
3 - 0
 
3. Elbest Security
3
2 - 4
 
4. Pentair Dzierżoniów
0
2 - 6
 
 
 
 II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Dekorglass Działdowo
1 : 0
ZWiK Pabianice
Mostostal Siedlce
2 : 2
ZWiK Pabianice
Mostostal Siedlce
4 : 0
Dekorglass Działdowo
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Mostostal Siedlce
4
6 - 2
awans do 1/8 finału
2. Dekorglass Działdowo
3
1 - 4
awans do 1/8 finału
3. ZWiK Pabianice
1
2 - 3
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Thoni Alutec Stalowa Wola
4 : 1
WPO Alba II Wrocław
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
9 : 0
WPO Alba II Wrocław
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
1 : 1
Thoni Alutec Stalowa Wola
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
4
10 - 1
awans do 1/8 finału
2. Thoni Alutec Stalowa Wola
4
5 - 2
awans do 1/8 finału
3. WPO Alba II Wrocław
0
1 - 13
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Brembo Częstochowa
1 : 0
Ramb Bełchatów
Rotr Rypin
2 : 3
Ramb Bełchatów
Rotr Rypin
0 : 1
Brembo Częstochowa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Brembo Częstochowa
6
2 - 0
awans do 1/8 finału
2. Ramb Bełchatów
3
3 - 3
awans do 1/8 finału
3. Rotr Rypin
0
2 - 4
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
WPO Alba I Wrocław
4 : 0
Krause Świdnica
ZEC Pabianice
7 : 1
Krause Świdnica
ZEC Pabianice
1 : 1
WPO Alba I Wrocław
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ZEC Pabianice
4
8 - 2
awans do 1/8 finału
2. WPO Alba I Wrocław
4
5 - 1
awans do 1/8 finału
3. Krause Świdnica
0
1 - 11
 
 
Grupa V
 
Wyniki
Kerry Oleśnica
0 : 0
PWiK Inowrocław
MZZ Kadra Węglokoks Kraj
5 : 0
PWiK Inowrocław
MZZ Kadra Węglokoks Kraj
3 : 2
Kerry Oleśnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. MZZ Kadra Węglokoks Kraj
6
8 - 2
awans do 1/8 finału
2. Kerry Oleśnica
1
2 - 3
awans do 1/8 finału
3. PWiK Inowrocław
1
0 - 5
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
Amica Wronki
1 : 1
Synthos Dwory Oświęcim
Sevroll System Warszawa
2 : 1
Synthos Dwory Oświęcim
Sevroll System Warszawa
4 : 4
Amica Wronki
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Sevroll System Warszawa
4
6 - 5
awans do 1/8 finału
2. Amica Wronki
2
5 - 5
 
3. Synthos Dwory Oświęcim
1
2 - 3
 
 
Grupa VII
 
Wyniki
Pratt&Whitney Kalisz
2 : 0
Nemak Poland
Ekomax Gliwice
0 : 8
Nemak Poland
Ekomax Gliwice
2 : 4
Pratt&Whitney Kalisz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Pratt&Whitney Kalisz
6
6 - 2
awans do 1/8 finału
2. Nemak Poland
3
8 - 2
awans do 1/8 finału
3. Ekomax Gliwice
0
2 - 12
 
 
Grupa VIII
 
Wyniki
ZGK Ostrów Mazowiecka
2 : 5
Euroglas Ujazd
Hunters Grodzisk Wlkp.
3 : 0
Euroglas Ujazd
Hunters Grodzisk Wlkp.
6 : 2
ZGK Ostrów Mazowiecka
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Hunters Grodzisk Wlkp.
6
9 - 2
awans do 1/8 finału
2. Euroglas Ujazd
3
5 - 5
awans do 1/8 finału
3. ZGK Ostrów Mazowiecka
0
4 - 11
 
 
 
 
Faza finałowa
 
 
Finał baraży
Elmen Rogowiec
0 : 2
Ramb Bełchatów
A.Berger Polska
1 : 2
Dekorglass Działdowo
BSH Łódź
4 : 1
Amica Wronki
Cersanit IV Krasnystaw
1 : 2
Kerry Oleśnica
 
 
 
1/8 Finału
MZZ Kadra Węglokoks Kraj
3 : 0
Nemak Polska
Sevroll System Warszawa
1 : 2
Euroglas Ujazd
Pratt&Whitney Kalisz
2 : 0
Kerry Oleśnica
Hunters Grodzisk Wlkp.
3 : 0
BSH Łódź
Mostostal Siedlce
0 : 0 k. 2 : 1
Ramb Bełchatów
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
3 : 0
WPO Alba I Wrocław
Brembo Częstochowa
2 : 1
Dekorglass Działdowo
ZEC Pabianice
3 : 2
Thoni Alutec Stalowa Wola
 
 
 
¼ Finału
MZZ Kadra Węglokoks Kraj
0 : 0 k. 2 : 0
Mostostal Siedlce
Euroglas Ujazd
2 : 6
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
Brembo Częstochowa
3 : 1
Pratt&Whitney Kalisz
Hunters Grodzisk Wlkp.
2 : 4
ZEC Pabianice
 
 
½ Finału
MZZ Kadra Węglokoks Kraj
1 : 1 k. 3 : 2
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
Brembo Częstochowa
3 : 2
ZEC Pabianice
 
 
 
 
FINAŁ TURNIEJU
MZZ Kadra Węglokoks Kraj
0 : 0 k. 0 : 2
Brembo Częstochowa
 
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Kukowski Paweł
Rotr Rypin
Najlepszy piłkarz
Oruba Bartłomiej
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
Najlepszy bramkarz
Kropidło Robert
Brembo Częstochowa
 
 
Wyróżnienia
Kling Mateusz
ZEC Pabianice
Malinowski Patryk
Brembo Częstochowa
Stańczyk Dariusz
MZZ Kadra Węglokoks Kraj
 
 
Tabela strzelców turnieju:
Kukowski Paweł
Rotr Rypin
17
Krówczyński Rafał
Hunters Grodzisk Wlkp.
16
Milankiewicz Paweł
Sevroll System Warszawa
15
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Brembo Częstochowa
II
MZZ Kadra Węglokoks Kraj
III
KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice
III
ZEC Pabianice
V
Mostostal Siedlce
 
Euroglas Ujazd
 
Pratt&Whitney Kalisz
 
Hunters Grodzisk Wlkp.
IX
Nemak Polska
 
Sevroll System Warszawa
 
Kerry Oleśnica
 
BSH Łódź
 
Ramb Bełchatów
 
WPO Alba I Wrocław
 
Dekorglass Działdowo
 
Thoni Alutec Stalowa Wola
XVII - XXV
Amica Wronki
 
ZWiK Pabianice
 
Synthos Dwory Oświęcim
 
PWiK Inowrocław
 
Rotr Rypin
 
ZGK Ostrów Mazowiecka
 
Ekomax Gliwice
 
Krause Świdnica
 
WPO Alba II Wrocław
XXVI - XL
Elmen Rogowiec
 
A.Berger Polska
 
Cersanit IV Krasnystaw
 
Schumacher Wrocław
 
Tauron Ciepło Katowice
 
Ikea Orla
 
Wagony Świdnica
 
Veolia Łódź
 
Geberit Koło
 
Elbest Security
 
i3D Gliwice
 
Pentair Dzierżoniów
 
Ferroxcube Skierniewice
 
Celsium Skarżysko-Kamienna
 
MZGK Bolesławiec
 
                                 Logistyka                                             
..